Фото - Луганский центр стоматологической имплантации

затяжна жовтяниця: Діти

kroschka

31-03-2008 16:33
Розкажіть, будь ласка, коли у ваших діток пройшла зантяжная жовтяниця і як ви цьому сприяли koshamisha 31-03-2008 16:41
quote: Розкажіть, будь ласка, коли у ваших діток пройшла зантяжная жовтяниця і як ви цьому сприяли

У нас була "паталогічна жовтяниця", на відміну від більш поширеною фізіологічної. Лікували в пологовому будинку, виписалися з нормальним аналізом, але повністю жовтяниця пройшла до кінця першого місяця життя. Каюсь, нічого більше не робила, хоча лікар дільничний прописав лікування. Взагалі-то радять дитини більше на сонці тримати.
Ви про це взагалі?

Lenka77

31-03-2008 16:46
Пройшла в місяць з невеликим
Лежали до цього в лікарню на Баранова кілька днів - ставили крапельниці, носили під лампи, давали нам якісь вітамінки ..
ех, скільки нервів витрачаєш - коли вперше потрапляєш з дитиною з чимось серйозним в лікарню.

Уточню: у нас перед лікарнею білірубін був 160. Через кілька днів уже 100 - тому нас так швидко виписали

ТТТ - зараз все ок ..

edit log

Janna

31-03-2008 17:57
У нас теж до кінця першого місяця пройшла тільки. Спочатку в пологовому будинку лікували, а потім нам педіатр виписувала есенціале, ми його днів 10 пили, начебто допомогло (або саме пройшло?) ... zvezda_83 31-03-2008 18:21
У нас спочатку все було просто супер! В місяць прийшли на прийом і педіатр відправила на койку, т.к білірубін був десь близько 160.Леглі в лікарню перед самим новим роком, тай його і зустріли. У лікарні говорили, що діток треба поїти водою (розганяти желч). Буває, що у дитинки перегин жовчного міхура, внаслідок чого і затяжна жовтяниця і запори. Olger 31-03-2008 18:25
Синові в пологовому будинку ставили 1 раз крапельницю, білірубін впав і нас виписали з вираженою фізіологічної желтушка. Пройшла після 1 місяця без будь-якого лікування медікамітозного, але був початок літа, багато гуляли на сонечку. Читала десь що рясне пиття допомагає, але швидкий розпад білірубіну в результаті цього також може погано позначитися на здоров'ї. Olger 31-03-2008 18:31
Ось в книзі у Царгородської Ж. "Дитина від зачаття до року":
"Якщо дитині вистачає грудного молока, ознаки жовтяниці зникають порівняно швидко. Але якщо його поїти водою з глюкозою, просто водою або чимось ще, то це не тільки не дасть позитивного результату, але може перешкодити ГВ і посилити жовтяницю. Крім цього, при допаивании новонародженого водою зовнішні ознаки жовтяниці можуть зникнути достаточноь швидко, але введення чужорідної рідини в його травну систему може "посадити" малюкові печінку, так як швидкість виведення білірубіну у кожного малюка індивідуальна і прискорювати цей процес небезпечно. Жовтуха пропадає на 10-45-й день. Лікування необхідно тоді, коли вона прийняла серйозні форми. "
Фу-у-у-у, передрукувала ... Olger 31-03-2008 18:32
До речі, нас виписали з пологового будинку з білірубіном 255! 31-03-2008 17:57   У нас теж до кінця першого місяця пройшла тільки oma 31-03-2008 18:44
у нас була затяжна (2 рази лягали в 4-у дитячу). а власне що конкретно цікавить? mr-x 31-03-2008 19:01
quote: Originally posted by Olger:
Ось в книзі у Царгородської Ж. "Дитина від зачаття до року":

Наскільки я розумію, желтушки можуть бути різні викликані різними причинами. При деяких ГВ протипоказано, при інших навпаки.

