Фото - Луганский центр стоматологической имплантации

лікування ключових клітин в мазку

Health-ua.org - медичний портал онлайн консультації дитячих і дорослих лікарів усіх спеціальностей. Ви можете задати питання на тему 'лікування ключових клітин в мазку' і отримати безкоштовно онлайн консультацію лікаря.

2013-09-10 16:01:32

Запитує Ольга:

Доброго часу доби! На огляді у лікаря - без особливостей. Результати аналізів: лейкоцити 30-40, 10-25, ключові клітини в мазках, запальний тип мазка на цитологію. ІПСШ (все, в.т. мико-, уреаплазма, хламідії) НЕ Інтелект. Діагноз: ендоцервіцит, бак. вагіноз. Скажіть, чи достатньо підстав для висновку про ендоцервіциті. І адекватно таке лікування: ванночки (не сказали з чим), Оргіл, ГІНАЛГІН, кирин (2 ампули). Мене лякає велика кількість антибіотиків, а саме - кирин, так як до нього показання - лікування гонореї, чого у мене немає. Дякую за увагу!

11 вересня 2013 року

Відповідає Корчинська Іванна Іванівна:

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії

Скасовувати або змінювати призначення лікаря, заочно, неможливо.

2016-10-20 9:31:43

Запитує Ольга:

Привіт ситуація така-турбували рясні виділення і легкий неприємний запах, а також дискомфорт і болі при статевому акті-був пройдений курс флуканазола 7днів по 0.100 од, паралельно вагінальні свічки Тержинан 10 днів і спірнцеванія, потім метронідазол 7 днів по 3 таблетки тричі на день, в результаті запаху не стало і дискомфорт теж зник, але рясні виділення турбують, також після курсу прийому препаратів були здані кількісні аналізи на мікроінфекціі: - хламідія, уреаплазма, мікоплазма, гарднерела-нічого з цього не виявлено-0, також інекологіческій мазок на флору -Епітелій плоский (V) -трохи, Лейкоцити (V) -1-2, Ключові клітини (V) -не виявлені, Елементи грибів (V) -не виявлені, Мікрофлора (V) -Змішайте, Кількість мікрофлори ( V) -помірні, Епітелій плоский (C) -единичная, Лейкоцити (C) -10-15 ,,, Ключові клітини (С) -не виявлені, Елементи грибів (С) -не виявлені, Мікрофлора (С) -Змішайте, Кількість мікрофлори (С) -скудное, Епітелій плоский (U) -помірно,
Лейкоцити (U) -0-1, Ключові клітини (U) -не виявлені, Елементи грибів (U) -не виявлені, мікрофлора (U) -Змішайте, кількість мікрофлори (U) -скудное, Neisseria gjnorrhoeae-ні виявлено, Trichomonas vaginalis -не виявлено. ще після лікування пройшла 10-денний курс-вагінальними свічками для відновлення флори піхви, стало трохи краще, але виділення і не сильні болі все одно турбують, але вже без запаху, особливо під час статевого акту (раніше правий яєчник був травмований під час статевого акту, перебувала на стаціонарному лікуванні, після лікування є спайки). Підкажіть будь ласка судячи з результатів аналізів, чи можна змалювати картину в цілому, так як тимчасово перебуваю в іншому місті і немає можливості відвідати кваліфікованого спеціаліста.с моменту лікування статевий контакт був захищеним і донині таким і є. Через деякий час у статевого партнера був виявлений на слизовій статевого члена-червоний плоский лишай, я знаю, що він не передається, аналізи при цьому нормальні (думаю. Що це пов'язано з нервовою і імунною системою) але доктор додав, що виявлений стрептокок, скажіть передається чи стрептокок статевим шляхом і який його вид? Заздалегідь вдячна!

07 листопада 2016 року

Відповідає Геревич Юрій Йосипович:

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, к.м.н.

Добрий день. Мабуть був бактеріальний вагіноз, може бути кандидоз, потрібно відновити нормальну флору піхви - зробіть бак посів там повинні переважати лактобацили і не бути патологічної флори - статевий акт в презервативі, поки не вилікуватися партнер. Зверніть його увагу на дотримання гігієни. Стрептокок статевим шляхом не передається.

