Фото - Луганский центр стоматологической имплантации

алергія на обличчі що робити

Health-ua.org - медичний портал онлайн консультації дитячих і дорослих лікарів усіх спеціальностей. Ви можете задати питання на тему 'алергія на обличчі що робити' і отримати безкоштовно онлайн консультацію лікаря.

2016-05-09 9:13:01

Запитує віталій:

Добрий день, мене звати Віталій я на гемодіалізі перебуваю вже пішов 7 рік, проблема полягає в тому що після процедури гемодіалізу, де-топо закінченню годин 4-5, відбувається з особою щось неймовірне стає як спаленої, шорстке, а потім сильно лущиться .Подскажіте що це може бути, намагався колоти жідкорастворімие вітаміни як лікарі радив починалася сильна алергія на ногах, лікарі кажуть що нібито це така реакція організму на діалізатор.Подскажіте що мені робити.

16 травня 2016 року

Відповідає Величко Марина Борисівна:

Лікар нефролог вищої категорії, старший науковий співробітник, к.м.н.

Добрий день. Перевірте кальцій і фосфор в крові. Я думаю, що проблема в цьому.

2016-04-17 10:25:27

Запитує Євгенія, 21 рік, Тула:

Доброго дня! Вже близько півроку лущитися обличчя, шкіра на тілі теж суха, але найбільше мене турбує особа. Вітамінки "Аевіт" пила, "Мерц", нічого не змінилося. В силу того, що у мене на крему і засоби для особи алергія, тепер користуюся "Ля рош позі", купила з цієї серії зволожуючий крем, але теж ніякого ефекту. Пробувала навіть "д-пантенол", але як тільки перестаю їм мазати все знову починається. Не знаю що робити. Ніяких почервоніння і прищів немає, просто сильне лущення. Підкажіть, будь ласка, що це може бути і як з цим боротися.

11 травня 2016 року

Відповідає Ясунас Марина Вікторівна:

Лікар косметолог, лазерний фахівець

Привіт Євгенія. Для того, щоб вирішити вашу проблему необхідно повне обстеження у терапевта, ендокринолога і дерматолога. Такі симптоми бувають при захворюваннях щитовидної залози, шлунково-кишкового тракту і поєднання захворювань, яке призводить до недостатньої кількості вітамінів, мікроелементів і мінералів в нашому організмі. Лікування тривале, не менше 6 місяців.

2016-02-03 21:03:50

Запитує Євгенія, місто Тула. :

Доброго дня! Допоможіть, будь ласка, не зрозумію, що відбувається з моїм обличчям ?!
Мені 22 роки. Три роки тому з'ясувалося, що у мене алергія на крему, точніше її ніколи не було, я користувалася будь-якими засобами, а тепер, після використання крему від чистої лінії на основі натуральних компонентів вона з'явилася. І з'явилася буквально на все крему, які я пробувала. Шкіра ставала червоною, трохи набрякали, моторошно свербіла і покривалася маленькими водяними прищиками, але проходила за пару-трійку днів. Тоді я і обмежилася дитячим кремом і все було добре, поки я не застудилася і не вирішила погріти, так би мовити, пазухи носа зірочкою. Ось тоді алергія проявилася у всій красі ... очі було відкрити просто неможливо, опухло все так сильно, що без сліз і не поглянеш. Тоді і довелося відвідати дерматолога, я злякалася, що це міг бути опік, хоча шкіра була червона і в тих місцях, які я не мазала. Дерматолог поставила діагноз-контактний дерматит. Цю проблему усунули, і вона порадила гипоаллергенную косметичну лінію - Ля Рош позі. Користуюся я їй близько 4-5 місяців і ніби все добре, алергії не викликає, але шкіра моторошно лущиться, прям острівцями і по шматочках відходить у всіх місцях, ніби й крем зволожуючий, і підходить моєму типу шкіри (комбінована-лоб, ніс і підборіддя трохи жирні, решта все сухе) не зрозумію в чому справа. Далі, з'явилися недавно прищі прям просто звичайні червоні прищі, як у школярки, я в жаху ... зараз приймаю: вітамін Е, гормональні контрацептиви Джес (п'ю вже третю упаковку, закінчую її), Л-тироксин 37,5 і йодомарін 200. може це викликано якимись препаратами? Всі п'ю за призначенням лікаря, з метою лікування інших проблем. Що робити? Звідки це лущення і прищі?

17 лютого 2016 року

Відповідає Стадницька Світлана Валеріївна:

Лікар косметолог, лазерний фахівець

Добрий день, Євгенія! Судячи з призначеного лікування в вашому організмі стався серйозний гормональний збій, в який втягнуті багато ендокринні залози, що і спричинило виникнення висипу. Крім препаратів які ви приймаєте всередину, рекомендую вам звернутися до лікаря -косметолог щоб він вам допоміг боротися з висипаннями на обличчі.

2015-09-28 15:53:53

Запитує Ірина:

Доброго дня! Нещодавно буквально за кілька днів до цього чисте обличчя обсипало дрібними бульбашками, які жахливо свербіли. Через кілька днів вони почали лопатися і покриватися корочками. Дерматолог призначив аналіз на демодекс, стафілокок, глюкозу. Буквально на той же вечір, коли я здала аналізи я почала приймати таблетки від алергії і пройшов свербіж, а на наступний день скоринки почали відпадати і через два дні шкіра повністю очистилася і стала навіть краще, ніж була. Бактеріологічний посів повинен був бути готовий через 10-12 днів. Ну я і забула про цю проблему. Сьогодні забрала аналізи, які мене піддали в шок: Демодекс-позитивний, посів показав гриби роду candida 10 в 3 дещо / т. А обличчя чисте. До дерматолога з аналізами найближчим часом потрапити не зможу і хотілося б дізнатися, що робити. Висипаємося знову можуть з'явитися в будь-який момент ??

30 вересня 2015 року

Відповідає Гударенко Віра Юріївна:

лікар дерматовенеролог

Доброго дня, Ірино! З описаного стану шкіри Вашого обличчя можу припустити, що це була у Вас алергічна реакція, можливо на застосовувану уходовую косметику. Зараз, з Ваших слів, шкіра в здоровому стані і у Вас немає претензій до шкіри. Тоді немає сенсу лікувати демодекс і кандиду. Обережніше використовуйте засоби догляду за обличчям, щоб алергічна реакція не повторилася. Якщо сумніваєтеся - повторіть аналіз.

2015-04-19 16:04:40

Запитує татьяна:

Доброго дня! Після піврічного марного лікування запалення і набряку століття був поставлений діагноз демодекоз століття (підтверджений аналізом). Призначено лікування - мазь гідрокортизону 10 днів, максітрол 10 днів, мазь флоксал вранці і ввечері, відісік.Для особи використовую серію стоп демодекс. Лікування вже тривати 2 місяці, поліпшення мінімальні - набряк очей менше, але краї повік запалені, часто очі стають дуже чутливими до вітру, світла при цьому з'являється водянистий нежить. Може у мене вже алергія на лікування, але тоді що робити далі? Допоможіть будь ласка.

21 квітня 2015 року

Відповідає Молебна Оксана Василівна:

лікар-офтальмолог вищої категорії

Основна ідея лікування блефаритов, в тому числі демодекозних, полягає в гігієнічному догляді за століттями + дієтичне харчування: виключення жирної, гострої, копченої їжі і солодощів. Мені важко завжди щось конкретно рекомендувати, не бачачи очей пацієнта, не знаючи точно його діагнозу.

2014-11-27 16:01:47

Запитує олеся з тієї самої пісні:

після прийому поліоксидонію (свічки), все обличчя обсипало дуже дрібними прищиками і червоні плями на щоках (за зовнішнім виглядом дуже схоже на алергію). Ось 2 місяці як бігаю по дерматолагам, але результат нуль, навпаки тільки гірше, висипань стає все більше (виписували бовтанки, таблетки від алергії, вітаміни, метрогил гель). З шлунком і кишечником все норм, перевірялася. Перед тим як все це почалося, лікувалася по гінекології, запалення яєчників (свічки тержинан, Вагінорм С і полиоксидоний для імунітету, хоча ніякі аналізи на імунітет не призначали), запалення у мене храніческое, змучилася лікуватися постояно (полиоксидонием в перший раз). Що у мене сталося і що робити, щоб висип ця пройшла?

05 грудня 2014 року

Відповідає Гребченко Катерина Миколаївна:

Лікар косметолог-естетист

Привіт, Олеся. Можливо, Ви страждаєте вугрової хворобою, а можливо, ці висипання носять інший характер. Без огляду не можна поставити діагноз і лікувати шкірне захворювання. Дисфункція яєчників може бути однією з причин цього стану.

2014-08-07 14:50:07

Запитує Маргарита:

Здравствуйте.уже який рік мучуся від незрозумілої сипі.То з'являється на тілі, то ісчезает.Ісчезает тоді, коли помажу маззю (називається Локоід-єдине, що допомагає) .Сипь такая- з'являється почервоніння (їх може бути кілька - на обличчі в основному- на лобі, між бровами, на носі, на щоках, на шкірі голови, ближче до чола, так само на преплечья, під коліном, трохи нижче талії - наприклад в даний момент на лобі і на шкірі голови поруч з чолом у волоссі ближче до скронь , а також під коленкой- ззаду), почервоніння свербить і лущиться ... Коли почалося все це, я сходила дерматолога, мені сказали, що це алергія на холод, на вітер і порадили наносити на шкіру тональний крем - нібито він захистить обличчя, коли я на уліце.На насправді це все ерунда.І робиться тільки хуже.Проходіт за 3-5 днів тільки , якщо мажусь Локоідом.Но мазь гормональна-це мене і пугает.Еслі НЕ мажусь, то тільки гірше - кількість плям збільшується, а старі ще більше сверблять і шелушатся.Что робити-ні знаю..і найцікавіше, що я не знаю від чого це ... хлопець думає, що це через погане пітанія..но я нічого шкідливого не їм ... максимум раз на місяць Ма кдональдс..гастріта до того ж у мене немає, коли були підозри, я ковтала зонд..едінственное захворювання - опущення почек..но адже раніше не було таких почервоніння - це останні роки 3 ось такое..мне 20 років - якщо вік має значення в даній проблеме.Так ж я курю з років 16- може бути це позначилося ось так на шкірі - але це моє підозра

21 серпня 2014 року

Відповідає Лобко Мілена Ігорівна:

Лікар косметолог, лазерний фахівець

Річ у тім .Зміна на шкірі у людини часто мають такий різноманітний і абсолютно індивідуальний характер, що брати на себе сміливість діагностувати їх за описом щонайменше непрофесійно. Наш Вам рада, відвідайте дерматолога. І довіряйте лікарю, якого вибираєте. Будьте здорові.!

2014-07-17 10:27:07

Запитує [email protected]:

Добрий день, у мене велике питання, як потдвердіть діагноз хр мононуклеоз, як його лікувати? Ситуація така, у мене в 16 років (зараз 35) була дуже висока температура, мабуть, простила- призначили ампиокс, від нього пішла висип, сказали алергія на пеніцилінову групу, захворювання завершилося, але ось потім ... всі ці роки завжди болів живіт , правий бік в клубової області, завжди були жовті долоні, стопи і склери очей, підвищена злегка тимолова проба і підвищений холлестерін, лікар передбачала гепатит, діагноз не подтверлілі, збільшені лімфовузли, особливо пахові, але не сильно, як горох розсипання, горло завжди злегка червоне. Самопочуття сильно не страждала, тому після лікаря, який порадив пити валер'янку і не сіммуліровать, як-то сильно не акцентувала увагу на це, слабкість більше списувала на лінь, але ось когла почали планувати вагітність обстежилася з чоловіком, інфекцій не було, перша дитина завмер -сказали у багатьох буває, другий-ви ж застудилися, але я вирішила обстежитися і виставлений діагноз АФС, гіпергомоціістеінемія, антитіла до ХГЛ, наступні вагітності велися з урахуванням АФС з метипредом, фраксипарин, курантилом, нр результату немає. в останнє обстеження знайшли ВЕБ, ШОЕ стабільно вище 20 все року, імунолог виставив діагноз іммунодіфіціт вторинний. Ось тепер безліч питань, чи може це бути хр мононуклеоз, чи варто його лікувати або вже тільки працювати з АФС, зараз РФМК 13, сказали йде слабкий запальний процес, але ось де, обстежили всі, проблеми тільки в аналізах крові і втрати вагітності. ще зараз на на обличчі ліскомфорт одна половинка губи не полнімается, мова німіє і когла посміхаюся, почуття як після заморощкі зубів. Що робити?

