Фото - Луганский центр стоматологической имплантации

Ольга Бузова | Записи в рубриці Ольга Бузова | Комфортаріум: LiveInternet - Російський Сервіс Онлайн-Щоденників

П'ятниця, 28 Июня 2019 р 10:42 + До цитатника
П'ятниця, 28 Июня 2019 р 10:42   + До цитатника   butikovanv   (   Комфортаріум   )   всі записи автора   Cпонсор «Барселони» компанія Beko звернулася до поп-виконавиці Ольги Бузової з незвичайною пропозицією в рамках акції # СтірайОтговоркі butikovanv ( Комфортаріум ) всі записи автора

всі записи автора

Cпонсор «Барселони» компанія Beko звернулася до поп-виконавиці Ольги Бузової з незвичайною пропозицією в рамках акції # СтірайОтговоркі.
«Ми захоплюємося, що Ви, лідер думки майже для 16 млн людей, робите соціальні проекти!
Beko запрошує Вас пожити 48 годин життям гравців легендарного футбольного клубу «Барселона», - наголошується в повідомленні компанії в інстаграме.

Читати далі...

Неділя, 23 Июня 2019 р 23:04 + До цитатника
Неділя, 23 Июня 2019 р 23:04   + До цитатника   butikovanv   (   Комфортаріум   )   всі записи автора butikovanv ( Комфортаріум ) всі записи автора

buzova86
Минуле - це те, що залишається з нами назавжди. Це наш досвід, наш багаж, причому дуже цінний. Але його не можна постійно носити з собою, адже будь-який багаж позбавляє нас легкості. Я вважаю за краще залишити свій багаж минулого там, де я зберігаю старі речі, до яких іноді можна повернутися, щоб згадати себе в тому моменті, в черговий раз зробити висновки, і йти далі з високо піднятою головою. Минуле має залишитися минулим і не заважати справжньому і світлого майбутнього. Я вибираю щастя, любов і посмішки! Розбите серце нехай залишається в скарбничці минулого, настав час справжнього кохання і «метеликів в животі» - це мій вибір! Я все ще вірю, що справжня любов у мене попереду ... Я дуже цього хочу ❤️ Ви підтримаєте мене? # Моілюдівсегдасомной 🙏🏻

Вівторок, 18 Июня 2019 р 15:45 + До цитатника
Вівторок, 18 Июня 2019 р 15:45   + До цитатника   butikovanv   (   Комфортаріум   )   всі записи автора butikovanv ( Комфортаріум ) всі записи автора

Вівторок, 18 Июня 2019 р 15:45   + До цитатника   butikovanv   (   Комфортаріум   )   всі записи автора

buzova86
Приємні новини чекали мене в Москві 👏🏻❤️ Це говорить про те, що я рухаюся в правильному напрямку 👸🏼🐾🐾🐾 Читати до кінця 🙏🏻 «Запит # Водиця в Google з 4 червня є надпопулярним на 100%, що означає те, що кожен день з однаковим інтересом люди шукають інформацію по цій темі. Найактивнішими регіонами стали: Алтайський край, Самарська і Челябінська області.
До слова, Ольга Бузова єдиний артист з Росії, хто потрапив в тренди Google відразу за кількома запитами з таким інтересом аудиторії, а в пошуку YouTube Ольга лідирує вже другий тиждень поспіль, що є абсолютним рекордом в Росії.
Тепер Ольга Бузова НЕ # ВтораяПослеПутіна. За кількостей запитів в Google Ольга почала обганяти самого президента - Володимира Путіна. Відсотки в порівнянні це доводять. Ольга Бузова - 58%, а Володимир Путін - 42%. »Спасибі всім моїм людям за віру в мене і любов ❤️ Летимо далі 🕊 # тірітірі # ольгабузова # Бузова # моілюдівсегдасомной # buzova