2016-09-20 8:54:48

Запитує Антон:

Добридень! Підкажіть, в мазку з уретри виявлено зростання епідермального стафілокока 10 * 7. На ЗПСШ перевірився заодно - все негативно (хламідії, уреаплазма, мікоплазма, трихомонади). Чутливість до антибіотиків Доксициклин S (+), Цефотаксим S (+), Цефтриаксон S (+), Фурагин S (+), Азитроміцин S (+), Левофлоксацин S (+). Ніяких проявів і скарг немає, відсутній свербіж, печіння, немає проблем із сечовипусканням, виділень теж немає ніяких. Аналізи здав, тому що дівчина проходила проф огляд у гінеколога і в мазку виявлені ключові клітини, флора багата змішана, коків не виявлено. Гінеколог порадила звернутися і мені до уролога. Питання - чи варто лікувати стафілокок, так як показники завищені, антибіотиками, оскільки багато пишуть що лікування антибіотиками може погіршити стан, тому що знищує заодно і корисну флору? Чи можу я заразити партнера? І звідки взагалі він взявся? І яка схема повинна бути, я маю на увазі, що разом з антибіотиками повинні бути призначені якісь імуномодулятори, йогурти для відновлення флори? І що в аналізі означає гем +. (Staphylococcus epidermidis гем +). На скільки взагалі це небезпечно, якщо ніяких клінічних симптомів немає? Дякую за відповідь!

17 листопада 2016 року

Відповідає Мазаєва Юлія Олександрівна:

Лікар-уролог вищої категорії

Добрий день, це банальна мікрофлора, яка не належить до групи статевих інфекцій, і не потребує лікування.

2016-08-27 7:32:36

Запитує Оксана:

Добрий день. В ході обстеження в приватній клініці був виявлений ВПЛ. З небезпечних генотипів (16,18,31,33,35,39,45,51,52,56,58,59,66,6,11) не виявлено. Був поставлений діагноз: кондиломи зсо.цервіціт. призначили інтробіон 1млн В.М. 1 раз в день через день-лікування 10 дней.І Бетадин свічки раз в день протягом 10 днів. Також брали мазок, в виділеннях виявлені ключові клітини гарднерел, доктор сказала що лікувати це не потрібно. Скажіть, допоможуть ці препарати і яким буде ефект, кондиломи зникнуть? Чи небезпечно це для статевого партнера і чи можна під час лікування жити статевим життям? Так як інтробіон дуже дорогий препарат існує його аналог? Також цікавить особисто Ваша думка з приводу моєї ситуації. Дуже хвилююся і Буду дуже вдячна за відповідь!

30 вересня 2016 року

Відповідає Геревич Юрій Йосипович:

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, к.м.н.

Добрий день, щоб партнер не заразився краще використовувати презерватив, передбачити результат лікування неможливо, класичний метод лікування кондилом -їх видалення. Користь від препаратів типу інтробіон (препарати інтерферону) не доведена в якісних дослідженнях.

2016-08-06 20:40:23

Запитує Олена:

Добрий день, буду Вам вдячна за відповідь.
Був незахищений контакт з новим партнером. Після чого у мене почалися виділення і свербіж. У партнера- біла висип на голівці статевого члега і свербіж. Пропили флукоаназол -5 днів, після свербіж і виділення зникли.
Здала мазок на мікрофлору після лікування. Лейкоцит-20-30, епітелій-в великій кількості; флора- кокко-бацилярної рясна, ключові клітини-виявлени.ерітроціти, трихомонади НЕ виявлени.дрожжеподобний грібок- суперечки поодиноких в препараті, міцелій поодін в препараті. Ступінь чистоти -3.
Питання- чи треба лікувати запалення. Чи треба лікувати партнера? Які препарати можете порадити?
Дуже дякую.

03 жовтня 2016 року

Відповідає Ющенко Тетяна Олександрівна:

Лікар гінеколог вищої категорії

За даними мазка можна думати про бактеріальному вагінозі. Якщо є скарги варто пройти курс лікування препаратами нітроімідазолові ряду. Якщо немає, то можна просто зробити акцент на збільшення кількості лактобактерій. Статевого партнера також потрібно проконсультувати у уролога при наявності скарг.

