Фото - Луганский центр стоматологической имплантации

алергія на обличчі червоні плями

Health-ua.org - медичний портал онлайн консультації дитячих і дорослих лікарів усіх спеціальностей. Ви можете задати питання на тему 'алергія на обличчі червоні плями' і отримати безкоштовно онлайн консультацію лікаря.

2014-07-05 20:14:58

Запитує Ірина:

Лікуюся від хелікобактер піларі.14дней отпрінімала ентерол + зульбекс до їжі і клацід5оомг + флемоксин солютаб1000мг після їжі 2 рази в день.Побочних ефектів не било.Затем почала приймати зульбекс 1таблетка 1 раз в день до їжі + денол120мг (мені його прописали по 2таб.2раза в день до їди) .На четвертий день прийому почалася алергія на обличчі червоні плями і прищики + зуд.Думаю реакція на Денол.Что мені робити? Чим замінити Денол? Дуже хочу долечіться.Слишала, що насіння льону може помочь.У мене діагноз хр. гастрит, дискінезія жвп.хр.панкреатіт (найнижчий показник липаз ) Ерозії і виразок нет.Повишенная кислотність шлунка, яка потрапляє в стравохід, хелікобактер.

13 липня 2014 року

Відповідає Роттер Марія Михайлівна:

Лікар-гастроентеролог, асистент кафедри внутрішньої медицини

Ірина, в даній ситуації Де-нол ніяк вже не вплине на результат ерадикації бактерії, він має активність проти нього, тільки якщо приймати разом в антибіотиками. Проведіть через місяць після лікування С-13 уреазний дихальний тест для перевірки результату щодо HPylori.

2016-04-27 15:15:07

Запитує Людмила:

Добридень!
Протягом 6 місяців по всьому тілу з'являються сверблячі червоні плями, спостерігається набряклість обличчя. При прийнятті препаратів від алергії, симптоми проходять.
При здачі аналізу крові було виявлено - anti-Lamblia IgA + IgM + IgG- позитивний, Коефіцієнт позитивності (КП) = 4,23. Інші аналізи негативні.
При консультації інфекціоніст мене запевнив, що симптоми алергії з цим не пов'язані і лікування жодного не потрібно. Чи так це? Чи слід здати якийсь додатковий аналіз? Як виявити прісіну висипань на шкірі?
Наперед дякую!

12 липня 2016 року

Відповідає Васкес Естуардо Едуардович:

Лікар загальної практики, к.м.н.

Привіт, Людмила! Причину висипань (алергічних) шукати не потрібно, я вважаю (кожен лікар міркує індивідуально і незалежно), що вони вже виявлені лабораторно. Я б займався антипаразитарним лікуванням, захищаючи одночасно Вашу печінку. Конкретні індивідуальні рекомендації даються ТІЛЬКИ при безпосередньому спілкуванні з пацієнтом. Звертайтеся до іншого інфекціоніста або терапевта (за другим думкою), а якщо Ви живете в Києві, то до мене можна звернутися за посиланням: http://clinic.medic.today/index/att_kiev/0-4

2015-08-03 14:17:48

Запитує Алла:

Доброго дня! Рік тому у мене з'явилися червоні плями на підборідді + висип. Аналіз на демодекс, хелікобактер і на паразити негативний. Результати обстеження: гастрит з пониженої кислотністю, некалькульозний холецистит, золотистий стафілокок в жовчному. Лікували все. Намагаюся харчуватися правильно, але стан на обличчі погіршується. Поліпшення було на 1 тиждень після дуоденального зондування. Терапевт дала напрямок до алерголога, але у нас в місті 1 лікар і вона зараз у відпустці. Підкажіть будь ласка може це дійсно бути алергія і які здати ще аналізи перед прийомом у алерголога.

05 серпня 2015 року

Відповідає Шидловський Ігор Валерійович:

Лікар сімейної медицини, терапевт першої категорії

Загальний аналіз крові з формулою (розгорнутий), загальний аналіз сечі і калу, кров на цукор, печінкові та ниркові проби, кров на імуноглобулін Е, кал на яйця гельмінтів і на найпростіших, при можливості: кров на антитіла до гельмінтами і найпростішим. Всі інші аналізи і проби алерголог призначить сам при необхідності.

