Фото - Луганский центр стоматологической имплантации

Гардасил - Найцікавіше в блогах


Мама_Соня_Я Середа, 28 Января 2015 р 22:50 ( посилання )







Доза вакцини Гардасил


© wikipedia.org




Батьки українських школярів в паніці: Штати завезли на Україну 42 мільйони доз вакцини Гардасил, нібито захищає від вірусу папіломи людини, який викликає рак шийки матки. Читати далі... Zinur Середа, 28 Января 2015 р 8:11 ( посилання )




Чимало жителів Донбасу, рятуючись від військових дій, покинули рідні місця, втікши від війни в Росію або в мирні регіони України. У сім'ях останніх є діти, в тому числі і дівчатка, які відвідують зараз українські школи.



До родичів, що залишилися на території ДНР, доходять звістки про те, що були вивезені на Україну дітей намагаються вакцинувати різними іноземними препаратами. Ось що розповідає Євдокія Щербина:



- Моя дочка виїхала з двома дітьми до Дніпропетровської області. Старшій дівчинці десять років. Днями вона принесла додому зі школи записку, в якій батькам пропонувалося дати свою згоду на вакцинацію препаратом «Гардасил». Дочка попросила дізнатися у наших медиків, не принесе це будь-якої шкоди здоров'ю дитини?

Читати далі... Melikhova Неділя, 18 Августа 2014 р 00:28 ( посилання )
Це цитата повідомлення Доктор_Хаус_Ру оригінальне повідомлення

Гардасил - небезпечна вакцина проти раку шийки матки
Під прикриттям «планових», тобто календарних щеплень, в нашій країні негласно здійснюються експерименти на дітях для здійснення програми стерилізації, впроваджуваної «світовим урядом». Ось і зараз з легкої подачі МОЗ апробується «нова» вакцина «Гардасил», проти папіломавірусної інфекції людини (ВПЛ). Старанно приховується інформація про ускладнення після цього щеплення. На сьогодні вже відомо безліч випадків інвалідності і смерті в результаті вакцинації саме «гардасілом».
При застосуванні вакцин (на відміну від надходження речовин через дихальні шляхи, травну систему) відбувається прямовведеніе токсичних допоміжних речовин в кровотік. Тобто відбувається те, що природа всіляко намагалася запобігти: отрути відразу ж надходять до органів, накопичуються там і отруюють їх.
Системи детоксикації (розкладання і виведення отрут) у дітей ще не функціонують в належній мірі, вони тільки розвиваються. Організм дитини не може позбутися від отрут так само швидко, як організм дорослої, а нервова система дитини набагато більш чутлива до токсинів, результатом чого є масове відмирання клітин мозку, що приводить до неможливості навчання, аутизму, хвороби Альцгеймера, ДЦП та інших патологічних змін.

Читати далі... русалла Неділя, 04 Мая 2014 р 6:46 ( посилання )

ЧИТАЕМ ВСЕ! Щеплення від ВПЛ (Гардасил і Церварикс) забороняються в Індії і Франції
Ляля
26 жовтня 2013, 00:33 • Статті, корисна інформація
Ув.Бебешечкі! Днями вирішила робити щеплення від раку шийки маткі.У мене виявили дисплазію 2 ст.Очень переживаю з цього поводу.Уже шукала клініку щоб зробити щеплення, як натрапила на цікаву статтю! Хочу поділиться з вами! Так як в цій справі, дійсно багато дивного! багато хто подумає що стаття проплачена? Але ким? Адже вигідно пропагувати вакцину, а тут антиреклама!
Десяткам тисяч дівчаток в РФ з 2009 року безкоштовно ставлять американські вакцини викликають беспл! Починаючи з 2009 року, у всіх поліклініках, школах і приватних медичних центрах жіночому населенню нашої країни почали пропонувати новий спосіб профілактики раку шийки матки - щеплення проти вірусу папіломи людини (ВПЛ) . За розробленою програмою вакцинації підлягають тільки дівчатка і жінки дітородного періоду від 12 до 50 років. Запам'ятаємо цей факт. Запам'ятаємо так само і те, що цей вірус вражає чоловіків так само часто, як і жінок, але їх як не дивно, вакцинувати не поспішають.

