Health-ua.org - медичний портал онлайн консультації дитячих і дорослих лікарів усіх спеціальностей. Ви можете задати питання на тему 'бактерії в горлі' і отримати безкоштовно онлайн консультацію лікаря.
2014-02-12 19:53:04
Запитує максим:
почав боліти шлунок з'явилася почервоніння в
горлі пройшов всі аналізи знайшли хелікобактер і лікарі кажуть що через бактерії восполяеться горло може таке бути.
15 лютого 2014 року
Відповідає Агабабов Ернест Даніелович:
Лікар загальної практики
Добрий день. Може.
2008-01-11 10:46:24
Запитує Антон:
Добридень! В мене проблема. Протягом восьми місяців у мене тримається температура в діапазоні 37.2 - 27.6. При цьому відчуваю себе не дуже добре: слабкість, мляве стан, постійне першіння в горлі, голова не міркує (таке відчуття, що я став розумово деградувати), проблеми із засинанням ночами. Безсоння вже просто замучила. Керуючись пів ночі і тільки в 4-5 ранку засинаю, а іноді зовсім під ранок. Я звернувся зі своїми проблемами до лікарів. Обстежувався. Здав купу аналізів, на гепатити А, В, С, ВІЛ, ЦМВ, токсоплазмоз, токсокароз, лямбліоз - результат негативний. Зробив УЗД органів черевної порожнини, флюорографію легенів - все в нормі. Гормони щетовдкі в нормі. Загальний аналіз крові хороші, ШОЕ 1-2 мм. Лімфаузли не збільшені. Правда, в слині методом ПЛР виявили ДНК вірус герпесу, а також бактеріологічний посів із зіву показав стрептокок. При цьому на огляді у ЛОР мені сказали, що у мене запалені і рубцево-змінені гланди. Також страждаю постійною формою синдрому Жильбера. За рекомендацією ЛОРа пропив імуностимулятор, користувався спреями з антибіотиком і лізата бактерій, але горло і раніше болить. Скажіть, чи може HHV-6 бути причиною моїх недуг? За весь цей час я вже втомився бігати по лікарях, здавати аналізи і мучитися. Сподіваюся ваша відповідь прояснить мені ситуацію, що склалася. З повагою, Антон.
11 січня 2008 року
Відповідає Дьяченко Павло Анатолійович:
Лікар інфекціоніст, молодший науковий співробітник
Добрий день. Ситуація не зрозуміла. Навряд чи я допоможу вам заочно. Описана вами клінічна картина може спостерігатися при масі захворювань. Причому інфекційні хвороби, при яких спостерігається настільки тривале підвищення температури тіла, зустрічаються вкрай рідко. Що стосується вірусів герпесу 6, 7 типу, то ці віруси, імовірно, викликають синдром хронічної втоми, який може проявлятися такою клінікою. Більше я не можу конкретно Вам щось порекомендувати, оскільки мені потрібно як мінімум оглянути пацієнта і бачити результати досліджень.
Одужуйте.
2016-08-22 00:01:41
Запитує Роман:
Добрий день, після тривалого лікування везикуліту антибіотиками 02.16-03.16 місяці (орціпол, левофлоксацин, суммамед) проявився дизбактериоз, пив три місяці пробіотики (біфідубактурім, лінекс, ..) і дієта, ще було два курси макмімора по 5 днів 05-06.2016 місяць.
на сьогодні є:
1) хронічний фарингіт-тонзиліт з гранулами на задній стінці (горло при цьому не болить, дере, і був уже півроку до везикулита), мазок мигдалин 08.2016 - Streptococcus pyogenes 10 ^ 6 КУО (секстафаг інтестіфаг - стійкий, все антибіотики - чутливість)
2) аналіз на токсакароз - слабопозітівний на 04.2016, курс альдазола 10 днів - після аналіз на антитіла токсокар показав позитивний результат (в 5 разів антитіл токсокар вище норми 6.2016 місяць і в 7 разів вище норми 8.2016 місяць)
3) хронічний уретрит-простатит - секрет простати - Pseudomonas aeruginosa 10 ^ 5 КУО, мікрофлора - рясно кокковая
(Секстафаг інтестіфаг - чутливий, псевдомонадних бактеріофаг - малочувствителен, Амоксиклав -, азітромецін +, гентаміцин +, доксіціклін-, цефотаксим +, цефепім +, цефтриаксон -, левофлоксацин +)
віруси не виявлено, бакпосев калу (кишкова паличка 10х7, лактобактерії
-в (1) випадку лікар пропонує лікування стафілококових анатоксином 5 днів і місцево секста бактериофагом з промиванням мигдалин, прийом IPS19 і закопування бактеріофага відчутного поліпшення за 12 днів не дав, наскільки небезпечно для імунітету застосування вакцини, якщо врахувати що в наявності стрептококова інфекція а не стафілококова?
