Фото - Луганский центр стоматологической имплантации

кашель і важко дихати

Health-ua.org - медичний портал онлайн консультації дитячих і дорослих лікарів усіх спеціальностей. Ви можете задати питання на тему 'кашель і важко дихати' і отримати безкоштовно онлайн консультацію лікаря.

2012-04-06 8:21:07

Запитує Анастасія:

Доброго дня!
Лечу сильний кашель вже 3 тижні, спочатку трималася температура 37.2, терапевт прописала Ереспал 80 мг, пропив його тиждень, настав полегшення і стало легше откашливаться, зробила флюорографію, результат: 29.03.12 Легеневі поля без видимої осередкової патології. Коріння тяжистость, з дрібними кальцінатамі. Лівий шлуночок серця помірно збільшений.
Тепер з 02.04.12 після кашлю, стало важко дихати деякий час, як ніби легені або бронхи звузилися, іноді і з характерним звуком при втягуванні повітря. Зараз продовжую пити Ереспал і рослинні сиропи, стає вже страшно, до лікаря зможу потрапити тільки через кілька днів. Підкажіть, що це може бути і як мені діяти до повторного походу до терапевта? Дякуємо!

10 квітня 2012 року

Відповідає Царенко Юрій Всеволодович:

Лікар терапевт вищої категорії

Шановна Анастасія. Вами описаний бронхоспастический синдром, якщо у Вас немає можливості дістатися до медичного закладу - викличте фахівців «на себе» у вигляді швидкої допомоги - отримаєте адекватну допомогу.

2015-09-29 17:04:53

Запитує Міла:

добрий вечір . 4 тижні важко дихати, сідає голос. сипить горло, постійно гикаю. лікувалася у 4 терапевтів, нічого не допомагає. здала посів із зіву: Виділено: Escherichia coli- помірне зростання. Гриби роду Candida- помірне зростання. Посів з носа. Виділено Escherichia coli-помірне зростання. лор поставив діагноз-фарингіт. Яке лікування мені потрібно тепер? 5 тижнів тому перехворіла бронхітом. приймала Азібіот. Аскор. Алерон. декасан (полоскала горло) циклоферон. неофілін.найз. Бронхіт вилікувала. Але горло, кашель гавкаючий, з горла і задихаюся. Допоможіть будь ласка, немає сил ...

11 січня 2016 року

Відповідає Грицевич березня Юріївна:

Лікар отоларинголог другої категорії

Доброго дня, у Вашому випадки краще звернути на очну консультацію до лікаря отоларінголога.Не відомо, коли ви здали мазок до лікування чи после лікування. Если вісіяно Candida то нужно взяти розчин кандід для ОБРОБКИ слізової горла.

2015-06-21 12:28:22

Запитує Ірина:

