Фото - Луганский центр стоматологической имплантации

ліки від герпесу

Health-ua.org - медичний портал онлайн консультації дитячих і дорослих лікарів усіх спеціальностей. Ви можете задати питання на тему 'ліки від герпесу' і отримати безкоштовно онлайн консультацію лікаря.

2015-11-14 6:46:34

Запитує Олександра:

Добридень! я з хлопцем захворіла місяць тому. Мені поставили молочницю і сказали, що нічого серйозного немає. А молода людина, сходивши до уролога, отримав діагноз той самий, але тільки що то типо грибкової інфекції. (В той момент у нього були дрібні прищі на члені і боліло всередині близько яєчок). Лікар сказав, що про всяк випадок треба здати аналізи на сифіліс. Я пила ліки від молочниці-мені допомогло. Йому аналіз на сифіліс прийшов негативним. І ми в інтернеті подивилися картинки герпесу (бо уролог на прийомі згадував про це) картинки були ідентичними. У молодої людини все боліло, бульбашки були червоні з білим, статевого життя вже не вели. Я пішла в аптеку і купила ліки від герпесу. Пили ліки разом з ним, тому що У мене в цей же час були сильні прищики на ліктях і пальцях (такі ж як на фото при герпесі). У нього все пройшло за два тижні, залишилися маленькі точки, у мене пройшло за тиждень. Я через два тижні після ліків здала аналізи. І герпес-негативний !!!! Чи може бути таке? Він же не виліковується до кінця? І ще у мене в аналізах були виявлені хламідії, мікоплазма і уреоплазма. А у молодої людини знову починаються якісь болі і маленькі білі прищі на голівці. він дуже боїться, що хвороба проявиться знову. І які йому пити ліки ?? Зі мною від горбисті треба лікар сказав, т.к ми ведемо статеве життя, а від герпесу? І чи можна крім двох антибіотиків проти хламідій і мікоплазми пити ще що небудь сильне від герпесу? Організм витримає?

19 лютого 2016 року

Відповідає Медичний консультант порталу «health-ua.org»:

Лікар загальної практики

Привіт, Олександра! Ви і Ваш бойфренд - типові жертви самодіагностики і самолікування. Висипання, схожі (на думку неспеціаліста) на висипання при герпесі, можуть виникати при різних захворюваннях, що серйозно ускладнює діагностику. Здоров'ям треба зайнятися серйозно і зробити це потрібно під керівництвом досвідченого і грамотного фахівця. Перш ніж приймати препарати для лікування герпесу, необхідно отримати підтвердження цього діагнозу, а для цього треба, щоб лікар (гінеколог, уролог, венеролог або інфекціоніст) оглянув висипання і провів необхідні лабораторні аналізи. Хламідіоз і мікоплазмоз треба лікувати разом із статевим партнером. Лікування призначить лікар. Бережіть здоров'я!

2016-08-20 20:03:43

Запитує Лулу:

Доброго дня! Мені 29 років, не родила. У мене з'явилася проблема після незахищеного статевого акту. На наступний день після ПА у мене з'явилася симптоматика циститу. Я пролечилась фурагіном, після першої ж таблетки відчула полегшення. Через 3 дні лікування фурагіном все пройшло, але я продовжила пити ліки ще тиждень. Але після ПА знову з'явилася проблема - вагініт. Звернулася до гінеколога, мене пролікували Флуомізину. Але після ПА знову біда - уретрит, лікувалася 5-Нок. І так кожен раз. Ми з чоловіком здали аналізи. Я здала: загальний гінекологічний мазок (підвищена кількість лейкоцитів; гонококи, трихомонади і гриби не виявлені), Фемофлор-17 (все чисто, не знайшлося навіть умовно-патогенних організмів, лактобактерії в нормі), бак.посев на неспецифічну флору - нічого не виявлено . Чоловік здав посів з уретри на мікоплазми та уреаплазми - нічого не виявлено, бак.посев сперми - нічого не виявлено, мазки з уретри ПЛР на герпес, уреаплазми, мікоплазми та ВПЛ онкогенного ризику. Виявлено ВПЛ 39 типу.
З іншими партнерами у мене таких проблем ніколи не було. З чоловіком при використанні презерватива таких проблем теж не виникало.
На даний момент після лікування вагініту і уретриту Флуомізину і 5-НОК мене турбує періодично виникає дискомфорт після сечовипускання і легкі тягнуть болі в низу живота.
Підкажіть, чи може ВПЛ вже на другий день зараження викликати симптоматику циститу і взагалі чи може ВПЛ 39 типу викликати цистити і уретрити?
Які ще дослідження Ви порекомендували б в нашій ситуації?
Завчасно дякую за відповідь.

28 вересня 2016 року

Відповідає Дика Надія Іванівна:

Лікар акушер-гінеколог першої категорії

Чи не лікуєтеся самі .... Якщо необхідно приймати лікування, то це лікування приймають обидва статевих партнера. Крім мікоплазм і трихомонад можлива наявність стафілокока або стрептокока, ...... Крім цього, перед обстеженням необхідно правильно підготуватися. Якщо проходите обстеження, то проводите бак.посеви в гострий період, що не спринцюватися, не жити статевим життям і не приймати препаратів протягом тижня. Якщо є носійство ВПЛ - значить імунітет слабкий, що не розпізнав інфекцію. Паралельно з вірусною інфекцією завжди є бактеріальна - інакше не було б такої симптоматики, тим більше, що все починається після статевого життя і, плюс - є ефект від прийому антибактеріального препарату. Цистит, кольпіт, уретрит - без інфекції не виникає. Потрібно повторити бак.посев виділень і бак.посев сечі.

2016-08-02 17:41:13

Запитує Олександр:

Здрастуйте, у мене генітальний герпес більше 10 років раніше рецидивів не так часто було, в посередники роки він почастішав, призначає ліки доктор, перепробував майже всі препарати які у нас є в аптеці це валтрекс, валовір і циклоферон в будь-яких формах які є таблетки і ампули , два місяці тому пролічілся і знову рецидив, доктор вже не знає що робити, що мені робити? Заздалегідь вдячний!

08 вересня 2016 року

Відповідає Аксьонов Павло Валерійович:

лікар уролог - андролог, сексолог вищої категорії

Зверніться на очні консультації та обстеження до уролога, імунолога, інфекціоніста.

2016-03-31 13:35:33

Запитує Мирослав:

Вік: 36 років.
Привіт Приблизно півроку тому у мене з'явилися 3 мм виразки на статевому органі і лобкової частини, які досить сильно покрили ці частини тіла. Після обстеження у лікаря мені зробили висновки що це герпес групи 2, статевої. Я пропив призначені мені таблетки протягом 2-х тижнів, але через 1 місяць з'явилися ті ж симптоми, але вже у вигляді 3 ранок. Я знову пропив ці таблетки, знову пройшло, але тільки на тиждень, хвороба проявилася в черговий раз, але вже однією виразкою. Я знову пропив ці ж таблетки, проблема зникла, але на статевому органі утворилася висип, яка дискомфорт мені не приносить, але і не радує. Я звернувся до іншого уролога, лікар сказав, що це не герпес а просто висип, на подобі як у маленьких дітей буває, і приписав мені мазь. Ось мажу вже 7 днів, але результату немає. За результатами аналізів, у мене виявлений тільки вірус герпесу групи 2. Я думаю, що це все герпес, але лікування, яке мені було надано не підходить для мене, можливо моєму організму потрібна більш сильні ліки. Якщо допоможе можу надати фотографії першого епізоду і фотографії як так званої висипу.