-в (2) варіанті інший інфекціоніст пропонує пропити ще альдазола два рази по 10 днів з перервою, чи варто проходити курс?
-в (3) випадку пропонується саморобна вакцина зі штамами псевдомонади, ентеробактерії, стрептокока і інших бактерій, наскільки небезпечна саморобна ауто вакцина?
06 жовтня 2016 року
Відповідає Васкес Естуардо Едуардович:
Лікар загальної практики, к.м.н.
Привіт, Роман! Питання у Вашому зверненні не знайшов, і все ж: через порушення мікрофлори кишечника пішло пригнічення імунітету, на тлі деяких хронічних запалень. Проконсультуйтеся з терапевтом за місцем проживання, а він дасть потрібні рекомендації в залежності від клініки та необхідності на сьогодні.
2016-08-07 3:24:39
Запитує Саша:
Добрий день. Дитина 4 років купався з нами в озері. Папа вчив пірнати. Дитина іноді воду ковтав, іноді відкашлювався. Тобто вода потрапляла в дихальні шляхи. На наступний день кашель, горло червоне, біле мову і темапература була один день 38 і 37, 5. Кашель став густим і неоткашлівающімся.
Чи міг вона заразитися туберкульозом або ін. Дихальними бактеріями або це ГРВІ? Всього 4 дні болезні.Спасібо.
07 жовтня 2016 року
Відповідає Медичний консультант порталу «health-ua.org»:
Лікар загальної практики
Привіт, Сашко! Ваш питання некоректне. Теоретично, дитина могла заразитися чим завгодно. Але швидше за все нинішній стан дитини - результат переохолодження. Не потрібно гадати - йдіть до педіатра, нехай обстежує дитини. Бережіть здоров'я!
2016-04-29 12:32:07
Запитує Ольга:
Доброго дня! Місяць тому я лежала в стаціонарі з воспаленіем- ретробульбарного невритом зорового нерва. Кололи антибіотик і кортекостероід в вену. Лікарі, не знайшовши іншої причини невриту, сказали: "застуда" .Вишла з лікарні з ознаками токсикозу і як при грипі. Здала посів з носа. Виявили pseudomonas stutzeri 10 в 1 КУО / Тампа, а в горлі: Enterobacter cloacae 10 в 1 КУО / Тампі. Призначили Флемоклав солютаб, який не вказано в таблиці чутливості цих бактерій до антибіотиків, лікар сказала, що він відноситься до групи ампіциліну (ampicillin / clavulanat) і полоскання дезрастворе, до якого чутливість є. Але питання в тому чи варто мені при цьому титрі бактерій знову пити антибіотики? Чи можна без них вигнати паличку назовсім? Однак, якщо синьогнійна паличка викликала неврит зорового нерва, пити доведеться? Хотілося б запланувати вагітність, але весь час доводиться лікуватися. Що ж робити, підкажіть будь ласка. Я одним оком досі погано бачу і, схоже запалення триває.
25 травня 2016 року
Відповідає Янченко Віталій Ігорович:
Лікар інфекціоніст першої категорії, к.м.н.
Ольга, Вам потрібно звернутися в ЛОР інститут з паспортом в консультативну поліклініку.
2016-04-16 13:36:47
Запитує ОЛЬГА:
Доброго дня! Моїй доньці 12 років, здали аналіз із зіву, висіявся streptococcus anhaemolyticus 10 5 дещо / мл. Лікар нам призначив антибіотики КЛОЦІД, ми пропили, але дитина як і раніше скаржиться на те, що в горлі щось заважає і дере, як і до лікування. Підкажіть що це за бактерії і як їх позбутися?
