Фото - Луганский центр стоматологической имплантации

аналіз крові при місячних

Health-ua.org - медичний портал онлайн консультації дитячих і дорослих лікарів усіх спеціальностей. Ви можете задати питання на тему 'аналіз крові при місячних' і отримати безкоштовно онлайн консультацію лікаря.

2014-01-22 20:51:28

Запитує Катерина:

Доброго дня!
Здала аналіз крові в червні 2013. Виявили:
1. Герпес II типу IgG. Значення: 10,7 позитивне. Норма:> 1.1 - покладе .; 2. ЦМВ igG. Значення: 27,6 позитивне. Норма:> 1 МО / мл - покладе .; 0,8-1 ME / мл - сіре зона; лікар мені призначила пити Вальтрекс 1шт x 1р на протязі 3 місяців і проколоти упаковку ІМУНОГЛОБУЛІН антіцітомегаловір
Лікуватися відразу я не мала фінансової можливості. Турбував невелике свербіння на статевих губах. Зараз прозорі бульбашки є навколо ануса, потім змінюються на висипання в промежині і виразки навколо статевих губ. Це все змінюється зонами - то одне, то інше. Що Ви скажете з цим аналізам? Пити чи мені цей рецепт? Або щось потрібно додати або замінити? Чи потрібно мені знову здавати аналіз крові, за умови, що симптоми себе всі-ж проявляють? Лікар мені нічого не пояснила. Просто написала і сказала лікуватися. Можете розшифрувати результати аналізів? Мені 26 років, одружена. Дітей немає. Абортів не було. З місячними все за графіком. Дякуємо!

08 лютого 2014 року

Відповідає Олійник Олег Євгенович:

Лікар імунолог, к.м.н.

Доброго дня! Дивно, що Ви задаєте такі питання тут, а не на прийомі у лікаря. За результатами аналізу (тільки IgG) не можна сказати, що HSV- або CMV-інфекція в гострій фазі або в періоді загострення хронічного захворювання. Її підтверджує ТІЛЬКИ позитивний ПЛР-аналіз з елементів ураження - тобто виявлення ДНК вірусу свідчить про його реплікативної (розмножується і патогенної) активності. Якщо Ви не пройшли повного лікування, яке рекомендував лікар (хоча воно було призначено теж не у повному обсязі та без урахування факторів ризику рецидивування захворювання), то очікувати стійкої ремісії не варто. Це Ви і відчули на собі у вигляді чергового рецидиву. Щоб відповісти на питання про раціональність нового лікування, рекомендую записатися на очний прийом, але вже до мене. Обіцяю відповідати на всі питання, пов'язані з герпесом, а якщо Ви щось забудете запитати, то я Вам нагадаю. Будьте здорові!

2016-06-01 13:26:01

Запитує Дарина:

Добрий день.
Мені 28 років. Абортів не було. Вагітність перша. У період планування здала аналіз на торч і приховані. Був виявлений уреаплазмоз - проліковано разом з чоловіком, повторний аналіз - негативно. З Торч - Антитіла до герпес 1 і 2, краснухи і цитомегаловірусу. Все інфекції було не активні. Антитіл до токсоплазмозу немає. Кров 1+, кров у чоловіка 2+.
Вагітність завмерла терміні 7-8 тижнів. Виявили в 12 на УЗД. Ніяких ознак ЗБ я не відчувала.
Після вакуум аспірації пролечилась в стаціонарі. Зараз намагаюся знайти причину. На даний момент п'ю нормоцікл. Перші місячні прийшли в термін, без особливостей.
УЗД після перших місячних - патології немає. Тільки ендометрій 2 мм на 8 д.ц.
На даний момент УЗД щитовидної залози - патології не виявлено.
аналізи
ТТГ - 1,78 мкМЕ / мл (норма лабораторії 0,3-4,0)
Тироксин (Т4 загальний) - 84,46 ммоль / л (норма 52,0-155,0)
Гомоцистеїн - 6,98 ммоль / л (норма 4,44-13,56)
17 (ОН) Прогестерон - 2,78 нг / мл (норма люцернова фаза 0,60-2,30) - здавала на 19 д.ц. при циклі 32 дня
Д-Димер - 169,00 нг ФЕЕ / мл (норма до 500)
АТ до фосфоліпідів IgM - 3,20 Е / мл (норма менше 10)
АТ до фосфоліпідів igG - 4,60 Е / мл (норма менше 10)
АТ антинуклеарні (АНА) IgG - 1,28 Од (при нормах негативний - менше 0,9; сумнівний 0,9-1,1; позитивний більше 1,1)
За загальним аналізом крові
ШОЕ - 5
Тромбоцити - 251
питання
1. АТ антинуклеарні. Що з себе представляють і чи можуть бути спрямовані на плід? До якого лікаря звертатися для корекції показників. І який прогноз з підвищеним рівнем цих ат?
2. Чи впливає незначне перевищення норми чоловічих статевих гормонів на розвиток плода? Або впливає тільки на можливість зачаття?
3. Які ще аналізи необхідно здати виходячи з моєї ситуації?
4. Як "наростити" ендометрій?
Дякуємо!

