Фото - Луганский центр стоматологической имплантации

Домашня сторінка лікаря Давидова Ігоря Григоровича

  1. Головна
  2. Задайте ваше запитання
  3. резюме
  4. Тематичні огляди

Головна

Платні послуги

Задайте ваше запитання

Як мене знайти

резюме

Закон про охорону здоров'я

Тематичні огляди

посилання

Якщо Ви хочете отримати відповідь по електронній пошті, то залиште Ваш e-mail (він не буде відображений на сайті).

Увага, повідомлення, що містять рядок "http" блокуються автоматично. Якщо Вас це не влаштовує, скористайтеся електронною поштою.

Здрастуйте лікарю! Я не можу завагітніти протягом року. Дуже хочу дитину. Мені зараз 26 років. Позаду 4 аборту ні одних пологів. Прохворіла запаленням придатків в 2004р. З середини 2006року я лікуюся від уреаплазми. Тижнів зо два тому здала аналізи у мене виявлена ​​уреаплазма в низькому титрі. Вчора ходила на УЗД товщина ендометрію 2 мм., На яєчниках спайковий процес. А ще у мене менструальний цикл в останній рік порушений, і він скоротився до 3 днів і маже коричневими виділеннями, крові як такої немає. Часом тягне низ живота. Можливо у мене немає овуляції, і гормональне порушення. Скажіть чи можу я мати дітей, і чи можливо все це вилікувати? Я лікувалася від уреаплазми, але результатів немає, мені вже страшно, я не знаю яких лікарів вірити. Підкажіть що мені робити? Я дуже сподіваюся на Вашу допомогу.
Оксана 29.06.07 22:17:01

Вам необхідно систематичне обстеження і лікування. У Вас гарні шанси, тому що вагітності вже були. Для уточнення причини відсутності вагітності Вам і чоловікові необхідно обстеження: спермограма, графік базальної температури за 2-3 циклу, УЗ моніторинг дозрівання фолікула і овуляції, гормональний профіль, проба на імунологічну сумісність, МСГ. Порезультатам буде ясно, що лікувати і акой прогноз.

Привіт, планую вагітність. Здала аналізи, у мене виявили хломідіоз, пройшла лікування, після якого моторошно поправилась (призначили рапіклав, кларбакт, неовир, бетадин), після повторного обстеження результат негативний. Чоловік здавав аналізи два рази і у нього негативний результат, чи може таке бути. Ще виявили ерозію шийки матки, її припекло, брали біопсію, результат лікар сказав нормальний, тільки не велика запалення. Запалення пролікували. У підсумку все одно не можу завагітніти, що ще можна здати з аналізів для діагностики і взагалі що робити?
Яна 29.06.07 11:04:05

Ви і Ваш чоловік зовсім обстеження на предмет причини безпліддя. Необхідна спермограма, графік базальної температури за 2-3 циклу, УЗ моніторинг дозрівання фолікула і овуляції, гормональний профіль, проба на імунологічну сумісність, МСГ і т.д. Після обстеження можна устаовіть причину і провести лікування.

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи є шанс завагітніти при Параоваріальні кісті яєчника і полікистозе яєчника? Чи існують народні методи лікування? Заздалегідь дякую.
Тетяна 28.06.07 4:07:26

Так, вагітність може наступити. Параовариальная кіста не впливає на настання вагітності. При поликистозе яєчників може бути порушений менструальний цикл і це заважає настанню вагітності. Вам необхідно гомональное обстеження і, при необхідності, лікування у гінеколога ендокринолога.

Здрастуйте, у мене ще одне питання з приводу мікоплазми. Лікар призначив комплексне лікування - свічки віферон, вільпрофен, ністатин, і в кінці клион. Але справа в тому, що Клион мені не йде - миттєва реакція - свербіж, набряк. Скажіть, наскільки це адекватне лікування і чим можна замінити Клион? Не хотілося б пролікуватися, а потім виявити ту ж інфекцію.
Ніна 27.06.07 9:55:39

Повторіть обстеження. Якщо Ви вирішите продовжувати лікування обговоріть заміну препарату з Вашим лікарем.

Привіт Ігор Григорович!
Мені 20 років. У мене другий тиждень вагітності (4 тижні плоду). Ходила до лікаря, хотіла встати на облік, але лікар сказав, що ще дуже маленький термін і на кріслі дивитися рано. Призначив огляд через 2 тижні. Скажіть будь ласка, чому рано? Хіба це може нашкодити? Ще мене турбують болі внизу живота, мені страшно, що це може бути?
З повагою, Олена
Лена 26.06.07 12:16:58

Всі лікарські маніпуляції, в тому числі і гінекологічний огляд проводять якщо в цьому є необхідність. У таких ранніх термінах дані огляду недостовірні, а шкода може бути. Якщо у Вас є скарги - зверніться до лікаря і проведи е необхідне лікування.