2016-05-26 15:41:31

Запитує Ольга:

Багато років у мене практично постійно жовті або коричневі виділення і дискомфорт по гінекології. Приписували різні свічки, які особливо не допомагали. Знову зробила мазок і бакпосев. Мазок показав: Cervix: Епітелій циліндричний - в значній кількості, Лейкоцити - покривають поле зору Слізь- значна кількість мікрофлора змішана в невеликій кількості, в більшості паличкова Vagina: Епітелій плоскій- в значній кількості лейкоцити -15-25 в полі зору Слізь- значна кількість мікрофлора змішана в середньому кількості, в більшості паличкова трихомонади, гонокок, гриби, ключові клітини - не знайдені. Бакпосів показав: Candida albicans КУО / мл 10 ^ 3 Enterococcus faecalis 10 ^ 5 КУО / мл Артібіотікограмма: Для Enterococcus faecalis Азітроміцін стійкий Амікацін стійкий Амоксиклав чутливий Ванкоміцін чутливий Гентаміцін стійкий Норфлоксацин помірно стійкий Офлоксацин помірно стійкий Тейкопланін чутливий Фосфоміцін чутливий Цефазолін помірно стійкий Цефоперазон стійкий Цефотаксим стійкий Цефтазидим стійкий Цефтриаксон стійкий Ципрофлоксацин помірно стійкий Ерітроміцін стійкий Для Candida albicans Амфотерицин чутливий Ітріконазол помірно про стійкий Клотримазол чутливий Ністатін чутливий Флуконазол чутливий
Загального антибіотика для обох немає.
Аналізи на інфекції що передаються статевим шляхом робила кілька разів, нічого не показали.
Статевим життям не живу кілька років.
Допоможіть, будь ласка, підібрати правильне лікування

30 травня 2016 року

Відповідає Босяк Юлія Василівна:

Лікар гінеколог, репродуктолог

Добридень, Ольго! Концентрації менше 10 * 4 санації не підлягають. У Вас немає проблем з запорами, наприклад? Ентерокок може з'явитися виключно з заднього проходу або при дисбактеріозі піхви. Я б радила Флуомізин місцево + пробіотики.

2016-05-03 12:05:48

Запитує Ольга:

Привіт, мені 22 роки. У мене ерозія шийки матки, яка займає 2/3 шийки. Пройшла аналізи на венеричні інфекції і виявили трихомонаду і уреаплазму. Лікар призначила лікування. Спочатку мазок був дуже запальний 70-80 лейкоцити + ключові клітини, флора кокова, після лікування: в каналі шийки - 40-50; в влагаліще- 50-60, ключових клітин немає, флора змішана. Під час лікування сексом не займаюся. Не розумію, чому лікування не допомогло, сказала, запалення пройде поступово, мені призначили повторно курс, але змінили препарати, зараз лікуюся метронітазол (свічки + таблетки) і вітаміни. Суворо дотримувалася всіх вказівок. Лікар сказала, що потрібно лікується три менструальних циклу (якщо запалення не минуло), а перевірятися не потрібно, так як результат все-одно буде слабо-позитивний, так це? (Не хочу вбити печінку) Коли можна припікати ерозію, яке число лейкоцитів має бути до припікання?

06 травня 2016 року

Відповідає Босяк Юлія Василівна:

Лікар гінеколог, репродуктолог

Добридень, Ольго! Лейкоцитоз спостерігається через ерозію шийки матки, скільки б Ви не брали антибіотики, поки не вирішите проблему з ерозією, підвищений рівень лейкоцитів буде спостерігатися. Якщо Ви пройшли один повноцінний курс антибіотикотерапії, то цього достатньо. Далі гінеколог на підставі необхідних обстежень (кольпоскопії, мазка на цитологію, біопсії шийки матки при необхідності) повинен підібрати оптимальний метод лікування.

2015-12-13 9:35:04

Запитує Олена:

Добридень! Турбують виділення, посилюються відразу після місячних, рибний запах теж тільки після місячних кілька дней.Появілісь кілька місяців тому. За результатами відвідування гінеколога - мазок на флору - лейкоцити, ключові клеткі.Кольпоскопія - ознаки хр ендоцервіциту. ПЛР на інфекції: мікоплазма, трихомонади, хламідії - не встановлені. Уреаплазма - виявлена ​​- Аналітична чутлівість тест-системи для Виявлення Ureaplasma spp. (Parvum + urealyticum) у матеріалі - 1x10 * 3 ГE / мл. Бакпосів на мікрофлору - Lactobacterium 10 ^ 5 КУО / мл
Gardnerella vaginalis 10 ^ 6 КУО / мл. Гінеколог наполягає на лікуванні уреаплазмоза з масивною а / б терапіей.Насколько виправдане застосування антибактеріальної терапії? Дякуємо.