далі ЛІТЕРАТУРНА Неділя, 20 Апреля 2014 р 18:25 ( посилання )

Україна закупила 40 мільйонів доз вакцини Гардасил. Опубліковано: EUROINFO net/?p=1997> http://euroinfo.net/?p=1997

Тимчасовий уряд вирішив скоротити чисельність населення України. Причому обраний був найбільш варварський і дикий метод, який б'є по самому хворому, по нашим дітям! Адже навіщо вбивати мільйони людей, коли можна просто перешкодити їм народитися?
Я приведу тільки факти, висновки кожен розумна людина повинна зробити сам - адже вони залишаться на його совісті!
Факт перший: Україна закупила 40 мільйонів доз вакцини Гардасил від ВПЛ, офіційне призначення цього щеплення - профілактика раку шийки матки, причому, вартість цього контракту - таємниця за сімома печатками.
Факт другий: Дирекції Київських шкіл довели до всіх батьків, що згідно вказівок начальника управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення МОЗ Олени Терещенко з метою реалізації статті 15 закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", в Київських школах розпочато вакцинацію дівчат. Красивий і благородний вчинок? Як би не так!
Факт третій: Це щеплення не тільки не пройшла повного циклу медичних випробувань (перші дівчата, яких прищепили ГАРДАСІЛОМ, увійдуть в дітородної вік тільки через 5 років), а й має погану репутацію в середовищі професійних медиків. Читати далі

Tanyusha100 Вівторок, 08 Апреля 2014 р 21:20 ( посилання )


Увага! Гардасил - таємничий препарат.



Як вбивають Росію.



Експеримент над дівчатками і дівчатами - геноцид.





iri-na56 Вівторок, 28 Января 2014 р 21:03 ( посилання )

Померла школярка від щеплення від раку шийки матки !!! Почалося ... УВАГА !!!

Гардасил! Жінки, запам'ятайте цю назву! Поставив СРОЧНО КЛАСС !!! Якщо тобі не плювати на своїх ближніх! Десяткам тисяч дівчаток в РФ з 2009 року безкоштовно ставлять американські вакцини викликають безпліддя !!!! ПОДЕЛИТЕСЬ, ЦЕ ВАЖЛИВО !!! Розкажіть всім, друзям, близьким і знайомим! Попереджений значить озброєний!!!!!!!!! Починаючи з 2009 року, у всіх поліклініках, школах і приватних медичних центрах жіночому населенню нашої країни почали пропонувати новий спосіб профілактики раку шийки матки - щеплення проти вірусу папіломи людини (ВПЛ). За розробленою програмою вакцинації підлягають тільки дівчатка і жінки дітородного періоду від 12 до 50 років. Запам'ятаємо цей факт. Запам'ятаємо так само і те, що цей вірус вражає чоловіків так само часто, як і жінок, але їх як не дивно, вакцинувати не поспішають. Прислів'я "безкоштовний сир буває тільки в мишоловці" виникла не на порожньому місці. Особливо в Росії. І тут в 2007-2008 Дмитро Медведєв схвалює пілотний проект про вакцинацію 15.000 російських дівчаток від тринадцяти років вакциною Гардасил (США) в Москві, Московській області і ХМАО. Тільки в ХМАО під цю справу закуплено вакцини на 42 мільйони рублів. Ідея блага (такі зазвичай використовуються в бруківці, при будівництві траси в пекло) - порятунок від раку шийки матки! Гардасил не є щепленням проти раку. Ця «вакцина» всього лише від нібито 2 штамів папіломавірусу людини, який можливо може привести до раку шийки матки в деяких випадках у деяких жінок. Існує, принаймні, 15 штамів папіломавірусу, які можуть привести до раку. Що відбувається? Дівчатка страждають від судом, інсультів, запаморочень, головного болю, болю в животі, болі у м'язах. Випадання волосся, втрата апетиту, непритомність, збільшення лімфатичних вузлів, проблеми з серцем, паралічі, свербіж, висип, також присутні. Ця вакцина зарекомендувала себе як ВКРАЙ НЕБЕЗПЕЧНА в тих країнах, де вже була проведена вакцинація. У США створено сайт «Правда про гардасіле», де дівчата і їх матері розповідають про те, як ця вакцина покалічила їх і зробила інвалідами. Матері благають не наражати страждань своїх дочок, які не прищеплювати. Найголовніше - щеплення Гардасил, призначені для профілактики раку шийки матки, за змістом збігаються з щепленнями, якими стерилізували дівчаток Мексики, Нікарагуа, Іраку. Для чого це все? Відповідь очевидна, під виглядом вакцинації проти раку шийки матки дівчаток стерилізують, при цьому використовуючи маркетинговий хід на страху, фармамафія заробляє величезні гроші. Чиновники зі своїми меркантильними інтересами, виробляють випробування на наших дітях. Вони вже добралися до репродуктивної системи. перепост -ІНФО взято з инета http://odnoklassniki.ru/group52431460827260/album/52439551443068/535488235132