Нас виписали при 170, в 2,5 тижні було 137. На місяць желтушка пройшла, по крайней мере жовтизна зійшла. Педіатр повторних аналізів не призначає.

kroschka

31-03-2008 19:01
Нас з пологового будинку виписали з нормальним результатом, а потім на місяць нас педіатр відправила в лікарню, так як білірубін був 130. З лікарні нас виписали з білірубіном 76, нам уже 2 місяці, а мені здається, що жовтяниця ще не пройшла, так як у нього куточки очей все ще жовті. Боюся, що знову в лікарню покладуть, ось і думаю, що робити, щоб вона остаточно пройшла. Дівчинка з плюшу 31-03-2008 19:14
У нас була жовтяниця. У пологовому будинку засмагали під лампою, після виписки тиждень або 2 давали вітамін Е. Минуло швиденько. oma 31-03-2008 19:16
у нас був 180 в пологовому будинку - відправили в 4-ю, пролежали там 2 тижні, білірубін знизився до 120. у нас тоді відразу була розмова із завідувачкою, що знижуватися буде довго і можливо доведеться ще раз лягти. через 2 тижні після виписки з 4-й здавали кров - результат той же 120. знову лягли. пролежали ще 3 тижні. виписали нас з результатом 40 (але тоді вже очі не жовті були).
така затяжна жовтяниця була можливо, за словами лікарів, через геніпрала, яким мене лікували останні 2 місяці вагітності (загроза була).

крихта, а ви печінкові проби здавали? �� аналіз повторно на білірубін? все таки колір очей і шкіри - це не показник ....

kroschka

31-03-2008 19:54
Печінкові проби у нього і в пологовому будинку і потім були в нормі, а білірубін високий. по обличчю в нього не зрозуміло, він схоже смугленькой, я сама смаглява, тільки ось очі жовтенькі. Лікар в лікарні, коли дивилася, сказала, що не розуміє вже, жовтенький він або просто смугленькой, а завідувачка перед випискою сказала, що зовсім вже не жовтенький. У четвер йдемо до педіатра, подивимося, що скаже. Козерожка 31-03-2008 20:02
у нас була затяжна жовтяниця. сказали що через окситоцину, якого мені дуже багато накапали під час пологів) (((
Пройшли до місяця, лежали в 4-ій, глюкозу капали, вугіллячко пили, під лампою грівся) все начебто. natalyk 31-03-2008 20:19
Ми на сонечку грілися і вдома і на вулиці, купалися кожен день, ще давала крапельки "Тиквеол", але остаточно пройшло все до кінця першого місяця oma 31-03-2008 20:32
крихта, тобто останній раз аналізи здавали 1,5 місяці тому?
як мені пояснювали в лікарні, якщо білірубін високий, то можливий негативний вплив на печінку. у нас в 1 місяць (коли вдруге лягли) печінкові проби були кілька «не дуже». тому якщо все таки не дуже впевнені і хвилюєтеся, то краще аналіз повторити - один раз візьмуть з вени і на печінкові і на білірубін - принаймні всі сумніви відпадуть. але це вже вам вирішувати ....
затяжна - вона як раз тим і погана, що білірубін дуже повільно знижується.

edit log

kroschka

31-03-2008 21:13
Останній раз у нас аналізи брали два тижні тому. До речі, узі показало, що у нього печінка збільшена і мені сказали, що швидше за все через желтушки. oma 31-03-2008 21:58
порадьтеся з педіатром.
можете з'їздити (поки без дитини) в 4-ю з результатами аналізів до Трійникового - проконсультуватися (за наше довге спілкування з нею у мене склалася думка, що вона досить адекватна людина і зайвого "радити" не буде). МедвеЖон @ Г 31-03-2008 22:07
у нас був 280 в пологовому будинку - відправили в 4-ю, в пологовому будинку на крапельницях і під фото лампою лежали днів 7, потім в 4-ої міської ще 20 дн. і теж все 20 днів капали! Білірубін дуже довго не знижувався, потім я відлучила від грудей стала давати суміш давала дня 3, дитина відразу ж на вигляд побілів, пішла жовч з вічко і білірубін знизився до 180. Потім перевела дитину на змішане годування суміш + груди. Відпоювали дитини, але він воду пив погано. За 6-8 годин лежали під фото лампою! Він лежить, а я стою, оскільки сидіти не можна - шви (((Як згадаю так погано стає! Виписалися з лікарні з результатом 78, коли нам вже було майже 1 міс. Крім крапельниць нам давали вітамін вітамін Е і ставили укол вітамін В6.
Така затяжна жовтяниця дуже сильно впливає на клітини мозку, тому якщо все таки аналіз виявиться не дуже хорошим, то краще лягти в лікарню на крапельниці. ІМХО
Але це звичайно вже вам вирішувати ...
Бажаю якнайшвидшого одужання малюкові, а матусі терпіння!

