Фото - Луганский центр стоматологической имплантации

БІЛИЙ нальоти на мигдаликах

ольга | (Жінки., 36 років, Москва, Росія) | 22.03.2011 22:22

Привіт Олег Володимирович! У дитини (5 років) цілий місяць наліт на мигдалинах. Виліз наліт після хвороби і лікування антибіотиками (сумамед) через 2 тижні. Робили мазок на флору, все ок. Нічого не знайшли. Чим тільки не лікувалися, і фагами полоскали, мірамістин, биопарокс, хлорфіліпт, люголь, кандид, флюкостат. Правда я спостерігаю за дитиною таке, що з року в рік, влітку вилазить такий наліт, но3 тижні і він проходить. З народження часто призначають антибіотики, часом без видимих ​​причин, взагалі залікували дитини. Я думаю порушена у нього вся флора. Підкажіть, що робити? З повагою, Ольга.

(Гість) Ірина 11.09.2011 1:21

Здравствуйте! Мені 16 лет.Но давно заболела.Воспаленно горло (сильно), запалені ясна, сильний біль в горлі майже вщухла, раніше була сильніше, так само сильні болі в дёснах.не можу кушать.Больно жевать.На мигдалинах білі гнійники, які не большіе.Билі такі ж і на десне.Справа і слева.Назначілі похід до стоматолога і лору.Лор виписав ліки такі як: гексаспрей, Календула (полоскання горла), таблетки д / р «Лізобакт», Хлорофелліпт.Полоскаю дёсна.Боль не проходить Дуже хочеться нормально покушать.но НЕ могу.Попіть чого небудь газованого, нельзя.Терапевт призначила так само здачу сечі і крові на аналіз. ((Підкажіть будь ласка, що мені робити ?? Як далі мені бути ??

(Гість) Ірина 11.09.2011 21:33

У понеділок ввечері піднялася температура 37.4.Со вівторка по четвер температура підвищувалася до 39,4, зазвичай увечері, так 37-36.Сбівала нурофеном.До цього хворіла челюсть.Думала що все само сабой пройде, виявилося нет.Бил сильний озноб, нежиті не було, так і не з'являлося, кашлю не було вообще.До всього цього сьела шматок холодної дині, і ось у вівторок вранці температура піднялася до 39,7.
До сих пір болять сильно ясна, в який раз говорю що немогу їсти (((
Лікувалася: Нурофен, Колдакт флю плюс (проти температ.), Спрей для горла «Гексоспрей», Лізобакт, Хлорофіліпт, календула.
Лікарі сказали пити багато води.Запретілі соки, газованої води, мёд.Помогіте ласка ((Жахливо все болить ....

(Гість) Валерія 27.10.2011 13:16

Доброго дня! Моєму синові 2,8 років, 2 місяці тому перехворіли на лакунарну ангіну (з садка принесли). Пішли в садок і через 4 дні знову захворіли, температура трималася 5 днів, горло червоне, пухке з білим нальотом, знову пропили антибіотики. Лікувалися місяць (полоскали йодинолом, мазали Кандида, пили протигрибкові препарати). Начебто небагато прошло.Через тиждень в садку знову все горло червоне пухке з нальотом. Уже тиждень лікуємо, результату немає. Лор по-моєму сама не знає, що вже призначити. Допоможіть порадою? !!

Хто має мигдалини (гланди), той має хронічний тонзиліт в тій чи іншій мірі. Пробки в лакунах мигдалин, це слущенний епітелій, убиті мікроби і т.д. - вони не є небезпечними. Якщо є, хоч одне з показань для видалення мигдалин: часті ангіни (2 і більше на рік), в анамнезі паратонзіллярний абсцес, метатонзіллярние ускладнення (проблеми з серцем, нирками, суглобами), ознаки хронічної інтоксикації (температура вечорами 37 і більше градусів, слабкість постійна), високий АСЛ-О в крові, постійний неприємний запах з рота і часте скупчення пробок, хронічні дерматологічні проблеми і навіть безпліддя - тоді видаляйте їх. Дивіться http://lorsav.ru/tonzillit/. Виключайте також патологію носа (КТ пазух), тому що недостатнє дихання через ніс відбивається на мигдалинах (викривлення перегородки носа і т.д.). Виключайте також захворювання шлунка (гастроскопія). Дивіться http://lorsav.ru/vazomotornyi-rinit і головну. Поставте відмітку відповіді або натисніть на кнопку "Дякую" поряд з фото.

