Фото - Луганский центр стоматологической имплантации

вітамін е від прищів

2016-02-03 21:03:50

Запитує Євгенія, місто Тула. :

Добридень! Допоможіть, будь ласка, не зрозумію, що відбувається з моїм обличчям ?!
Мені 22 роки. Три роки тому з'ясувалося, що у мене алергія на крему, точніше її ніколи не було, я користувалася будь-якими засобами, а тепер, після використання крему від чистої лінії на основі натуральних компонентів вона з'явилася. І з'явилася буквально на все крему, які я пробувала. Шкіра ставала червоною, трохи набрякали, моторошно свербіла і покривалася маленькими водяними прищиками, але проходила за пару-трійку днів. Тоді я і обмежилася дитячим кремом і все було добре, поки я не застудилася і не вирішила погріти, так би мовити, пазухи носа зірочкою. Ось тоді алергія проявилася у всій красі ... очі було відкрити просто неможливо, опухло все так сильно, що без сліз і не поглянеш. Тоді і довелося відвідати дерматолога, я злякалася, що це міг бути опік, хоча шкіра була червона і в тих місцях, які я не мазала. Дерматолог поставила діагноз-контактний дерматит. Цю проблему усунули, і вона порадила гипоаллергенную косметичну лінію - Ля Рош позі. Користуюся я їй близько 4-5 місяців і ніби все добре, алергії не викликає, але шкіра моторошно лущиться, прям острівцями і по шматочках відходить у всіх місцях, ніби й крем зволожуючий, і підходить моєму типу шкіри (комбінована-лоб, ніс і підборіддя трохи жирні, решта все сухе) не зрозумію в чому справа. Далі, з'явилися недавно прищі прям просто звичайні червоні прищі, як у школярки, я в жаху ... зараз приймаю: вітамін Е, гормональні контрацептиви Джес (п'ю вже третю упаковку, закінчую її), Л-тироксин 37,5 і йодомарін 200. може це викликано якимись препаратами? Всі п'ю за призначенням лікаря, з метою лікування інших проблем. Що робити? Звідки це лущення і прищі?

17 лютого 2016 року

Відповідає Стадницька Світлана Валеріївна:

Лікар косметолог, лазерний фахівець

Добрий день, Євгенія! Судячи з призначеного лікування в вашому організмі стався серйозний гормональний збій, в який втягнуті багато ендокринні залози, що і спричинило виникнення висипу. Крім препаратів які ви приймаєте всередину, рекомендую вам звернутися до лікаря -косметолог щоб він вам допоміг боротися з висипаннями на обличчі.

2015-06-13 5:28:00

Запитує Аліна:

Здраствуйте! мене звуть Аліна мені 21 рік. Близько місяця тому у мене знайшли мікроаппоплексію яєчника (больова форма) в результаті розриву кісти з'явилося жовте тіло, з часом воно стало рассасиватся в лікарні прокапали вітаміни. Після сказали що потрібно приймати гормональні препарати. Але мій лікар гінеколог не взявши у мене аналізи на гормони запропонував або Джес або Мідіану. Сказавши щоб я пропила їх пів року будь-які які захочу. АЛЕ знаючи про побічні ефекти (випадання волосся, прищів і найважливіше набір у вазі) навіть незнаю які використовувати. Ні абортів і викиднів у мене не було ?????? так які краще і безпечніше?

16 червня 2015 року

Відповідає Геревич Юрій Йосипович:

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, к.м.н.

Добрий день, прийом препаратів не строго обов'язковий, але цілком можливий. Нічого з перерахованого вище не буде. Препарат - однофазний нізкодозірованний сучасний ось і все. Критерії перед призначенням: потрібно обстеження, але не на гормони - зверніться до лікаря він призначить (в інструкції вказані протипоказання їх перед прийомом потрібно виключити). Не бійтеся, проблеми з цими препаратами бувають ну дуже рідко.