2015-02-16 17:09:27

Запитує Світлана:

У мене сьогодні з'явилися червоні плями на обличчі, в області біля носа, щік, підборіддя, прийняла деза, спершу стало легше, пройшлася по вулиці, знову посилилися, зараз вдома, а легше не ставати, ще губи горять. Сьогодні на вулиці було -14 і сильний вітер, але раніше такого у мене не було, на харчову алергію думаю не схоже, нічого нового не ела.Можно, якщо брала деза, ще Зодак прийняти в цей же день. Мазала цинкової маззю і феністілом, начебто посветлее стали плями, але не пропадают.Еще у мене було синє пляма судинне на плечі, стало фіолетовим.

17 лютого 2015 року

Відповідає Гребченко Катерина Миколаївна:

Лікар косметолог-естетист

Добрий день, Світлана! Червоні плями на шкірі дуже часто стають одним з проявів алергічних реакцій - висипання на шкірі можуть виникати при алергічних реакціях негайного типу (кропивниці), холодової алергії, реакції уповільненого типу. В цьому випадку необхідно оцінювати не тільки поява висипу, а й інші симптоми цього стану. Зробити це без очного огляду фахівця неможливо. Рекомендую Вам звернутися до лікаря дерматолога або алерголога, який встановить причини висипання і призначить оптимальне лікування. Не варто купувати або призначати собі самостійно антигістамінні препарати, так як вони здатні викликати алергію на будь-який компонент зі свого складу. Найкраще звернутися до фахівця при подальшому наявність даних симптомів для їх усунення. Буду рада Вам допомогти!

2015-01-02 11:05:16

Запитує світла:

Здрастуйте лікарю. З новим роком!! У мене склеродермія, на початку грудня лежала в лікарні, робили крапельниці 10 штук натрій-хлор 0,9% 200,0 з пентоксифіліном 10,0, кололи в.м.лідазу 64 од. 1 раз в день №5, солкосерил 4,0мг В.М. №10 з'явилися невеликі горбки, поодинокі пухирці на шкірі, показувала лікуючого лікаря ванні сказав нічого. Після виписки почала прийом трентола, еслівер форте (все, це за рекомендацією лікаря), але лише 4-5 днів (прояви на шкірі трохи посилилися) скасувала всі ліки, потім захворіла рото-вірусну інфекцію, але в більш легкій формі. З ліків обмежився смекту і активованим вугіллям. Протягом 2-3 днів одужала. А потім після 4-5 днів відпочинку, стала лікувати молочницю для цього випила одну таблетку флюконазолу 150 мг.і стала вагінально вставляти 7 днів клотримазол 100 мг.На 4 день курсу клотрімазона з'явилося більше виражені червоні плями на тілі, обличчі-стала приймати супростін 3 таблетки протягом дня, активоване вугілля, а під кінець курсу троксевазина - 2 \ 3 тіла (груди, шия, щоки, вуха) було практично одним зудить червоною плямою, з'явилися набряки під очима, біль в голові, хоча в інструкції по застосуванню препарату нічого не сказано, що можливо алергія, а всередині мене нічого не турбувало ні свербіння, ні набряки не било.Обратілась до дерматолога (31 грудня), він прописав прогестерон (курсом 4-3-1 таблетки протягом дня. При його прийомі вже після першого прийому (4 таблетки з ранку) з'явилися поліпшення свербіж зменшився, почервоніння зменшилася, прищі на руках практично зменшилися залишилися невеликі горбки), правда голова ще болить, нудить. у мене до вас питання (мій лікар не працює ці 10 вихідних днів) як довго потрібно приймати прогестерон, якщо позитивний результат з'явився вже після першого дня прийому. Пропивати його 3 дні цим курсом і різко скасувати або можна закінчити раніше. Я турбуюся, так як у мене хроніч.пакреотіт і з печінкою неважливо, як би собі не зробити ще неприємностей, стало страшнувато після такої лікарської алергії. І напевно треба йти до алерголога раз так вийшло, мабуть сталося перенасичення. Заздалегідь вдячна.