09 червня 2016 року

Відповідає Босяк Юлія Василівна:

Лікар гінеколог, репродуктолог

Привіт, Дарина! По-перше, один епізод завмирання вагітності не є приводом для детальних обстежень. За статистикою 10% вагітностей закінчуються завмиранням на ранніх термінах і не завжди причину вдається встановити. За станом ендометрія слід поспостерігати в динаміці, тобто пройти контрольний УЗД у другу фазу циклу або запланувати фолікулометрія протягом усього циклу. При тонкому ендометрії призначаються естрогени для нарощування. З приводу антинуклеарних (АНА) Ig G слід звертатися до імунолога або репродуктолога. Що значить "незначне перевищення норми чоловічих статевих гормонів"? На скільки конкретно?

2016-04-14 17:14:51

Запитує Наталія:

Доброго дня! Після місячних через тиждень почалися нові місячні, я пішла до гінеколога. Подивитися мене вона не змогла, але призначила мені Регулон і УЗД малого таза (вже записалася на 19 число). Препарат я почала приймати з 3 дня місячних. Другі місячні тривали як зазвичай 6 днів після чого 1 день було все добре, а після початок Мазате і так вже третій день. Так само була у мамолога, оскільки виявила невелике ущільнення в молочній залозі і раз у раз болить і набрякає груди. Те що мені здалося дивним брав мене хірург-онколог в кабінеті мамолога. Ось що він написав: При УЗД в верхньо-внутрішньому квадранті справа округле утворення до 1 см. -Кисті -Валики? В нижньо-зовнішньому квадранті зліва округле утворення з нерівним контуром до 1,6 х 1,2 см-фіброаденома? УЗД робилося під час місячні на 3 день. Ще сказав що потрібно робити біопсію. А так же сказав що ущільнення ні куди не дінеться (. Допоможіть будь ласка, що може бути зі мною таке? Може щоб не втрачати часу потрібно здати якісь додаткові аналізи крові? Мені 26 років, не родила і не робила аборт. Заранее спасибо!

21 квітня 2016 року

Відповідає Венгаренко Вікторія Анатоліївна:

Лікар акушер-гінеколог

Наталя, звичайно потрібно робити пункцію і дивитися що там за кіста. Допити регулон, а потім здати на гормони

21 квітня 2016 року

Відповідає Венгаренко Вікторія Анатоліївна:

Лікар акушер-гінеколог

Наталя, звичайно потрібно робити пункцію і дивитися що там за кіста. Допити регулон, а потім здати на гормони

21 квітня 2016 року

Відповідає Венгаренко Вікторія Анатоліївна:

Лікар акушер-гінеколог

Наталя, звичайно потрібно робити пункцію і дивитися що там за кіста. Допити регулон, а потім здати на гормони

2016-04-11 20:24:21

Запитує Ірина:

Привіт, звернулася до лікаря з приводу крові в сечі, здала аналізи, кров нормально, сеча тільки еритроцити 40-50, решта в нормі, на узі тільки в правій нирці камінчик 4 мм.Врач призначив цифран 5 днів, канефрон.Через два дня крові в сечі нн стало.А сьогодні через 5 днів знову і болю як при месячних.По гінекології норма робила узі і була у врача.Может це камінь? і які аналізи ще пройти.

19 квітня 2016 року

Відповідає Мазаєва Юлія Олександрівна:

Лікар-уролог вищої категорії

Привіт, гематурія буває при багатьох захворюваннях, - ниркова колька, пухлини, запалення, нефропатії та ін. Рекомендую пройти комп'ютерну томографію нирок, сечоводів і сечового міхура.

