Фото - Луганский центр стоматологической имплантации

температура при герпесі

Health-ua.org - медичний портал онлайн консультації дитячих і дорослих лікарів усіх спеціальностей. Ви можете задати питання на тему 'температура при герпесі' і отримати безкоштовно онлайн консультацію лікаря.

2016-04-11 13:59:17

Запитує Олена:

У мене син, 19 років.
1. Перший підйом темп. до 39 С був на початку січня 2016, збили спец-ти неотл. допомоги, 2-й день 38,4, 3-й і 4-й - впала до норми.
2. Другий підйом темп.до 39,9 від 08.02.2016. Госпіталіз.в інфекційне відділення з DS: ГРВІ, Грип, прикоренева пневмонія КТтомограммой не підтвердилася. Призначено: Реленза, цефтриаксон, левомак, азитроміцин, реосорбілакт і препарати, що знижують темп. Органи черевної порожнини і нирок - без структурних ізмененій.Випісан 19.02.2016 з нормальною темеп.
3. У наступні два тижні після виписки - перемерз.
4. Третій підйом температури: 02.03.2016 до 39 і навіть до 40,5 (одинично). Зроблені лабораторні дослідження: Хламідії - негативні., Токсоплазма - негативні., Гепатити А, Б, С - отріц.но, ЕХО серця - додаткових структур на клапанах не виявлено, прогин передньої стінки на 4 мм, УЗД органів черевної порожнини - збільшені печінка і селезінка (спленомегалія), що спостерігається протягом всього часу лікування, Антинуклеарні тіла (ANA-9) - все негативні, МРТ гол. мозку - патології не виявлено, УЗД щитовидної залози - паталогії не виявлено, Аналіз пунктуната кісткового мозку - лейкемоїдна реакція нейтрофільного типу, ВІЛ - негативно, Збільшена Аспартаммінотрансфеназа 46,6, Аланінамінотрансфеназа - 97,9, Гаммаглутамілтранфеназа - 215, холестерину загальний - 6.91 (є лабораторні дослідження Євролаб), Аnti-CCP - 28, 31 (до 29.03 - вже 42, 69), Виявлено Герпес 6 типу (5 копій ДНК), проліковано протягом 10 днів Цимевеном - два рази по 500мл / добу, в подальшому аналізі не виявлено. З-РБ - 102, Антистрептолізин 09.03.16 - 315, а 29.03.2016 - 244. Зроблено МРТ колінних суглобів - початкові дегнератівние зміни. У зв'язку гіпотреміей був введений на 7 днів "солумедролом" в дозі 165 мг / добу, припинений на добу, в зв'язку з чим гостро постала коленная біль і підйом температури, введений в дозі 80 мг / добу, зараз приймає Метипред на добу 32 мг. Температура при спроби зниження до 24 мг / добу піднялася до 38,2, повернулися до 32 мг / суткі.МРТ колін. суст. - початкові дегенер.-дистрофічні зміни. Ревмат. фактор - 2,57 13.03.2016 і 2, 50 -29.03.2016. АТ до ДНК дволанцюгової - 1.00.Аналіз на Ферритин від 29.03.2016 - 195, на С-реактивний білок - 9,3, Прокальцитонін

01 червня 2016 року

Відповідає Васкес Естуардо Едуардович:

Лікар загальної практики, к.м.н.

Добрий день, Олена! За Вашим опису видно порушення імунного статусу, на тлі чого ускладнюється постановка конкретного діагнозу. Синдром Стілла виглядає на зараз як найвірогідніший і ведучий діагноз, його уточнення буде залежить від подальшого спостереження.

2015-05-09 11:51:48

Запитує Олена:

Добрий день. 4 дні тому вранці побачила на нижній губі ближче до краю червону крапку, на вигляд нагадувала слід від опіку або слід після прища або ранки. Через два дні розпухла нижня губа, червона пляма збільшилася, і почервоніла облямівка нижньої губи. Мазала добу ацикловиром, без змін, першу половину слід. доби нічим не мазала, а на ніч клотримазолом. Зараз губа нормального кольору, але червона пляма є, губа так само розпухла. Побачила всередині губи невелике почервоніння, подряпина, або капіляри, схоже на те, як на починається прищик. Губа не болить, що не чешітся, що не свербить, взагалі ніяк відчуттів. Бульбашок як при герпесі не було і немає. Температури немає. Чи не застудилася і не хворіла.
http://pixs.ru/showimage/puJtjtn89u_3068595_17241117.jpg - тут видно пляма
http://pixs.ru/showimage/le363aJKKG_2295183_17241126.jpg - тут припухлість

04 листопада 2015 року

Відповідає Імшенецький Марія Леонідівна:

лікар-стоматолог другої категорії Українсько-Швейцарської клініки «Порцелян»

Добрий день. Не бачу проблем на фото. Потрібен очний огляд лікаря. Можливо набряк на губі як прояв алергічної реакції на щось. Удачі вам

2010-08-21 18:32:25

Запитує Наталія:

Привіт, протягом 8-ми місяців мучуся від почуття болю і печіння в області малих статевих губ. Свербіння, виразок, висипу, гною, набряку немає. Біль посилюється коли сиджу. Слизова стала "зернистою", схожа на "гусячу" шкіру. Кондилом немає (робила кольпоскопію). Висипань як при герпесі немає і не було. Дерматолог сказав, що слизова "неспокійна", є роздратування і мікротріщини. Зверталася неодноразово і до гінекологів і до дерматовенерологам.Ставят діагноз ендометрит (лікування - Утрожестан); двосторонній хронічний оофорит, без лікування; цервицит пролечила за результатами посіву на флору і почуттів. до антибіотиків. Мазок гінек. Зараз в нормі, Хламидия, мікоплазма, уреаплазма, ВПЛ, герпес (ПЛР) робила 5 разів, все негативні. ВІЛ, RW, гепатити В, С - негативні. Призначають місцеве лікування на "авось" (Кліон-Д, Ливарол, Нео-Пенотран, Тержинан, Генферон, Пімафуцин, Пімафукорт, Акрідерм), але нічого не допомагає. Пройшла обстеження У ендогрінолога - норма, в т.ч. цукор. Нефролог теж нічого не виявила, всі аналізи в нормі. Загальний аналіз крові теж "хороший". Весь цей час тримається субфебрильна температура 36,9-37,4. Поставили діагноз "Термоневроз". Здала за власною ініціативою аналізи на антитіла до токсоплазми lgG 63,5 (референсне знач. 0,0-7,2), антитіла до цитомегаловірусу lgG 7,8 (референсне значення 0,00-0,40), інфекціоніст сказала, що це нічого не означає, причиною мого стану служити не може. Дуже втомилася від безрезультатних походів по лікарях і ізнуряющеего дискомфорту, порадьте до якого лікаря звернутися, які інфекції або захворювання можуть дати таку "картину", може бути здати ще якісь аналізи. Будь ласка, допоможіть, заранее спасибо.

07 вересня 2010 року

Відповідає Клішня Марина Анатоліївна:

Лікар вірусолог, к.м.н.

Доброго здоров'я Наталя! Виходячи з результатів аналізів, дійсно, щось певне сказати важко. Єдине, що я можу порадити спробувати звернутися до інших гінекологів. Можу порекомендувати: клініка «Добробут», лікар - Лелюх; клініка «Меді світ», лікар-Попова Т.А. Хай щастить.

2010-05-13 11:50:31

Запитує Angela:

Полтар місяці тому я звернулася до лікаря з болями в низу живота, при огляді лікар намацав ущільнення (в той момент він стверджував, що це позаматкова вагітність). Я була доставлена ​​в болница, де після УЗД і ХГ цей діагноз зняли. Лікували запалення протягом 3-х тижнів, капали Цефтреоксон, пила Даксіціклін, азонотерапія, фіз.процедури. Виписали з температурою 37-37.2. Після лікування були здані аналізи в ПЛР (уреоплазма, мікоплазма, хламідії, герпес, цітомегавірус, таксіпплазма, ВПЛ, онкомаркери 125,) була обнаружіна Уреоплазма (п'ять +), в мазку з цервекса лейкоцити - 25-30, дріжджові грибки - нитки міцелій. Підкажіть може при таких результатах бути сильне запалення і триматися температура? При калькоскопіі була виявлена ​​дисплазія. Чи впливає уреаплазма на розвиток ерозії шийки матки? Чоловік здавав аналізи, результати здоровий. Після статевого контакту зі мною у чоловіка починається висипання на статевому органі схожому на герпес, але герпес ні у нього ні в мене не виявлено. Може це бути його реакцією на мою уреоплазму і нитки міцелій? або йому треба доздати ще які-небудь аналізи?
Для лікування уреоплазми мені приписали Вілпрафен, Цітіал, Лінекс, св. Полижинакс. Вільпрофен дорогий препарат, можна для чоловіка замінити його яким-небудь іншим макролідом Азимед, Роксілід тому у чоловіка уреоплазма не знайдено, або вільпрофен це найкращий препарат для лікування уреоплазми? Після лікування плануємо вагітність. Зарание вдячна.

16 липня 2010 року

Відповідає Щербакова Ольга Вікторівна:

Лікар акушер-гінеколог

Добрий день. Для початку почнемо з чоловіка, у статевих партнерів не завжди виявляються захворювання що передаються статевим шляхом-я б порадила звернутися до уролога і перездати аналізи. Що стосується Вас, у мене є додаткові вопроси.1.температура тримається досі або пройшла після лікування .2.TORCH -Показники IgG-того ж герпесу у Вас і у мужа.3.Дісплазія при кольпоскопії яка, якій стадії.
Уреоплазма-це умовно-патогенні мікроорганізми, які є у всіх, але проявляються при ослабленому імунітеті або при запальному захворюванні, наприклад як у вас.
Моя порада, ще раз повторити кольпоскопію, після менструації. Дообследовать чоловіка і тільки потім приймати рішення про лікування антибіотиками.

2016-08-29 12:17:36

Запитує Наталія:

Доброго дня! 4 дні тому з'явилися такі симптоми: герпес, нудота, діарея (маємо все 4 дні, але зараз в більш густому стані), запалився лімфовузол з правого боку шиї, на щоці зсередини утворилася невелика пухлина у вигляді кульки, який заважає робити прикус, все 4 дня їм по мінім, так як немає апетиту і не приємно жувати пишу через пухлину. Природно вона супроводжується якоюсь незрозумілою ниючий біль. У перший вечір була температура 38. До ранку вона пішла. Зараз 4 день вже, все як і раніше присутня, крім нудоти. Плюс сьогодні почала боліти з цього ж боку щелепна кістка при натисканні, стало боляче відкривати рот широко через пухлину. На дотик там кулька не зафіксований на одному місці, тобто якщо на нього натиснути, то він злегка переміщається з місця тиску, через те, що погано їм ці 4 дні - з'явилася слабкість. Будь ласка допоможіть, мені страшно.

28 вересня 2016 року

Відповідає Імшенецький Марія Леонідівна:

лікар-стоматолог другої категорії Українсько-Швейцарської клініки «Порцелян»

Добрий день. Зверніться до стоматолога на огляд і рентгенографію. Удачі вам.

2016-07-06 19:03:07

Запитує Бота:

Здраствуйте! Я втомилася допоможіть мені будь ласка як мені бути? Рік тому вийшла заміж чоловік у мене був першим заразіль трихомоніазом і у флорі виявлені були диплококи, ПЛР уреплазмоз, ІФА крові Ig герпес 1,2тіпа цитомегаловірус, кандидоз! Постійно висипання на геніталіях герпес, при сечовипускання різі пекельні, виділення не сканчаемие по гінекології ендометрід аднексід хронічний, температура 37-37,3 слабкість, млявість, озноб, нездужання, свербіння в задньому проході рік вже в такому станів! Пролікувалася: препаратами-секнідокс, НАКСОДЖИН, сумамед, трихопол, текназ л, атрикан, ацикловір, зовіракс, флуканазол, ністатин! антибіотики-гентаміцин, цеф3, метрінідазол, ціпрокс, флорокс, бади всякі! Зараз в даний момент до всіх антибіотиків устоічівость з'явилося! Все симптоми збереглися! Незнаю як бути що робити стільки гінекологів обійшла без толку! Втомилася від усього цього сил немає! Допоможіть будь ласка як бути що робити ??? !!!

11 липня 2016 року

Відповідає Босяк Юлія Василівна:

Лікар гінеколог, репродуктолог

Доброго дня! По-перше, Ви проходили курс лікування разом з чоловіком? Якщо немає, то при відкритій статевого життя він буде постійно Вас заражати навіть після терапії, яка виписувалася. Ви пропили практично весь спектр медікаметнов, Ви робили бакпосев з піхви і сечі з антибіотикограмою перед лікуванням? На чистому місці стійкість до антибіотиків не розвивається ... "БАДи всякі" - це взагалі марна трата грошей. Ви не можете ходити по всім гінекологам і кожен раз приймати щось нове, як і не можете займатися самолікуванням. Необхідно дотримуватися думки одного фахівця, якому Ви довіряєте. Я б особисто радила Вам з чоловіком проколоти Алокін альфа, він допоможе домогтися довгострокової ремісії герпесу (тому що вилікувати герпес повністю неможливо, можна лише добитися ремісії).