Понеділок, 17 Июня 2019 р 14:42 + До цитатника
Понеділок, 17 Июня 2019 р 14:42   + До цитатника   butikovanv   (   Комфортаріум   )   всі записи автора butikovanv ( Комфортаріум ) всі записи автора

33-річна Ольга Бузова вирушила в Верону на весілля друзів, де проводить час разом з колишнім коханим, 39-річним бізнесменом Тимофієм Майоровим. Інстаграми артистки і бізнесмена рясніють спільними фотографіями і роликами в інстаграм-сторіз з провокаційними підписами і заявами, через що шанувальники вирішили, що у пари знову роман.
Так, спочатку Бузова міркувала під спільними кадрами з Майоровим про дружбу між жінкою і чоловіком і називала його «самим ідеальним колишнім», але незабаром фото змінилися на більш відверті, а сам Тимофій охарактеризував свій статус: «Найідеальніший колишній, нинішній і майбутній». Під одним зі знімків Ольги він і зовсім залишив сердечка і написав: «Моя ...»

Читати далі...

Субота, 15 Июня 2019 р 12:31 + До цитатника
Субота, 15 Июня 2019 р 12:31   + До цитатника   butikovanv   (   Комфортаріум   )   всі записи автора butikovanv ( Комфортаріум ) всі записи автора

Ольга Бузова
Відстань нічого не псує. Різниця у віці нічого не псує. Думка батьків нічого не псує. Все псують люди. Самі. І іноді настає момент, коли вже нічого не повернути. Як би Ви цього не хотіли. Коли ти переступаєш межу, знай, що назад дороги може не бути ... Хотіла поспати в літаку, в результаті весь політ думала. Про все. Про все, що відбувається в моєму житті. Що я роблю не так ... як поліпшити все .... Іноді пишу про те, що відчуваю трохи сумбурно ... не знаю. Ви взагалі читаєте мої довгі пости? Мої вірші? Або краще ставити фото і смайлик? Мої хороші, вас скоро буде 16 мільйонів, я Вас люблю. Я говорила Вам про це? Пишу про це в літаку на висоті тисячі кілометрів. Спасибі, що Ви Поруч. Завжди. Оля.

Середа, 12 Июня 2019 р 14:57 + До цитатника
Середа, 12 Июня 2019 р 14:57   + До цитатника   butikovanv   (   Комфортаріум   )   всі записи автора butikovanv ( Комфортаріум ) всі записи автора

Середа, 12 Июня 2019 р 14:57   + До цитатника   butikovanv   (   Комфортаріум   )   всі записи автора

Вітаю всю країну з Днем Росії 🇷🇺 Я пишаюся тим, звідки я, нашим багатонаціональним народом, нашими традиціями, нашою культурою! 🙏🏻Горжусь нашою мовою, великими предками і історією! І приводів для гордості я можу знайти ще дуже багато. Ми більше, ніж просто точка на карті, ми багато значущий! Тільки вдумайтеся, всього в трьох країнах світу є власний пошуковик, власні соціальні мережі і IT-гіганти. І це в Росії. Від нашої країни залежить тепло в будинках Європи, половини континенту. Ми перші в багатьох нових розробках, а до цього були першими в безлічі наукових відкриттів. Наші студенти займають перші місця на міжнародних олімпіадах! І ще багато-багато всього: велика література і музика, підкорення космосу, Велика Вітчизняна, п'єдестали в спорті! .. Усвідомте це, усвідомте те, частиною якої країни і народу ми є! Давайте робити нашу країну ще краще! Зі святом! 💥