2015-12-09 16:28:40

Запитує Марина:

Привіт, допоможіть будь ласка розібратися. Готуюся до операції на венах, варикозне розширення вен, будуть робити флебектомію. На понеділок вже назначіна госпіталізація, вторник операція. Почала здавати аналізи, біохімічний аналіз крові показав завищені показники АлАТ-46, АсАТ-59, через день перездала, все в нормі АлАТ-32, АсАТ-26. Авот маркери гепатиту підвели. anti-HAV IgM - позитивний, HBsAg- 0.66 негативна, anti-HCV сумарні - негативний. Відправили до інфікціоністу, перездала гепатит А у них, знову позитивний. Але відчуваю себе відмінно, ніяких ознак гепатиту немає. Відправила ще раз здавати в інший центр IgM до ВГА. завтра піду здам, але не встигаю тоді зробити висновок від терапевта перед операцією, відповідь прийде в субботу.А в суботу у мене вже призначено дуплек узі на розмітку вен перед операцією. Робиться операція в певні дні циклу місячних, тобто якщо переносити, то на місяць чого не хотілося б. Питання: якщо ще раз підтвердиться гепатит А позитивний чи скасують мені операцію або якщо дозволять може це вплинути на перебіг операції або період відновлення після неї? При операції будуть робити спинальний наркоз.

28 грудня 2015 року

Відповідає Янченко Віталій Ігорович:

Лікар інфекціоніст першої категорії, к.м.н.

Гепатит А подібний грипу (сьогодні хворі а завтра здорові), тому на результат вашої операції не повинен вплинути, тим паче, що цитолізу гепатоцитів ні (АлАТ в нормі).

2015-09-25 14:04:47

Запитує Марія:

Добрий день. Лікар гінеколог призначив проколоти препарат інжеста протягом шести днів. У мене затримка місячних. Здавай аналіз крові на ХГ вагітності немає. Можна застосовувати препарат інжеста при варикозному розширенні вен. Мені 47 років. Дякуємо.

19 жовтня 2015 року

Відповідає Медичний консультант порталу «health-ua.org»:

Лікар загальної практики

Доброго дня! Варикозне розширення вен не є протипоказанням до застосування препарату Інжеста. Препарат протипоказаний при печінкової і ниркової недостатності, гепатиті, схильності до тромбозів, нервові розлади з явищами депресії і в період годування грудьми. Бережіть здоров'я!

2015-09-10 11:12:49

Запитує Ксенія:

Доброго дня! Місяць тому у відпустці захворіла права нирка. Здала загальний аналіз сечі: лейкоцити 1-1-2 в полі зору, еритроцити змінені 4-6-10 в поле зору, еритроцити не зміна-не виявлені, циліндри не виявлені, клітини ниркового епітелію не виявлені, солі, слиз, бактерії не виявлені . Аналіз сечі по Ничипоренко показав: еритроцити 15200, Лейкоцити 2000, Циліндри не виявлені.
(Аналіз здавався через 3 дні після закінчення місячних. Лікар сказала це вплинуло) На узі поставили Нефроптоз правої нирки 1 ст (2 см) і мікроліти. За даним обстеження нефролог поставила діагноз Хронічний пієлонефрит і прописала нолицин, Канефрон і ношпу.
Через 2 тижні в загальному аналізі сечі виявили: тільки поодинокі лейкоцити, а по Ничипоренко: еритроцити 2500, лейкоцити не виявлені. В загальному аналізі крові і в біохімії крові ніяких відхилень немає. При цьому больові відчуття зберігалися. Лікар призначила Канефрон, Фитолизин, уколи Мовалис і комбіпілен
Ще через тиждень аналіз по Ничипоренко показав: еритроцити 750, лейкоцити 250. Діагноз-хронічний пієлонефрит-загострення! Допоможіть розібратися з діагнозом і з лікуванням. Нефролог сказала, що Гломерулонефрит вона мені не поставить, а й виключати його не може. На цьому моє лікування закінчилося.

15 вересня 2015 року

Відповідає Величко Марина Борисівна:

Лікар нефролог вищої категорії, старший науковий співробітник, к.м.н.

Доброго дня! Кристалурія у вас найімовірніше є, а діагноз пієлонефриту по-моєму явно надуманий. Я б при таких аналізах антибіотиків не призначала, Канефрон або уронефрон і все. Біль може бути пов'язана і з радикулітом.

2015-07-09 16:02:29

Запитує Ангеліна:

У моєї дочки порушення менструального циклу, кілька волосин з'явилося на бороді. Їй 18 років, при зрості 158 вага 76кг. Лікар призначив УЗД і аналіз крові на гормони. Результати УЗД "ехоознакі мультіфолікулярної Будови лівого яєчніка". Результати крові, ЛГ - 28.33, пролактин 30.83, ФСГ 4.04, прогестерон 14.24, тестостерон 2.88, естрадіол (Е-2) 238. Спочатку він призначив Діані 35, потім передумав, і відправив на консультацію до гінеколога-ендокринолога, більше ніяких рекомендацій не дав. У нас немає можливості відвідати в даний час гінеколога-ендокринолога. Останні місячні були 20 травня, аналізи складали 01 липня. Посеветуйте, з чого нам почати встановлювати гормональний фон, і можна це зробити без гормональної терапії?

26 листопада 2015 року

Відповідає Ренчковская Наталія Василівна:

Лікар ендокринолог вищої категорії

Привіт Ангеліна. По-перше потрібно розписати збалансоване харчування, що б худнути за рахунок відновлення обмінних процессов.Можно для врегулювання циклу призначати фітотерапію. Поліпшити роботу печінки, кишечника. С ув. Наталія Василівна.

2015-05-21 23:08:11

Запитує Галина:

Добрий день! Пишу ще раз, тк попереднє лист не вирушило.
5 місяців тому перехворіла ангіной..после чого з'явилися болі в шиї і суглоб і температура 37.Прокололі антибіотиками 10 днів - цефтріаксон.Болі в суглоб і шиї не пройшли, відчуття більшої правого ока, натягнутість правого века.Общій розгорнутий аналіз крові показав еозонфілію 11 при нормі 1-5.Доктора сказали звернеться до ЛОРУ.Лор відправив на бакпосев (стрептококи 4) - якимись препаратами мені мили горло 5 днів і пройшла курс кварца.Субфебріл 37 остался- починаючи з 13-14 дня (після їжі стала помічати ) .Горло не турбувало особо.Болі в м'язах, суглоб, хропіння , Дискомфорт правого глаза.Поставілі діагноз міозит і пролікували ксефокама, Мовекс, діклоберлом.Нічего НЕ проізошло.Температура осталась.С ранку стянутость в плечах сільная.Прошла курс масажу для всього організму і повторний аналіз общій.Оказался нормальним (крім еозонфілов) Менш терапевт ще проколола Ревмоксикамом і амізін в табл.Болі не пройшли і температура не упала.Асло незначно увелічено.Послалі до обласному ревматолога ... він лікувати не став, дав купу аналізів для підтвердження ревматизму, напевно (але я читала що це на системні хвороби) гепатит в і с. Все отріцательно.Сделала узд всіх внутрішніх органів, рентген легенів, знайшли трохи збільшений правий яєчник (узд за день до місячних) .Гінеколог особливих проблем при огляді не помітив, але сказав перевірити щітовідку.Узд щитовидки норма.Послалі до хірургу.Он бачив незначно підвищений рівень чогось там що пов'язано з поджелудочной.Назначіл системи для травного тракта.Меня прокапали 5 дней.Температура після систем увелічівалась.Но продовжувала триматися 37.Болі в шиї замучівалі.Нейрохірургі (2) сказали зробити КТ шеі..поставілі ознаки ос терехондроза, без протрузий і будь-яких змін.
Порадили піднімати імунітет і робити 5 тибетських перлин)
Потім я сама подумала, що у мене іпохондрія і градусніковая температура.я купила градусник навіть на работу.позвоніла дочки моєї знайомої (вона вчиться на 5 курсі Богомольця) Дівчинка розумна, призер всеукраїнської олімпіади (2 місце) .Вона запитала про перший аналіз і сказала - * здайте глистових панель * еозонфіли дуже високіе.Сдала на всі можливі антітела.Нашлі антитіла G 0.36 ПРИ нормі дО 0.26 до токсокар.Я з переляку випила 3 ​​дні ворміл як написано на пачке.Температура початку пригать..стало трохи легше. відразу звернулася до гастроентеролог і визнала сь про самолеченіе.Он сказав що правильно сделала..прізначіл * підняти імунітет * .. тоисть приписав щось що цілий день треба пити замість клізми) потім якісь бактерії пити тиждень після очищення і діета.Температура почала робити ознаки паденія.Параллельно звернулася до інфекціоніста ... він призначила ще 3 Вормілу, карсіл- 10 днів, мезим -форте 10 днів і лоратидин 10 днів на ночь.Первую тиждень лікування температура почала падати ... на другий-стала нормой.36.6. закінчити лікування І перездала аналіз на антітела.Оні стали 0.77 !!!!!! при нормі 0.26. Доктор сказав, що це хорошо.Значіт організм відреагував на леченіе.Но паралельно повернулася температура-тільки вже 37.3-37.5.Доктор сказав нічого не робити 2 тижні, нехай сам організм борется.Через 2 тижні повторний аналіз.