(Гість) Анна 06.12.2011 17:27

Привіт, підкажіть, будь ласка. Син ходить в садок з травня місяця. У травні відходили 4 дня і на місяць захворіли - була температура до 39 і ларинготрахеїт. лікувалися антибіотиками і вдома сидів місяць. Тільки вилікувалися, знову походили 4 дня і на 3 тижні захворіли. Потім вийшли, походили 3 дні і знову захворіли на 2 тижні. Потім з горем в навпіл проходили 6 тижнів (липень-серпень) відходів не захворівши. І як прийшла осінь у нас почалося - ми ходимо саме багато 4 дня в садок і вболіваємо. довелося 2 рази поспіль лікувати антибіотиками, тому що був сильний нежить, кон'юнктивіт, отит, ангіна, кашель і температура до 39., яка збивалася на 2-3 години і знову піднімалася. З травня місяця у нього збільшена права мигдалина. Коли почала лікування від акарицидов - вона зменшилася, але восени, коли знову стали часто хворіти - знову збільшилася. На цьому тижні вийшли в садок, після тижневого лікарняного, походили 1 день - у нього з'явився кашель, на другий день кашель став сильніше, і до всього іншого син скаржиться, що горло болить. заглянула в горлечко - воно червоне, а на мигдалинах наліт (цей наліт у нього при кожній застуді з травня місяця), а самі мигдалини пухкі. Пів року п'ємо іммупрет, промиваємо носик аквамарисом, п'є вітаміни, ферталь і хіллак форте. Уже й не знаю чим його поїти, аби не хворів. Підкажіть, що нам робити? Може якісь аналізи здати додатково, перш ніж до лора йти. У нас попереду день народження і новий рік, хочеться, щоб дитина в здоровому стані був на ці свята. Заздалегідь дякую

Юлія | (Жінки., 40 років, Перм, РФ) | 27.12.2011 12:44

Добридень! Підкажіть будь ласка у дочки 3 м четвертий день висока температура (до 40), жовті тягучі соплі, дихати толком не може, неприємний запах з рота, горло дуже червоне, а сьогодні з'явилися білі острівці на мигдалинах. Дитину дивилися вже 3 лікаря, кажуть що вторинна інфекція (ми вже 2 тижні. На лікарняному) лікуємося: промиваємо ніс, капаємо Назарел, п'ємо Ереспал, Арбідол, Амінокапронова к-та, робимо інгаляції з фізіологічним розчином, бризкає Гексоралом. Скажіть будь ласка, це правильно? Не треба починати пити антибіотики?

Наталя | (Жінки., 41 років, Першотравенськ, Україна) | 03.08.2012 14:46

Підкажіть будь ласка. Вчора дитина (4,5 років) після тривалої перерви (канікул) абсолютно здоровим пішов в садок, з садка забирала млявого як овоч. У садку дуже жарко, на вулиці теж. Будинки поміряли температуру-39.1, нічого не болить, тільки блювота 1 раз. Поїхали в лікарню - сказали ангіна, т.к.налет на мигдалинах і лейкоцити 15,9. Ацетону немає. Це все. Призначили антибіотики. Ніч протемпературіла. вдень теж, горло не болить взагалі. Це точно ангіна? Антибіотики обов'язково?

Хто має мигдалини (гланди), той має хронічний тонзиліт в тій чи іншій мірі. Пробки в лакунах мигдалин, це слущенний епітелій, убиті мікроби і т.д. - вони не є небезпечними. Якщо є, хоч одне з показань для видалення мигдалин: часті ангіни (2 і більше на рік), в анамнезі паратонзіллярний абсцес, метатонзіллярние ускладнення (проблеми з серцем, нирками, суглобами), ознаки хронічної інтоксикації (температура вечорами 37 і більше градусів, слабкість постійна), високий АСЛ-О в крові, постійний неприємний запах з рота і часте скупчення пробок, хронічні дерматологічні проблеми і навіть безпліддя - тоді видаляйте їх. Дивіться http://lorsav.ru/tonzillit/. Виключайте також патологію носа (КТ пазух), тому що недостатнє дихання через ніс відбивається на мигдалинах (викривлення перегородки носа і т.д.). Виключайте також захворювання шлунка (гастроскопія). Дивіться http://lorsav.ru/vazomotornyi-rinit і головну. Поставте відмітку відповіді або натисніть на кнопку "Дякую" поряд з фото.

(Гість) Анна Л. 28.12.2016 1:48

Доброго дня! У жовтні старша дочка з саду теж принесла стафілокок в горлі 1х10 в 5 ступеня. Білий наліт на мигдалинах причому точкообразний по всьому миндалинам, краснючее горло, запалені мигдалини сильно, подкашливание, соплі, температура тіла в нормі, на тлі аденоидита 2 ступеня (дитині 3г.8мес.) Антибіотик пропили 2 тижні флемоксин, дуже складно наліт йшов починаючи з 10-11 дня прийому антибіотиків невелике поліпшення відбулося. Дитина просидів вдома без відвідування саду 1,5 міс. Потім пішли в сад -спустя 3 дні відвідування дет. саду невелике було почервоніння горла, залишили доньку вдома, думали тиждень посидить, зміцніє і знову в сад піде. І знову те ж саме почалося і ще додався отит і кон'юнктивіт і молодшу дитину заразила тим же самим - знову антибіотик природно Флемоклав солютаб 10 днів прийому і в ніс ізофра, тому що отит - нікуди не дінешся (Ось 2 дня назад закінчила антибіотик давати горло майже вже видужавши, невеликі залишкові сліди хвороба були. Лікар прописав полоскання з радіолою рожевої і настоянкою прополісу і хлорофіліпт масляний на мову трохи капають. Сьогодні ввечері дивлюся - знову наліт з'являється і горло кравноватое. Що робити? Були й у Лора і Педіатра і інфекціоністів. Не допомагає поки нічого. Хто стикався з такою ситуацією. ЩО рОБИТИ? підкажіть будь ласка! Чим лікуватися? Може акі аналізи ще здати потрібно нам?


СТВОРИТИ НОВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ.