Фото - Луганский центр стоматологической имплантации

болить горло і висока температура

Health-ua.org - медичний портал онлайн консультації дитячих і дорослих лікарів усіх спеціальностей. Ви можете задати питання на тему 'болить горло і висока температура' і отримати безкоштовно онлайн консультацію лікаря.

2013-12-24 10:09:34

Запитує Павло:

Добрий день.
Сьогодні помітив на лівій мигдалині біла плямочка, невелике (як крупинка пшона, може трохи більше). Ліва мигдалина збільшена і червона, права нормальна. Горло трохи болить зліва, температури та інших ознак захворювання немає. А це плямочка я відчуваю мовою, як ніби заважає щось. Прочитав в інтернеті що це пробка / ки в мигдалині. Антибіотики знову пити не хочу тому місяць тому пройшов вже курс антибіотиків (хелікобактер). Тонзиліт, я думаю, має місце бути (може і помиляюся), тому що періодично болить горло (незалежно від пори року) і завжди зліва, але гострої ангіни (сильного болю в горлі і високої температури) дуже давно не було. Температура може іноді піднятися до 37.2 або трохи вище але спадає швидко і самостійно.
Порадьте будь ласка що з цим робити? Як їх виполоскати і щось інше порадите?
Завчасно дякую за відповідь.

25 грудня 2013 року

Відповідає Агабабов Ернест Даніелович:

Лікар загальної практики

Для початку необхідний огляд лікаря, потім вже вирішувати лікувальну тактику.

2012-07-17 14:12:10

Запитує Євген:

День тому у мене була висока температура (39.1) і боліло горло. Щоб збити температуру робив компрес (Оцет + вода) .І випив Міфіноміловую кислоту (1 таблетку). На слід день помітив висип на руках.Сипь білі і червоні вулдирькі, Болять якщо розтягувати шкіру на якій є кілька іх.Попробивал лопнути бульбашка в нутрі рідина (її зовсім мало) .До вечора помітив таку ж висип на ступне.Подскажіте що це може бути ?

19 липня 2012 року

Відповідає Царенко Юрій Всеволодович:

Лікар терапевт вищої категорії

Шановний Євгене. Ймовірно, це варіант медикаментозної токсідерміі; радимо припинити самолікування та звернутися до фахівця.

2012-06-10 14:32:20

Запитує Олена:

Привіт, в 17 років випадково з'ясувалося що у мене пролапс мітрального клапана 1 ступеня, і брадикардія, в 19 років поставили тахікардію, влітку перехворіла гострим бронхітом, через 2 місяці поставили діагноз хронічний тонзиліт (або ангіна) при чому що я ніколи ангіною не боліла, застуда з високою температурою бували іноді але при перших же прояви я відразу до лікаря. (трепетно ​​ставлюся до здоров'я) промивала лакуни у лора пила тонзилгон бризкала мирамистином була на фізіо лікуванні але навіть при відсутності простудних захворювань доводилося все по вторять буквально через 2 неделі.Недавно дізналася про апарат тонзілор- супер діє! протрималася без пробок місяць і знову вони повилазелі, сверблять моторошно, горло аж рвати хочеться, іноді болить хоча є і пити не заважає, з рота запах - жах! примітно що лізуть вони з одного боку (з правого), хоча всі процедури роблю з двох сторін. підкажіть чи є сенс продовжувати лікувати їх? (т.к.врачі сказали що утворилося багато рубцевої тканини) і якщо немає то можна видалити одну мигдалину?

19 червня 2012 року

Відповідає Царенко Юрій Всеволодович:

Лікар терапевт вищої категорії

Шановна Олена. Ми прихильники лікування, односторонню тонзилектомії не виробляють.