edit log

Spanchbob

31-03-2008 22:25
Ми поки лідируємо, у нас білірубін був 360 (!), 20 крапельниць + лежали під лампою і на 21 день життя ми були вдома! Але скільки я сліз виревела, більше ніж за все життя, підозрюю що через це стало мало молока, жовтяниця почалася на 3-й день життя. Метелик 31-03-2008 22:27
У нас в пологовому будинку виявили. Причому вранці взяли аналізи, а вдень, поки я ходила в туалет, забрали. Я приходжу-нету мого малюка! Я в паніці бігаю по відділенню зі сльозами на очах. З сусіднього боксу вже підказали, що приходила медсестра і забрала його. Я бігом до дитячого відділення. Пообіцяли принести його мені ввечері. Повернулася в бокс, дивлюся на порожню ліжечко, реву ... Три дня йому ставили крапельниці, а ночами він "засмагав". На третій день після виписки потрапили до 4-ї Г.Б. (правда з іншої причини), але там нашу желтушка ще доліковував протягом тижня. Виписалися ми вже не жовто-червоненькими, а рожевими! Spanchbob 31-03-2008 22:27
З И: а у друзів у дитини білірубін був 390, за місяць до нашого народження ... oma 31-03-2008 22:37
чула краєм вуха (поки в 4-й лежали), що 300 це вже дуже погано!

Спанчбоб, на малюка це ніяк не позначилося?

yahhha

31-03-2008 22:41
Желтушка помітили в 1, 5 міс (!). Білірубін знизився до 2 міс. Печінкові проби прийшли більш-менш до норми до року. Які тільки аналізи не здавали, чим тільки не лікували, врешті-решт лікарі сказали, чекайте, коли саме пройде 31-03-2008 22:41   Желтушка помітили в 1, 5 міс ( Spanchbob 31-03-2008 22:47
[QUOTE] спанчбоб, на малюка це ніяк не позначилося? [/ QUOTE
Відбилося, тепер у нас гипердинамический синдром. Спостерігається у невролога, хоча це моя особиста ініціатива, а на думку педіатрів-терапевтів ми не потребуємо спостереженні у будь-яких фахівців. kroschka 31-03-2008 22:56
Спасибі МедвеЖон @ Г. Куди подітися, будемо терпіти і намагатися одужати.
kroschka 31-03-2008 23:00
[Quote: тепер у нас гипердинамический синдром
А що таке гипердинамический синдром і в чому він проявляється? Spanchbob 31-03-2008 23:03
Можна назвати "гіперактивний", дуже-дуже-дуже активна дитина. kroschka 01-04-2008 7:36
У мене дитина, після того, коли поїсть, починає смикати руками і ногами, чому сригивает. Spanchbob це випадково не те? koshamisha 01-04-2008 8:37
quote: У мене дитина, після того, коли поїсть, починає смикати руками і ногами, чому сригивает. Spanchbob це випадково не те?

руками-то і ногами вони все смикають, це нормально. А сригивает - може їсть-поспішає і повітря заковтує? Не тримайте після їжі стовпчиком?
Мій, до речі, _вообще нікогда_ НЕ відригують, але гіпертонус у нас був. І у невролога спостерігалися.
А по темі - мені теж радили водою напувати ... але мій син воду пити відмовився, так що все само пройшло!
Але я вважаю, що якщо є підстави для занепокоєння, то краще аналізи здати і за результатами робити висновки. Якщо є поліпшення, то розслабтеся, гуляйте на сонечку побільше руками-то і ногами вони все смикають, це нормально А ось якщо білірубін не падає - тут вже нехай лікар вирішує ...