Неділя, 09 Июня 2019 р 13:48 + До цитатника
П'ятниця, 07 Июня 2019 р 1:36 + До цитатника
Неділя, 09 Июня 2019 р 13:48   + До цитатника   П'ятниця, 07 Июня 2019 р 1:36   + До цитатника   butikovanv   (   Комфортаріум   )   всі записи автора butikovanv ( Комфортаріум ) всі записи автора

buzova86
Ну що, мої рідні, в цьому році ми з Вами не взяли тарілку муз-тв, в номінації «краще жіноче відео» на пісню WiFi, але ми гордо тримаємо голову і продовжуємо рухатися далі! 🦄🙏🏻💪🏻 Всі найголовніші перемоги, премії, номінації ще попереду! 🎊🎉 Все тільки починається 🙌🏻 Але головна моя награда🥇она завжди зі мною - це Ви! ❤️ Я знаю, як Ви голосували і переживали за мене! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Спасибі за Вашу відданість і любов! ❤️Не буду приховувати, що расстроена😢, адже це змагання, і я завжди прагну тільки до перемог! Та й для кожного артиста важлива заслужена нагорода! Але ніяка премія не замінить мені любов мого народу! # Моілюдівсегдасомной ❤❤❤ Як Ви сьогодні зустрічали мене, кричали і співали мої пісні на доріжці - перекриває будь-які огорченія🙏🏻 Я Вас люблю❤ Також хочу сказати величезне спасибі моїм колегам присутнім в залі, я все бачила як Ви хотіли, щоб я перемогла.
Хочу привітати всіх артистів, хто взяв сьогодні головні нагороди!
Ну що, а я йду далі! І беру Вас з собою ❤️❤️❤️Шоу триває! 🕊🕊🕊Ваша Оля 👸🏼 # тірітірі

Середа, 05 Июня 2019 р 10:37 + До цитатника
Середа, 05 Июня 2019 р 10:37   + До цитатника   butikovanv   (   Комфортаріум   )   всі записи автора butikovanv ( Комфортаріум ) всі записи автора

Ольга Бузова розлучилася зі своїм чоловіком Дмитром Тарасовим більше двох років тому. За цей час футболіст встиг одружитися, у нього народилася дочка.
А ось Ольга повністю присвятила себе кар'єрі. Вона стала успішною співачкою, продовжує вести головний телепроект країни, а також гастролює по світу. При цьому Бузова не раз зізнавалася, що страждає від самотності і ніяк не може зустріти свою любов.
Напередодні Ольга з розмахом презентувала новий кліп на пісню «Водиця». У розмові з журналістами вона знову торкнулася теми любові і зізналася, що в її житті з'явився гідний людина, якій вона довірилася. У них навіть була інтимний зв'язок, але особистість коханого вона поки не розкриває.
«Ну, у мене вже були ... тому вже не так важко. Я два роки утримання порушила! Може бути, це була одна ніч, може бути, кілька. Ви все його прекрасно знаєте, але я не хочу вдаватися в подробиці. Після такого тривалого стану самотності, звичайно, у мене в підсумку трапилися відносини. Тепер почався новий "відлік" », - зізналася Бузова, яку цитує сайт« Комсомольської правди ».

Вівторок, 04 Июня 2019 р 16:58 + До цитатника
Вівторок, 04 Июня 2019 р 16:58   + До цитатника   butikovanv   (   Комфортаріум   )   всі записи автора butikovanv ( Комфортаріум ) всі записи автора

«Це пісня про те, як падає цінність сказаного" Слова ", про те, як люди почали лояльніше ставитися один до одного заради отримання скороминущої вигоди! Дружба заради поїздок кудись, вечірки заради Сторіс, любов заради лайків. Кожен намагається розвести іншого заради якоїсь, найчастіше скороминущої, вигоди ... А потім в результаті все одно залишаються ні з чим і на самоті, живучи з клеймом "зрадник"! Це стосується як чоловіків, так і дівчат. Я завжди чесна з людьми, тому що хочу, щоб і зі мною було правдиві, але не всі мають талант же не бути лицемірами! »- пояснила Ольга.

Читати далі...