Добрий день, допоможіть, будь ласка, оцінити тяжкість стану бабусі. 17.06 у неї стався інсульт, тиск був 220/110, цукор 14. Забрали в лікарню, до ранку стало гірше. Мова збережена (тягне), про нас знає, в лівій руці рухливості немає, в нозі ослаблена. в п'ятницю (19.06) зробили кт. Ось що написано в описі:
На серії МСКТ визначається праворуч в лобно-тім'яної області гіподенсівний ділянку щільністю 14ед.Х., розмірами 59 * 36 * 55мм. Диференціація сірої і білої речовини правої гемісфери не чітка. Серединні структури мозку не зміщені. Кальциноз стінок интракраниального сегмента хребетних артерій, ВСА, базилярної, мозочкових артерій. Наслідки перенесеного двостороннього гаймориту, етмоїдити. Остеохондроз С3-4, С4-5, С5-6 дисків ШОП
Шлуночкова система, базальні цистерни мозку, зовнішні лікворних простору помірно розширені. Ширина передніх рогів бічних шлуночків справа 7,6 мм, ліворуч 9,7мм: ширина III шлуночка 8,6 мм (норма до 60 років Деструктивних змін з боку кісток мозкового черепа не спостерігається. Пневматизація осередків скроневих кісток не порушена. У верхньощелепних пазухах пристінкові освіти , до 7 мм, частково затемнені осередки гратчастої кістки.
Остеохондроз с3-4, с4-5, с5-6 дисків ШОП.
висновок:
кт-ознаки ГПМК за ішемічним типом справа в лобно-тім'яної області на тлі судинної енцефалопатії. Кальциноз стінок интракраниального сегмента хребетних артерій, ВСА, БАЗИЛЯРНОГО, мозочкових артерій.
Лікар нам нічого не пояснила, сказала тільки, що тромб і дають ліки для розрідження. Лякає що бабуся скаржиться на сильний головний біль праворуч на лобі, виходить процес ще не зупинився? І біль при ковтанні. А ще перед нападом вона була застуджена кашель і нежить, зараз вона весь час лежить і майже не відкашлюється через забитого носа важко дихати, Лікар сказала, щоб ми самі знайшли краплі які можна при підвищеному тиску (приблизно 180/90). А у нас ніяких ідей.
Скажіть, будь ласка, наскільки серйозний інсульт, чому не допомагають ліки і продовжує боліти голова і горло, і що можна від нежиті? велике спасибі

23 червня 2015 року

Відповідає Синельник Андрій Аркадійович:

лікар невролог-реабілітолог

Доброго дня. Судячі з опису, Який Ві Надал, чи можемо Говорити про гостре Порушення мозкового кровообігу, Який виник на фоні соматичної патології (цукрового діабету та атеросклерозу Судін головного мозком). Важкість стану пацієнта - це питання до лікуючого лікаря, Який бачіть пацієнта, результати обстеження та лаб. аналізів у дінаміці. Тільки при дінамічному спостереженні можна Говорити про перспективи лікування та РЕАБІЛІТАЦІЇ.

2015-03-16 13:17:00

Запитує Ірина:

Доброго дня!! Почалося в мене з початок осені, мені було важко дихати і сильно пекло в грудях, я зробила кардіограму, сказали все в порядку і лікар призначив попити Аскор і чай БРОНХОФІТ, час минав, поліпшень не було, почався сухий кашель, мені порадили в аптеці пропити лібіксін, мені стало легше, через час почалося знову, лікар сказала що у мене трахеїт, я пройшла курс лікування, нічого не допомогло, потім у мене виявили гострий бронхіт, пройшла лікування антибіотиками, ніяких поліпшень, потім я почала задихатися і мене поклали в лікарню з підозрою на астму, про аналізів у мене ніяких не взяли і сказали що у мене трахеобронхит, пройшла курс лікування знову антибіотики, виписали додому, нічого не змінилося, я звернулася до пульмонолога, здала аналіз загальний імуноглобулін "Е" - 77,35. І ще здала мазки з носа і зіву, результат такий-staphylococcus epidermidis 10.4 koe, streptococcus anhaemolyticus 10.5 koe, була у лора, лікування призначила але поліпшень ніяких. Скажіть будь ласка, що означають мої аналізи і що мені робити, у мене опускаються руки, горло дуже болить, дихати іноді важкувато

21 березня 2015 року

Відповідає Агабабов Ернест Даніелович:

Лікар загальної практики

Привіт, Ірина, обговоріть з лікарем доцільність проведення спірографії з пробою з сальбутамолом.

