Фото - Луганский центр стоматологической имплантации

Куріння і вагітність - Форум вагітність. Журнал 9 місяців.

  1. куріння і вагітність
  2. куріння і вагітність
  3. Урень і вагітність

Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors . Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.

Медичний аспект. Проблеми, спостереження, аналізи. Задаємо питання, консультуємося

Moderators: Окситоцин, Suzan, vo-xena

ЗалінаPosts:

17 Joined: 22 Nov 2007, 19:31

куріння і вагітність

Post by Заліна »23 Nov 2007 15:46

чекаю малюка але кинути курити не получается.Отзовітесь сестри по шкідливій звичці

zalina

KetiePosts 1260Joined:

21 Sep 2007, 13:00

Post by Ketie »23 Nov 2007, 15:49

це ти дарма ... я покурює до вагітності, тобто не залежала від сигарет зовсім, так за настроєм, а щас мені взагалі навіть і не хочеться, чоловік курить ето навіть дратує часом, від запаху сигаретного, який від чоловіка аж нудило в туалеті по пів години жах просто, терь на сигарети дивитися не можу

ЗалінаPosts:

17 Joined: 22 Nov 2007, 19:31

куріння і вагітність

Post by Заліна »23 Nov 2007, 15:56

сама знаю що даремно, але нічого вдіяти не можу постораюсь зменшити кількість сигарет до 5 в день.

zalina

Марина 78Posts:

4613 Joined: 07 Feb 2007, 14:07

Post by Марина 78 »23 Nov 2007, 16:04

nanaPosts:

2677 Joined: 29 Oct 2007, 16:41

Post by nana »23 Nov 2007, 19:12

я теж курила раніше, але як тільки дізналася що вагітна відразу кинула курити. і мене зовсім не тягне до сигарет.

SuzanPosts:

1516 Joined: 01 Nov 2006, 10:21

Post by Suzan »23 Nov 2007, 19:21

Останні дослідження вчених показують, що Синдром раптової Дитячої Смерті (коли малюк лежить, спить і раптом помирає уві сні) пов'язаний з курінням матері під час вагітності і після неї. У 9 з 10 померлих малюків мами курили вагітні і після пологів. Це - статистика, з нею не посперечаєшся.
Малюк - не кінь, йому треба набагато менше "краплі нікотину".
а ще ось тут можна почитати http://www.9months.ru/forum/viewtopic.php?t=1404

cherPosts:

+1341 Joined: 09 Aug 2007, 7:30

Post by cher »24 Nov 2007, 8:58

nana wrote: я теж курила раніше, але як тільки дізналася що вагітна відразу кинула курити. і мене зовсім не тягне до сигарет.

курила багато, довго, кинути ніколи і не хотіла, поки не знала, що вагітна, курила і пила як і раніше, після того, як дізналася - не курю, вже з кінця червня, раз на тиждень або два, може бути, одну сигарету , щоб уже не було так сумно жити.
Тягне як і раніше, вважаю дні, коли можна буде закурити. )))))) Маруська Posts: 1279 Joined: 11 Dec 2006, 19:14

Post by Маруська »24 Nov 2007, 9:58

я до вагітності курила, причому не один рік, перш ніж завагітніти, намагалася кинути, не виходило, а як на тесті 2 смужки побачила, все, як відрубало, все бажання пропало! можливо, коли перестану годує, курити не буду, а от покурювати може бути я до вагітності курила, причому не один рік, перш ніж завагітніти, намагалася кинути, не виходило, а як на тесті 2 смужки побачила, все, як відрубало, все бажання пропало Via Posts: 298 Joined: 21 Aug 2007, 5:08

Post by Via »24 Nov 2007, 14:50

Марина 78Posts:

4613 Joined: 07 Feb 2007, 14:07

Post by Марина 78 »24 Nov 2007, 14:52

А чому через відсутність куріння серце прихоплює? Via Posts: 298 Joined: 21 Aug 2007, 5:08

Post by Via »24 Nov 2007, 15:02

Марін, я навіть не знаю чому ... у мене так вийшло ... але я думала помру .. прокинулася вночі, дихати нічим, серце болить і рука ліва німіє ... ніколи такого не було ...

