Фото - Луганский центр стоматологической имплантации

аналіз крові при раку

Health-ua.org - медичний портал онлайн консультації дитячих і дорослих лікарів усіх спеціальностей. Ви можете задати питання на тему 'аналіз крові при раку' і отримати безкоштовно онлайн консультацію лікаря.

2015-11-23 13:51:52

Запитує Ірина:

Доброго дня! У листопаді 2013р. була проведена операція з видалення щитовидної залози (діагноз: рак щитовидної залози Т2N0M0. Іст. ІІкл.гр.) У грудні 2013р. пройдений курс радійодтерапіі. На даний момент вагітність 21 тиждень. Приймаю L-тироксин 150, Ельовіт, Йодомарин 200 і Утрожестан 200. 20.11.15г. здала аналіз крові: fT3 - 1.5, fT4 - 13,0, TSH -3.1.Подскажіте в моєму випадку як потрібно скоректировать дозу L-тироксину і чи треба? Яка норма ТТГ при вагітності без щитовидної залози? Спасибі!

10 грудня 2015 року

Відповідає Болгов Михайло Юрійович:

Лікар хірург-ендокринолог, старший науковий співробітник, д.м.н.

Поки нічого не треба коригувати, так як ТТГ в нормі. Немгого інші кордону для вагітних на мій погляд перекриваються індивідуальною варіабельністю людей. В цілому цілком достатньо тримати ТТГ в межах звичайної норми. Будьте готові до того, що можливо, особливо в останньому триместрі знадобиться велика доза тироксину (фактично адже вже на двох).

2015-10-30 21:14:36

Запитує Марина:

У 2006 р зробили операцію з видалення щитовидної залозі. повний діагноз: фолікулярний рак щитовидної залози (мінімально-інвазивний варіант). 28.10.2015 аналізи крові А-ТГ - 15,66; а ТГ - 104,5.
30.10.2015 СКТ органів грудної порожнини з болюсним контрастуванням омніпотентность 350-100 мл.
Щитовидна залоза розташована зазвичай, структурно і об'ємно не змінена.
На серії сканів органів грудної порожнини: легенева паренхіма однаковою прозорості. Без інфільтративних змін. У паренхімілегенів, більше праворуч у верхній і середній частках визначаються вогнища, розмірами від 3 мм до 6 мм.
Трахея, бронхи прохідні, стінки не змінені.
Коріння легких легких структурні. Судини коренів рівномірно конрастіруются, без дефектів наповнення.
Куполи діафрагми на звичайному рівні.
Плевральні порожнини вільні від ексудату.
Л / вузли: внутрігрудні до 7 мм.
Пахвові л / вузли зліва до 8-9 мм, рівномірно конрастіруются.
Серце звичайного положення, рівномірно конрастіруется.
В кістковому режимі - без деструктивних змін.
На видимих ​​сканах - печінку без вогнищевих змін.
висновок: КТ ознаки: враховуючи характер основного захворювання вогнища в легенях модна розцінювати як вторинне порожні.
якірекомендації можуть бути при цьому діагнозі і що це означає?

02 грудня 2015 року

Відповідає Болгов Михайло Юрійович:

Лікар хірург-ендокринолог, старший науковий співробітник, д.м.н.

Вам потрібно однозначно здатися хірургові ендокринолога (краще того, який оперував) і приймати рішення як мінімум про необхідність операції в області шиї і радіойодтерапією. Бажано не тягнути з цим візитом. Йдеться про можливий рецидив і час зараз "працює не на Вас".

2015-07-25 23:25:16

Запитує Дмитро:

Добрий день. 18 років, курю з 12. Після відмови від куріння почалися неприємні відчуття, болі, поколювання в легких, преіумещственно в правому. Відчувається недовгими нападами на протязі всього дня. При глибокому вдиху / видиху - (не завжди) ті ж неприємні відчуття; при повороті / русі тулуба хворобливих відчуттів немає. На додачу до цього додався кашель. В цілому відчуваю себе дуже добре. Сходив до терапевта, той послухав легені - хрипів немає, відправив здавати аналіз крові сечі. Хотілося б дізнатися, з чим це пов'язано і слухати відповідь на інше питання: пахне тут раком? Спасибі за відповідь.

25 серпня 2015 року

Відповідає Медичний консультант порталу «health-ua.org»:

Лікар загальної практики

Привіт, Дмитро! Перераховані Вами симптоми неспецифічні і не дозволяють ні поставити діагноз, ні виключити / підтвердити рак. Продовжуйте обстеження, призначене терапевтом, і обов'язково обговоріть з лікарем можливість проведення рентгенографії органів грудної клітини, так як без цього дослідження діагностика значно ускладнюється. Бережіть здоров'я!