2015-03-05 11:24:42

Запитує Наталія:

Прочитала питання яких багато, а відповідей немає крім того, що сходите до лікаря, як під копірку все. Для чого ви тут на сайті якщо ні чого істотного і корисного порекомендувати не можете. Як в загальному то і в поліклініці районної. Груди закладена, важко дихати, без кашлю, відчуття що бронхіт, а вона каже ні чого страшного ГРВІ. Після призначає антибіотик 1000 од 2р день. Доза убойная.Еслі ГРВІ та ні чого страшного хіба призначають антибіотики. Три тижні минуло а на груди так і тисне щось, дихати тяжело.Все відхаркувальні ср-ва вже перепіла.І почути порада сходіть до лікаря, як то не радует.Врачі як ніби самі ні чого не знають. Дуже зручно списати будь-яку болячку на остеохандроз грудної клітини або шийний. Зарплату додали, а знань поменшало.

10 березня 2015 року

Відповідає Агабабов Ернест Даніелович:

Лікар загальної практики

Наталя, добрий вечір! На жаль он-Лаина консультація обмежена в своїх можливостях, що б не допустити помилки, часто єдино правильним радою є очна консультація у лікаря, якщо Ви не досить своїм лікуючим лікарем, змініть доктора Ви маєте на це право.

2014-06-17 10:30:55

Запитує Світлана:

Доброго дня! два місяці тому мені була проведена операція-бічна торакотомія справа, резекція С9-С10, геморагічний інфаркт легкого ... в виписці написано, післяопераційний перебіг гладке, зажівленіе- первинним натягом, праву легеню розправляючись, рівня рідини немає, справа а третини плевральні накладання, металевий шов на легкому проглядається, структурний ... начебто все неплохо..но досі важко дихати, при глибокому зітханні, наче щось заважає, тягне, з'явився сухий кашель, температура іноді до вечора підвищується до 37,1 .. відчуття оніміння області шлунка і печені..доктор, який оперував, сказав, що так і повинно бути ... це розвинувся фиброуз легкого .. і тепер уже не пройде ... на питання, що можна зробити, ніж полегшувати стан ... сказав пити вітаміни ... дуже сподіваюся, що Ви можете підказати ще що щось істотніше ... мені 40 років ... оч хочеться вести нормальний спосіб життя і дихати на повні груди ... спасибі

23 червня 2014 року

Відповідає Веремеєнко Руслан Анатолійович:

Лікар торакальний хірург

Привіт Світлана! У Вас нормальний перебіг після операції. Відновлювальний період, після такої операції, у кожної людини протікає по різному (від 2 міс. До 1-1,5 років). Як правило в цей період можуть виникати періодичні болі в області рубця, може віддавати в живіт, плече, лопатку, при необхідності потрібно приймати знеболюючі препарати. Так само може з'явитися задишка, кашель, температура. Длительней всього відновлюються нервові закінчення. Лікуючий лікар зараз для Вас - це час.

2014-03-13 19:16:03

Запитує Євгенія:

Доброго дня! Скажіть будь ласка у мене виявили спайку в одній легені невелику ... загальне самопочуття у мене задовільний ... головні болі, періодичний кашель, температура постійна 37, втома, сонливість, важко дихати, скачки тиску і часто пульс більше ніж тиск ... у мене помер батько від раку легенів ... як ми дізналися це на генетичному рівні по його лінії! Боюся чи не переросте ця спайка в рак ???

15 березня 2014 року

Відповідає Шидловський Ігор Валерійович:

Лікар сімейної медицини, терапевт першої категорії

КТ органів грудної клітини, онкомаркери раку легенів. Огляд терапевта, консультація інфекціоніста. При наявності мокротиння посів на мікобактерії туберкульозу і аналіз харкотиння на цитологію.