2015-03-31 10:50:54

Запитує Настя:

Добридень!
Мені 25 років. Останні пів року мене стали турбувати висипання прищами на обличчі, особливо зона чола. Раніше у мене ніколи проблем зі шкірою обличчя не було, навіть в підлітковому віці прищів у мене не було. За типом шкіра схильна до сухості, рік тому навіть пересушує шкіра обличчя і лущиться, я її зволожувати і з цією проблемою впоралася. Прищі ж не проходять ніяк. Я брала комплекс вітамінів, робила маски з синтомициновой мазі, білої глини і бодяги. Протирала обличчя саліцилової кислотою з маслом чайного дерева. Але завжди виходить так, що від з'явилися прищів я рятуюся, але зробити так, щоб не з'являлися нові - не можу. Минулого літа у мене була кіста яєчника і мені виписували гормональні препарати. Також в недавньому часі у мене виявилася кіста щитовидної залози. Я здавала аналізи на гормони, але вони були в нормі.
Підкажіть, будь ласка, які можуть бути причини постійного виникнення прищів і як від них позбавитися назовсім?

02 квітня 2015 року

Відповідає Гударенко Віра Юріївна:

лікар дерматовенеролог

Привіт, Настя! Зверніть увагу на роботу шлунково-кишкового тракту. Пропийте 1 місяць ентеросорбент лактофільтрум, дозування за інструкцією.

2015-03-28 7:29:45

Запитує Ірина:

Привіт, мені 22 роки, прищі на обличчі турбують з 13-14 років, зверталася до дерматологів кілька разів, виписували бовтанки, вітаміни. Діагноз вульгарні вугри. Користувалася зінерітом, скінореном, результату не било.сейчас перейшла на базірон. Нещодавно ходила на денний стаціонар, робили переливання крові, фізіотерапію і кололи уколи, брала Юнідокс, фестал, метранидазол і вітаміни.Тоже не допомогло. З циклом все впорядке, була у гінеколога, сказав, що приймати гормональні не радить, відправив на УЗД щитовидки, все в нормі. Що робити далі?

31 березня 2015 року

Відповідає Гударенко Віра Юріївна:

лікар дерматовенеролог

Доброго дня, Ірино! З Ваших слів у Вас вульгарні вугри і Вам 22 роки. До цього віку зазвичай гормональна перебудова вже завершується і шкіра приходить в норму. Що значить, що Ваш гінеколог Вам не радить приймати гормональні контрацептиви? Ви обстежувалися і перевіряли гормональний фон? Як йдуть справи з шлунково кишковим трактом? Іноді досить привести в порядок мікрофлору кишечника і правильно харчуватися і шкіра засяє здоров'ям. Зверніться на прийом до гастроентеролога. Базирон бажано використовувати не більше 7 днів, потім зробити перерву на місяць півтора. У період між застосуванням базірон використовуйте Скінорен. Для досягнення позитивного результату ськинорен потрібно регулярно використовувати не менше 3-4 месяцев.Очень важливо регулярно і правильно очищати шкіру гелем для вмивання для проблемної шкіри 2 рази день. Додатково можна використовувати зволожуючий крем.

2014-12-21 21:05:51

Запитує Надія:

Добридень! У мене 3й рік ексфоліативний хейліт. З'явився під час вагітності, корки скусивают постоянно.В підсумку вся нижня губа і ценр верхньої в кірках. Рік тому проходила обстеження у професора по слизовій оболонці рота в Москві. Аналізи на ВІЛ і гепатит в нормі, анемію виключили, теж все в нормі. Лікували вітамінами групи В і С, з'явився висип і свербіж - скасували (поетапно на кожен вітамін реагував так організм, на таблетки і уколи), гормональні мазі адвантан і флуцинар - скасували, пішли прищі, провели лазеротерапію, 4 сеансу - стало ще гірше, корки стали хворіти, фонофорез з флуцинаром не допоміг ніяк, ніякого поліпшення. У підсумку лікар сказав, що не знає, треба шукати проблему в іншому. Здала посів, мазок на гриби кандида - немає, алергії - немає, гормони щитовидки і статеві - немає відхилень. Пройшла лікування у гастроентеролога - вилікували гастрит, на губах все той же. Трохи краще від метіллураціла на ніч і вдень гігіенічка Нівеа або витрум суперзахист (від Урьяж, ля рош позі і Біодерма ще гірше). Була ще у психоневролога - немає відхилень, все в норме.Сейчас кірки і раніше, на нижній трохи вище червоної Крайма через що губа чуь вперед і більше кажется.Не лижу, що не скусивают. Не знаю вже що робити. Порадьте. Заздалегідь дякую

24 грудня 2014 року

Відповідає Імшенецький Марія Леонідівна:

лікар-стоматолог другої категорії Українсько-Швейцарської клініки «Порцелян»

Доброго дня. Ви пройшли велику обстеження, з одного боку добре що все виключили, з іншого боку причини так і не відомі. У таких випадках треба йти від зворотного. Заведіть зошит і записуйте кошти для особи які Ви використовуєте і чим харчуєтеся. Виключіть алкоголь, все гостре і смажене, обмежите морепродукти, харчуйтеся повноцінно але дієтично. По-перше якщо в будинку є тварини-на час відселити або переселитися самої, мінімум на місяць. По-друге замінити подушку для сну на нову без пуху і пера, замінити відповідно ковдру на відповідне зі штучного волокна, викиньте всі килими в будинку. Перестаньте користуватися будь-якими засобами для особи. У разі використання кремів і гігієнічних помад - записуйте що і коли Ви використовували і які зміни з'явилися. Можливо Ви зможете знайти дратівливий чинник-алерген методом виключення. Не облизувати губи взагалі. Якщо нічого не зміниться протягом місяця, не впадайте у відчай, шукайте хорошого дерматолога і продовжуйте обстеження. Удачі вам

2014-12-03 9:58:03

Запитує Марина:

Добридень! Останнім часом стала помічати негаразди зі шкірою особи-дрібна висипка на вилицях. У лабораторії здала аналіз на демодекс і був виявлений demodex folliculum- одиничний (на волосяних цибулинах "пуху" з особи). Швидше за все така реакція організму була викликана нервовим потрясінням і ослабленням імунної системи (багато переживала). Вже пів місяця лікуюся: ранок і вечір-вмиваюся з милом "стоп демодекс" + бальзам "стоп демодекс" але, почала приймати лоратадин 1т. 1 раз в день, вітаміни і гліцисед. Помітила за перший тиждень значне поліпшення! Але вже кілька днів почали з'являтися рожеві прищі. Це так повинно бути або все йде на погіршення стану?
Заздалегідь дякую.

05 грудня 2014 року

Відповідає Лобко Мілена Ігорівна:

Лікар косметолог, лазерний фахівець

Привіт Марина! На жаль, без очного огляду складно судити про характер висипань і методах їх лікування. "Загострення" процесу на тлі зазначеного Вами лікування бути не повинно. Відвідайте дерматолога очно.

2014-11-27 14:24:03

Запитує olesya:

після прийому поліоксидонію у вигляді свічок, все обличчя обсипало дуже дрібними прищами (лоб, щоки, ніс), на щоках ще червоні плями (дуже схоже на алергію на вигляд). На прийомі у дерматологів була, результат нуль, нічого не допомагає (виписували Балтушка, таблетки проти алергії, вітаміни, метрогил гель). Все це продалжал 2 місяці, стан шкіри можна сказати стало гірше навіть. Що це може бути і як лікувати? PS зі шлунком і кишечником все норм, перевірялася

29 листопада 2014 року

Відповідає Гударенко Віра Юріївна:

лікар дерматовенеролог

Привіт olesya! Хочу дізнатися хто Вам призначав полиоксидоний і навіщо? Яке захворювання Ви лікували цим препаратом? Не бачачи тип висипань на шкірі мені складно дати Вам рекомендацію. Препарат має детоксикуючу, антиоксидантну, імуномодулюючу дію. При аналізі проведених дослідженнях даного препарату не знайшлося інформації, що цей препарат може викликати алергічну реакцію. Іноді при прийомі поліоксидонію можуть загострюватися хронічні запальні процеси, які були в ремісії. І це добре. Період загострення проліковується і більше не повторюється. Найчастіше висипання на обличчі регресіруют при призначене лікування протягом не менше 3-х місяців. Не факт, що ці висипання обумовлені препаратом. Якщо хочете отримати більш детальну консультацію саме по Вашому нагоди Вам необхідно вислати якісні фото з проблемою на сайт www.telederm.com.ua.

2014-11-09 20:50:07

Запитує Роман:

Добрий день! Три місяці тому мені зробили операцію по відшаруванні сітківки з сіліконом.Через 2 тижні після операції на здоровому оці з'явилися пару мушек.Врач сказала що це ДСТ через міопії, порадила зміцнити сітківку лазером.После лазера, помутніння збільшилися, при русі очі пропливає димок.А на вулиці при різкому повороті погляду слідом за димком пропливає каламутна пленочка.Мне приписали вітаміни "тавілюкс", "Білобіл", і "вобанзім" .Мені здається ДСТ пргрессірует.Может чи може це бути від гормональних уколів "флостерон" колять кожні 10 дней.Мож т чи після уколів розвиватись ДСТ.Еті уколи я погано переношу, з'явилися головні болі, перебої з тиском і обкидали прищамі.Ето все пройде?

12 листопада 2014 року

Відповідає Прохвачова Олена Станіславівна:

Лікар-офтальмолог вищої категорії

Привіт, Роман. Наявність миопической хвороби саме по собі може викликати прогресування деструкції скловидного тіла, а застосування гормональних препаратів може посилювати проблеми з боку очей. Бажаю здоров'я!

2014-09-15 12:43:01

Запитує Женя Абдра:

Добридень! У мене ось уже 3 місяці на шкірі обличчя постійно виникають прищики, крім цього висип дрібна і без горлечка. А також підшкірні прищі, вони великі і дуже болючі. Я пов'язую їх виникнення з моїм гастритом і панкреатитом, хоча я зізнаюся в останні 3 місяці я сіла на дієту, їм усе корисне і правильне, ну і займаюся по 2 години на день спортом, бігаю і т.д., але бувало що я зривалася , і переїдати, тоді мені доводилося штучно викликати блювоту, а потім це увійшло в звичку. А ще саме 3 місяці тому я перехворіла молочницею. Зараз дерматолог направляє мене на здачу аналізів на паразити. Шкода тут не можна викласти фото мого обличчя. Мені прописали накладати іхтіоловую мазь, мазати локально скінореном, а також гель + крем Себіонекс, приймаю вітаміни А і Е, Флунол приймала, Вільпрафен, Олігохром, Хілак-форте, Адсорбікс, а також проводимо криотерапию азотом на обличчі, але на жаль я результату не бачу , нові гнійники знову і знову з'являються. Незнаю як бути, що зі мною? Ніколи не було у мене прищів, навіть в молодості, а зараз мені 29 років, і обличчя знівечене, постійно на вулиці ношу маску і застосовую крем SPF50. Мені сказали, що це пройде чз рік, але якби не було б нових прищів і висипу, то можливо і пройшло б, але я не бачу поліпшень ... допоможіть будь ласка мені!

17 вересня 2014 року

Відповідає Коваленко Юлія Олександрівна:

Лікар дерматовенеролог першої категорії, к.м.н.

Привіт, Женя! Ситуація, дійсно, не з кращих. З досвіду скажу, лікування такого стану вимагає багато часу і терпіння, причому як лікаря, так і пацієнта. Зрозуміло, що не бачачи Вас, неправильно щось рекомендувати. Фото теж не завжди те, що потрібно дерматолога (має значення все, навіть ті висипання, які на Ваш погляд незначні). Дуже хотілося б допомогти, але, на жаль, без огляду не можна. Тому рекомендую Вам перебувати під наглядом дерматологів та гастроентерологів, дотримуватися рекомендацій, вести здоровий спосіб життя. З повагою, Ю.А.

2016-02-03 21:03:50   Запитує Євгенія, місто Тула

Читати далі

Дитинство закінчилося, а прищі залишилися?

Угри - справа звична в період статевого дозрівання. Але якщо ви вже «дозріли», а вугри і не думають проходити? Або, навпаки, поки «дозрівали» - все було в порядку, а тепер вугрів як у підлітка ... Дізнайтеся більше про причини і лікуванні вугрової висипки у дорослих.

Дізнайтеся більше про причини і лікуванні вугрової висипки у дорослих

Читати далі

Чи може стрес викликати появу прищів?

Експерти давно сперечаються про те, чи може емоційний і психологічний стрес викликати появу вугрового висипу. Деякі вчені вважають, що ці явища не пов'язані, проте нові дослідження підтверджує наявність асоціації між стресом і прищиками.

Допоможіть, будь ласка, не зрозумію, що відбувається з моїм обличчям ?
200. може це викликано якимись препаратами?
Що робити?
Звідки це лущення і прищі?
Ні абортів і викиднів у мене не було ?
Ак які краще і безпечніше?
Підкажіть, будь ласка, які можуть бути причини постійного виникнення прищів і як від них позбавитися назовсім?
Що робити далі?
Що значить, що Ваш гінеколог Вам не радить приймати гормональні контрацептиви?
Ви обстежувалися і перевіряли гормональний фон?

  • Зуботехническая лаборатория

    Детали
  • Лечение, отбеливание и удаление зубов

    Детали
  • Исправление прикуса. Детская стоматология

    Детали