Фото - Луганский центр стоматологической имплантации

ймовірність завагітніти в день овуляції

Health-ua.org - медичний портал онлайн консультації дитячих і дорослих лікарів усіх спеціальностей. Ви можете задати питання на тему 'ймовірність завагітніти в день овуляції' і отримати безкоштовно онлайн консультацію лікаря.

2016-02-03 8:51:23

Запитує Вікторія:

Доброго времени суток у мене до Вас таке питання. Овуляція відбулася на 15 день циклу. Розмір домінантного фолікула був 20, розмір жовтого тіла 20, м-відлуння 16,5.За день до овуляції проводили стимуляцію Прегніл 5000.После цього була проведена процедура штучної інсемінації внутрішеечная (загин матки з відхиленням сперма самостійно не може потрапити в цервікальний канал) спермою чоловіка (активних сперматозоїдів 73%)
Питання: яка ймовірність завагітніти? м-відлуння 16,5 можете сказати з таким показником ймовірно завагітніти? На який день після інсемінації можна зробити тест на вагітність?

16 лютого 2016 року

Відповідає Ющенко Тетяна Олександрівна:

Лікар гінеколог вищої категорії

Добрий день. Неможливо сказати про ймовірність настання вагітності. М-ехо чудове для імплантації. Тест на вагітність після перших днів затримки менструації, раніше немає сенсу.

2015-08-17 11:55:36

Запитує Юлія:

Добрий день. 4 місяці тому зробили операцію, була апоплексія лівого яєчника. Після операції мені призначили ременс, Серрато і вітамін е і ніяких оральних контрацептивів, покладаючись на те, що краще пролікуватися травами і вітаміну. Далі через 2 місяці зробила узі виявилося немає домінантного фолікула і взагалі кіст дуже багато (не пам'ятаю точного визначення). Лікар призначила фолієву кислоту в першій половині циклу, а в другій аскорбінову кислоту і за 7 днів до місячних спиронолактон. Почала міряти базальну температуру в тому місяці не виявилося овуляції, я дуже засмутилася, мені всього 22 і дуже хочу дітей. На наступний місяць овуляція відбулася по вимірюванню температури, але нижчий показник був 35,7 а вищий 36,7 нормально чи це тому всюди пишуть, що мінімальна температура 36,2, а під час овуляції не менш 37 ...? здала всі необхідні аналізи на гормони в різні дні циклу все в нормі. Суть питання: яка ймовірність завагітніти і якщо все таки це станеться чи зможу я народити сама, тому що шов після операції дуже великий?

19 серпня 2015 року

Відповідає Радько Віталій Юрійович:

Лікар гінеколог, акушер

Вимірювання базальної температури - досить ненадійний метод визначення овуляції. Більш сучасні методи-це сечові тести на овуляцію, а найбільш достовірні-це УЗД і аналіз крові на гормони. Якщо гормони у Вас все в нормі, то не переживайте-овуляція повинна відбуватися і шанси на настання вагітності не знижені. Шов пологів заважати не буде ніяк. Тому намагайтеся забеременеть.Еслі протягом 1 року вагітність не настане-приходьте на консультацію.

2013-10-14 16:41:41

Запитує Юлія:

Добрий вечір! Підкажіть будь ласка, я брала Жанін пів року, була дуже дратівлива, і постійно боліла голова, мені лікар призначив логест і я з нового циклу без перерви почала пити Логест. Пропила ще пів року, вирішила зробити перерву. Останню таблетку випила 25 вересня, як годиться через пару днів пройшли місячні, вони закінчилися 30 вересня. А з 5 на 6 жовтня був перерваний статевий акт кілька разів (тобто виходить 11 день, якщо б я пила таблетки) .А прийом останньої б таблетки відбувся б 15 жовтня. Як визначити який день овуляції після припинення прийому ОК? Яка ймовірність завагітніти після припинення прийому ОК в моєму випадку (якщо після кожного перерваного статевого акту був прийнятий душ)? І як вирахувати коли повинні початися місячні після припинення прийому ОК? Симптомів начебто ніяких немає, тільки груди болить, чи може це бути реакція на припинення прийому ОК або перша ознака вагітності?

16 жовтня 2013 року

Відповідає Дика Надія Іванівна:

Лікар акушер-гінеколог першої категорії

Юлія, ось скажіть: треба було робити скасування контрацептиву? Коштує ця ситуація того, щоб спалювати таку кількість нервових клітин? Чого Ви добивалися скасуванням препарату, невже Ви себе погано почували, приймаючи логест ??
Відпочинок? Це одна з помилок. Під час прийому контрацептиву, протягом перших 3-х МЦ відбувається адаптація організму до препарату, далі себе жінка відчуває добре: надійний контрацептивний ефект, регулярний МЦ, немає великої крововтрати, немає передменструального синдрому, непоганий косметичний ефект і можна займатися любов'ю без головного болю. ... Навіщо потрібна перерва? Хіба, що Ви плануєте вагітність ...
Перерваний статевий акт не надійний засіб контрацепції, тому, що в предсеменной рідини може зберігатися до 20млн живих сперматозоїдів .... Статеве життя на 11 день МЦ дає можливість завагітніти в 50% випадків, При наявності перерваної статевого життя - 20-30%.
До затримки місячних не поспішайте нервувати, адреналін в надлишку теж може викликати затримку місячних. Якщо буде затримка місячних - зробіть тест на вагітність ( "Дует", "Фрау"). УЗД краще робити при затримці 10 днів. Нові контрацептиви можноо приймати тривалий час 2-3-5 років, вони низькодозовані і можна планувати майбутнє життя.

2013-10-11 15:55:15

Запитує Тетяна:

Добрий день. Підкажіть, будь ласка, як можна швидше. Остання менструація почалася 13 вересня, 4 і 5 жовтня був незахищений секс, хлопець в мене не кінчав, але, скінчивши, знову входив буквально через 10 хвилин. І так кілька разів ... Це був другий секс у прямій кишці. Попередній цикл тривав 33 дні, але так як я тільки позбулася, він ще не стабілізувався. Чи є ймовірність завагітніти, адже секс був на 22 день циклу (припускаю, що овуляція вже закінчилася ...)?

16 жовтня 2013 року

Відповідає Серпенінова Ірина Вікторівна:

лікар акушер-гінеколог

При нерегулярному циклі визначити день овуляції достовірно неможливо, тому ризик завагітніти є.

2013-09-10 17:50:51

Запитує Анна:

Почала приймати Ярину на 2-й день циклу. Через дуже погане самопочуття перестала пити таблетки на 7 день. На наступний день ввечері почалася кровотеча, яке було 5 днів. Ніяких болів і дискомфорту не було. Це кровотеча потрібно вважати місячними або це кровотеча відміни? як відраховувати цикл тепер, з першого дня цього кровотечі або з першого дня останніх місячних? Коли орієнтовно повинна бути овуляція і чи буде вона? Яка ймовірність завагітніти в цьому місяці, якщо незахищений статевий акт був на наступний день після припинення прийому ОК і через тиждень? Завчасно дякую за відповідь.

12 вересня 2013 року

Відповідає Дика Надія Іванівна:

Лікар акушер-гінеколог першої категорії

МЦ вважати з першого дня кров'яних виділень після відміни препарату, Якщо буде затримка, зробіть тест. Овуляція можлива, час овуляції може бути змінено, тому немає гарантії, що через тиждень - це не сталося ....

2013-06-25 21:43:13

Запитує катя:

добрий день.трі місяці тому поставили діагноз СПКЯ.только на підставі узі.трі місяці приймаю Тазалок і вітамін е.йодомарін.стала різко набирати вес.за пів року 6 кг.хотя активно займаюся спортом.сейчас сиджу на суворій дієті скинула 4кг.за 2месяца.менструальний цикл регулярен.но коли приходить час овуляції починається дика біль в животі віддає в задній проход.врач сказав що це болюча овуляція.боль триває не більше часа.сейчас ми з чоловіком хочемо ребеночка.какова ймовірність завагітніти, і якщо була больова овуляція .Каково ймовірність ость зачаття в цьому місячному циклі якщо в першій половині циклу, до овуляції не оберігалися?

03 липня 2013 року

Відповідає Палига Ігор Євгенович:

Лікар репродуктолог, к.м.н.

По-перше, діагноз СПКЯ ставиться тільки на підставі обстеження УЗД і результатів крові на гормони. Як можна коригувати ендокринні порушення, якщо ми не знаємо відхилення в гормонах! Хвороблива овуляція можлива, планувати зачаття необхідно якраз в цей період. Сперматозоїди активні в статевих шляхах жінки 72 години (3 доби), тобто зачаття можливо за три дні до і 3 дні після овуляції. Набір ваги може бути спровокований СПКЯ, вага, крім фізичних навантажень, можна коригувати певним медикаментом, але необхідно перед його призначенням пройти тест толерантності до глюкози.

2013-06-24 12:47:53

Запитує Анна:

Яка ймовірність завагітніти, після овуляції на 2 день, якщо останній раз місячні були 9.06.13 закінчилися 14.06.13, вчора був ПА з презервативом ???

15 жовтня 2013 року

Відповідає Медичний консультант порталу «health-ua.org»:

Лікар загальної практики

Привіт Анна! Контрацептивна ефективність якісного (купленого в аптеці, що не простроченого і під час одягненого) презерватива становить 95%, тобто ймовірність завагітніти в результаті статевого акту, під час якого використовувався презерватив, не перевищує 5%. Бережіть здоров'я!

2013-04-11 14:58:02

Запитує Віола:

Здравствуйте.последніе місячні пішли 18.03.13 і 11 днів назад я прийняла Гінепрістон, а вчора у мене почалися місячні і в перший же день так вийшло що був НПА Яка ймовірність завагітніти? І під час місячних можна завагітніти? І як Гінепрістон впливає на овуляцію? Дякуємо

06 червня 2013 року

Відповідає Силіна Наталія Костянтинівна:

Лікар акушер-гінеколог, к.м.н.

Віола, статеве життя під час менструації це шкідливо для вашого здоров'я. Почитайте уважно інструкцію до Гінепрістон. У сучасному світі існує достатня кількість коштів для контрацепції. Запишіться на прийом для консультування з питань планування сім'ї та підбору методу контрацепції

2013-02-21 6:30:27

Запитує яна:

вирішили з чоловіком завести дитину, за календарем овуляція настала 19 лютого, незахищений ПА був за 2 дня до неї, і через 2 дня после.сейчас болю під час сексу, скільки ймовірності завагітніти? заранее спасибо.

07 червня 2013 року

Відповідає Медичний консультант порталу «health-ua.org»:

Лікар загальної практики

Привіт, Яна. На жаль, я не можу дати Вам відповідь на Ваше питання, так що Ви не вказуєте скільки часу пройшло між незахищеними статевими актами і появою хворобливих відчуттів. Якщо Ви підозрюєте, наступ у Вас вагітності, рекомендую провести домашній тест на вагітність (вони продаються у всіх аптеках), строго дотримуючись інструкції до застосування. Додаткову інформацію дає аналіз крові або сечі на ХГЧ. Крім того, раджу звернутися на очний прийом до гінеколога, який зможе розібратися у Вашому стані детальніше. Будьте здорові!

Будьте здорові

Читати далі

Як уникнути небажаної вагітності?

Незапланована вагітність може в корені змінити ваше життя. А аборт, в гіршому випадку, сильно підірвати здоров'я. Щоб нічого такого не сталося, слід мати уявлення про ефективність основних контрацептивів і способах їх застосування.

Щоб нічого такого не сталося, слід мати уявлення про ефективність основних контрацептивів і способах їх застосування

Читати далі

Жінка народила двічі протягом 3-х місяців

Про зовсім унікальний випадок повідомляють румунські медики. Мешканка цієї країни, яка з'явилася на світ з двома матками, завагітніла з різницею в 2 місяці. Жінка виношувала в кожній з маток по дівчинці, які народилися в листопаді і січні.

М-відлуння 16,5 можете сказати з таким показником ймовірно завагітніти?
На який день після інсемінації можна зробити тест на вагітність?
Суть питання: яка ймовірність завагітніти і якщо все таки це станеться чи зможу я народити сама, тому що шов після операції дуже великий?
Як визначити який день овуляції після припинення прийому ОК?
Яка ймовірність завагітніти після припинення прийому ОК в моєму випадку (якщо після кожного перерваного статевого акту був прийнятий душ)?
І як вирахувати коли повинні початися місячні після припинення прийому ОК?
Симптомів начебто ніяких немає, тільки груди болить, чи може це бути реакція на припинення прийому ОК або перша ознака вагітності?
Коштує ця ситуація того, щоб спалювати таку кількість нервових клітин?
Чого Ви добивалися скасуванням препарату, невже Ви себе погано почували, приймаючи логест ?
Відпочинок?

  • Зуботехническая лаборатория

    Детали
  • Лечение, отбеливание и удаление зубов