Добрий день. Ми хочемо дитину, пішла до лікаря, виявили мікоплазму. Наскільки це серйозно, що це за захворювання? У мене чоловік єдиний чоловік, як тоді воно до мене попало? Значить, що чоловік мені зраджував? Якщо я проліковано з чоловіком, через скільки місяцем можна вагітніти? Чекаю відповіді з нетерпеніемю Заранее спасибо !!!
Ніна 26.06.07 11:26:42

Не панікуйте! Якщо Ви обстежувалися методом ПЛР то помилково-позитивних результатів до 30%. Повторіть дослідження методом ІФА з визначенням титру антитіл. Цілком можливо, що лікувати нема чого. Крім того, мікоплазма відноситься до умовно патогенних інфекцій і, сама по собі, запалення не викликає. Лікувати її починають тільки при вагітності якщо відбувається зростання титру антитіл, що говорить про активізацію інфекції.

Добридень! Здала мазок, знайшли горнореллу, Назназілі свічки Бетадін.Во час прийому цього препарату була Сухоти, проте запаху не било.Сейчас знову яка ставить горнореллу і той же наначеніе.
спасибі заздалегідь
Світлана 23.06.07 20:45:08

Гарднерельоз це прояв БВ. Свічки бетадин непридатні для його лікування. Застосовують препарати метронідазолу в свічках і таблетках одночасно, 7 днів, а потім проводять курс свічок з лактобактеріями для відновлення нормальної флори піхви.

Ігор, здрастуйте!
Скажіть, якими неприємними наслідками загрожує використання таблеток для відстрочки менструації в дорослому віці? Які з них безпечніше? Як їх приймають? Мені 45 років, менструації регулярні, хворобливі і часто дуже рясні.
Аліса 22.06.07 10:49:06

Навіть короткочасний прийом ОК (2-3 циклу) вимагає попереднього обстеження (мамографія, коагулограма та ін) Крім того, хворобливі і рясні менструації мгут бути ознакою різних гінекологічних захворювань. Вам потрібно звернутися до Вашого лікаря.

Доктор, скажіть целеособразно включати в програму вітатися способу життя з метою підвищити опірність інфекціям закаліваніе- контрастний і холодний душ (зрозуміло, з поступовим зниженням температури) або можна обійтися без них без втрат для здоров'я?
Які допустимі дози алкоголю для людини у віці 20 років і з нормальним здоров'ям?
Ще скажіть, якщо мені важко вставати вранці в університет і робити зарядку -
значить, я - сова? Якої тривалості і ступеня тяжкості повинна бути ранкова зарядка?
Якщо вдень відчуваєш усталось, то чи можна спати? Якщо так, то краще спати 15-20 хвилин або якомога більше? Як денний сон впливає на здоров'я?
Як і якої тривалості впливає сексуальна помірність на здоров'я?
Чи потрібно пити воду під час занять спортом?
Кирило 22.06.07 00:32:30

Як людині котра отримує академіче5ское образовнія Вам буде корисніше і цікавіше самому знайти відповіді на ці питання. Тим більше, що інеті досить
джерел. Не нехтуйте і університетською бібліотекою. Бажаю успіху.

Привіт, Ігоре Григоровичу! Мені 28 років, планую другу беременность.Но у мене негативний резус, у чоловіка-позитивний. У дитини (від першої вагітності) позитивний резус. Ніяких проблем не вознікло.Но я не впевнена, що мені ввели після пологів необхідний в таких випадках препарат. Дуже хвилююсь. Якщо цю сироватку все ж не ввели, що мені робити, чи можу я народити здорового малюка?
Дякую. З повагою.
Марина 21.06.07 11:24:06

При вагітності водять сироватку для профілактики резус-конфлікту. Ефективність 100%.

<< 100 99 98 97 [96] 95 94 93 92 >> Скажіть чи можу я мати дітей, і чи можливо все це вилікувати?
Підкажіть що мені робити?
У підсумку все одно не можу завагітніти, що ще можна здати з аналізів для діагностики і взагалі що робити?
Скажіть, будь ласка, чи є шанс завагітніти при Параоваріальні кісті яєчника і полікистозе яєчника?
Чи існують народні методи лікування?
Скажіть, наскільки це адекватне лікування і чим можна замінити Клион?
Скажіть будь ласка, чому рано?
Хіба це може нашкодити?
Ще мене турбують болі внизу живота, мені страшно, що це може бути?
Наскільки це серйозно, що це за захворювання?

  • Зуботехническая лаборатория

    Детали
  • Лечение, отбеливание и удаление зубов

    Детали
  • Исправление прикуса. Детская стоматология

    Детали