Понеділок, 03 Июня 2019 р 10:50 + До цитатника
Понеділок, 03 Июня 2019 р 10:50   + До цитатника   butikovanv   (   Комфортаріум   )   всі записи автора butikovanv ( Комфортаріум ) всі записи автора


xenia_sobchak
Є мій улюблений анекдот, суть якого в тому, що перша людина другого просто розповідає, що Пушкін з Гончаровою вчора гуляли по Невському, десятий-одинадцятий: «Пушкін п'яний шлявся з блядьмі по Фонтанці», а сотий стопервому: «уяви, сидить Гоголь на ліхтарі і дрочить »
Приблизно це сталося після останнього ефіру «# Осторожнособчак» де обговорювалося, наскільки висока мода продуктивно співпрацює з інфлюенсерамі. Модеріруя суперечка, я в числі іншого навела аргумент, який ви бачите в цьому уривку.

Читати далі...

Субота, 01 Июня 2019 р 14:16 + До цитатника
П'ятниця, 31 Мая 2019 р 18:26 + До цитатника
Субота, 01 Июня 2019 р 14:16   + До цитатника   П'ятниця, 31 Мая 2019 р 18:26   + До цитатника   butikovanv   (   Комфортаріум   )   всі записи автора butikovanv ( Комфортаріум ) всі записи автора

Черговий срач між Бузякян і Собчакошвілі мені видався цікавим і я по доброті душевній накропал Олька пару рядків під постом ..
Тут же набігли # еелюді - # х @ інаблюде і давай демонструвати свою сутність-малограмотних, що не іронічних, злих та інше собак ..
І тут я вирішив видати 😂😂😂😂😂

П'ятниця, 31 Мая 2019 р 10:24 + До цитатника
П'ятниця, 31 Мая 2019 р 10:24   + До цитатника   butikovanv   (   Комфортаріум   )   всі записи автора butikovanv ( Комфортаріум ) всі записи автора


Ольга Бузова:
Майже жоден випуск Ксенії Собчак, і багатьох інших блогерів не обходиться без обговорення мене 🤦🏻♀ Прекрасні дівчата класу «люкс» обговорюють, як це жахливо, коли костюм від Chanel одягають ті дівчата, чоловіки яких не потрапили в список журналу Forbes, і щоб не засвітитися на останніх сторінках в звітах зі світських заходів у Tatler 😂 🤦🏻♀🤦🏻♀🤦🏻♀

Читати далі...

Середа, 29 Мая 2019 р 12:21 + До цитатника
Понеділок, 20 Мая 2019 р 13:45 + До цитатника
Середа, 29 Мая 2019 р 12:21   + До цитатника   Понеділок, 20 Мая 2019 р 13:45   + До цитатника   butikovanv   (   Комфортаріум   )   всі записи автора butikovanv ( Комфортаріум ) всі записи автора

Одна з найпопулярніших російських поп-виконавиць, ведуча і блогер Ольга Бузова, не шкодує себе і заради роботи готова пожертвувати сном, комфортом і навіть своїм тілом. Доказом тому стала свіжа публікація зірки в «Інстаграме». На знімку вона демонструє великі гематоми на колінах, сидячи на лаві в гримерці.
«Успіх - це не випадковість, як звикли думати деякі. Це величезна і важка робота, завзятість, працездатність, наполегливість, а іноді і біль. Але через цей біль, синці і втому я йду до своєї нової мети. І це того варте »(орфографія і пунктуація автора збережені, - прим. WomanHit.ru), - підписала вона пост. У коментарях прихильники поспівчували поп-діві і порадили їй берегти своє здоров'я.

Вівторок, 14 Мая 2019 р 13:06 + До цитатника
Вівторок, 14 Мая 2019 р 13:06   + До цитатника   butikovanv   (   Комфортаріум   )   всі записи автора butikovanv ( Комфортаріум ) всі записи автора

nataliashturm
Правди захотіли?) А фіг вам! Як я і сказала в пості від 27 квітня # голосдеті «... виявити« дивина голосування »практично неможливо, кожен смс не перевіриш». За новою версією ЗМІ мікелли виграла справедливо. А ви, тугі на вухо правдолюбці, йдіть отсо ... відпочивайте. Бо (далі цитата з поважного видання): «Я тут недавно натрапила на шоу« Голос. Діти », подивилася виступ мікелли Абрамової. Як же мене ця дівчинка вразила .... Зірочка моя маленька, лети високо! »- висловилася Ольга Бузова перед своїми 15 мільйонами передплатників. Що після цього роблять віддані фанати?

