Health-ua.org - медичний портал онлайн консультації дитячих і дорослих лікарів усіх спеціальностей. Ви можете задати питання на тему '2 тижні вагітності аборт' і отримати безкоштовно онлайн консультацію лікаря.
2016-08-08 12:44:13
Запитує Тетяна:
Добрий день.Последніе місячні були 19 червня, 29 серпня зробила тест, друга смужка слабка, в цей же день УЗД плодове яйце не виявило, виявили кісту лівого яєчника до 5 см в діаметрі, в висновку зазначено рідинне утворення (фолікулярна кіста) Було УЗД в іншій лікарні 1 серпня, також плідне яйце не обнаружено.Сказалі що кіста неправильної форми, 36 мм в діаметре.Ещё 29 липня здала кров на хгч.Аналіз отримала 2.08 з результатом 80,46 мМО \ мл.5 Август зробив ще тест, друга смуга з'явилася сразу.Дело в тому що вагітність дана не бажана , Хотіла б зробити медикаментозний аборт, але не підтверджено що вагітність маточная.По останнім місячні виходить що вже 7 тиждень вагітності, але її не бачать на УЗІ.Подскажіте ласка як таке возможно.Сколько ще почекати щоб було видно на УЗД вагітність? Адже без підтвердження маткової вагітності медаборта заборонений? І ще момент: є дитина 10 місяців, кесарів розтин.
01 вересня 2016 року
Відповідає Босяк Юлія Василівна:
Лікар гінеколог, репродуктолог
Доброго дня, Тетяно! Ви здавали аналіз на ХГЧ один раз? Якщо так, то його необхідно перескласти. При зростанні рівня ХГЧ і якщо плодове яйце не візуалізуватиметься в порожнині матки можна зробити висновок про позаматкової вагітності. Якщо показник ХГЧ буде падати, значить вагітність завмерла і приймати препарати для медаборта немає сенсу. З 6-7 тижнів вагітності в нормі повинно визуализироваться серцебіеніе плода. Без підтвердження маткової вагітності медаборта дійсно заборонений.
2016-03-16 8:45:16
Запитує вікторія:
Добрий день. У мене термін вагітності 5-6 тижнів. Вагітність не спричинить бажана. Лікуючий лікар виявив у мене трихомонаду, призначив курс лікування. Каже, що тільки пройшовши курс лікування можу зробити аборт. Скажіть пож-та чи можна зробити аборт при трихомонаде або лікар затягує з цим, щоб зберегти вагітність? Заздалегідь вдячна
17 березня 2016 року
Відповідає Босяк Юлія Василівна:
Лікар гінеколог, репродуктолог
Привіт, Вікторія! Пролікувати трихомоніаз перед проведенням аборту обов'язково. Це робиться з метою профілактики ускладнень в майбутньому.
2016-02-12 14:46:06
Запитує ольга:
Привіт, мені 29 років, друга вагітність, абортів не було. На терміні 6 тижнів сталася завмерла вагітність. За результатом цитології: "некротизированная децидуальної тканина з нейтрофільної інфільтрацією". Що це означає? Що могло стати причиною ЗБ в даному випадку? Чи могло стати причиною нервову напругу і не правильний режим праці та відпочинку?
25 лютого 2016 року
Відповідає Ющенко Тетяна Олександрівна:
Лікар гінеколог вищої категорії
Добрий день, Ольга! У відповіді гістології описана всього лише картина вагітності, що завмерла. Причиною в таких термінах частіше служать інфекції або гормональна недостатність. Тому перед плануванням наступної вагітності необхідно обстежитися на ці фактори.
2015-12-28 18:50:01
Запитує Дмитро:
Здрастуйте, у моєї дівчини 3-4 тиждень вагітності
І нам потрібно зробити аборт таблетками, вона не хоче його робити тому що є сумнів що потім не зможе завагітніти знову .... які можна таблетки вживати щоб без побічних ефектів?
29 грудня 2015 року
Відповідає Медичний консультант порталу «health-ua.org»:
Лікар загальної практики
Дмитро, таких таблеток не існує. Будь-який метод переривання вагітності може мати ряд ускладнень.