kroschka

01-04-2008 9:49
quote: тримайте після їжі стовпчиком?
Тримаю, але повітря він не завжди випускає. А воду він у мене любить. Olger 01-04-2008 13:39
Крихітка, може у дітенка спазми живота після годування починаються, тому він сова ніжками і ручками. Я зі своїм намучиться через це, як і з запорами. За УЗД у нас також збільшена печінка. А одна з ознак гіпертонусу - коли ніжки ручки можна із зусиллям згинати-розгинати. ми так мало з дисплазією НЕ влетіли, тому що ніжки син взагалі не давав розводити в сторони, за допомогою масажу більш-менш розслабили. kroschka 01-04-2008 15:46
Він не плаче, лежить посміхається, радіє життю. А ручки і ніжки дає згинати, ми йому массажик робимо Alalina 01-04-2008 20:17
ВСе таки якщо високий білірубін - краще лягти в лікарню, адже з високим бив. лежать в неврологіческтм відділенні. і не в тому справа, що нервовий буде, адже може і в розвитку відставати, не боїтеся? У мене теж дитина була смаглявий і ганяли нас постійно на печінкові проби - всі аналізи в нормі були. А в лікарню не бійтеся лягати - це ж для блага дитини, в 4-0й на Баранова хороші лікарі. Удачі вам! N_O 01-04-2008 21:58
Зі старшою до 1 місяця пили Тиквеол, дітенка то світлішала, то жовтіло, в місяць нас заштовхали в лікарню з білірубіном 177, капали 10 днів, годували фенобарбіталом, алохолом. Типу пройшло. Потім поставили ревакцинацію гепатиту, вона знову пожовкла, і потім ще періодами до трьох місяців жовтіла, в результаті саме вже все пройшло. З молодшої з пологового будинку виписали з білірубіном 218, на вигляд гірше не ставало, періодами були поліпшення, потім знову жовтіла. Нічого робити не стали, в лікарню не поїхали, білірубін перевіряти не стали, в 2 місяці все різко само пройшло (буквально за 3-4 дні посветлела). Взагалі не пам'ятаю десь в інеті читала по сучасним методам лікування, до 200 білірубін взагалі особливого лікування не вимагає, побільше сонечка і все. Але це звичайно тільки під свою відповідальність. oma 01-04-2008 22:06
незнаю .... лікарі стверджують, що 100 точно лікування вимагає, при 50 вони більш-менш спокійні (лікарі 4-ї дитячої).
Alalina, в 4-й з желтушка лежать не в неврології, а в іншому відділенні, а невролог просто спостерігає (хоча за 2,5 року все могло змінитися ....) Spanchbob 01-04-2008 22:53
quote: Spanchbob це випадково не те?
На такий діагноз поставили після року. А відригують і часто по неврологічним причин. Spanchbob 01-04-2008 22:56
quote: ВСе таки якщо високий білірубін - краще лягти в лікарню, адже з високим бив. лежать в неврологіческтм відділенні. і не в тому справа, що нервовий буде, адже може і в розвитку відставати, не боїтеся?
Що за нісенітниця, все лежать в септичних. А високий білірубін це практично 100% енцефалопатія і правильніше сказати, що чекають неврологічні проблеми, а не відставання в розвиток. dr.NIg 01-04-2008 22:58
яка різниця, зараз білірубін 100 і вище або потім, в ранньому підлітковому віці алкогольна енцефалопатія як у мене?

edit log

Некрапка

01-04-2008 23:10
доктор, це ви про що? kroschka 01-04-2008 23:20
А нам в лікарні говорили, що капають тільки поки білірубін вище 100, а потім глюкозу перестають капати. До того ж нас з лікарні виписали з білірубіном 76. А у маминій знайомій у дитини очі були жовтенькі до 6 місяців !!! Spanchbob 01-04-2008 23:23
Нас виписали в 170, т.к. була хороша динаміка спаду білірубіну. kroschka 03-04-2008 11:53
Ходили сьогодні до педіатра, вона нічого про желтушка не сказала, значить все нормально. Спасибі всім за підтримку і поради

Ви про це взагалі?
Або саме пройшло?
А власне що конкретно цікавить?
Крихта, а ви печінкові проби здавали?
? аналіз повторно на білірубін?
Спанчбоб, на малюка це ніяк не позначилося?
Spanchbob це випадково не те?
Spanchbob це випадково не те?
А сригивает - може їсть-поспішає і повітря заковтує?
Не тримайте після їжі стовпчиком?

  • Зуботехническая лаборатория

    Детали
  • Лечение, отбеливание и удаление зубов

    Детали
  • Исправление прикуса. Детская стоматология

    Детали