2015-11-22 18:44:12

Запитує Катерина:

Добрий день. Місяць тому у мене виявили гострий двосторонній гайморит, температура трималася 37.2 прописали Флемоклав солютаб, сінупред, Лактіале, і сольові промиванія.Неделю пропила медикаменти, полоскання не припиняла, оскільки продовжувала відчувати виділення з носа по горлу. Ще через тиждень застудилася, з'явилася висока температура, клацання в правому вусі і закладений ніс, пішла до Лору, гайморит + отит середнього вуха, прописали Серрато, Тайгерон, сольові краплі і Мілт в ніс, в вухо ототон, вуха не болять заклало ліве вухо, нежить є, але ніс не закладений, зелені, жовті, білі виділення з носа. Пішли до іншого лікаря зробили знімок, сказав що гайморит є, прописав колоти цефтриаксон, протиалергічну, і йогурт, в ніс дефлагіловую мазь, і змішані краплі в ніс, у вуха продовжувала капати ототон, температура продовжує скакати до протягом дня 36.6-37.1, вуха не закладені, рясні виділення з носа були тільки перші два дні (багато вишмарківала) решту 4 дні практично нічого не вишмаргіваю, ніс не закладений, але відчуваю що є виділення з носа по горлу і шмиргаю періодично. Відчувається слабкість. Лобова частина і область пазух не хворіли і не болить. Підкажіть що робити, все таки пропила вже три антибіотика

10 березня 2016 року

Відповідає Божко Наталія Вікторівна:

Лікар отоларинголог, к.м.н.

Добрий день, Катерина! Для того щоб адекватно допомогти, в даному випадку важливо мати чітку картину Вашого нинішнього стану. По-перше, необхідно розуміти, чим викликана субфебрильна температура тіла і чи є активний запальний процес в організмі в даний момент. Здайте загальний аналіз крові з формулою, і ми зможемо відповісти на це питання. Далі обговоріть з лікарем доцільність повторного рентгенологічного дослідження. Затікання слизу по задній стінці часто буває і не з вини запалення в придаткових пазухах. Будьте здорові!

2015-06-30 11:04:10

Запитує Катерина:

Добрий день. Мені сильно продуло шию, горло. Піднялася температура до 38-39. П'ю панадол при температурі 39. Уже третій день температура досить висока. Ні кашлю, немає сопель. Я грудної дитини. Дитина не заразився від мене (10 місяців). лімфовузли болять, горло болить тільки мигдалини. Задня стінка не болить. Як зрозуміти це вірус або бактеріологічне? У мене хронічний тонзиліт.

30 липня 2015 року

Відповідає Божко Наталія Вікторівна:

Лікар отоларинголог, к.м.н.

Добрий день, Катерина! Безумовно, знати істинний генез захворювання (вірус, чи бактерія) дуже важливо, але в даній ситуації важливо й інше. Ви - мама, яка годує, у якій вже 3 день висока лихоманка, яка до того ж погано піддається медикаментозної корекції та ще на додачу є хронічний тонзиліт. Чому ж Ви до цього часу не звернися до лікаря? Обов'язково викличте лікаря додому, причому, чим раніше, тим краще. Тільки після безпосереднього огляду лікар може зорієнтуватися в імовірною причини захворювання і найголовніше, призначити адекватне лікування. У теоретичному форматі не виключаю ймовірність такого діагнозу як гострий або загострення хронічного тонзиліту, а так само ймовірність необхідності антибіотикотерапії. Не відкладайте візит до фахівця. Будьте здорові!

2015-02-12 8:55:16

Запитує Ірина:

Добрий день! Після перенесеної аденовірусної інфекції (так діагностував лікар), я втрачаю зір на праве око, таке враження, що у мене на оці утворилася плівка. Хоча у мене не було високої температури, не боліло горло, а тільки був специфічний нежить з кров'ю, біль і печіння в правому оці, виділення з ока, його роздратування і сильне почервоніння. Після призначеного лікування симптоми більшою мірою пішли, але залишилося відчуття сухого ока, плівка і роздратування на світло, роздратування при роботі на ПК, але найголовніше - я погано бачу. На жаль, нежить теж до кінця не пройшов. Що робити, до якого лікаря ще звернутися? Лікування призначав офтальмолог. Буду дуже вдячна вам за відповідь !!!

13 лютого 2015 року

Відповідає Прохвачова Олена Станіславівна:

Лікар-офтальмолог вищої категорії

Доброго дня, Ірино. Зверніться в спеціалізовану офтальмологічну клініку для детального обстеження. Після важкого кон'юнктивіту можливий синдром сухого ока напротязі тривалого періоду, в цьому випадку може допомогти тимчасове пломбування слізних точок. Однак, точний діагноз і призначення лікування можливо тільки після очної консультації офтальмолога. Так само зверніться до ЛОРа. Бажаю одужання!

2015-01-10 8:25:56

Запитує Марія:

Доброго дня! Десь числа 29-го грудня почало боліти горло, 30 числа біль посилився пристойно. Особливо уваги я цьому не надавала. 1 січня було вже прям боляче ковтати і ось до вечора піднялася температура до 37.5 і почав з'являтися кашель. Наступні два дні температура була висока (аж до 39.1), спостерігалася пітливість, кашель, болі в м'язах і в животі, сильна слабкість. Потім викликали лікаря з невідкладної допомоги, вона призначила лікування, в тому числі і антибіотик Фромилид-уно 500 мг. Після нього стало значно краще і вже 5 січня температура була зовсім не велика. 6 січня мене направили на флюро, а потім на рентген в прямій і бічній проекції. Написали висновок: зниження пневматизации в лівому 4 сегменті середньої інтенсивності з нечіткими контурами. Поставили діагноз: Осередкова верхнедолевая пневмонія в стадії початкового розсмоктування. І призначили ще лікування, включаючи уколи цефріаксона. При цьому сказали, що верхнедолевого пневмонію диференціюють з туберкульозом. Зараз мені ще колять антибіотик, відчуваю себе добре. Аналіз крові, який був узятий на 5-й день прийому антибіотиків, хороший. Лікар навіть сказала, що і не схоже на пневмонію. Зараз турбує тільки невеликий легкий кашель. Призначили фізіопроцедури (УВЧ і електрофорез). 16 січня на контрольний знімок. У зв'язку з цим питання: 1. Яка ймовірність при такому перебігу хвороби, що це дійсно туберкульоз? 2. Чи може це бути не пневмонія? (Прочитала, що верхнедолевая пневмонія буває вкрай рідко). Дякую за відповіді.

13 січня 2015 року

Відповідає Агабабов Ернест Даніелович:

Лікар загальної практики

Привіт, Марія, ці питання Вам необхідно задавати лікаря, так верхнедолевая пневмонія зустрічається досить рідко, але зустрічається і звичайно в першу чергу її необхідно диференціювати з туберкульозом, в кінці курсу лікування необхідно робити рентген контроль, і визначатися з подальшою тактикою.

2015-01-06 16:20:04

Запитує Миша:

Добрий день. Допоможіть будь ласка. Мені 26 років. Працюю в основоного за комп'ютером. Зі школи була крива перегородка, дихання на одну ніздрю було трохи гірше, але дискомфорту у мене сильного не викликало .. 5 років тому, їздив в штати на заробітки, один день була дуже висока температура, випив одну таблетку антибіотиків (тепер уже зрозумів що треба було пити курсом) ... через час (тижнів зо два - три) зауважив що постійно підкахикують, хоча горло не боліло, температури не було ... Почав придивлятися до горла і виявив в'язку жовтувату слиз стікає по задній стінці горла .... по приїзду додому (харків) почав бігати по лорам ... грішили на до рівую перегородку ... зробив її .... Після цього сказали що два три місяці і все пройде ... нічого природно непрошло ... почав бігати ще за іншими лорам в т.ч. і приватним клінікам ... все в один голос говорять що проблема не в носі ... почав дивитися жкт..глотал кишку .... за результатами вся слизова запалена ... харчуватися почав максимально дієтично (кашки, все не жирне і тп ) хоча і до цього шкідливою їжею не зловживав ... пройшло пів року ... нічо не змінилося .... Як тече, так і тече ... потім здав аналіз на вірус Епштейна Барра (порадив один з лорів) знайшли антитіла, але вірус ніби як вже перенесений ... (так розумію що як раз в штатах його і підхопив ..) .... з тих пір пройшло вже 4-5 років ... так і живу з цією слизом .... ( до стате здавав бакпосеви горла і носа висіявся стрептокок 10 * 5 і золотистий стафілокок 10 * 7) .... скажіть будь ласка куди копати далі ??? Слиз жити спокійно не дає, ходжу плююсь і постійно кашляю ...