ЗалінаPosts:

17 Joined: 22 Nov 2007, 19:31

Урень і вагітність

Post by Заліна »24 Nov 2007, 16:43

мені теж лікар сказала зменшити дозу

zalina

cherPosts:

+1341 Joined: 09 Aug 2007, 7:30

Post by cher »24 Nov 2007, 18:27

нікого не засуджую, уявляю собі, що це не дуже-то просто, але все це відмовки, по-моєму ... таке виправдання насамперед перед самою собою.

СоникPosts:

157 Joined: 05 Oct 2007, 12:57

Post by Соник »24 Nov 2007, 18:31

я теж кинула далеко не відразу але потім себе переборола перший день у мене прям ломка була зараз вже не тягне хоча іноді сниться що курю.

ОкситоцинPosts:

5858 Joined: 04 Jun 2006, 21:39

Post by Окситоцин »24 Nov 2007, 20:33

КисаPosts:

3762 Joined: 14 Sep 2007, 11:42

Post by Киса »24 Nov 2007, 20:50

Я курила до вагітності пачку в день, правда "легкі" намагалася палити. За перші три місяці вагітності я два була на збереженні. Можете собі уявити-ніколи в лікарні не була, а тут таке ... Знала, розуміла що ніззя, що малюкові і так погано, і один фіг курила -нерви ні к чорту Я курила до вагітності пачку в день, правда легкі намагалася палити Зате коли все заспокоїлося і налагодилося, і життя пішло своєю чергою, кинула і навіть не згадую про сигарети.
... Хоча чесного кажучи, мрію коли-небудь, потім, (один разок) випити мартіні і закурити сигарету ... тонку ... ароматну .... і згадати "молодість" Radiolinja Posts: 8002 Joined: 01 Sep 2007, 18:09

Post by Radiolinja »24 Nov 2007, 21:50

Чи не курила рік до планування і ще пару місяців після початку. Тепер з 6-и місяців планування 4 останніх знову курити початку. Дивно, але чим довше цей процес затягується, тим більше курю. Якщо в серпні-вересні пару раз на місяць, в жовтні пару сигарет в тиждень, то в листопаді вже 2 пачки в тиждень. Розумію, що треба кидати, бо я коли курю у мене гемоглобін відразу падає дуже сильно. Але як це не сумно, мені здається, що я кину тільки тоді, коли побачу 2 смужки на тесті.
PS До речі, серце болить у багатьох, хто довго не курить. Коли я раніше курила пачку в день і в мене був якийсь довга перерва між сигаретами, то теж побалевало.

ОкситоцинPosts:

5858 Joined: 04 Jun 2006, 21:39

Post by Окситоцин »24 Nov 2007, 21:57

Radiolinja wrote: Розумію, що треба кидати, бо я коли курю у мене гемоглобін відразу падає дуже сильно.

Мені не здається це логічним, тому, що всі курці мають високий гемоглобін. Radiolinja Posts: 8002 Joined: 01 Sep 2007, 18:09

Post by Radiolinja »24 Nov 2007, 22:07

Окситоцин wrote:

Radiolinja wrote: Розумію, що треба кидати, бо я коли курю у мене гемоглобін відразу падає дуже сильно.

Мені не здається це логічним, тому, що всі курці мають високий гемоглобін. Як все мають високий? Ніколи не був високим! У мене счас весь світ перевернувся! Мені не здається це логічним, тому, що всі курці мають високий гемоглобін Я багато разів кидала курити. Раз 10 напевно. Коли місяць, коли півроку не курила. Коли курю - у мене низький, нижче 100 навіть. Коли кидаю, протягом місяця він приходить в норму. При чому все завжди помічали, що коли я кидала, то виглядала краще. У мене пропадала блідість і на кіло-два я одужувала.
Оксі, скажи будь ласка, адже через куріння організм гірше забезпечується киснем, а через це гемоглобін не може падати? І ще я десь читала, що куріння зменшує вміст заліза. А коли я курю, то ще й каву п'ю багато. Воно теж вимиває залізо? Via Posts: 298 Joined: 21 Aug 2007, 5:08

Post by Via »25 Nov 2007, 6:49

спасибі, Оксі! мені лікар теж саме сказала

Php?
Як все мають високий?
Оксі, скажи будь ласка, адже через куріння організм гірше забезпечується киснем, а через це гемоглобін не може падати?
Воно теж вимиває залізо?

  • Зуботехническая лаборатория

    Детали
  • Лечение, отбеливание и удаление зубов

    Детали
  • Исправление прикуса. Детская стоматология

    Детали