Фото - Луганский центр стоматологической имплантации

діабет під час вагітності

Health-ua.org - медичний портал онлайн консультації дитячих і дорослих лікарів усіх спеціальностей. Ви можете задати питання на тему 'діабет під час вагітності' і отримати безкоштовно онлайн консультацію лікаря.

2014-10-12 5:49:46

Запитує Ірина:

Добрий день! Під час вагітності виліз гестаційний цукровий Діабет. Лікарі до сих пір сперечаються якого типу .... Дитину годую грудьми на вимогу (нам 10 міс), місячні до сьогоднішнього дня відсутні і на узі сказали, що найближчим часом не чекати ... чи може відновитися цукор після припинення годування і відновлення місячних ???? Заранее спасибо!

15 жовтня 2014 року

Відповідає Дика Надія Іванівна:

Лікар акушер-гінеколог першої категорії

Ірина, добрий день! Вам необхідно контролювати рівень цукру в крові. Якщо протягом 10 місяців рівень цукру не відновився, то висока ймовірність прогресу цукрового діабету. Тому необхідний регулярний контроль цукру в крові, дотримання дієти, огляди лікарем ендокринологом. Будьте здорові!

2014-09-23 15:17:02

Запитує Юлія:

Привіт, підкажіть що далі робити, така ситуація:
Результати першого скринінгу (термін 13 тижнів): За узі ТВП 2,6 Носова кістка 1,6 все інше в нормі, по біохімії високі ризики 21- 1: 4 18 - 1:10 13 - 1:47, після таких результатів зробили платний аналіз на ДНК на всі ці хромосомні хвороби, який відправляли в Америку, (неінвазивний панорама тест) там всі ризики виключили, стать дитини жіночий. Зараз термін вагітності 20 тижнів і 2 дні, пройшла узі і ось результати:
БПР голови 46
стегнової кістки 32.9
плечова кістка 30.6
окружність голови 178,7
окружність живота 151,5
маса плода 345 гр
мозжечек 21,2
бічні шлуночки мозку 5.9
велика цистерна 5,2
носова кістка 4,6
ЧСС 142
шийна складка 8,3
на решті показниках стоять просто + і Б / о
Мене знову направляють до гінетіку, які ще можуть бути патології якщо хромосомні патології виключили? Чи є взагалі норма розміру шийної складки на терміні 20 тижнів або її в принципі не повинно бути цієї складки? Яке дослідження ще можна пройти, може 3д узі зробити? Ми смужем не п'ємо НЕ куримо, під час вагітності ГРЗ ОРВ не боліла, у мене є цукровий діабет стаж 5 років, скомпенсірований на інсулінової помпи.

25 вересня 2014 року

Відповідає Босяк Юлія Василівна:

Лікар гінеколог, репродуктолог

Я б радила звернутися на консультацію до генетика з усіма результатами обстежень. Було б раціональним провести Ехо серця плоду. Скільки вам років? Якщо більше 32, то я б радила проведення амніоцентезу.

2014-08-07 19:52:18

Запитує Анна:

Доброго дня! Підкажіть будь ласка. У мене 24-25 тижнів вагітності, призначили аналіз на толерантність глюкозі, результати: натщесерце 4,55 ммоль / л (норма 3,89-5,83), навантаження 75 г глюкози, через 1 годину: 8,02 ммоль / л ( норма 6,66-8,00). через 2 години: 7,11 ммоль / л (норма 4,07-6,7). Ендокринолог зібралася ставити діагноз гестаційний цукровий діабет, але, оскільки, для даного діагнозу показники повинні бути вище призначила додатковий аналіз - глікозильований гемоглобін, сказала, що він розставить всі крапки. Результати: 5,8% (норма 4-7%), при цьому рівень цукру в крові і сечі в нормі, ніяких спадкових передумов немає, вагітність перша, надмірної ваги немає, ІМТ 23,5 (нормальна вага), вагітність протікає добре, всі аналізи - відмінні. При цьому після здачі клікогемоглобіна вона все одно написала діагноз: гестаційний діабет, сказавши мені, що "на всякий випадок". Я з цим діагнозом не згодна, я усвідомлюю, що перебуваю в групі ризику і повинна дотримуватися певної дієти під час вагітності, але не можу зрозуміти, на якій підставі ставиться діагноз? Проконсультувалася зі знайомим лікарем, вона сказала, що діагноз може ставитися тільки якщо глікогемоглобін перевищує норму, а при повторному аналізі на толерантність глюкозі як мінімум 2 показника перевищують норму (повторний аналіз призначається через 14 днів). Підкажіть, будь ласка, куди звертатися, якщо я не згодна з діагнозом і незадоволена недбалим ставленням лікаря?

11 серпня 2014 року

Відповідає Босяк Юлія Василівна:

Лікар гінеколог, репродуктолог

Привіт Анна! Я можу сказати Вам так - Вам необхідно звернутися на консультацію до ендокринолога, який оцінить ситуацію. Дієта необхідна і більше поки порадити нічого не можу, зрозумійте правильно.

2014-01-29 20:39:57

Запитує Марія:

Добрий день. Я під час вагітності боллела діабетом беременной.После пологів він пройшов. але недавно вирішила перевірити цукор глюкометром. на тощак було 5.5., за два місяці останніх я поправилась на 10 кг., багато п'ю і мучать постійні запаморочення і артеріальний тиск 140/90. Чи може це бути ознакою діабету?

02 лютого 2014 року

Відповідає Ренчковская Наталія Василівна:

Лікар ендокринолог вищої категорії

Привіт, Марія
На даний час необхідно виключити порушення вуглеводного обміну. Ан. С-пептид, глікозильований гемоглобін, глюкозо-толерантний тест, ан сечі на цукор, ацетон.
В подальшому вирішувати питання про порушення обміну речовин - метаболічному синдромі. (Харчування, питної режим, режим фіз. Навантаження, очисно-оздоровчі програми).
З повагою, Наталя Василівна

2013-12-25 19:37:41

Запитує Леся:

Мені 27 років, група крові 3 отр., Місячні з 12 років нерегулярні, цикл 30-40 днів. У 18 років вийшла заміж, чоловік старший на 10 років, група крові 2 полож., Через півроку завагітніла, під час вагітності були проблеми з нирками, цистит. Народила доношеної дитини, дівчинку з вродженою ущелиною неба, дисплазією тазостегнових суглобів, кишкової інфекціей.После пологів менструальний цикл порушився, в діагнозах: полікістоз яєчників, нестача пргестерона. Більше 5 років завагітніти повторно -не виходило. 3 роки тому встановили діагноз аутоімунний теріоідіт, гіпотіреоз.Прінімаю л-тироксин 100, півроку тому в серпні встановили діагноз цукровий діабет 2 типу, рівень глюкози був 15,9. Лежала в стаціонарі, капають, брала сиофор 1000 (вранці і ввечері), після дозу зменшити до 850.Соблюдаю дієту, цукру і хліба не їм. 21 жовтня були останні місячні, в цей же час дозу метфогамми зменшити до 500 (вранці і ввечері) приймала її весь цей час. Показники глюкози натще від 6,7 до 7,5, після їжі - 7,6-8,5.Сделала тест на вагітність - позитивний. Завтра йду до лікаря, післязавтра на УЗД. за моїми підрахунками 9-10 неделя.я розумію, що з моїми діагнозами і вродженою патологією першої дитини може буде дуже важко виносити і народити здорову дитину, і чи можливо це? Аборт я ніколи не зроблю! Що мені потрібно робити в такому випадку, адже препарати, які я приймаю можуть шкодити дитині, якщо вже не навреділі.Какой ризик розвитку патології у дитини в зв'язку з моєю історією хвороби? Яким способом мені необхідно народжувати (першу дочку я народжувала самостійно)? допоможіть мені порадою будь ласка. Я дуже хотіла цю дитину і тепер боюся його втратити, але і розумію, що відповідальність за те, яким він народиться, несу я. Хочу здорову дитину!

27 грудня 2013 року

Відповідає Корчинська Іванна Іванівна:

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії

Анамнез, звичайно, у Вас обтяжений, але серйозних проблем на тлі прийому препаратів з плодом бути не повинно.
Резус-конфлікт при першій вагітності не було? Дитина народилася з яким резусом? Вводився Вам антірезусний імуноглобулін?
У 10-12 тижнів здайте комбінований тест, він покаже відхилення в розвитку, якщо такі будуть. Паралельно необхідно пройти УЗД. Надалі необхідно, щоб гінеколог, у якого Ви стоїте на обліку, постійно спостерігав за розвитком плоду і своєчасно направляв на обстеження.
У Вашому випадку, якщо результати комбінованого тесту будуть з відхиленнями, раджу пройти амніоцентез. 100% гарантій здоров'я дитини Вам не дасть жоден лікар, проблеми необхідно вирішувати по ходу виникнення.
Успіхів Вам і здоров'я!

2013-12-23 21:17:56

Запитує Наталія:

Узі щитовидної залози: гіпоехогенне, капсула ущільнена, вузлів немає, кіст немає. заліза нормальних розмірів 10,6.Діагноз - АІТ. Аналіз на гомони: ТТГ - 5, 71 (норма до 4,2), АкТПО - 8,6 (норма до 36), АкТГ- 197 (норма до 115). Кров на цукор - 4.5. Через 2 тижні цукор з навантаженням -6.5 натщесерце капілярний (перед цим був сильний стрес і ніч без сну), через годину - 6.9, через 2 години - 6.1. Лікар призначила 25мкг еутірокс, риб'ячий жир 6 міс, вітамін е 6 міс, кедрова олія - ​​2 міс. Сказала, мені не можна одужувати (170 ріст, 52 кг), предроспаложенностьк цукрового діабету, в роду нема сд, немає ожиріння ні у кого.во час вагітності вага набрала 13 кг, дитина народилася 3150, набряків не було. Призначила дієту - 20 хлібних од. до кінця життя.

14 січня 2014 року

Відповідає Бережна Ірина Юріївна:

Лікар ендокринолог, к.м.н.

Доброго здоров'я Наталя
Ви надали адекватні обстеження і призначення. Питання про тривалість лікування залежить від чіткості проходження даних рекомендацій і, звичайно, буде коригувати. Опис проблеми дає підставу для благополучних прогнозів.

2013-02-07 17:07:06

Запитує ольга:

у мене цукровий діабет .виявілі в 2008 під час другої беременності.от інсуліну отказивалась.в 2012 року під час вагітності в терміні 20 тижнів початку колоти інсулін.после розродження цукор крові опустився (6.6-7.6) навіть без прийому інсуліну чи можна зовсім уникнути інсуліну ?

18 лютого 2013 року

Відповідає шихти Ольга Іванівна:

лікар ендокринолог вищої категорії

Добридень, Ольго. Ні від інсуліну піти не можна! І ще! Якщо у Ваших дітей коли-небудь буде цукровий діабет, винні в цьому будете ТІЛЬКИ ВИ !!! Бо не вводили інсулін під час вагітності, а експлуатувати маленьку підшлункову своєї майбутньої дитини !!!!!!! Здоров'я Вам і Вашим дітям!

2012-03-20 9:54:16

Запитує Марина:

я хотіла б попросить вас відповісти на моє запитання - з якою інсуліном краще йти під час вагітності. У сестри виявили діабет вагітних і мова йде про призначення інсуліну. Ми поки не знаємо, що робити. Велике спасибі!

20 березня 2012 року

Відповідає Медичний консультант порталу «health-ua.org»:

Лікар загальної практики

Привіт Марина! Діабет, який розвивається під час вагітності (гестаційний діабет), при неправильному і несвоєчасному лікуванні являє собою загрозу матері і плоду. Якщо призначення спеціальної дієти не дозволяє нормалізувати цукор крові, лікар обов'язково призначає інсулін, тому що інші цукрознижувальні препарати під час вагітності протипоказані (вони можуть привести до різних порушень і пороків у плода). В даний час під час вагітності застосовують людські інсуліни та аналоги інсуліну. З групи аналогів інсуліну тільки інсулін НовоРапід (аспарт) має дозвіл на застосування під час вагітності, підтверджене спеціальними дослідженнями). Застосування сучасних аналогів інсуліну дозволяє знизити ризик такого стану як гіпоглікемія (надмірно низький рівень цукру в крові). Гіпоглікемія під час вагітності дуже небезпечна для здоров'я матері і дитини. Тому, звичайно перевагу необхідно віддавати сучасним інсуліни. Саме у Вашій ситуації, необхідно прислухатися до поради лікаря і отримати від нього рекомендацію, який інсулін підходить Вашій сестрі. Не забувайте також, що ретельний самоконтроль рівня цукру крові під час вагітності та інсулінотерапії (не менше 3-5 разів на день) - запорука правильного підбору дози інсуліну і гарного перебігу вагітності. Для самоконтролю зараз доступні різні глюкометри, за допомогою яких Ваша сестра зможе контролювати свій стан. Всього доброго! Будьте здорові!

2012-03-14 11:09:49

Запитує Марія:

Здравствуйте !!! 26 років у мене діабет 1 типу вже 11 років !!! ношу інсулінову помпу цукор крові мерію кожен день контролюю свій діабет, півтора року на зад я народила двойню.Во час вагітності у мене висопалі вугри і приші на обличчі, спині і грудей !!! ходжу до космітологу доглядаю за особою !!! але приші не проходять !!! хотіла приймати гормони але генекологія сказала що діабетикам можна принемать гормони.приші мене сильно Валних, підкажіть як їх лікувати !!!

23 квітня 2012 року

Відповідає Шарапова Дар'я Олександрівна:

Лікар дерматолог, член Європейської асоціації лазерної дерматології

Вам потрібно піти до дерматолога, а не гінеколога. Самостійне лікування гормональне собі не варто призначати. Є безліч інших способів лікування. Але всі вони індивідуальні. Потрібно бачити вашу шкіру, елементи висипу, поширеність і т.д.

д

Читати далі

Алергія при вагітності

Алергія при вагітності - явище досить поширене в тому плані, що алергічні реакції можуть спостерігатися навіть у тих майбутніх мам, у яких протягом усього попереднього життя ніколи їх не було.

Алергія при вагітності - явище досить поширене в тому плані, що алергічні реакції можуть спостерігатися навіть у тих майбутніх мам, у яких протягом усього попереднього життя ніколи їх не було

Читати далі

Вагітність і цукровий діабет

Заповітною мрією практично кожної жінки є міцна і щаслива сім'я. Жінки, хворі на цукровий діабет, не виняток: вони також закохуються, також виходять заміж і також хочуть народити здорових дітей.

Жінки, хворі на цукровий діабет, не виняток: вони також закохуються, також виходять заміж і також хочуть народити здорових дітей

Читати далі

Діабет і вагітність - загроза майбутньому дитині

Результати нового дослідження, присвяченого вивченню білка в підшлунковій залозі, дали унікальну можливість вченим зі Стенфордського університету зламати код, який визначає, яким чином протікає розвиток діабету під час вагітності

Результати нового дослідження, присвяченого вивченню білка в підшлунковій залозі, дали унікальну можливість вченим зі Стенфордського університету зламати код, який визначає, яким чином протікає розвиток діабету під час вагітності

Читати далі

Кола викликає діабет вагітних?

Дослідники з Центру медичних наук Новоорлеанський школи громадського здоров'я вперше з'ясували, що вживання більше 5 порцій підсолодженою коли за тиждень до вагітності, істотно збільшує ризик розвитку діабету під час вагітності.

Дослідники з Центру медичних наук Новоорлеанський школи громадського здоров'я вперше з'ясували, що вживання більше 5 порцій підсолодженою коли за тиждень до вагітності, істотно збільшує ризик розвитку діабету під час вагітності