06 січня 2015 року

Відповідає Агабабов Ернест Даніелович:

Лікар загальної практики

Привіт Світлана, не зупиняйте курс лікування, пройдіть терапія до кінця. Удачі вам!

2014-11-27 14:24:03

Запитує olesya:

після прийому поліоксидонію у вигляді свічок, все обличчя обсипало дуже дрібними прищами (лоб, щоки, ніс), на щоках ще червоні плями (дуже схоже на алергію на вигляд). На прийомі у дерматологів була, результат нуль, нічого не допомагає (виписували Балтушка, таблетки проти алергії, вітаміни, метрогил гель). Все це продалжал 2 місяці, стан шкіри можна сказати стало гірше навіть. Що це може бути і як лікувати? PS зі шлунком і кишечником все норм, перевірялася

29 листопада 2014 року

Відповідає Гударенко Віра Юріївна:

лікар дерматовенеролог

Привіт olesya! Хочу дізнатися хто Вам призначав полиоксидоний і навіщо? Яке захворювання Ви лікували цим препаратом? Не бачачи тип висипань на шкірі мені складно дати Вам рекомендацію. Препарат має детоксикуючу, антиоксидантну, імуномодулюючу дію. При аналізі проведених дослідженнях даного препарату не знайшлося інформації, що цей препарат може викликати алергічну реакцію. Іноді при прийомі поліоксидонію можуть загострюватися хронічні запальні процеси, які були в ремісії. І це добре. Період загострення проліковується і більше не повторюється. Найчастіше висипання на обличчі регресіруют при призначене лікування протягом не менше 3-х місяців. Не факт, що ці висипання обумовлені препаратом. Якщо хочете отримати більш детальну консультацію саме по Вашому нагоди Вам необхідно вислати якісні фото з проблемою на сайт www.telederm.com.ua.

2014-06-30 18:43:10

Запитує Яна:

добрий день, Може-ли бути діатез на обличчі у дорослої людини (сестрі 30 років) На обличчі постійно червоні плями, Кліщів немає -проверялі.Не аллергія.Что ето може бути? заздалегідь ВЕЛИКЕ СПАСИБІ ЗА ВІДПОВІДЬ !!!

06 липня 2014 року

Відповідає Лобко Мілена Ігорівна:

Лікар косметолог, лазерний фахівець

Добрий день, Яна, симптоми, які Ви описуєте, можуть бути проявом різних захворювань (вірусної, бактеріальної, грибкової або імунної природи), тому без очного огляду поставити діагноз і призначити лікування неможливо. Рекомендуємо звернутися до дерматолога.

2014-05-23 15:53:35

Запитує Ірина:

Здраствуйте! Мені 22, років з 15, після застуди, почалися часті позиви до сечовипускання, лікувала вдома, теплом і травами. Уже в 17 поставили діагноз-хронічний цистит (гематурія, гострі болі при сечовипусканні, часті позиви, підвищений білок в сечі-все як годиться), лікували антибіотиками (уколами, назви вже не пам'ятаю), допомогло, забула про хворобу на рік. З 18 і до цього дня не можу забути про таку неприємності більше, ніж на місяць. Крові в сечі і сильного болю вже не було, але печіння і часті позиви взимку майже кожен день відчуваю, влітку трохи легше.
У сусідній поліклініці пропонують тільки здати сечу і кров на аналіз, журяться з приводу кількості білка в сечі, виписують ліки, які мені вже давно не допомагають (Трінефрон, Канефрон, Фурагин, Фурадонин, Уролесан, урологічні збори по 120 грн за пачку і т. д.) Останнє, що реально помогло- Бісептол. Періодично пила його протягом 2,5 років, а потім почалася алергія, спочатку червоні плями, а потім аж до величезного опухле обличчя і великих плям, які облазили сухою шкірою тижнями. З тих пір п'ю тільки Катар, вона прибирає симптоми, але, як я розумію-не вирішує самої проблеми.
Одягаюся я добре, ніколи не сиджу на холодному, взимку під штанами завжди лосини \ колготи до талії і теплі шкарпетки. Нирки здорові, не хворіли ні разу, перевіряла багато разів на УЗД і т.д.
Лікувати потрібно, я розумію. Цього літа планую зайнятися своїм здоров'ям, змінити лікаря. Які аналізи потрібно і можна здати? Чи потрібно відвідати гінеколога, або досить хорошого уролога? Чула про промиванні сечового спец.раствором, що це за процедура, і чи потрібна вона мені? Партнер з 17 років не змінювався, чи потрібно обстежитися і йому?
І ще, які можуть бути наслідки такого запущеного захворювання?
Дякую за відповіді!