04 травня 2016 року
Відповідає Медичний консультант порталу «health-ua.org»:
Лікар загальної практики
Добридень, Ольго! Streptococcus anhaemolyticus -негемолітіческій стрептокок, один з видів сапрофітних мікроорганізмів, які нерідко виявляються в зіві людини. Високий титр бактерій і наявність симптомів з боку ЛОР-органів вказують на ймовірну клінічну значимість цього мікроорганізму. Лікування в таких випадках полягає в місцевому застосуванні протизапальних, антисептичних / антибактеріальних препаратів, призначених з урахуванням результатів огляду та чутливості виявлених мікроорганізмів. Неефективність проведеного лікування - привід для повторного звернення до лікаря. Бережіть здоров'я!
2016-03-16 11:03:32
Запитує Вікторія:
Здравствуйте! Вже пів року мучуся з горлом, викинула на вітер жодну зарплату.Сначала пішла за пропискою до лора, бо не могла працювати, описала симпоми (температура стабільна в 37 не більше і не менше, постійна слабкість, занепад сил, болить горло , що не при ковтанні а саме по собі, під вечір ниття горла збільшується, кидає в жар, в носі періодично соплі як у всіх) .Він подивився і без посіву призначив антибіотик ще в вересні, полоскання і все.В наступне відвідування ще через тиждень направив на флюраграфію і Ренгер носа, в результаті легкі без патологій, а в носі минингит що невиявлений, здала бак посів, за його скеруванням, в якому чомусь не вказує обнарженние бактерії а тільки чувствітльность до препаратам.С єхидною посмішкою повідомив, що ми помилилися і пропивали не ті антибіотики, призначив повторно нові, а так само протигрибкові та противірусні та посавіл діагноз фарінгіт.пропіла, нічого не помогло.плюнула і залишила як є, через 4 місяці не витримала і по знайомству пішла в лікарню до лора на кафедру, здала бак посів, виявили стафілокок 3 ступеня епідермального і ще якийсь -то, що не розберу по почерку, ентерококкі 2 ступеня і молочніцу.Врач сказала, що з шлунка йде закид флори изза недостатньої вироблення жовчі, призначила спочатку антибіотик закопувати в ніс і спльовувати, закапувати ніс маслянним хлорфіліпт, полоскати спиртовим горло, екстракт артишоку для шлунка , прополісу настойку пити і клотримазолом мазати мендаліни ... прополіс не пила, решта робила три тижні (крім антибіотика, його 5 днів капала), в результаті горло все так же сущіт і стягує разом з носом, больові неприємні відчуття не пройшли, температура теж стабільно повернулася до 37.А ще, не знаю важливо це чи ні, виявили збільшення аутімнное щитовидки, п'ю зобофіт месяц.Подскажіте, що я роблю не так, як бути, тому що набридло себе напихати чим попало і викидати чималі гроші на обследовагнія і лекарства.Уже зневірилася одужати ((((((
28 березня 2016 року
Відповідає Васкес Естуардо Едуардович:
Лікар загальної практики, к.м.н.
Привіт, Вікторія! ЛОР зробив свою роботу, призначив те, що вважав за необхідне, а для цього лікар не завжди керується посівом або іншими дослідженнями, клініка (симптоми і анамнез) буває достатньою. Не вважаю, що при першому призначенні була помилка, а просто чутливість на антибіотики змінилася (або з'явилися нові мікроби). Те, що виявили через 3 місяці - не обов'язково має щось спільне з первинними скаргами, до того ж вже мова йде про хронізації процесу і нашарування інших процесів. В цілому, Ви робите те, що потрібно, але іноді мікроби, як і сам організм людини, ведуть себе неадекватно - порушується імунітет, активізується алергічне стан, дають про себе знати інші проблеми (схильності або розкриті патології). Продовжуйте спостереження і наберіться терпіння. Не все залежить від лікаря, але і від самого хворого організму.