Читати далі...

Неділя, 12 Мая 2019 р 17:09 + До цитатника
Неділя, 12 Мая 2019 р 17:09   + До цитатника   butikovanv   (   Комфортаріум   )   всі записи автора butikovanv ( Комфортаріум ) всі записи автора

«Це було жахливо!», - описали концерт співачки глядачі. Як виявилося, крім виступу під фонограму, Бузову викрили в нетверезому стані: «Голос, як з похмілля, задишка». До слова, це вже не перший виступ, коли Бузова підозрюють в неадекватному стані на сцені. До того ж, глядачів обурило вульгарну поведінку і відверті костюми на виступі артистки, де в більшій мірі переважала дитяча аудиторія. Так чи інакше, такою поведінкою Бузова не тільки поставила свої, і без того сумнівні, вокальні дані, але і в черговий раз підігріла здогади про особливу пристрасть до міцних напоїв ....

Понеділок, 06 Мая 2019 р 14:36 + До цитатника
Понеділок, 06 Мая 2019 р 14:36   + До цитатника   butikovanv   (   Комфортаріум   )   всі записи автора butikovanv ( Комфортаріум ) всі записи автора

fatimakhadueva
Засуджувати, звинувачувати завжди легко ... Бузова - де пожежні пише !!! Кошмар-жах ... Рідна, збери своїх партнерів, проконсультуйся у Собчак і запропонуйте оптимізацію роботи служб порятунку в аеропортах ...

Читати далі...

Четвер, 02 Мая 2019 р 23:31 + До цитатника
Понеділок, 22 Апреля 2019 р 17:03 + До цитатника
Четвер, 02 Мая 2019 р 23:31   + До цитатника   Понеділок, 22 Апреля 2019 р 17:03   + До цитатника   butikovanv   (   Комфортаріум   )   всі записи автора butikovanv ( Комфортаріум ) всі записи автора

Робота на знос згубно позначилася на здоров'ї Ольги Бузової. Співоча ведуча полетіла до Австрії і лягла на реабілітацію.
Ольга Бузова працює практично без відпочинку, а це відбивається на її здоров'ї. Останнім часом вона кілька разів важко хворіла. Ольга Бузова через щільний гастрольний графік не встигала до кінця вилікуватися, як занедужувала знову.
В результаті знаменитість взяла себе в руки і вирішила поправити здоров'я. Вона поїхала в австрійську клініку на реабілітацію, для того щоб пройти повне обстеження. Бузова відвідує різних фахівців і насолоджується спокоєм.

Читати далі...

Субота, 20 Апреля 2019 р 21:05 + До цитатника
Субота, 20 Апреля 2019 р 21:05   + До цитатника   butikovanv   (   Комфортаріум   )   всі записи автора butikovanv ( Комфортаріум ) всі записи автора

За повідомленнями ЗМІ, Ольга Бузова зустрічається з 23-річним хокеїстом омського «Авангарду» Денисом Зерновим. Джерела стверджують, що телеведуча весь вільний час проводить з молодим чоловіком, а також намагається не пропускати жодної гри його команди. Щоб підтримати улюбленого, вона замовила собі спеціальну футболку з ім'ям і номером спортсмена.

Читати далі...

Я дуже цього хочу ❤️ Ви підтримаєте мене?
Ви взагалі читаєте мої довгі пости?
Мої вірші?
Або краще ставити фото і смайлик?
Я говорила Вам про це?
Що після цього роблять віддані фанати?

  • Зуботехническая лаборатория

    Детали
  • Лечение, отбеливание и удаление зубов

    Детали
  • Исправление прикуса. Детская стоматология

    Детали