Фото - Луганский центр стоматологической имплантации

випадання волосся аналізи на гормони

Health-ua.org - медичний портал онлайн консультації дитячих і дорослих лікарів усіх спеціальностей. Ви можете задати питання на тему 'випадання волосся аналізи на гормони' і отримати безкоштовно онлайн консультацію лікаря.

2016-04-30 10:22:13

Запитує Олена:

Доброго дня! Мені 25 років! Здала аналіз на гормони. Прийшли такі аналізи: Антитіла до тіреоглобуліну (АТ-ТГ) МО / мл 71,24- норма Антитіла до тиреопероксидази
(АТ-ТПО) 1169,2- норма до 50 років від 50 років ≤100 МО / мл
Тироксин вільний (fT4) пмоль / л 16,68-норма 10,4-24,5
Тиреотропного гормону (ТТГ) ММО / л 1,22-норма 0,3 - 4,0
Трійодтіронін вільний (fT3) пмоль / л 5,30-норма 4,0-8,6
Турбує випадання волосся і трясуться руки. Що це означає? Заздалегідь дякую!

16 травня 2016 року

Відповідає Михайленко Олена Юріївна:

Лікар вищої категорії, ендокринолог, дієтолог, к.м.н.

У Вас щитовидна залоза виконує свою функцію нормально, ваш стан може бути пов'язано з підвищеною емоційністю, стресовими ситуаціями, Якщо це правда, то не можу прогнозувати тривале виконання своєї функції щитовидної залозою, тим більше, що підвищений титр антитіл, Шукайте в організмі хронічну інфекцію ( стоматолог, ЛОР, гінеколог). І лікуєте її.

2016-01-20 19:08:10

Запитує Слава. :

Добрий день. Мені 22 і у мене 3й рік як випадає волосся! Все перепробував аналізи здавав. Гормони в нормі. Але днями у мене виявили підвищений Хелікобактер піллорі. Це може бути причиною випадання? Чи можна потім відновити волосся, що випало? На голові вже залисини видно

16 лютого 2016 року

Відповідає Ясунас Марина Вікторівна:

Лікар косметолог, лазерний фахівець

Привіт В'ячеслав! Хелікобактер пілорі не є причиною випадання волосся. Локальне випадання волосся може бути пов'язано з масою причин, які можна визначити тільки після ділового збору анамнезу. Зупинити випадання волосся і відновити цибулину можна за допомогою мезотерапії волосистої частини голови. Уже після 2 - 3 процедури Ви помітите, що волосся стали випадати набагато менше, а після 3 - 4 процедури з'являться нові фолікули в зоні проведення процедури. Для того, що б отримати більш детальну консультацію і підібрати відповідний препарат я запрошую Вас до нас на безкоштовну консультацію, ми знаходимося за адресою м Дніпропетровськ, вул. Леніна 1а.

2015-06-13 5:28:00

Запитує Аліна:

Здраствуйте! мене звуть Аліна мені 21 рік. Близько місяця тому у мене знайшли мікроаппоплексію яєчника (больова форма) в результаті розриву кісти з'явилося жовте тіло, з часом воно стало рассасиватся в лікарні прокапали вітаміни. Після сказали що потрібно приймати гормональні препарати. Але мій лікар гінеколог не взявши у мене аналізи на гормони запропонував або Джес або Мідіану. Сказавши щоб я пропила їх пів року будь-які які захочу. АЛЕ знаючи про побічні ефекти (випадання волосся, прищів і найважливіше набір у вазі) навіть незнаю які використовувати. Ні абортів і викиднів у мене не було ?????? так які краще і безпечніше?

16 червня 2015 року

Відповідає Геревич Юрій Йосипович:

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, к.м.н.

Добрий день, прийом препаратів не строго обов'язковий, але цілком можливий. Нічого з перерахованого вище не буде. Препарат - однофазний нізкодозірованний сучасний ось і все. Критерії перед призначенням: потрібно обстеження, але не на гормони - зверніться до лікаря він призначить (в інструкції вказані протипоказання їх перед прийомом потрібно виключити). Не бійтеся, проблеми з цими препаратами бувають ну дуже рідко.