2016-01-11 20:31:16
Запитує Ірина:
Привіт, після видалення зуба (на 5-7 день) запалилися підщелепні лімфовузли, почалося сильне слиновиділення (піниста), печіння мови, першіння в горлі, кашель. Знайшли дріжджі-лікували кандидоз, стоматит (Флюконазол, ністатин, хлорофіліпт.) Спочатку стало легше, але припухлість особи так і не спадає, опухла вже і ліва частина обличчя, шкіра червоніє. Слизова в роті теж припухла, у вигляді валика вздовж ясна. Білий наліт на язиці так і є. Зробили аналіз на бактерії з мови. Імунолог сказала що все в межах норми. (106 str. Viridana / 103 Enterobakter cl.) Призначила мовилося, хлорофиллипт розсмоктувати, полоскати сіллю., Поставила діагноз реактивний гінгівіт. Є аналіз на чутливість бактерій. Уже кардіолог, до якого послала імунолог, призначила зі списку на чутливість антибіотик-Офлоксацін.5 днів пропила-все по -прежднему. Мовилося -10 днів вже пропила-лімфовузли всерівно хворобливі. Перевірялася-УЗД, ендокринолог, терапевт, невропатолог, лор, кардіолог, урогог, аллергрглог-імунолог. Уже 2 місяці. Допоможіть встановити причину. Може бути 106str. Viridans це вище норми? Який лікар це все-таки лікує? А тепер вже болить горло.Благодарю за відповідь.
18 січня 2016 року
Відповідає Грицевич березня Юріївна:
Лікар отоларинголог другої категорії
Доброго дня, вам потрібна консультація лора, а такоже мазок на посів Із глотки, Який зроблений нема на фоні прийому протигрибкові и антібактеріальніх препаратів.Потрібна перерва, хоча б три тіжні.
2016-01-02 17:09:40
Запитує Ірина:
Привіт, після видалення зуба (на 5-7 день) запалилися підщелепні лімфовузли, почалося сильне слиновиділення (піниста), печіння мови, першіння в горлі, кашель. Знайшли дріжджі-лікували кандидоз, стоматит (Флюконазол, ністатин, хлорофіліпт.) Спочатку стало легше, але припухлість особи так і не спадає, опухла вже і ліва частина обличчя, шкіра червоніє. Слизова в роті теж припухла, у вигляді валика вздовж ясна. Білий наліт на язиці так і є. Зробили аналіз на бактерії з мови. Імунолог сказала що все в межах норми. (106 str. Viridana / 103 Enterobakter cl.) Призначила мовилося, хлорофиллипт розсмоктувати, полоскати сіллю., Поставила діагноз реактивний гінгівіт. Є аналіз на чутливість бактерій. Уже кардіолог, до якого послала імунолог, призначила зі списку на чутливість антибіотик-Офлоксацін.5 днів пропила-все по -прежднему. Мовилося -10 днів вже пропила-лімфовузли всерівно хворобливі. Перевірялася-УЗД, ендокринолог, терапевт, невропатолог, лор, кардіолог, урогог, аллергрглог-імунолог. Уже 2 місяці. Допоможіть встановити причину. Може бути 106str. Viridans це вище норми? Який лікар це все-таки лікує? Дякую за відповідь.
23 лютого 2016 року
Відповідає Васкес Естуардо Едуардович:
Лікар загальної практики, к.м.н.
Доброго дня, Ірино! Ймовірно первинний лімфаденіт з ліфоаденопатіей і проведене (потрібне) лікування залишили проблеми з дисбактеріозом (тому на початку лікували і кандидоз, що пов'язано з дисбактеріозом). Пізніше, на тлі ослаблення імунітету, цей дисбактеріоз все більше хронізується, що ускладнює сам процес лікування. Терпіння і лікуватися тільки у одного і того ж фахівця (краще у терапевта), який Вам дасть зрозуміти. що швидких результатів можуть не бути.

Читати далі
Якщо болить горло
Біль в горлі можуть викликати як неінфекційні, так і інфекційні причини. У першому випадку наше горло може постраждати в результаті вдихання брудного повітря, тютюнового диму, надмірних голосових навантажень.

Читати далі
Біль в горлі - зверніть увагу!
За болем в горлі стоїть безліч діагнозів: ангіна, ларингіт, фарингіт і тонзиліт. Але якою б не була причина - хочеться одного, щоб горло перестало боліти якомога швидше. Дізнайтеся, як вилікувати хворе горло максимально ефективно і безпечно.

Читати далі
Функціональні захворювання органів травлення
Функціональні захворювання органів травлення (ФЗОП) відносяться до найбільш поширених захворювань людини. Сумарно ознаки ФЗОП є майже у чверті населення землі і є після респіраторних інфекцій другою причиною тимчасової ...