Фото - Луганский центр стоматологической имплантации

свічки від внутрішнього геморою

Health-ua.org - медичний портал онлайн консультації дитячих і дорослих лікарів усіх спеціальностей. Ви можете задати питання на тему 'свічки від внутрішнього геморою' і отримати безкоштовно онлайн консультацію лікаря.

2015-08-26 10:27:25

Запитує наташа:

Добрий день.Меня турбує біль коли йду в туалет, ще кров виходіт.У мене внутрішній геморой після пологів появілся.А ще коли присідаю він виходить назовні, -встаю заходить в нутірь.Нікакіе свічки не помогают.Слишала що перевірка болезненная.Что підкажіть робити а то боюся що гірше буде.

01 вересня 2015 року

Відповідає Ткаченко Федот Геннадійович:

Лікар проктолог вищої категорії, к.м.н.

Доброго здоров'я Наталя. Якщо у вас постійно випадають зовнішні гемороїдальні вузли, то найімовірніше потрібно думати про використання якихось інвазивних або навіть оперативних методиках лікування, так як ніякі таблетовані препарати, мазі і свічки не приведуть до зникнення гемороїдальних вузлів. По-цьому обов'язково зверніться на огляд до кваліфікованого проктолога для уточнення діагнозу і вибору найбільш ефективного методу лікування.

2015-07-04 22:27:48

Запитує Артем:

Добрий день. Хотів дізнатися, у мене був внутрішній геморой, лікував свічками Реліф і маззю Проктоседил, все пройшло, але через пів року знову відновилося, проходжу той же курс і все проходить. Займаюся бодібілдінгом, не можу кинути, не уявляю своє життя без цього. Це може бути причиною виникнення геморою? І чи є можливість щось зробити що б більше цього не повторювалося?

09 липня 2015 року

Відповідає Ткаченко Федот Геннадійович:

Лікар проктолог вищої категорії, к.м.н.

Артем. У подібній ситуації можливо буде доцільно використовувати малоінвазивні методики видалення внутрішніх гемороїдальних вузлів. Наприклад добре себе зарекомендувала методика латексного лігування внутрішніх гемороїдальних вузлів. Я маю досвід виконання цього методу лікування у більш ніж 300 пацієнтів. На підставі свого досвіду і даних своїх колег можу сказати, що при правильному кваліфікованому виконанні цього методу лікування можна досягти хороших і відмінних результатів лікування у 85-90% пацієнтів. Так що хотів би вам порекомендувати звернеться на очний огляд ккваліфіцірованному проктолога і послухати думку фахівця по вашій проблемі. Хай щастить.

2015-03-30 4:11:16

Запитує Георгій:

Доброго дня! Мені 31 рік. Три роки тому, після виявлення згустку крові в калі, звернувся до проктолога і пройшов ректороманоскопию. Поставили діагноз: внутрішній геморой 1 ступеня. Лікував свічками і ваннами. До недавнього часу не турбував. У січні знову з'явився згусток крові в калі і різкий біль в задньому проході. Зазначу, що цьому передував невеликий запор, чотири місяці сильного стресу і сидячої роботи (понад 15 годин в день, так що сідниці терпли). Вирішив, що загострився геморой, пішов до проктолога. Після ректороманоскопии лікар склав такий висновок: "Тубус введений на 19 см; Слизова - рожева, блискуча, гіперемована; Судинний малюнок - змазаний; Складчастість - помірна; Тонус - збережений; Кількість слизу - немає; Ерозії, виразки - немає; Поліпи - немає; тріщини - немає; Гемороїдальні вузли - внутрішні, ступінь 2; Додатки: На 10 см від ануса слизова яскраво гіперемована, контактно кровоточить; Висновок: Хронічний геморой 2 ст. Неспецифічний виразковий коліт. "
Також була взята біопсія, через десять днів прийшов за результатом. Результат біопсії сформульований так: "недиференційований коліт". Проктолог сказав, що це НВК і порекомендував йти до гастроентеролога, попередньо пройшовши колоноскопію. Через пару днів була зроблена колоноскопія. Лікар проводив обстеження на словах пояснив, що ніяких ознак Няка у мене немає і за два тижні (інтервал між обстеженнями) вони самі пройти не могли, тим більше без будь-якого лікування. Також була взята ще одна біопсія. Результат колоноскопії: "Спостерігається у проктолога з підозрою на НВК. Оглянута вся товста кишка. Тонус її знижений, слизова на всьому протязі рожева, блискуча, судинний малюнок не змінений. Функція баугиниевой заслінки задовільна. Сигма подовжена за рахунок декількох додаткових петель. На всьому протязі взята біопсія. Висновок: Гипотонус товстої кишки. Долихосигма. " Через десять днів отримав результат біопсії: "Морфологічна картина хронічного недиференційованого коліту"
До всього вище сказаного хочу додати, що все стресові фактори зі свого життя я усунув і умови праці поміняв кардинально. Стілець нормальний, 1-2 рази на день, крові немає. Болей в області живота немає. Діареєю ніколи взагалі не страждав. Симптомів НВК, таких які описують на форумах і сайтах присвячених цій проблемі, у себе ніколи не чув од. Загальне самопочуття відмінне.
До гастроентеролога я поки не дійшов, як розумію він буде будувати стратегію лікування на результатах вищеописаних обстежень. Так ось, мене дуже турбує питання формулювання результатів біопсії: "недиференційований коліт". Чи може такий висновок говорити про ймовірність наявності у мене менш страшною форми цього неприємного захворювання? Або це все-таки НВК? Дуже хотілося б дізнатися Вашу думку. Завчасно дякую за відповідь.

02 квітня 2015 року

Відповідає Ткаченко Федот Геннадійович:

Лікар проктолог вищої категорії, к.м.н.

Привіт Георгій. Якщо поданням ректороманоскопии і фіброколоноскопії у вас немає ознак запалення в прямій кишці, то діагноз Няка сумнівний. Я б хотів вам порекомендувати повторно звернеться на консультацію в спеціалізований державний проктологічний центр, де лікарі мають досвід лікування запальних захворювань кишечника для огляду і проведення ректороманоскопії. Тільки готуйтеся до ректороманоскопії за допомогою звичайних очисних клізм з водою. Спеціальні мікроклізми для очищення кишечника, які продаються в аптечній мережі не використовуйте для підготовки, так як вони можуть викликати запальну реакцію слизової прямої кишки.

2014-12-29 19:04:07

Запитує Ліза:

Що робити? Дуже сильне свербіння між сідниць, у чому може бути проблема? Допоможіть, зверталася до проктолога, здавала аналізи на яйця глистів і т.д. Все добре, нічого не виявили. Сказалі.что тільки внутрішній геморой і то на першій стадії. Лікувалася мазями і свечамі- не допомагає, почало дратувати ще більше ..

17 січня 2015 року

Відповідає Ткаченко Федот Геннадійович:

Лікар проктолог вищої категорії, к.м.н.

Привіт Ліза. Думаю, що у вас має місце дерматологічна проблема. Зверніться на очний огляд до кваліфікованого дерматолога.

2014-10-10 9:35:48

Запитує Юлія:

Здрастуйте, у мене внутрішньої геморой дві шишки 2-й стадії, одна 3-й, як сказав мій доктор. Зробили легування третього, він завжди вилазив назовні, після того як він відвалився відразу ж опух і запалився верхній той, що 2-й стадії, почав вилазить, а мені через тиждень знову на легірованіе.Не можу зняти запалення. П'ю Детралекс, свічки Реліф, Ваночка з ромашки + шавлія + календула але запалення не проходить.

15 жовтня 2014 року

Відповідає Ткаченко Федот Геннадійович:

Лікар проктолог вищої категорії, к.м.н.

Привіт Юлія. У вас загострення гемморроя вигляді тромбозу гемороїдального вузла. Цей стан не проходить швидко, необхідно почекати і почекати з проведенням наступного лигирования. До лікування зараз я б рекомендував додати мазь "Проктозан-нео", також продовжуйте спостерігатися у свого лікуючого лікаря. Будьте здорові!

2014-07-08 23:55:44

Запитує Катя:

Добрий день.
Мені був поставлений діагноз - внутрішній геморой 1-ступеня в стадії загострення. Серед іншого доктор виписав свічки Ультрапрокт. На прийомі він не поцікавився, чи можна мені приймати гормональні препарати, а я, в свою чергу, забула сказати (невеликі фіброаденоми в обох грудях). Через якийсь час в інструкції прочитала, що Ультрапрокт - якраз гормональний. Чи можна мені його використовувати? Якщо немає, то якими аналогічними за ефектом і дією замінити свічками? Завчасно дякую за відповідь.

23 липня 2014 року

Відповідає Ткаченко Федот Геннадійович:

Лікар проктолог вищої категорії, к.м.н.

Привіт, Катерина. Не думаю, що вам не можна застосовувати "Ультрапрокт", він діє місцево і практично не має системної дії на організм. Однак мушу сказати, що при обосореніі геморою я віддаю перевагу інші препарати. Все залежить від прояву захворювання. Уточніть будь ласка в чому проявляється загострення, можливо я зможу вам дати якісь рекомендації по лікуванню. З повагою, Ткаченко Федот Геннадійович.

2014-05-16 17:21:46

Запитує Олена:

Добрий день. Мені 23 года.Заметіла у себе освіти шкірки біля анального отвору, вирішила звернутися до проктолога. Виявилося що це моя анатомічна особливість, але доктор виявив внутрішній геморой, точніше 3 гемороїдальних вузла. Лікувати свічками або мазями сказав марно, потрібно або робити лігування латексними кільцями, або пізніше операцію.Но я абсолютно не відчуваю ніякого дискомфорту, немає ні болю, ні свербіння, ні крові. Скажіть чи варто робити лігування?

20 травня 2014 року

Відповідає Ткаченко Федот Геннадійович:

Лікар проктолог вищої категорії, к.м.н.

Привіт, Олена. Вибирати вам. Зараз проблему геморою, яка знаходиться в початковій стадії, можна вирішити і безопераційним методом лікування - латексним лігуванням. Якщо далі геморой буде збільшуватися, то на більш виражених стадіях цього захворювання ефективність безопераційних методик лікування зменшується. Однак ніхто не знає як себе буде "вести" геморой ваш далі. Не виключено що він в такому стані і залишиться. По-цьому, я б рекомендував вам наступне - якщо геморой вас не буде турбувати, то не поспішайте з лікуванням, а просто продовжуйте спостереження за цією проблемою. Однак якщо геморой буде себе проявляти (запалюватися, кровить, викликати дискомфорт і роздратування вперіанальной області), то в цьому випадку безумовно буде необхідно приймати рішення про початок інвазивного лікування.

2014-01-14 19:34:43

Запитує Антон:

Добрий день.
У 2004 році мені поставили діагноз внутрішній геморой. Пролікував і більше не турбувало. Нещодавно відчув біль і свербіж в анус. Звернувся до проктолога і він після огляду діагностував загострення внутрішнього геморою. Призначив: свічки і мазь Долопрокт разом на 10 днів + Детралакс - 1 місяць. Період пройшов, але легше не стало і я повторив прописане лікування знову тільки препаратом Долопрокт. На даний момент немає можливості звернутися до лікаря. Яке лікування ви б порадили? Чи можна ще продовжувати лікування препаратом Долопрокт? (Прочитав в інструкції, що лікується ним можна тільки 2 тижні). Дякуємо

16 січня 2014 року

Відповідає Ткаченко Федот Геннадійович:

Лікар проктолог вищої категорії, к.м.н.

Привіт Антон. "Долопрокт" так довго дійсно не можна приймати. Спробуйте мазь "Постерізан-форте" 2р в день 7 днів, далі мазь "Постерізан" 2р в день 4 тижні + "Кларитин" 1т в день на ніч 10 днів. З повагою Ткаченко Федот Геннадійович.

2013-07-28 13:28:50

Запитує Тетяна:

Доброго дня! Допоможіть будь ласка. Десь півроку тому зіткнулася з анальної тріщиною. При проходженні щільного калу відчула, що там рветься і була кров. Використовувала свічки реліф, постеризан десь тиждень, ніби все пройшло. Однак через місяць все повторилося. З'явився дискомфорт в анус, особливо при тривалому сидінні на роботі. Звернулася все ж до проктолога. На момент прийому тріщина затягнулася, але доктор підтвердив, що вона була. Ззаду. Побачив невеликий внутрішній геморой. Запропонував лігувати вузли, мовляв, відновитися кровопостачання і тріщини не буде. Зробили, все пройшло нормально. Але ось зараз пройшло 3 місяці. Нещодавно були кишкові інфекції та діарея. Повернувся дискомфорт в анус, поколювання, невелике свербіння, печіння при дефекації. А сьогодні відчула, що трохи тріснуло знову, на папері невеликий слід крові. Невже все заново? Я планую вагітність, причому, ЕКО, а тут таке. Це не хронічна тріщина? Спазму немає. Я дуже переживаю. Підкажіть, що це, як мені краще лікуватися і чи є надія на повне вилікування без операції?

30 липня 2013 року

Відповідає Ткаченко Федот Геннадійович:

Лікар проктолог вищої категорії, к.м.н.

Доброго дня, Тетяно.
Цілком ймовірно, що стався рецидив анальної тріщини. Для уточнення діагнозу і призначення ефективного лікування потрібно провести адекватний проктологічний огляд. Відвідайте кваліфікованого проктолога і уточніть у фахівця всі Ваші питання.
З повагою Ткаченко Федот Геннадійович

30 липня 2013 року

Відповідає Ткаченко Федот Геннадійович:

Лікар проктолог вищої категорії, к.м.н.

Доброго дня, Тетяно.
Цілком ймовірно, що стався рецидив анальної тріщини. Для уточнення діагнозу і призначення ефективного лікування потрібно провести адекватний проктологічний огляд. Відвідайте кваліфікованого проктолога і уточніть у фахівця всі Ваші питання.
З повагою Ткаченко Федот Геннадійович

З повагою Ткаченко Федот Геннадійович

Читати далі

Проблема запорів в терапевтичній практиці

Однією з надзвичайно актуальних проблем в терапевтичній практиці є запори. Цієї патології довгий час не приділялося достатньої уваги, за винятком випадків, коли запор приймав характер домінуючого симптому в соматичному захворюванні, ...

Це може бути причиною виникнення геморою?
І чи є можливість щось зробити що б більше цього не повторювалося?
Чи може такий висновок говорити про ймовірність наявності у мене менш страшною форми цього неприємного захворювання?
Або це все-таки НВК?
Дуже сильне свербіння між сідниць, у чому може бути проблема?