2014-11-22 17:11:22

Запитує Ольга:

Добридень!
29 років, зріст 154, вага 45 кг. Турбують сильні головні болі, випадання волосся
Ендокринолог призначив УЗД і аналізи на гормони
30.07.14 здавала аналізи
ТТГ 1,40 при нормі 0.35-4.95
Т4 14.24 при нормі 9.01-19.05
АТ до ТПО 508 при нормі 0-5.61
висновок УЗД щитовидної залози
права частка 15 * 18 * 45 обсяг 5.8, ліва 14 * 18 * 44 обсяг 5.3, перешийок 3 мм
лікар поставив діагноз АІТ, еутіероз
без лікування
08.11.14 здавала повторно аналізи
ТТГ 0.95 при нормі 0.35-4.00
Т3 3.18 при нормі 2.5-3.90
Т4 0.92 при нормі 0.6-1.76
АТ до ТПО 535 при нормі 0.00-9.00
УЗД права частка ш-16, товщина-13, дл-41, обсяг 4.4
ліва частка ш-17, товщина-12, дл-41, обсяг 4.4
перешийок 4, кровотік-посилений
планую вагітність, чи потрібно проводити лікування? Дуже хочеться народити здорову дитину

30 листопада 2014 року

Відповідає Бережна Ірина Юріївна:

Лікар ендокринолог, к.м.н.

Привіт Ольга Результати Ваших обстежень не вимагають призначення специфічних ліків. Так, діагноз аутоімунний тиреоїдит, еутіероз. Може бути призначено неспецифічне лікування (вітаміни, БАДи, гомеопатія), схеми лікування якого залежать від Вашого лікаря з урахуванням супутніх захворювань.

2014-11-06 8:55:27

Запитує Наталія:

Привіт, я народила в квітні 2014 року, через три місяці почалося випадання волосся і продовжується до цих пір, дитині сім місяців. зробила узі щитовидної, сказали, що обсяг менше вікової норми, але вузлів немає. по аналізах підвищений тестостерон і ДГЕА, ТТГ в межах норми. Нещодавно закінчила годувати грудьми. підкажіть, чи треба лікувати надлишок чоловічих гормонів або це нормально під час лактації і все відновиться само?

07 листопада 2014 року

Відповідає Радько Віталій Юрійович:

Лікар гінеколог, акушер

Наталя, найкраще через 1 місяць після припинення лактації перездати гормони і потім в разі необхідності призначити лікування. Обов'язково перевірте також рівень 17-ОН-прогестерону, Т4 своб, АТ-ТПО, АТ-ТГ, пролактину якщо раніше не здавали.

2014-10-13 18:50:30

Запитує Марина:

Добридень!
Мені 29 років. Уже кілька років сильно випадає волосся на голові, волосся стали дуже рідкісні. Взагалі волосся стали випадати з підліткового віку десь, до цього були здорові і дуже густі. Зараз волосся сухе, тонкі, злегка в'ються. Сильне випадання десь років 5-6 назад пов'язую з сильним стресом (розставання з коханою людиною, захист диплома, втрата роботи). Зараз в принципі таких сильних стресових ситуацій немає, але волосся стає за обсягом все менше і менше. На початку жовтня пройшла УЗД органів черевної порожнини і щитовидної залози. За органів черевної порожнини - ультразвукові ознаки деформованого жовчного міхура (лікар сказав, що це вроджене викривлення). Запис в ув'язненні: «Жовчний міхур типовий локалізації, неправильної форми, з вигином в тілі, шиї, розміром 81 х 21 мм, не збільшений. Контур рівний, чіткий. Стінка 2 мм, не ущільнена. Зміст анехогенние. Конкрементів не виявлено ». Результати УЗД щитовидної залози: «Щитовидна залоза розташована типів. Чи не збільшена. Розміри залози: права частка - 14 х 16 х 51 мм, ліва частка - 14 х 15 х 45 мм, перешийок - 3,5 мм. Обсяг залози (по Brown): права частка - 5,5 см3, ліва частка - 4,5 см3, загальний - 10 см3. Контур рівний. Межі чіткі. Ехогенності середня. Структура неоднорідна за рахунок численних дрібних гіперехогенних і одиничних анехогенних включень в обох частках. У правій частці не менше трьох ділянок зниженої ехогенності нечітких контурів діаметром до 6 мм. При КДК кровотік не посилений. Вогнищевих змін не виявлено. Висновок: ультразвукові ознаки хронічного тиреоїдиту ». Є роздруківка (фото) УЗД жовчного міхура і щитовидної залози. Після УЗД щитовидної залози відразу здала аналізи на гормони щитовидної залози. Ось результати:
Тироксин загальний (Т4 загальний) - 8,58 мкг / дл
Трийодтиронин загальний (Т3 загальний) - 1,12 нг / мл
Тиреотропного гормону (ТТГ) - 1,95 мкМО / мл
Трийодтиронин вільний (Т3 вільний) - 3,27 пг / мл
Тироксин вільний (Т4 вільний) - 1,27 нг / дл
Пероксидаза щитовидної залози, антитіла (АТПО) - 71,31 МО / мл (даний результат виділений як відхилення, референтний інтервал - до 34,0)
Тиреоглобулін, антитіла (АТТГ) - 109,6 МО / мл
Рецептори ТТГ, антитіла IgG (АТрТТГ) - Що стосується самопочуття, то в роботі органів травлення і щитовидної залози нічого не турбує. Є алергія на амброзію (серпень, вересень), з дитинства, досить сильна, але останні 2 роки проходить легше ніж коли-небудь, практично не відчутно. Ніяких препаратів від алергії не приймаю, поліпшення самопочуття в період пов'язую з тим, що ці 2 останні роки стала їсти йогурти власного приготування на сніданок кожен день і в теплу пору року - пробіжки на свіжому повітрі вранці. Додаткова інформація: зріст 170 см, вага близько 50 кг, різких змін у вазі ніколи не було, не народжувала. Також на початку жовтня пройшла обстеження у гінеколога (змінився характер і запах виділень), за результатами аналізів поставили діагноз - цервіцит неспецифічний, призначили курс лікування, але курс поки не пройшла, тому що захворіла фолікулярної ангіною, планую пролікуватися найближчим часом після лікування ангіни. За останні 2 роки різких змін в циклі не було, нічого не турбувало, іноді буває слабкість і легке запаморочення в перші дні місячних, їм гематоген.
Допоможіть, будь ласка, розібратися, в чому проблема з щитовидною залозою і пов'язане з цим випадання волосся, а також що ще потрібно перевірити, щоб дізнатися причину випадання волосся? Заздалегідь дякую.