2015-09-09 10:20:04
Запитує Юля:
Привіт мені 31 год.Било 3 вагітності все закінчилися вискоблюванням: перша в 2007 р аборт в ходу в 3 тижні вагітності, друга в 2008 р завмерла на 6-7 тижні дізналася на 8 тижні, третя влітку 2015 р на терміні 8 тижнів аборт в ходу за 2 дні до цього узі з серцебиттям. Після першої ж вагітності було повне обстеження: Torch комплеск норма, гомони щитовидки норма, прогестерон, пролактин і т.д все норма. Каріотип 46XX. 46 XY.Цітологіческое дослідні плода 46XY. Системні і аутоімунні захворювання отріц.Показателі сістими згортання норма. Узі матки без паталогій. Спермограма хорошая.Группа крові у мене і чоловіка 2 + .Іммунологіческій конфлікт плода і матері: Рівень гемолизинов Нома 0.2-0.6 у мене 1.29. Рівень ізоімунної лімфотоксіч.антітел норма до 15 у мене 25. Комплімент норма 40-80 у мене 62. Пройшла лікування крапельницями реосорбілакту титри не знизилися. Друга вагітність зберігалася Дюфастоном і РЕОСОРБІЛАКТ. Третя курантил, утрожестан, фолієва кислота за 3 місяці до вагітності. Нічого не допомогло підкажіть будь ласка яка може бути причина і куди мені можна звернеться в Харкові.
10 вересня 2015 року
Відповідає Палига Ігор Євгенович:
Лікар репродуктолог, к.м.н.
Привіт, Юля! По-перше, я б радив обстежитися на АФС, а по-друге, зверніться до імунолога, якщо Ви ще цього не зробили. З огляду на можливий імунологічний конфлікт між Вами і плодом, можливо раціонально прокапали імуноглобулін (біовен) на етапі планування, а потім в ході вагітності. Реосорбілакт, курантил до проблеми не мають відношення і їх приймати немає сенсу, адже Ви самі переконалися в цьому на своєму гіркому досвіді.
2015-08-21 15:53:49
Запитує Софія:
Добрий день. Місячні почалися 1 липня, закінчилися 7 липня (цикл 26 днів). З 8 липня розпочала приймати доксициклін (лікувала вугри), 26 липня випила капсулу, але так як місячні в цей день не прийшли, припинила прийом доксицикліну. 4 серпня зробила тест на вагітність і він виявився позитивним. 5 серпня робила узі (плодове яйце 10, 6 мм, з тонкими стінками 2 мм, жовтковий мішок 4 мм, ендометрій 10 мм, без деформації загальної конфігурації матки, яєчники б / о. УЗ ознаки 5-6 тижнів вагітності.) Вагітність друга ( перша вагітність і пологи були в 2012 р, абортів, викиднів не було). Підкажіть будь ласка чи великий ризик патологій? Чи є якась статистика патологій у малюка при прийомі доксицикліну при вагітності? Які конкретно аномалії скелета можливі? Невже при прийомі доксицикліну в більшості випадків народжуються діти з патологіями?
03 листопада 2015 року
Відповідає Медичний консультант порталу «health-ua.org»:
Лікар загальної практики
Привіт Софія! Про можливі наслідки прийому лікарських препаратів на ранніх (перші 2-3 тижні) термінах вагітності читайте в статті Вагітність і негативні зовнішні фактори - як уникнути нещастя на нашому медичному порталі. Бережіть здоров'я!
2015-07-22 10:43:12
Запитує Еліна:
Добридень! дитині 9 місяців менструального циклу ще не було після народження сина, годую грудьми на вимогу, 35 днів тому знову завагітніла, але на терміні п'ять тижнів вагітність виявилася замерзлої, зробили аборт, в день аборту були кров'янисті виділення, потім на п'ятий день знову були виділення кров'янисті , мастило приблизно днів 7, хотілося б уточнити чи почнеться цикл і коли? продовжую годувати грудьми. Дякуємо.