12 вересня 2014 року

Відповідає Сухов Юрій Олександрович:

Лікар інфекціоніст вищої категорії, доцент, к.м.н.

Привіт, Яна. Думаю, що Ви маєте рацію - ДО планування вагітності необхідно встановити діагноз і вилікуватися / досягти стійкої ремісії. Необхідні комплексне, поетапне обстеження, а потім, можливо, скликання консиліуму за участю хороших (!) Інфекціоніста, акушер-гінеколога і невролога, що володіють досвідом роботи з такими пацієнтами. Звертайтеся.
С ув., Ю. Сухов.

2014-07-05 20:14:58

Запитує Ірина:

Лікуюся від хелікобактер піларі.14дней отпрінімала ентерол + зульбекс до їжі і клацід5оомг + флемоксин солютаб1000мг після їжі 2 рази в день.Побочних ефектів не било.Затем почала приймати зульбекс 1таблетка 1 раз в день до їжі + денол120мг (мені його прописали по 2таб.2раза в день до їди) .На четвертий день прийому почалася алергія на обличчі червоні плями і прищики + зуд.Думаю реакція на Денол.Что мені робити? Чим замінити Денол? Дуже хочу долечіться.Слишала, що насіння льону може помочь.У мене діагноз хр. гастрит, дискінезія жвп.хр.панкреатіт (найнижчий показник липаз ) Ерозії і виразок нет.Повишенная кислотність шлунка, яка потрапляє в стравохід, хелікобактер.

13 липня 2014 року

Відповідає Роттер Марія Михайлівна:

Лікар-гастроентеролог, асистент кафедри внутрішньої медицини

Ірина, в даній ситуації Де-нол ніяк вже не вплине на результат ерадикації бактерії, він має активність проти нього, тільки якщо приймати разом в антибіотиками. Проведіть через місяць після лікування С-13 уреазний дихальний тест для перевірки результату щодо HPylori.

Проведіть через місяць після лікування С-13 уреазний дихальний тест для перевірки результату щодо HPylori

Читати далі

На що буває алергія

До теперішнього часу захворюваність алергією досягла дуже високих показників: в деяких країнах ті чи інші алергічні реакції відзначаються у 10% -12% жителів.

До теперішнього часу захворюваність алергією досягла дуже високих показників: в деяких країнах ті чи інші алергічні реакції відзначаються у 10% -12% жителів

Читати далі

Чи буде XXI століття століттям алергічних захворювань?

За останні два десятиліття частота алергічних захворювань (АЗ) істотно зросла. Кількість людей-атипіків (осіб, схильних до розвитку АЗ, у яких протягом життя відзначалися алергічні реакції) коливається, за даними літератури, в ...

Кількість людей-атипіків (осіб, схильних до розвитку АЗ, у яких протягом життя відзначалися алергічні реакції) коливається, за даними літератури, в

Читати далі

Лямблії. Названий пасажир в кишечнику.

Найчастіше лямбліоз протікає приховано, майже без проявів. Однак лямблії далеко не простими і досить широко поширені. Дізнайтеся, коли слід запідозрити, що паразит оселився в організмі, як діагностувати лямбліоз і як його правильно лікувати.

Дізнайтеся, коли слід запідозрити, що паразит оселився в організмі, як діагностувати лямбліоз і як його правильно лікувати

Читати далі

Жінки щодня піддають себе атакам хімічних речовин

Щодня жінки користуються величезною кількістю мазей, кремів, косметичних засобів і т.д. для збереження молодості і краси. Всі ці засоби по догляду за шкірою і тілом містять масу хімічних речовин. Вчені підрахували, що в середньому жінка піддається впливу 515 речовин щодня, причому далеко не всі з них безпечні для здоров'я.