14 листопада 2014 року

Відповідає Березкіна Тетяна Володимирівна:

Лікар дерматолог, трихолог

Марина, добрий день! Думаю, що кілька років тому на тлі стресу і з'явився вперше ваш тиреоїдит, але відразу ж виявлено не було. думаю, саме він давав вам посилене випадіння всі ці роки. Крім цього, періодичні недосипання, тривалий прийом антибіотиків (більше 10-14 днів), цитостатиків, скасування протизаплідних засобів, часті респіраторно-вірусні захворювання, зниження імунітету, також провокують посилене випадіння волосся. Дуже добре, що Ви вже обстежувалися і виявили відхилення в роботі внутрішніх органів і систем, тепер потрібно звернутися на очну консультацію до трихолога і пройти курс лікування спрямований на нормалізацію випадання волосся, а також на стимуляцію зростання. Рекомендую не затягувати, т.к. чим більше волосся Ви втратите, тим менше можливо буде відновити.

2014-10-01 8:58:45

Запитує вікторія:

Добрий день! Підкажіть будь ласка як мені бить..С травня місяця почалася слабкість, депрессія.плаксівость .. "каша в голові" здавалося, що свідомість теряю..в липні запалилася і налилася груди, були виділення молозива, температура 37-37.5, лікарі вирішили, що пневмонія.Пріняла велике кол.антібіотіков і трапився набряк Квінке, (пневмонії не виявилося) кололи довго дексаметазон, з грудьми було все нормально, а ось у вересні груди сильно збільшилася і ніби запалилася, вени сильно видув, біль віддає всюди, температура вернулась.но нижче 37 не падає вже месяц..сдала аналізи щитовидки, мрт.развернут .ан.крові печень.почкі, легких знімок, узі мал.таза, грудей, гормони весь ряд, все відмінно крім пролактіна..буду корегувати його Достинексом, але скажіть, температура може триматися від грудей? Дуже суха кожа.випаденіе волосся, прищі на плечах і по обличчю, пух світлий по всьому тілу растет..что ви мені можете порадити? Спасибі

06 жовтня 2014 року

Відповідає Медичний консультант порталу «health-ua.org»:

Лікар загальної практики

Доброго дня! Ми рекомендуємо Вам зайнятися корекцією гормонального фону під керівництвом ендокринолога або гінеколога-ендокринолога. Багато різновидів порушень гормонального балансу можуть супроводжуватися порушенням терморегуляції і приводити до помірного підвищення температури тіла. Шкірні проблеми також пояснюються порушеннями гормонального фону. Бережіть здоров'я!

