Фото - Луганский центр стоматологической имплантации

грибок на губах, відповіді лікарів, консультація

  1. грибок на губах Health-ua.org - медичний портал онлайн консультації дитячих і дорослих лікарів усіх...
  2. грибок на губах

грибок на губах

Health-ua.org - медичний портал онлайн консультації дитячих і дорослих лікарів усіх спеціальностей. Ви можете задати питання на тему 'грибок на губах' і отримати безкоштовно онлайн консультацію лікаря.

2013-07-24 14:25:13

Запитує Алла:

Доброго дня!
Підкажіть, будь ласка, як лікувати грибок на губах. Губи печуть, сухість. Під мікроскопом в лабораторії дивилися - дріжджові гриби. Мазала кремом Кандібене 4 дня, але дуже пекло, прописав лікар буру на гліцерині. Чи правильне це лікування призначено. Може є ще більш ефективні методи?
Дякуємо!

28 липня 2013 року

Відповідає Імшенецький Марія Леонідівна:

лікар-стоматолог другої категорії Українсько-Швейцарської клініки «Порцелян»

Добрий день. Кандібене-мазь клотримазолу, можливо у Вас була алергічна реакція на неї. Можна використовувати ністатіновую мазь. Лікування має призначатися після огляду і до досліджень. Можливо в вашому випадку місцевого лікування недостатньо і потрібно застосування протигрибкових препаратів всередину. Удачі вам

2013-07-16 14:56:35

Запитує Алла:

причини виникнення дріжджового грибка на губах (особи)?

30 липня 2013 року

Відповідає Імшенецький Марія Леонідівна:

лікар-стоматолог другої категорії Українсько-Швейцарської клініки «Порцелян»

Добрий день. Гриби кандида є умовно патогенною мікрофлорою і можуть бути в незначній кількості навіть у здорової людини на слизових і шкірі. При зниженні місцевого і загального імунітету кандида (цукровий діабет та інші ендокринні патології, радіо- і хіміотерапія при онко захворюваннях, іммунодіфіціта в тому числі і ВІЛ, дисбактеріози і тд) розмножуються, викликаючи кандидоз. Для постановки діагнозу і визначення причини Вам необхідна консультація та діагностика. Удачі вам

2015-05-21 10:16:50

Запитує Наталія:

Доброго дня! У лютому цього року перехворіла ГРВІ, заразилася від дитини. До кінця захворювання (вже без температури) був сильний кашель, відчуття чужорідного тіла в глотці, потім з'явилась печіння в горлі, піднебінні, губах, мові (він червоний і виглядає як потрісканий). Лікування першої у лора- магніт на горло і гекорал в таблетках для розсмоктування дало тимчасове полегшення. У другій візит був призначений мазок із зіву і носа на патогенну флору і чувст-ть до антибіотиків. Дріжджоподібні і цвілеві грибки не виявлені ні в носі, ні в глотці. ЗЕВ- Str / agalactiae 10 * 7. Чув.: Цефепим, цефетаксім помірно. Вуст.: Лінкоміцин, еритроміцин, левофлоксацин, тетрациклін, офлоксацин. НОС: St.aureus 10 * 7 Почуттів.: Рифампіцин, левофлоксацин, ванкоміцин, левоміцетин. Вуст: норфлоксацин, окаціллін, еритроміцин. Лікар призначила полоскання з хлорфіліпту (як і в перший раз), имудон і знову (!) Магніт на горло. Іммудон рассасивалв 10 днів. 5 днів все симптоми пішли, потім знову все повернулося на круги своя. Знімає зараз свербіж і печіння (на деякий час) чистка зубів пастою і зрошення горла Гексоралом. У мене хр. пієлонефрит з 15 років. Хр.колонопроктіт. У копрограмме 30.03.15 виявлені дріжджові грибки од х 'і бактерії помірно х'. Зараз свербіж, печіння, часом кашель, реакція на холодну погоду горла, першіння, сухість у роті. Маю велику надію на ваш рада, що робити далі. Дякуємо.