26 травня 2014 року

Відповідає Кльофа Тарас Григорович:

Лікар уролог, старший ординатор урологічного відділення клініки урології, нефрології та гінекології

Думаю, що у Вашому випадку показано додаткове обстеження, виконання цистоскопії, і адекватне лікування. Без огляду не зможу Вам відповісти на всі питання

2014-05-07 18:56:10

Запитує Людмила:

Добрий день. Мені 31 рік. Уже близько двох місяців турбують плями особі. Все почалося з того, що в області підборіддя з'явився свербіж, потім червоні плями, схожі на екзему. Всі свербіло. Потім, в один прекрасний ранок, я прокинулася зовсім з червоним обличчям і подпухшім. Сверблячка був жахливим. Лікар думав, що алергія на щось, виписав таблетки. Не допомогли. Пила три різних види Противоалергенні. Від кортізоновая крему ще гірше ставати. Зараз плями пере ползліеще і на шию. Виглядає, як опік. Чешеться. Кремами жодними зараз не користуючись. Аналізи крові на алергію нормальні. Ніколи алергії не було ні на що. До дерматолога потраплю тільки через 3 тижні. сил більше немає терпіти цей свербіж. Що це може бути, і як приглушити свербіж в домашніх умовах? Спасибо заранее за відповідь.

09 травня 2014 року

Відповідає Коваленко Юлія Олександрівна:

Лікар дерматовенеролог першої категорії, к.м.н.

Привіт, Людмила!
Бажано підтримувати зв'язок з Вашим дерматологом хоча б по телефону, якщо немає можливості регулярно показуватися на прийом. Рекомендую: ретельну Противоалергенні дієту з виключенням меду, всього солодкого-мучного, кава, цитрусових.
Зовнішньо використовувати тільки перевірені крему, засоби по догляду, мило без барвників.
Самі повинні проаналізувати причину виникнення плям-основне питання: що нового з'явилося в побуті і в оточенні (їжа, засоби по догляду, миючі, пральні порошки, запахи, тварини ...)
При сильному свербінні протирати 1-2 рази в день розчином - на 1 склянку води 1 столова ложка оцту. Зізнаюся, стан Ваше насторожує, тому при погіршенні, а, особливо, значному погіршенні, знайдіть можливість здатися дерматолога.
З повагою Ю, А.

З повагою Ю, А

Читати далі

сонячна алергія

Алергія на сонце ніколи не розвивається в результаті впливу на шкіру одних лише сонячних променів - в цьому випадку для розвитку алергічної реакції необхідна наявність на поверхні шкіри особливих речовин.

Алергія на сонце ніколи не розвивається в результаті впливу на шкіру одних лише сонячних променів - в цьому випадку для розвитку алергічної реакції необхідна наявність на поверхні шкіри особливих речовин

Читати далі

Алергія на алкоголь

На що буває алергія - дати всеосяжну відповідь на це питання складно, оскільки в розвитку алергічної реакції величезна роль належить не тільки індивідуальним особливостям організму людини, але і його станом в момент контакту з алергеном.

На що буває алергія - дати всеосяжну відповідь на це питання складно, оскільки в розвитку алергічної реакції величезна роль належить не тільки індивідуальним особливостям організму людини, але і його станом в момент контакту з алергеном