2014-06-05 17:53:58

Запитує Арман:

Добрий день. Мені 25 років. У мене проблеми з волоссям почалися вже років 5 як, вони стали випадати більше норми. Вже скільки років підбирав всякі шампуні, робив різні маски, але зупинити випадання не вдається. Колись густі сильні волосся стало тьмяним і рідкісними, і вже видно, що волосся неабияк порідшав. Переважно волосся падає випадає в тім'яної частини, але якщо провести рукою по потилиці і скронь можна і звідти волосся зібрати. Виходить волосся сиплеться звідусіль. Прошу прийняти до відома, що і у тата, і мами волосся здорові і цілі, та ж картина і бабусі з дідусем, правда прадід з маминого боку мав залисину. Останнім часом волосся дуже швидко жирніє, буквально за день і є невелике свербіння. Пішов до ендокринолога мені сказали здати аналізи на гормони щитовидної залози ТТГ, тестостерон, АТкТПО, лямбіоз, аскаріоз + узі щитовидної залози. Шановні фахівці, підкажіть, які ще аналізи потрібно здати для з'ясування причини, щоб потім вже йти до трихолога. І які процедури обстеження слід зробити у трихолога?

13 червня 2014 року

Відповідає Березкіна Тетяна Володимирівна:

Лікар дерматолог, трихолог

По-перше, є поняття - генетичний фактор, який спрацьовує в 25-30% випадків, по-друге, фактор, який спровокував випадання стався 5-6 років тому і цілком можливо і слідів ніяких не залишив. Т. е. Міг статися стрес або була тривала розумова навантаження з частими недосипання, а волосся почало випадати тільки через 6-10 місяців після. . . Природно Ви не пов'язали ці дві події. Процес випадання почався, Ви своєчасно не відреагували, або відреагували неправильно.
Загалом, здайте всі ті аналізи, які Вам порекомендували + розгорнутий аналіз крові та біохімію крові, щоб все таки виключити провокуючі фактори з боку внутрішніх органів і систем.
До речі, ще має сенс перевірити шийний і грудний відділи хребта (цим займається вертебролог)
А після на очну консультацію до трихолога. І врахуйте, якщо процес зайшов далеко, навряд чи всі 100% можна відновити, основне завдання - зберегти те, що залишилося.

2014-04-08 19:02:40

Запитує Олена:

Привіт, менструація почалася в 14 років, нерегулярна із затримками, думала налагодитися, після пологів в 2011 році (завагітніла бисть і вагітність протікала добре) менструація почалося тільки через 6 місяців з регулярними затримками, цикл скакав як хотів, лікар призначив Жанін, я брала їх 8 місяців, але так як почалися проблеми з випадання волосся, то припинила їх приймати, після скасування менструації йшли як годиться рівно три місяці, а потім припинилися зовсім, зробила трансвагінальне узі і здала аналізи на гормони (затримка м 4 місяці) рез ультати Т4 заг 77.1 ТТГ 1.44 ФСГ 5.57 ЛГ 13.62 Естрадіол 215 ДЕА-SO4 8.3 ТЕСТОСТЕРОН 2.46 Пролактин 317 17-он-прогестерон 6.28 УЗД: матка розташована антефлексио розміри: довжина 4.1см перед-задній розмір 3.7см ширина 4.7см контури чіткі, рівні, структура міометрія однорідна М-ехо 2 мм. шийка матки звичайної форми з рівними контурами однорідної структури.Яічнікі: правий розташований зазвичай, розмір 36 * 25мм з мелкокістозних трансформаціей.Левий розташований зазвичай, розмір 34 * 26мм з мелкокістозних трансформаціей.свободной рідини в малому тазу нет.Заключеніе: мелкокістозних трансформація яічніков.Врач узіст сказав що по узі місячні прийдуть ще не скоро, але сьогодні через добу після узі нарешті то прийшли місячні яких не було 4 місяці! може варто знову почати приймати ОК, які порадите? І останнім часом стала помічати зростання волосся на сосках і над верхньою губой.Вес 49 зріст 160 23 року.У найближчі 1-2 роки планую беременность.заранее дякую

09 квітня 2014 року

Відповідає Корчинська Іванна Іванівна:

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії

У Вас класична картина полікістозу яєчників - ендокринна патологія, яка дає затримки місячних і гірсутизм (підвищений оволосіння). Вам необхідно звернутися до гінеколога для призначення ОК з антіадрогенним ефектом, Діані 35 наприклад.

Вам необхідно звернутися до гінеколога для призначення ОК з антіадрогенним ефектом, Діані 35 наприклад

Читати далі

ЗГТ: дискусійні питання

В продовження висвітлення майстер-класу, який пройшов в рамках конференції «Гормони і репродуктивне здоров'я жінки» пропонуємо до уваги читачів лекцію керівника відділу Наукового центру акушерства, гінекології та перинатології професора Є.В. Уварової

Уварової

Читати далі

аменорея

Аменорея - це порушення менструальної функції, яке супроводжується відсутністю менструацій протягом 6 місяців і більше. Частота аменореї в популяції становить 3,5%, а в структурі порушень МЦ і репродуктивної функції - до 10%.