27 травня 2015 року

Відповідає Васкес Естуардо Едуардович:

Лікар загальної практики, к.м.н.

Доброго здоров'я Наталя! Швидше за все через хронічного пієлонефриту (вогнище хронічної інфекції) має місце міграція час від часу збудників, на це слабке місце в носоглотці. Алергічний фон в таких випадках теж грає свою роль. Має бути дотримана профілактичні заходи (уникати переохолодження, холодних і гарячих напоїв та інших продуктів харчування, берегти нирки) 2-3 міс. і не приймати будь-які ліки без припису лікаря, займатися дихальною гімнастикою і уникати кашлю по можливості. Поступово все прийде в норму.

2015-01-25 13:19:21

Запитує Руфіна:

Здрастуйте лікарю! Два тижні тому з'явилися свербіж і печіння статевих губ, білі сирні виділення з кислим запахом, здала аналізи на бакпосев в Клініці Доктора Калініної. Хладіміоз ВИЯВЛЕНО! призначила лікування ... я засумнівалася в правильності діагнозу і пішла до іншого лікаря дермато-венеролога там здала знову мазок визначили грибки тобто молочницю і лейкоцити підвищену кількість. на хламідії він сказав не здавати тому вже виявлено.Назначіл пимафуцин таб. 4 рази на день і свічки Ливарол. Хочу в понеділок піти здати аналізи чисто на хламідії в іншої незалежної лабораторії. Але в той же час у мене болить іноді низ живота і віддає в поперек виділення перестали бути сирними більше схоже на білу з жовтуватим відтінком слиз. Статевий партнер не змінювався, він зробив аналіз ПЦР на хламідії - негативний. Питання: Чи можуть бути аналізи ошібичнимі? �� якщо немає, то Хламідії могли мені передатися нестатевим шляхом? Пучему у нього немає а у мене є?

29 січня 2015 року

Відповідає Босяк Юлія Василівна:

Лікар гінеколог, репродуктолог

Привіт, Руфіна! Те, що у Вас кандидоз (молочниця), за симптоматикою можна сказати точно. Хламідіоз також можна визначити за мазком, хоча при виникненні сумнівів аналіз потрібно перездати. Чисто теоретично хламідіоз може передаватися і побутовим шляхом (через рушники і т.п.).

2014-09-24 18:32:48

Запитує sussana:

здрастуйте, мені 25 років, 3 місяці як я заміжня до цього у мене не було ніяких статевих актів Пішли до гінеколога перевірила сказала що у мене ерозія, взяли мазок і сказала що грибок а іншого нічого не показала, як це страшно? я в розгубленості, лікар сказала що після пологів ерозія може саме по собі зникнути а якщо немає то зробити припікання азотом кажется.�� сказала що ще у мене вигин матки а важко такою маткою завагітніти? у мене і у чоловіка герпес у мене на губу воно в рік раз або ще рідше може вийти і то при застуді а у чоловіка часто приблизно 2 -3 рази на рік. і скажіть будь ласка як часто можна спати з чоловіком якщо кожен день може це вплинути погано на ерозію.спасібо заздалегідь чекаю ваших відповідей

25 вересня 2014 року

Відповідає Босяк Юлія Василівна:

Лікар гінеколог, репродуктолог

Привіт, Сусанна! Нічого страшного у Вас немає, не переживайте. Загин матки - це також не проблема для досягнення вагітності. Герпес у Вас з чоловіком не генітальний, тому також не впливає на статеве життя. Режим статевого життя вибирайте такий, який підходить Вам з чоловіком, ніяких обмежень немає. Через 6 місяців можете пройти контрольний огляд гінеколога. Всього найкращого!