О_детях (Автор - Міла_Лова ) Субота, 28 Сентября 2013 р 12:53 ( посилання )

Японія відмовилася від вакцини Гардасил.
Японське міністерство охорони здоров'я відмовилося від вакцини Гардасил зважаючи на численні ускладнень і недоведеність лікувального ефекту. Вакцина не заборонена, але міністерство охорони здоров'я, праці і добробуту Японії відкликало рекомендації по вакцинації дівчаток проти ВПЛ. Рішення було прийнято 14.06.2013 в зв'язку з численними скаргами на негативні побічні ефекти від застосування вакцини Гардасил.
Програма проти раку шийки матки, почалася в грудні 2009 р безкоштовної вакцинації підлягали дівчинки, починаючи з 6-го класу. За даними газети «Джапан таймс» від 14 червня 2013 року, в Японії було вакциновано 8 млн. 290 тис. Чоловік і зареєстровано тисяча дев'ятсот шістьдесят-вісім випадків побічних явищ.
Свою роль в цьому рішенні зіграла Міка Матсуфуджі, учасниця асоціації батьків жертв Гардасил. Її дочка після щеплення від ВПЛ в 2011 році паралізувало і вона тепер прикута до інвалідного візка.
Міка вважає рішення міністерства великим кроком вперед, але домагається повної заборони небезпечної вакцини.

Читати далі... Rus61 Понеділок, 02 Сентября 2013 р 16:39 ( посилання )




Починаючи з 2009 року, у всіх поліклініках, школах і приватних медичних центрах жіночому населенню нашої країни почали пропонувати новий спосіб профілактики раку шийки матки - щеплення проти вірусу папіломи людини (ВПЛ). За розробленою програмою вакцинації підлягають тільки дівчатка і жінки дітородного періоду від 12 до 50 років. Запам'ятаємо цей факт. Запам'ятаємо так само і те, що цей вірус вражає чоловіків так само часто, як і жінок, але їх як не дивно, вакцинувати не поспішають.
Прислів'я "безкоштовний сир буває тільки в мишоловці" виникла не на порожньому місці. Особливо в Росії. І тут в 2007-2008 Дмитро Медведєв схвалює пілотний проект про вакцинацію 15.000 російських дівчаток від тринадцяти років вакциною Гардасил (США) в Москві, Московській області і ХМАО. Тільки в ХМАО під цю справу закуплено вакцини на 42 мільйони рублів. Ідея блага (такі зазвичай використовуються в бруківці, при будівництві траси в пекло) - порятунок від раку шийки матки.
Пізніше почали з'являтися цікаві незалежні дослідження:

ЧИТАТИ далі >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> nikichevaolga Неділя, 19 Мая 2013 р 11:34 ( посилання )




Починаючи з 2009 року, у всіх поліклініках, школах і приватних медичних центрах жіночому населенню нашої країни почали пропонувати новий спосіб профілактики раку шийки матки - щеплення проти вірусу папіломи людини (ВПЛ). За розробленою програмою вакцинації підлягають тільки дівчатка і жінки дітородного періоду від 12 до 50 років. Запам'ятаємо цей факт. Запам'ятаємо так само і те, що цей вірус вражає чоловіків так само часто, як і жінок, але їх як не дивно, вакцинувати не поспішають.
Прислів'я "безкоштовний сир буває тільки в мишоловці" виникла не на порожньому місці. Особливо в Росії. І тут в 2007-2008 Дмитро Медведєв схвалює пілотний проект про вакцинацію 15.000 російських дівчаток від тринадцяти років вакциною Гардасил (США) в Москві, Московській області і ХМАО. Тільки в ХМАО під цю справу закуплено вакцини на 42 мільйони рублів. Ідея блага (такі зазвичай використовуються в бруківці, при будівництві траси в пекло) - порятунок від раку шийки матки.

Читати далі...
Дочка попросила дізнатися у наших медиків, не принесе це будь-якої шкоди здоров'ю дитини?
Багато хто подумає що стаття проплачена?
Але ким?
Net/?
Адже навіщо вбивати мільйони людей, коли можна просто перешкодити їм народитися?
Красивий і благородний вчинок?
Що відбувається?
Для чого це все?

  • Зуботехническая лаборатория

    Детали
  • Лечение, отбеливание и удаление зубов

    Детали
  • Исправление прикуса. Детская стоматология

    Детали