17 грудня 2015 року

Відповідає Дика Надія Іванівна:

Лікар акушер-гінеколог першої категорії

У Вас знижений рівень імунного захисту. Лактобактерій недостатньо. В даний час необхідно лікування бак.вагіноза тому, що кількість гарднерелл в діагностичному титрі, а уреаплазма нижче діагностичного титру. Але, препарати для лікування гарднереллеза або бак.вагіноза можуть проліковують уреаплазмоз. На тлі лікування необхідний прийом лактобактерій, які необхідно продовжувати приймати надалі до 1, 5 місяці.

2015-11-10 10:21:10

Запитує Олена:

Доброго дня! Ми з чоловіком плануємо вагітність. У мене стояла спіраль Сирена, яку я зняла в мае.Ми три місяці оберігалися, щоб відновився організм після спіралі. У серпні я вирішила здати аналізи перед вагітністю. Ось що вони показали: мазок: лейкоцити-10-20-30-40 в п / зр.Епітеліальних.клеткі-в умерен.к-ве. Еритроцити НЕ обнар. Слиз-ні обнар.Мікрофлора-кокобацілярная.Гонококкі, трихомонади, хламідії, гриби-ні обнар. Гарднерели (ключові клітини) -обнар.Бактерій.ваг. Аналіз цитології: Тип 2: запальний тип мазка: нейтроф.лейкоціти-20-30-40 в п / зр. Флора змішана, кокобацілярная, значить. "Ключові клітини" бактер.ваг. Лікар призначила: гінекей 1 день, свічки Неотрізол.Сказала, що можете спокійно беременеть.Лечілісь разом з чоловіком. Через місяць я знову пішла до гігекологу і здала аналізи. Мазок: лейкоцити-15-18 в п / зр. Епітеліальних.клеткі-бол.к-во. Мікрофлора: кок-бац.ум. Цитологія: матеріал з шийки-тип1, ціт.картіна в норме.Матер. з цервік.канала-тип 1.Врач призначила Пробіолог по 2 кап 1 раз в день 2 тижнів. Гепабене 10-12 днів, Фоліо і Ельовіт. На моє запитання чи потрібно в піхву ставити свічки з лактобактеріями, вона сказала, що не треба, так як середовище в піхві стане дуже кислої і з'явиться зуд.Через місяць у мене був цістіт.Я приймала Фосфорал 1 пакет, Канефрон 50 кап * 3 рази вдень 2 тижні. Пройшли місячні і я пішла знову здавати аналіз, так як почалися рясні білі виділення, ніякої іншої не приємних відчуттів і запахів не було
Аналіз сечі був хороший, а мазок на цей раз показав: Лейкоцити 12-15 в п / зр. Епіт.клеткі-бол.к-во. Мікрофлора цілей бац.обільн. Гарднерели (ключові клітини) - ++++. Лікар сказала, що у мене постійно поновлюється гарднерела і погана флора і що ліки мій організм погано сприймає, потрібно йти до гастроентеролог з'ясовувати причину, чому ліки погано воспрінімаются.Попутно здати аналіз ПЦР на хламідії, уреплазми і мікоплазми та на Торч інфекції. Я вирішила здати ще й бак.посев. Ось що аналізи показали: ПЛР хламідії, уреплазми, мікоплазми- НЕ обнар.ТОРЧ інф: антитіла igM токсоплазма, біт омега дол вірус, герпес 1/2 типу-отр.Мой гінеколог сказала, що хороша гарднерели лікувати антибіотиками зараз не будемо. Потрібно поставити свічки Вагілак і пропити які небудь корисні біфідо і лактобактерії. Зараз я п'ю Лактіале, ставлю свічки Вагілак і роблю ванночки з маргагцовкой. Але ось як раз прийшов мій аналіз бакпосеви: Gardnerella vaginalis - 10 * 7 KУО / мл; Enterococcus faecalis - 10 * 3 КУО / мл. Скажіть, чи правильно було призначене лікування і чи правильно я лікуюся зараз? Може бути при такому бакпосева краще з антибіотиками і чи не зашкодить це зачаття і вагітності. Чи може це бути причиною того, що я поки не вагітнію, хоча я три місяці ходу на УЗД і дивлюся овуляцію. На УЗД все в нормі: фолікули і ендометрій дозрівають згідно циклу, місячні регулярние.Ответьте ласка, а то я вже не знаю до кого звертатися.