15 січня 2015 року

Відповідає Молотов Олександр Вікторович:

к.м.н., лікар-отоларинголог вищої категорії медичних центрів «Меддрайв», «Юрінмед»

Добрий день. Пройдіть до-обстеження у іншого ЛОР лікаря для уточнення остаточного діагнозу (ЯМР голови і пазух носа і ін. По-показаннями) і лікування хронічного тонзиліту комплексним 2-3 курсами. У МЦ проводимо комплексне лікування. www.otolaryngology.kiev.ua Одужуйте і навесні - влітку почніть загартовування. ЛОР лікар к. М. Н. МОЛОТІВ А.В.

2015-01-04 9:46:08

Запитує Христина:

Добридень! Допоможіть будь ласка! Я зараз перебуваю за кордоном і у мене сильно запалилося горло. Гланди по обидва боки обкладені білими точками і задня стінка глотки теж. Вболіваю 4 день. перші 3 дні температура підвищувалася до 39,6. Сьогодні весь день 37,5. Відразу в перший же день почала пити Флемоксин солютаб 1000 по пів таблетки 2 рази на день, полощу горло сіллю з лимоном, чергую з йодом і календулою, але гнійники не проходять. Була тут у лікаря, але вона мені виписала пити парацетамол 8 таблеток в день. Вона сказала, що це вірус і пити антибіотики не потрібно. але я все одно продовжую пити антибіотики. при дуже високій температурі п'ю Німесил. Підкажіть будь ласка, чому не допомагають антибіотики і гнійники не проходять? Я переживаю так, як в Данії, я так зрозуміла, лікарі не дуже компетентні. Ще я частенько хворіла на ангіну і ЛОР в Україні поставив діагноз хронічний тонзиліт. Дуже дякую!

06 січня 2015 року

Відповідає Молотов Олександр Вікторович:

к.м.н., лікар-отоларинголог вищої категорії медичних центрів «Меддрайв», «Юрінмед»

Добрий день. При загостренні хронічного тонзиліти необхідно пройти 2-3 курсу комплексного лікування (фіто-терапія, гомеопатичне лікування, місцеве, фіз.методи, кріо-терапія та ін.) Для досягнення стійкої ремісії. У МЦ проводимо таке лікування. www.otolaryngology.kie.ua Продовжуйте лікування протягом 8-10 днів. Одужуйте і влітку почніть загартовування. ЛОР лікар к. М. Н. МОЛОТІВ А.В.

В

Читати далі

Біль в горлі - зверніть увагу!

За болем в горлі стоїть безліч діагнозів: ангіна, ларингіт, фарингіт і тонзиліт. Але якою б не була причина - хочеться одного, щоб горло перестало боліти якомога швидше. Дізнайтеся, як вилікувати хворе горло максимально ефективно і безпечно.

Дізнайтеся, як вилікувати хворе горло максимально ефективно і безпечно

Читати далі

Головний біль - хвороба нашого часу

Головний біль буває тупа, гостра, що давить, пульсуючий ... Характер у неї різноманітний, але мета одна - ми хочемо від неї позбутися якнайшвидше. Дізнайтеся достовірно про те, від чого може боліти голова і як найшвидше впоратися з головним болем.

Дізнайтеся достовірно про те, від чого може боліти голова і як найшвидше впоратися з головним болем

Читати далі

Коли болять вуха - на допомогу приходить Отіпакс

У розпалі літо. Незважаючи на часто затягнуте хмарами небо, відсутність спеки, вода у водоймах прогрілася і манить до себе. Потяглися до моря, річок і озер втомлені за рік відпочиваючі, щоб відволіктися від вічних турбот і досхочу накупатися. Особливо раді літа.