2014-06-10 6:05:53

Запитує Лілія:

Здрастуйте, у мене кандидоз слизової оболонки рота кокковая флора і грибок в загальному це все що сказав мені лікар стоматолог, чи можливо що це через описторхоза який я вже 2 роки не можу вилікувати?
Симптоми у мене проявляються вже 3 рік по ряд і в один і той же період травень червень, в цьому місяці вже 3 раз дуже хворобливі відчуття губи опухли з них виділяється рідина.
Мені призначили мазь ністатин і таблетки фуконазол по 100 мг в день. Мені сказали що після 2х тижневого курсу цих таблеток рецидивів буде але ось я вже в 3 раз переношу цю хворобу.

11 червня 2014 року

Відповідає Імшенецький Марія Леонідівна:

лікар-стоматолог другої категорії Українсько-Швейцарської клініки «Порцелян»

Добрий день. Потрібно ретельне обстеження. Зверніться до Центру лікування і профілактики захворювань слизової оболонки порожнини рота, там проведуть всі необхідні дослідження і встановлять причину захворювання, призначать відповідне лікування. Удачі вам

2014-03-21 3:01:55

Запитує Катерина:

Доброго дня! У мене В-20, стою на обліку. На губах статевих і заднього проходу вилізло багато як бородавочки, дуже сверблять. Була у дерматолога-сказала що випалювати, а гінеколог-що грибок. Якщо не випалювати, тобто може яке-небудь засіб, яке можу прийняти сама, вдома? Пробувала багато коштів поширених, призначених лікарем, але все повертається. Я готуюся до терапії, тому лікарі поки ні чого не можуть мені призначити. Що мені так і страждати, свербіти? Може є мазь або крем який?

25 березня 2014 року

Відповідає Коваленко Андрій Віталійович:

Лікар дерматовенеролог вищої категорії

Добрий день, "бородавочки" - не є симптомом грибка, але можливе приєднання грибкової інфекції до загостреним конділомам.прі такому поширенні видалення самостійно маловероятно.для зняття симптому свербіння можна порадити підмивання з 2% розчином соди, застосування протигрибкових кремів, можливо навіть комбінованих (тридерм , пімафукорт ...), але це не лікування, а симптоматична терапія.

2014-03-04 21:18:34

Запитує оксана:

Добрий день. Синові 19 років. Практично весь час пересихає і лопає нижня губа. Як і боргу не заживає. Звернувся до стоматолога-встановили гострий авітаміноз. П'є вітаміни, маже обліпихи олією- поки безрезультатно. Що робити? У нього грибок на нігті ноги і недавно почали тріскатися п'яти. Чи може все це бути пов'язано? До того ж є хвороба Жильбера-бо боюся давати протигрибкові препарати-вони ж впливають на печінку дуже. Допоможіть нам будь-ласка!

07 березня 2014 року

Відповідає Шидловський Ігор Валерійович:

Лікар сімейної медицини, терапевт першої категорії

Зробити імунограму, бакпосев з ранок губи з антибіотикограмою. Здати загальний аналіз крові з формулою, кров на цукор, загальний аналіз сечі, загальний аналіз калу, кал на гельмінти і найпростіші. Причин хейлита вкрай багато. Звичайний стоматолог в поліклініці не дуже то сильно любить займатися чим-небудь крім пломб і протезуванням. Огляд терапевта, при необхідності консультація на кафедрі стоматології / дерматології / алергології або ін.

2014-02-04 23:22:37

Запитує татьяна:

Доброго дня! Турбував свербіж стопи, сухість, лущення .. Звернулася до лікаря. Зробили двічі соскоб- грибок не розпізнаний. Мазала протигрибковими мазями. Через місяць-знову негативний аналіз на грибок. АЛЕ симптоми залишалися (свербіж був рідко). Мазала екзодерілом і тербінафіном (всього 5 місяців). Після закінчення лікування помітила сухість стоп, особливо п'ят. Додам, що сухість рук теж є (тріщинки великого пальця) і губ. Підкажіть будь ласка, що це може бути.