2015-04-21 10:55:45

Запитує наталья:

здрастуйте! 1 місяць тому почалися проблеми з кишечником, запори, (зазвичай ходжу в туалет раз в два дні, ось якщо звичайно перетерплю тоді доводиться тугіше) ну так ось змінила харчування, але з'явилися розпираючий біль внизу живота зліва то справа, бурчання після їжі пропила хилак форте і біфідум бактерин, бурчання зникло, стілець начебто відновився, але потім знову запор, вранці промацую внизу живота посередині але ближче до правого боку ущільнення як ніби кишка набита без болюча, але потім як встану сходжу в туалет вона зникає, терапевт п ставив діагноз СРК і спастичний коліт, сеча, кал, біохімія крові в нормі, загальний аналіз крові показав знижений гемоглобін 100, але він у мене завжди поніженможет через те, що місячні дуже рясні по 5 6 днів, виписав мені бифиформ і мезим, болі в животі як такі пройшли не турбують, п'ю ще дюфалак, допомагає але іноді тужиться доводиться всерівно, а ще з'явилися болі в задньому проході але не сильні, не то що болі, а після дефекації залишається якийсь дискомфорт почуття розпирання як ніби у мене там повітряну кульку або неповністю сходила в туал ет, попочітала про це в інеті і такого начиталася що це може бути рак, ці думки тепер зі мною постійно, добре себе почуваю тільки до вечора і з ранку коли посипати а потім думки пірнають в голову і понеслося вже здається що і промежину тисне, це жах якийсь, кал мені теж не подобатися не однорідний з білими прожилками і з шматочками неперетравленої їжі іноді буває, крові і слизу не спостерігала, болі при дефикации немає, температури немає, відрижки печії нудоти немає, але ось це почуття розпирання в задньому проході мене не покидає з ранку до вечора, від коли забуваюся в справах і забуваю що у мене що то болить але як тільки так відразу що зі мною таке може бути?

23 квітня 2015 року

Відповідає Лисенко Віталій Миколайович:

Лікар хірург-проктолог вищої категорії

Добрий день. Вам необхідна фіброколоноскоапія, консультація гастроентеролога.

2014-12-16 9:14:48

Запитує Аліна:

Доброго дня!
У моєї мами (54 роки) близько тижня тому почалися симптоми, схожі на цистит (часті помилкові позиви до сечовипускання, печіння). Сьогодні вранці сеча була червонуватого кольору, каламутна, мама пішла до терапевта, там лікар виміряла температуру, виявилося 37,2. Коли прийшла додому, наступна сеча виявилася жовтого кольору і така ж мутна, при відстоюванні на дні з'являється осад. Температура при повторному вимірі була 36,9, але вранці до лікаря мама випила дві таблетки левоміцетину.
Ніяких можливостей застудитися перед появою симптомів не було. Болі в області нирок і в області сечового міхура немає. Є набряки вранці.
Терапевт дала направлення на загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі і аналіз по Нечипоренко.
Я прочитала в інтернеті, що ці симптоми можуть бути схожі на симптоми раку сечового міхура. Наскільки це ймовірно, і які обстеження потрібно пройти, щоб виключити рак? І яка це може бути хвороба, якщо не рак?
Спасибо заранее, чекаю відповіді з нетерпінням.

24 грудня 2014 року

Відповідає Мазаєва Юлія Олександрівна:

Лікар-уролог вищої категорії

Аліна, добрий день! Такі симптоми бувають при різних захворюваннях. Пройдіть призначені аналізи і зробіть УЗД нирок і сечового міхура. Будьте здорові!

2014-11-03 14:21:16

Запитує Ірина:

Добрий день.
У квітня 2014 моєму батькові, 60 років, поставили діабет легкої форми 2 типу, кров натщесерце була 10 і 9.
Виписали Глібомет, півтори таблетки в день, вранці здається 1 і перед вечерею половина.
Через тижні 2-3 після розпочата прийому Глібомет у батька дуже розболілася нога, печіння і ножова как-будто біль. Протягом 1 місяця пішли м'язи з ніг, далі і вище. Зараз він дуже худий. Минуло 7 місяців, ми пройшли всі обстеження і на рак в тому числі. Багато МРТ. Зараз ходимо на крапельниці як при Діабі. полінейропатії, але наша лікар не впевнена в цьому діагнозі і відповідно лікуванні. Схему лікування писав інший лікар, не в нашому місті і діагноз по ЕМГ ставив він, невролог. Але лікар наша говорить (невролог), що тато дуже виснажений і худий як при раку. Ми вже не знаємо що перевіряти. Онкології, не знайдено, всі аналізи в нормі.
Здали на даний момент ще на ТТГ і Т4. Чекаємо.
Хоча пройшло пару місяців, ми задумалися все-таки про це Глібомет. Може нам варто піти до того лікаря ендокринолога і утончніть? Тоді, при початку хвороби вона пішла у відпустку, а ми забігали по обстеженнях і багатьох віруючих.
Ніхто так і не знає, що з батьком. Що з ногами, кажуть при легкій такій формі і вже цукрі приблизно 6.1, 7.5, 8 не може бути таких проблем.
Лежав в ендокринології, там розводили руками. Посилали перевіряти знову поперечний відділ.
Хоча скасували Глібомет, тому що цукор у батька що з ним що без нього був в однакових межах.
Скажіть будь ласка свої рекомендації нам. Тому що ми лікуємося від Д. полінейропатії і не знаємо чи допоможе.
Чи може людина швидко і багато скинути вагу при легкій формі? І чи можуть так палити ноги. До речі через місяці мігруючи то на ліву то на праву.
Неврологи теж не знають, що з батьком.
Може у батька діабет був уже пару років, тому тихо не бачене робив таке з ногами і м'язами? Може Глібомет якось підстьобнув?
До постановки діагнозу Діабет навесні дуже слабо нила ліва нога, потім ось після Глібомет дуже боляче місяці 2-3 боліла права. Все було різко і несподівано.
Про діабет дізнався в Кардіоцентрі.
Ми вже не знаємо до якого лікаря йти. Все наплутано.
Знайшли статті про діабетичну аміотрофією, кахексию, за описом все дуже дуже схоже, але наш лікар зараз (невролог) не думає, що від легкої форми таке, знову ж.
Взагалі дивилися батька приблизно 6 неврологів 2 ендокринолога і багато інших лікарів.
Колінних і ахіллових рефлексів немає, якщо допоможе. За ЕМГ - пошкодження характерно для полінейропатії.
Виписав ще лікар невролог з іншого міста Ретаболил, може в таких ситуаціях (атрофія м'язів) допоможе батькові? Нема у нього сідниць, все висить.
Допоможіть будь ласка, може вам знайоме таке?
Дякуємо

03 грудня 2014 року

Відповідає Ренчковская Наталія Василівна:

Лікар ендокринолог вищої категорії

Доброго дня, Ірино. Хотілося б остаточно з'ясувати проблему цукрового діабету - цукор крові не тільки натщесерце (глікемічний профіль), з-пептид, глікозильований гемоглобін. Вирішити проблему цукрознижувальної терапії і чи є необхідність введення інсуліну. Можна здати аналіз на амінокислоти Якщо проблема онкології виключена курс ретаболила можна проїсти. С ув. Наталія Василівна.

2014-08-16 6:02:57

Запитує Світлана:

Доброго дня! Моїй мамі 69 років за рік вона перенесла 3 операції 1) операція Гартмана 06.06.13 вивели стому і поставили діагноз рак прямої кишки гр3 ст.2 Т3 NO MO. 2) операція 17.06.13
проведена екстрена релапаротомия, усунення обмеження параколостоміческой грижі, тонкокишечной непроходімості.Прі виписки був гемоглабіна 109, ШОЕ 21 з 12.07.13 по 12.08.13 потрапила в іншу лікарню з діагнозом Велика гнійно-некротична рана передньої черевної стінки (стан після геміколектомії в РІД від 17.06 .13) При виписці гемоглабіна був 134, ШОЕ 36.3) операція була зроблена 09.01.14 - проведена трансректальная лапаротомія, холецистектомія ,, ФХС, холедохолітоекстракція, дренування холедоха за Вишневським, санація, дренування черевної порожнини . При виписці гемоглабіна 167, ШОЕ 46.
Протягом усього цього часу відчувала себе добре, здали аналіз крові гемоглабіна 93, ШОЕ 40, зараз гемоглобін 69, ШОЕ 34. Я стурбована станом моєї мами вона дуже пожовкла, скажіть будь ласка з чим це пов'язано? і що нам робити? до онколога ми ходили вона ні чого з цього приводу не сказала, терапевт лікуючий призначила капсули залізовмісні.

19 серпня 2014 року

Відповідає Ткаченко Федот Геннадійович:

Лікар проктолог вищої категорії, к.м.н.

Привіт Світлана. Вам обов'язково потрібно показати маму оперує хірурга або іншому кваліфікованому хіурургу-проктолога в тій клініці, де її оперували. Жовтяниця, яка супроводжується зниженням гемоглобіну - це серйозні симптоми, які можуть вказувати на продовження пухлинного процесу в черевній порожнині.

2014-04-03 12:39:45

Запитує lesik:

Добрий день. Після здачі аналізів на цьому тижні у мене виявили mycoplasma hominis - IgM (О.1) \ + IgG (1.3), аналіз мазка - епітелії: в матці 20-27, моч.канале - 14-15, влаг.-23-28 , лейкоцити: в матці -26-30, моч.канале - 10-14, влаг.-16-18, решта норма. Аналіз крові норма, крім лейкоцитів -9.4 (при норме4-9), перенесла сильний стресс.А два роки тому Ureaplasma urealyticum - IgM (0.1) + IgG (1.4) лікування не призначали. СКАЖІТЬ ОБОВ'ЯЗКОВО ЛІКУВАТИ ЦЕ ЗАХВОРЮВАННЯ І ЧОМУ? При цьому повинен отримувати лікування чоловік (проходить хім.терапію - рак гортані)? Живемо разом 10 років, зв'язків ні у кого з нас на стороні не було. Мені 40 років, спільних дітей і дітей у чоловіка немає.

25 квітня 2014 року

Відповідає Коваленко Андрій Віталійович:

Лікар дерматовенеролог вищої категорії

Добрий день, у вас є запалення, яке однозначно вимагає леченія.мужа слід обстежити, а потім приймати рішення про необхідність лікування.

2013-10-23 19:59:00

Запитує Віталій:

Здраствуйте Шановні врачі.Меня звуть Віталій, 20 років. (Худорляву статуру)
Прошу пожайлуста порадити дуже потребую консультації.
У мене збільшилися лімфовузли (незнаю збільшилися вони чи ні але прям випирають) (в паховій області зверху 2 л / у зліва побільше (приблизно 2см) праворуч менше в рази, трошки болять при катанні їх або натисканні. (Щільні як гума) але найбільше останнім часом вони просто тягнуть а при дотику не болять майже ... + ще на шиї коли поварачіваеш в бік видно теж кулька (м'який на дотик) (близько 1 см) + під пахвами поколює іноді.
Поява лімфовузлів особливо нема з чим не можу не пов'язані ... Почала боліти голова з початку травня. + Став спостерігати з травня субфебрильна t максимум доходило до 37.3 (а так постійно тримається в днем, ввечері 36.7,8 - 36.9 - 37
Загалом спочатку я обстежив голову т.к у свій час були запаморочення і різні болі (що нагадують тиск)
Робив і томографію + доплер судин шиї + голови + енцефалографію (на томографії знайшли тільки '' двосторонній максилярні синусит '' і '' кісти верхньощелепних пазух '') Ну у мене в дестве був гайморит проколювали багато може через це (але зараз у мене в цій галузі ніякого болю і іншого немає)
На узі судин шиї та голови знайшли (ангіодистонії на гіпотонічним типом)
На енцефалографії показало все в нормі крім (утруднення венозного відтоку) і на кінцевому висновку показало (гіпертонічний тип)
Зараз як такі болі в голові пройшли (але появілься дуже великий страх за лімфовузли)
+ Ще робив аналіз крові на торч інфекції + клінічний аналіз крові + сечі, + рентген шийного відділу + Екг.
На торч інфекції знайшли (цитомегаловірус + антитіла до краснухи), аналіз крові останній (гемоглобін 168, Еритроцити 5,5, кольоровий 0,92, лейкоцити 6,5, еозинофіли 8,
паличкоядерні 1, нейтрофіли сегментноядерние 35, лімфоцити 52, моноцити 4, ШОЕ 3, згортання н 4.08 до 4.47) аналіз сечі в межах норми.
На рентгені шиї (Остеохондроз в сегменті c4-c6 антитілу тіла с4) Екг (все в нормі)
Загалом щодо лімфовузлів (я ще на початку літа почав ходити на профогляди) 2 рази він нічого не знаходив (а мені ще тоді не нравілься л / у в паху)
а в останній раз в кінці авугста сказав що під пахвами збільшені (відвів до хірурга поставили пахвовий лімфаденіт) Налякали сказали що такі лімфовузли можуть бути або при початку онкології або вич) Звичайно я дуже іспугалься ...
Поїхав до онколога в медрадіології (йому під пахвами теж не сподобалися) інші групи л / в навіть не дивився (потім сказав що підозрює '' лімфогранулематоз '') направив на пункцію л / у під контролем УЗД) Я просто був у шоці що є підозра на рак (Пішов потім до узіст він оглянув мої пахвові л / у сказав що нормальні вони у тебе + зробив узі (Органи: Щитовидна залоза типово розташована, звичайних розмірів і форми гомогенної ехоструктури.