20 жовтня 2015 року
Відповідає Медичний консультант порталу «health-ua.org»:
Лікар загальної практики
Доброго дня! Оскільки Ви продовжуєте годувати дитину на вимогу, передбачити, коли почнуться чергові місячні неможливо. Проте, лактаційний аменорея не захищає Вас від небажаної вагітності належним чином. Тому обов'язково захищайте кожен статевий акт за допомогою презерватива. Бережіть здоров'я!
2015-06-29 10:15:54
Запитує Анастасія:
Здравствуйте! Мені 19 років, недавно зробила аборт на 10 тижні вагітності, взагалі вагітність перша. Перші 2 дні після аборту були мізерні виділення (буквально алое плямочка), в наступні 2 дні все чисто, на 5 день пішли мізерні кров'янисті виділення, що супроводжуються болями в попереку (як у мене це було при місячних зазвичай) і температурою 37,2 .Хотелось б знати нормальний такий процес? і чи є дані виділення на 5 день місячними? psпосле аборту ходила до гінеколога і робила узі - все в норме.Заранее спасибі.
07 липня 2015 року
Відповідає Серпенінова Ірина Вікторівна:
лікар акушер-гінеколог
Це не нормально.Ето початок метроендометріта, необхідне лікування в умовах стаціонару.
2015-05-20 17:13:04
Запитує Грищенко Анастасія:
в квітні лікувала радикуліт: Мелбек, кетонал, начебто лізин і артокс (все по 3), смт з анальгіном, дроценваль, мазі діпхіт, діклофенак.6мая зробила флюографію.с11мая Мелбек (5уколов) смт з новакаіном (5), ацеклон (8табл) Неуробекс нео, карбамазепін (3табл) послід менструація 11апреля цикл 28-34.18мая поставили термін 3 тижні беременності.ещё була застуджена краплі ксілін, інсті1пакетік, арпетол 2шт.опасно це для розвитку ребёнка.муж схиляється до аборту, а я мучаюсь.как бути ...
22 травня 2015 року
Відповідає Босяк Юлія Василівна:
Лікар гінеколог, репродуктолог
Привіт, Анастасія! У перші 2 тижні вагітності ще не повністю сформовано матково-плацентарний кровообіг, тому негативного впливу ліків бути не повинно. Тільки Вам вирішувати залишати вагітність чи ні, хоча при виникненні сумнівів можна почекати до 10 тижнів, пройти скринінг і тоді прийняти остаточне рішення.

Читати далі
Позаматкова вагітність
Позаматкова вагітність - це розвиток зародка поза порожниною матки. Дізнайтеся, чому при позаматкової вагітності важливо знаходиться під наглядом гінекологів, як вчасно діагностувати і як не допустити важких наслідків позаматкової вагітності.

Читати далі
Кров на ХГЧ
Одним з найбільш вживаних і широко відомих методів ранньої діагностики вагітності є тест на вагітність, заснований на виявленні в сечі хоріонічного гонадотропіну (ХГЛ).

Читати далі
Хлопчик чи дівчинка - відповідь можливий вже на 8-му тижні вагітності
Новий метод, розроблений ізраїльськими дослідниками, дозволяє визначити стать дитини вже на 8-му тижні вагітності - набагато раніше, ніж нинішні методики. Однак громадськість і лікарі, зокрема, стурбовані тим, що масове впровадження цієї технології може привести до значного зростання числа абортів: у багатьох країнах хлопчики є набагато більш бажаними в порівнянні з дівчатками. Частина медиків покладається на моральні принципи майбутньої матері: «не той» стать дитини не є показанням до переривання вагітності.
Сколько ще почекати щоб було видно на УЗД вагітність?Адже без підтвердження маткової вагітності медаборта заборонений?
Ви здавали аналіз на ХГЧ один раз?
Скажіть пож-та чи можна зробити аборт при трихомонаде або лікар затягує з цим, щоб зберегти вагітність?
Що це означає?
Що могло стати причиною ЗБ в даному випадку?
Чи могло стати причиною нервову напругу і не правильний режим праці та відпочинку?
Кі можна таблетки вживати щоб без побічних ефектів?
Підкажіть будь ласка чи великий ризик патологій?
Чи є якась статистика патологій у малюка при прийомі доксицикліну при вагітності?