07 квітня 2016 року

Відповідає Мазаєва Юлія Олександрівна:

Лікар-уролог вищої категорії

Добрий день, вірус герпесу залишається в організмі на все життя, противірусна терапія лише знижує його активність, щоб зробити більш рідкісними періоди загострень. Визначити причину висипу допоможе дерматолог, також потрібно виключити молочницю, яка могла проявитися на тлі зниження імунітету.

2016-03-13 13:09:42

Запитує Валерія:

Здравствуйте, будь ласка, підкажіть як бути. Кожен день у мене температура 37,5-37,7 десь півроку, може більше іноді її відчуваю, іноді немає, іноді нудить і дуже болить голова. Зробили МРТ головного мозку, виявлені вогнищеві ураження лівого гемисфер головного мозку, відправили зробити аналізи на віруси, виявлено вірус Епштейна-Барр (копії) Після чого направили зробити ще аналізи на авідність до інфекцій: цитомегаловірус Ог крит. 0,385 Ог анал. > 3, вірус герпесу 6 типу Ог. Крит. 0,370 Ог анал. 2,33 індекс 5,7. Потім здала аналізи на антитіла, асоційовані з IM ДНК вірусу Епштейна-Барр: EBV-NA IgM ОГ Крит. 0,190 ОГ анал. > 3
Потім здала аналізи на збудники інфекції методом ПЦЛ-негативних.
Потім здала аналізи на гельмінтів-негативні.
Потім аналізи на вірус Епштейна -Барр капсидний антиген VCA, антитіла ImG-5,9, цитомегаловірус CMV, антитіла igG> 500, вірус простого герпесу 1 типу, антитіла IgG-> 8. Всі аналізи на igM-в нормі.
Один інфекціоніст поставив мені діагноз вірусний енцефаліт, і направив за місцем проживання для спостереження і відкриття лікарняного, прийшовши в лікарню мені сказали, що це не енціфаліт і з цим можна жити. Я в розгубленості, планую вагітність, призначили Вальтрекс і нуклекс, п'ю вже більше тижня по 6 штук першого ліки, по три другого, поліпшень немає, навіть температура не падає.
Скажіть, що означають ці аналізи? І чи може бути енцефаліт? Заздалегідь дякую!!!
І ще, як вас знайти? Де ви знаходитесь?

15 березня 2016 року

Відповідає Сіхарулідзе Катерина Георгіївна:

Лікар-інфекціоніст другої категорії

Привіт, Валерія. Діагноз вірусний енцефаліт встановлюють враховуючи скарги пацієнта, даних об'єктивного огляду, результатів МРТ, аналізів крові методами ІФА і ПЛР на герпетичну групу, дослідження спинномозкової рідини (проведення люмбальної пункції) на герпетичну групу методами ІФА і ПЛР. Наявність імуноглобулінів G до СМV, НSV1 / 2, ЕВV говорить лише про те, що Ви інфіковані цими збудниками, але не про наявність у Вас хвороби. Все дообстеження необхідно проводити в умовах стаціонару інфекційного або неврологічного відділень.

2016-01-24 20:41:52

Запитує ВІРА:

ДОБРОГО ДНЯ! МОЄЇ МАМІ 87 РОКІВ. 3,6 РОКИ ТОМУ вона захворіла, ЇЙ ЛІКАРІ ПОСТАВИЛИ діагноз ОПЕРІЗУВАЛЬНИЙ ГЕРПЕС.САМИЙ БОЛЮЧИЙ ПІК (КОЛИ ВСЕ ВСЕРЕДИНІ ГОРИТЬ) ВОНА ПЕРЕНЕСЛА.ЛЕЖАЛА В ГОСПІТАЛІ 2 РОКИ ТОМУ, СТАЛО ТРОХИ ЛЕГШЕ. ПОЛ РОКИ ТОМУ ЗДАВАЛИ ВСЕ АНАЛІЗУ НА ДОМУ, АНАЛІЗИ ВСЕ ЧУДОВІ (СКАЗАЛИ ЛІКАРІ). ЗАРАЗ ВОНА СТАЛА БАГАТО СПАТИ, ПАМ'ЯТЬ СТАЛА ГІРШЕ, ПРАКТИЧНО ЛЕЖИТЬ, ХОДИТИ ЇЙ ВАЖКО, ГОЛОВОКРУЖЕНІЕ.ТАБЛЕТКІ ВІД ТИСКУ ВИСОКОГО І ВІД ЗАПАМОРОЧЕННЯ ДАЮ (виписані лікарем). У НЕЇ ЗБЕРЕГЛАСЯ БІЛЬ ВСЕРЕДИНІ, ВСЕ щіпіт. ЛІКАРІ знеболюючі ОТМЕНІЛІ.ПОДСКАЖІТЕ ЛАСКА, ЯКЕ знеболюючі ліки МОЖНА КУПИТИ В АПТЕКЕ? ЗАРАНЕЕ ВДЯЧНА ВАМ.

10 лютого 2016 року

Відповідає Стариш Наталія Петрівна:

Лікар невропатолог вищої категорії

Доброго дня! А може є сенс дообследовать маму? І знайти причину її запаморочень, зниження пам'яті та болю? Перевірити хребет, зробити КТ шийного та грудного відділу знеболюючих препаратів на сьогоднішній день - величезна кількість, спробуйте діклоберл, диклофенак, або щось з цього сімейства - нестероїдні протизапальні.

2016-01-01 19:20:13

Запитує Юлія:

Доброго дня!
Мені 27 років. 7 років тому мене почала турбувати молочниця (вагінальний кандидоз). Здала всі аналізи у гінеколога-абсолютно здорова. ІПСШ не болела.Гінеколог направила до гастроентерологу.Сдала аналіз на дисбактеріоз. Був виявлений тільки золотистий стафілокок 10 в четвертій. Пройшла курс: хлорофиллипт, бактеріофаг стафілококовий, біфідумбактерин. Здала повторний аналіз: стафілокока не виявлено! Молочницю як рукою зняло. 4 роки так жіла.Даже забула що це таке! Рік тому все повторилося. Знову молочниця. Здала аналіз-стафілокок 10 в четвертой.Больше ніякої патогенної мікрофлори не виявлено. Корисна мікрофлора в нормі: біфідобактеріі- 10 в дев'ятій, молочно-кислі палички-10 в сьомий. Той же курс лікування проти стафілокока не допоміг, ще виписували Ентерофурил, ріофлораіммуно, хілак форте. Нічого не допомогло !!! Антибіотики не п'ю, простудними, ангінами і т.д. не хворію. Була у імунолога. Виявили герпес, ЦМВ. Пролікувалася: ацикловір-Акрі, віферон, кип, полиоксидоний. Ефект невеликий. Але, як сказала лікар, є позитивна динаміка. Зараз п'ю настоянку прополісу на воді, потомучто вже не знаю, чим лікувати! Так як лікарі відсилають мене один до іншого по колу! Імунолог нічого не виписує, так як каже, що треба, щоб мій імунітет працював без допомоги лекарств.Снова зараз здала аналіз-стафілокок 10 в третьей.т.е. прополіс пригнічує його, молочниця відповідно проявляється теж рідше. Порадьте як позбутися повністю від цієї зарази. Я вже змучений! Мені дітей треба народжувати, а я як стара баба тягати по лікарях і аптекам!

30 березня 2016 року

Відповідає Босяк Юлія Василівна:

Лікар гінеколог, репродуктолог

Привіт, Юлія! Яким методом були виявлені ЦМВ і герпес? У Вас спостерігалися характерні герпетичні висипання або плями на статевих органах? Це не логічно, якщо Ви пишіть, що ЗПСШ не хворіли. Швидше за все лікування ацикловіром не було потрібно. Стафілокок 10 * 3 є нормальним показником, повністю вилікуватися від нього неможливо. Вам необхідно відрегулювати свій раціон - виключити здобу і борошняне, банани, сири з пліснявою і т.п. Основними продуктами повинні бути овочі, фрукти, риба і нежирне м'ясо. Строго дотримуватися правил особистої гігієни - не носити синтетичну білизну, підмиватися господарським милом. Статевий партнер обстежений? Якщо так, то більше нічого робити не потрібно. У будь-якому випадку кандидоз не є перешкодою до планування вагітності, як, втім і стафілокок 10 * 3.

2015-11-10 10:21:10

Запитує Олена:

Доброго дня! Ми з чоловіком плануємо вагітність. У мене стояла спіраль Сирена, яку я зняла в мае.Ми три місяці оберігалися, щоб відновився організм після спіралі. У серпні я вирішила здати аналізи перед вагітністю. Ось що вони показали: мазок: лейкоцити-10-20-30-40 в п / зр.Епітеліальних.клеткі-в умерен.к-ве. Еритроцити НЕ обнар. Слиз-ні обнар.Мікрофлора-кокобацілярная.Гонококкі, трихомонади, хламідії, гриби-ні обнар. Гарднерели (ключові клітини) -обнар.Бактерій.ваг. Аналіз цитології: Тип 2: запальний тип мазка: нейтроф.лейкоціти-20-30-40 в п / зр. Флора змішана, кокобацілярная, значить. "Ключові клітини" бактер.ваг. Лікар призначила: гінекей 1 день, свічки Неотрізол.Сказала, що можете спокійно беременеть.Лечілісь разом з чоловіком. Через місяць я знову пішла до гігекологу і здала аналізи. Мазок: лейкоцити-15-18 в п / зр. Епітеліальних.клеткі-бол.к-во. Мікрофлора: кок-бац.ум. Цитологія: матеріал з шийки-тип1, ціт.картіна в норме.Матер. з цервік.канала-тип 1.Врач призначила Пробіолог по 2 кап 1 раз в день 2 тижнів. Гепабене 10-12 днів, Фоліо і Ельовіт. На моє запитання чи потрібно в піхву ставити свічки з лактобактеріями, вона сказала, що не треба, так як середовище в піхві стане дуже кислої і з'явиться зуд.Через місяць у мене був цістіт.Я приймала Фосфорал 1 пакет, Канефрон 50 кап * 3 рази вдень 2 тижні. Пройшли місячні і я пішла знову здавати аналіз, так як почалися рясні білі виділення, ніякої іншої не приємних відчуттів і запахів не було
Аналіз сечі був хороший, а мазок на цей раз показав: Лейкоцити 12-15 в п / зр. Епіт.клеткі-бол.к-во. Мікрофлора цілей бац.обільн. Гарднерели (ключові клітини) - ++++. Лікар сказала, що у мене постійно поновлюється гарднерела і погана флора і що ліки мій організм погано сприймає, потрібно йти до гастроентеролог з'ясовувати причину, чому ліки погано воспрінімаются.Попутно здати аналіз ПЦР на хламідії, уреплазми і мікоплазми та на Торч інфекції. Я вирішила здати ще й бак.посев. Ось що аналізи показали: ПЛР хламідії, уреплазми, мікоплазми- НЕ обнар.ТОРЧ інф: антитіла igM токсоплазма, біт омега дол вірус, герпес 1/2 типу-отр.Мой гінеколог сказала, що хороша гарднерели лікувати антибіотиками зараз не будемо. Потрібно поставити свічки Вагілак і пропити які небудь корисні біфідо і лактобактерії. Зараз я п'ю Лактіале, ставлю свічки Вагілак і роблю ванночки з маргагцовкой. Але ось як раз прийшов мій аналіз бакпосеви: Gardnerella vaginalis - 10 * 7 KУО / мл; Enterococcus faecalis - 10 * 3 КУО / мл. Скажіть, чи правильно було призначене лікування і чи правильно я лікуюся зараз? Може бути при такому бакпосева краще з антибіотиками і чи не зашкодить це зачаття і вагітності. Чи може це бути причиною того, що я поки не вагітнію, хоча я три місяці ходу на УЗД і дивлюся овуляцію. На УЗД все в нормі: фолікули і ендометрій дозрівають згідно циклу, місячні регулярние.Ответьте ласка, а то я вже не знаю до кого звертатися.

11 листопада 2015 року

Відповідає Сітенок Алена Іванівна:

Лікар гінеколог-ендокринолог

Добрий день. Ні, корекція БВ спочатку проведена абсолютно неправильно! Багато зайвого, а потрібного препарату немає! Так, бак вагіноз може служити причиною ненастання вагітності.

2015-09-15 11:01:15

Запитує Анжела:

Здравствуйте! У результаті медогляду на прийому у гінеколога був виявлений кандидозний вагініт (результати з мазка: лейкоцити в шийці матки 80-100, в піхву 40-50-60, виявлені елементи гриба, candida, (спори), було призначено
Лікування: флуконазол, свічки Пімафуцин, спринцювання "Малавита" і аплікація кремом "Генофорт" ... партнер пролечился флуконазолом і кремом пимафуцин, обстеження він не проходив. потім після лікування я здала знову мазок і результати показали: лейкоцити в шийці матки 80-100, а в піхву 7-10, елементи гриба, candida, (спори) ... лікар сказав, що або я недолікувалась, які ліки підроблені, або через те, що продовжую прийом протизаплідних таблеток, або інша причина. Поставила діагноз хронічний кандидозний вагініт і уповільнений ендометрит ... здала ще ряд аналізів, в результаті наступне: Хламідії тріхоматіс-негативний, Вірус простого герпесу 1,2тіпа - негативний, Вірус папіломи людини високого онкогенного ризику - негативний. Видано культури ureaplasma urealiticum> 10 * 4 Цоя / мл. Найменування матері З КАНАЛ. Чутливість до антибіотиків: ровоміцін, джозаміцин, рулид. З цими результатами піду до лікаря тільки через місяць, так як лікар зараз у відпустці. Скажіть як це все небезпечно? Особливо не розумію щодо уреаплазми і запалення в матці з велику кількість лейкоцитів .... І чи потрібно партнеру проходити обстеження?

18 вересня 2015 року

Відповідає Дика Надія Іванівна:

Лікар акушер-гінеколог першої категорії

Ви, носій уреаплазменной інфекції. Якщо інфекція є у Вас, то вона буде і у статевого партнера. Партнер може пройти обстеження, можливо буде виявлена ​​ще якась інфекція. Лікування краще починати під час менструації, так як сама менструація - це природне загострення хронічних процесів. З препаратів перевагу - джозаміцин. В аптечній мережі це вільпрофен в дозі 500 3 рази в день протягом 10 днів. Пробіз феміна по 1к 2 рази в день протягом 1-2 місяців (це лактобактерії). Вам потрібно відновити мікрофлору в кишечнику, паралельно відновиться в піхву. А лактобактерія, або нормальна мікрофлора піхви сама бореться з кандидозом, уреаплазмою, ..... Лікування необхідно приймати разом з чоловіком.

Лікування необхідно приймати разом з чоловіком

Читати далі

Алергія - міждисциплінарна проблема

17 квітня 2007 року в рамках конгресу «Людина і ліки» відбувся науково-практичний симпозіум, присвячений питанням оптимізації терапії різних алергічних захворювань у дітей, зокрема таких поширених патологій, як атопічний ...

17 квітня 2007 року в рамках конгресу «Людина і ліки» відбувся науково-практичний симпозіум, присвячений питанням оптимізації терапії різних алергічних захворювань у дітей, зокрема таких поширених патологій, як атопічний