2014-02-12 14:07:34

Запитує Світлана:

Здраствуйте! Мене звуть Светлана.Мне 26лет.Гдето місяць тому мені поставили діагноз ВСД.Помогал Релаксіл.Теперь 4 дня мене прям душить в горлі, дуже важко дихати, не можу зробити отріжку, сухий кашель, коліт в сердце.Я думала щось з серцем , була в лікарні зробила ЕКГ-все нормально, сказали що це все від нервов.Но дихати дуже важко, не можу навіть є-здається задохнусь.Скажіте ласка, може що то з горлом, я за ознаками начиталася, що може бути і рак горла .Скажіте може бути таке, є за що переживать? Вже сил немає .. Десь місяць тому появила ь задишка і болі в серці-зробила кардіограму-все нормально, поставили діагноз ВСД.Что я не пила, але мені тільки трохи допомагає Релаксіл.Теперь вже 4й день прям щось душить в горлі, дуже важко дихати, коліт в серце, сухий кашель, не можу їсти, пити, здається задихнусь, вже сил нету.Опять зробила кардіограму, сказали, що все нормально, що це ВСД.Скажіте ласка, це може бути щось з горлом? Нада хвилюватися?

23 лютого 2014 року

Відповідає Майкова Тетяна Миколаївна:

Лікар-невропатолог вищої категорії, к.м.н.

Світлана, це абсолютно безпечний стан, називається гіперветіляціонний синдром або нейрогенна задишка. Зайдіть на сайт медіцінског центру "Головний біль" Київ Дніпропетровськ і в розділі "Статті" почитайте про ВСД.

2014-02-02 12:30:37

Запитує Юлія:

Перенесла правостороннім S5 пневмонію в листопаді, за результатами крові і рентгена (інфільтрація розсмокталася) мене виписали. У січні різко починається біль в горлі, кашель, температура 37,2, важко дихати, пішла до лікаря - хрипів не почули, але я попросила рентген - відчуття вже були знайомі, рез-тат - коріння структурні, ліг. Мал. не змінений, інфільтрація без чітких меж, синуси вільні, левостор S5 пневмонія, кров-ШОЕ 50, лейкоцити 11,2, гранулоціт-8,5, тромбоцит-425, лікування отримала, при чому таке ж як і в листопаді-цефотаксим 1 гр 2рдень В.М 10дн, платифілін п.к, сульфокамфокаин В.М, через 10днів рентген-інфільтрація зменшилася за площею і інтенсивності. Далі мене виписують і нічого крім вітамінів пити не говорять. Через пару днів захворіло горло -лор сказав фарингіт, темпу-37,2, пару раз в день кашель вологий, неприємні відчуття при сечовипусканні, в загальному як ніби все відразу захворіло ((
Відчуття тяжкості в грудях залишається, але дихаю на кшталт глибоко. Що це-наслідки антибіотиків і зниження імунітету або пневмонія не вилікувати? Дуже чекаю відповіді втомилася хворіти.

04 лютого 2014 року

Відповідає Шидловський Ігор Валерійович:

Лікар сімейної медицини, терапевт першої категорії

Ой, як важко говорити в даному випадку без огляду! Заочно ніяк.

Заочно ніяк

Читати далі

Новинка сезону: трахея з протипригарним покриттям!

Сімдесятирічної мешканку Великобританії була проведена операція з приводу рідкісного захворювання трахеї. Сама по собі нечастая операція мала одну характерну особливість, вперше для виправлення трахеї був використаний тефлон, що використовується для виготовлення антипригарного покриття для сковорідок.

Підкажіть, що це може бути і як мені діяти до повторного походу до терапевта?
Яке лікування мені потрібно тепер?
Лякає що бабуся скаржиться на сильний головний біль праворуч на лобі, виходить процес ще не зупинився?
Скажіть, будь ласка, наскільки серйозний інсульт, чому не допомагають ліки і продовжує боліти голова і горло, і що можна від нежиті?
Боюся чи не переросте ця спайка в рак ?
Скажіте може бути таке, є за що переживать?
Скажіте ласка, це може бути щось з горлом?
Нада хвилюватися?
Що це-наслідки антибіотиків і зниження імунітету або пневмонія не вилікувати?

  • Зуботехническая лаборатория

    Детали
  • Лечение, отбеливание и удаление зубов

    Детали
  • Исправление прикуса. Детская стоматология

    Детали