11 лютого 2014 року

Відповідає Гребченко Катерина Миколаївна:

Лікар косметолог-естетист

Добрий день, Тетяна! Якщо у Вас була підозра на грибок Вас мав лікувати лікар дерматолог. Аналіз здається триразово-з підготовкою (3 дні до аналізу не мити стопу і не використовувати ніякі косметичні засоби). Тільки потім лікар може призначити Вам зовнішню терапію. Сухість стоп, рук, губ-можуть давати багато стану-авітаміноз, алергія, неправильний домашній догляд. Більш точно Вам зможе сказати фахівець при огляді.

Читати далі

губні страждання

Скільки розладів і «нервів» доставляють звичайні тріщини на губах. Особливо вони люблять куточки рота і з'являються навіть у цілком здорових людей, причому будь-якого віку.

Особливо вони люблять куточки рота і з'являються навіть у цілком здорових людей, причому будь-якого віку

Читати далі

алергічний кашель

Алергічний кашель є одним з найбільш частих симптомів, що вказують на розвиток в організмі небезпечних явищ з боку імунної системи.

Алергічний кашель є одним з найбільш частих симптомів, що вказують на розвиток в організмі небезпечних явищ з боку імунної системи

Читати далі

Захистіть шкіру від зими

Закутатися щільніше, щоб не замерзнути. Цю істину знають всі, кому доводилося виходити на мороз з відкритим обличчям. Однак зимове повітря несе досить небезпек, крім простого замерзання. Експерти медичного центру діляться порадами щодо захисту від шкідливих наслідків зустрічі із зимою лицем до лиця.

грибок на губах

Health-ua.org - медичний портал онлайн консультації дитячих і дорослих лікарів усіх спеціальностей. Ви можете задати питання на тему 'грибок на губах' і отримати безкоштовно онлайн консультацію лікаря.

2013-07-24 14:25:13

Запитує Алла:

Вітаю!
Підкажіть, будь ласка, як лікувати грибок на губах. Губи печуть, сухість. Під мікроскопом в лабораторії дивилися - дріжджові гриби. Мазала кремом Кандібене 4 дня, але дуже пекло, прописав лікар буру на гліцерині. Чи правильне це лікування призначено. Може є ще більш ефективні методи?
Спасибі!

28 липня 2013 року

Відповідає Імшенецький Марія Леонідівна:

лікар-стоматолог другої категорії Українсько-Швейцарської клініки «Порцелян»

Доброго дня. Кандібене-мазь клотримазолу, можливо у Вас була алергічна реакція на неї. Можна використовувати ністатіновую мазь. Лікування має призначатися після огляду і до досліджень. Можливо в вашому випадку місцевого лікування недостатньо і потрібно застосування протигрибкових препаратів всередину. Удачі вам

2013-07-16 14:56:35

Запитує Алла:

причини виникнення дріжджового грибка на губах (особи)?

30 липня 2013 року

Відповідає Імшенецький Марія Леонідівна:

лікар-стоматолог другої категорії Українсько-Швейцарської клініки «Порцелян»

Доброго дня. Гриби кандида є умовно патогенною мікрофлорою і можуть бути в незначній кількості навіть у здорової людини на слизових і шкірі. При зниженні місцевого і загального імунітету кандида (цукровий діабет та інші ендокринні патології, радіо- і хіміотерапія при онко захворюваннях, іммунодіфіціта в тому числі і ВІЛ, дисбактеріози і тд) розмножуються, викликаючи кандидоз. Для постановки діагнозу і визначення причини Вам необхідна консультація та діагностика. Удачі вам

2015-05-21 10:16:50

Запитує Наталія:

Вітаю! У лютому цього року перехворіла ГРВІ, заразилася від дитини. До кінця захворювання (вже без температури) був сильний кашель, відчуття чужорідного тіла в глотці, потім з'явилась печіння в горлі, піднебінні, губах, мові (він червоний і виглядає як потрісканий). Лікування першої у лора- магніт на горло і гекорал в таблетках для розсмоктування дало тимчасове полегшення. У другій візит був призначений мазок із зіву і носа на патогенну флору і чувст-ть до антибіотиків. Дріжджоподібні і цвілеві грибки не виявлені ні в носі, ні в глотці. ЗЕВ- Str / agalactiae 10 * 7. Чув.: Цефепим, цефетаксім помірно. Вуст.: Лінкоміцин, еритроміцин, левофлоксацин, тетрациклін, офлоксацин. НОС: St.aureus 10 * 7 Почуттів.: Рифампіцин, левофлоксацин, ванкоміцин, левоміцетин. Вуст: норфлоксацин, окаціллін, еритроміцин. Лікар призначила полоскання з хлорфіліпту (як і в перший раз), имудон і знову (!) Магніт на горло. Іммудон рассасивалв 10 днів. 5 днів все симптоми пішли, потім знову все повернулося на круги своя. Знімає зараз свербіж і печіння (на деякий час) чистка зубів пастою і зрошення горла Гексоралом. У мене хр. пієлонефрит з 15 років. Хр.колонопроктіт. У копрограмме 30.03.15 виявлені дріжджові грибки од х 'і бактерії помірно х'. Зараз свербіж, печіння, часом кашель, реакція на холодну погоду горла, першіння, сухість у роті. Маю велику надію на ваш рада, що робити далі. Спасибі.

27 травня 2015 року

Відповідає Васкес Естуардо Едуардович:

Лікар загальної практики, к.м.н.


Доброго дня. Потрібно ретельне обстеження. Зверніться до Центру лікування і профілактики захворювань слизової оболонки порожнини рота, там проведуть всі необхідні дослідження і встановлять причину захворювання, призначать відповідне лікування. Удачі вам

2014-03-21 3:01:55

Запитує Катерина:

Вітаю! У мене В-20, стою на обліку. На губах статевих і заднього проходу вилізло багато як бородавочки, дуже сверблять. Була у дерматолога-сказала що випалювати, а гінеколог-що грибок. Якщо не випалювати, тобто може яке-небудь засіб, яке можу прийняти сама, вдома? Пробувала багато коштів поширених, призначених лікарем, але все повертається. Я готуюся до терапії, тому лікарі поки ні чого не можуть мені призначити. Що мені так і страждати, свербіти? Може є мазь або крем який?

25 березня 2014 року

Відповідає Коваленко Андрій Віталійович:

Лікар дерматовенеролог вищої категорії


2014-02-04 23:22:37

Запитує татьяна:

Вітаю! Турбував свербіж стопи, сухість, лущення .. Звернулася до лікаря. Зробили двічі соскоб- грибок не розпізнаний. Мазала протигрибковими мазями. Через місяць-знову негативний аналіз на грибок. АЛЕ симптоми залишалися (свербіж був рідко). Мазала екзодерілом і тербінафіном (всього 5 місяців). Після закінчення лікування помітила сухість стоп, особливо п'ят. Додам, що сухість рук теж є (тріщинки великого пальця) і губ. Підкажіть будь ласка, що це може бути.

11 лютого 2014 року

Відповідає Гребченко Катерина Миколаївна:

Лікар косметолог-естетист


Може є ще більш ефективні методи?
Питання: Чи можуть бути аналізи ошібичнимі?
? якщо немає, то Хламідії могли мені передатися нестатевим шляхом?
Пучему у нього немає а у мене є?
? сказала що ще у мене вигин матки а важко такою маткою завагітніти?
Якщо не випалювати, тобто може яке-небудь засіб, яке можу прийняти сама, вдома?
Що мені так і страждати, свербіти?
Може є мазь або крем який?
Що робити?
Чи може все це бути пов'язано?

  • Зуботехническая лаборатория

    Детали
  • Лечение, отбеливание и удаление зубов

    Детали
  • Исправление прикуса. Детская стоматология