2016-02-06 2:31:30

Запитує Аліна:

Привіт, допоможи мені розібратися. все почалося з того, що пів року тому у мене з'явилося відчуття клубка в горлі, пройшла лора і терапевта. в аналізах крові були підвищені лімфоцити до 48. лор призначила промивання мигдалин. після цього це почуття не минуло й трималася температура до 37,3. Через якийсь час здала аналізи на Веб.антітела класу g вірусу Епштейна Барра - позитивно кп 14,8. Антитіла класу m до вірусу Епштейна-Барр позитивно кп 1,98. Антитіла класу g цитомегаловірусу сільнопол-й кп 17,027 титр 1: 3 200, антитіла до вірусу простого герпесу сільнопол кп 28, 076 титр 1, 3 200 призначили панавір колоти по схемі, через місяць після лікування здала аналізи: антитіла класу g кп 17, класу m 1.3. anti hsv ig g авідності 90%. Anti hsv ig g титр 1: 800 при цьому лімфоцити 48, еритроцити 4,82, нейтрофіли 43,5, Самопочуття погане слабкість, температура до 37,3, збільшені лімфовузли. Почуття легкого годовокруженія і на тлі цього постійне відчуття страху. переживаю за дитину 1,5 року. чи можу я його заразити, і який прогноз моїх відхилень, за раніше спасибі, Аліна 22 роки.

15 лютого 2016 року

Відповідає Медичний консультант порталу «health-ua.org»:

Лікар загальної практики

Привіт Аліна! Ми радимо Вам звернутися на очний прийом до імунолога - одночасна активація кількох вірусних інфекцій найчастіше вказує на проблеми з імунітетом. Лікар повинен вивчити Ваш анамнез, провести огляд, зробити необхідні аналізи (в тому числі - імунограму) і за результатами - поставити діагноз і призначити терапію. Бережіть здоров'я!

2016-01-03 14:14:46

Запитує Олена:

Добридень!
13 листопада 2015 року напухли лімфовузли на шиї, температура 37. Зробили УЗД черевної порожнини, відхилень від норми не виявлено.
Здала кров на аналізи для виявлення причин.
ІФА анти-Citomegalovirus IgG + авідності 0.192 0.574 покладе 57%
ІФА анти-Herpes simplex IgG + авідності 0.125 0.144 покладе 62%
Herpes human virus 6 типу 0.397 0.445 1.1 покладе
Дослідження ДНК вірусу Епштейна-Барр
EBV-EA IgG 0.296 0.071 отрицат
EBV-VCA IgM 0.259 0.124 отрицат
EBV-NA IgG 0.177> 3 покладе
Також сказали здати аналіз на ВІЛ - результат негативний.
Діагноз інфекціоніста: герпес.
Лікування два тижні: Валовір, Антраль, Аміксин.
Лімфаузли не пройшли, температура по колишньому 37.
Направили на додатковий аналіз:
Toxoplasma gondii IgG (кількісно) результат - 392
До паразитолог потрапила на прийом 28 грудня 2015 року.
Діагноз паразитолога: Токсоплазмоз.
Виписали направлення на аналіз Імунний статус.
Сказали: без лікування ні в якому разі не вагітніти.
Лікування: Альфарекін ліофіл.
Діагноз сумнівний, тому що контакту з котами немає, домашніх тварин немає, фахівець в даній області, доступний мені в нашому місті тільки один, крім того знайшла про нього не добрі відгуки, лікування дороге, тому хотілося б почути Вашу думку і діагноз, небезпечно чи вагітніти, за інформацією в інтернеті не зрозуміло чи потрібно лікування таксоплазмоз при таких результатах аналізів.

14 січня 2016 року

Відповідає Босяк Юлія Василівна:

Лікар гінеколог, репродуктолог

Здрастуйте, Олено! Ваша ситуація мені абсолютно не зрозуміла. Збільшилися лімфовузли на шиї - Ви були на прийомі у ЛОРа, перевірили горло? За методом ІФА на наявність антитіл до Ig G ставити діагноз про наявність торч-інфекції неможливо. Наявність Ig G свідчить про контакт з інфекціями в минулому і в лікуванні не потребує. Діагноз "герпес" ставиться при наявності характерних висипань, з яких береться аналіз на ПЛР-діагностику. У вас висипання спостерігалися? При наявності Ig G до токсоплазми також ставити діагноз "токсоплазмоз" некоректно, особливо якщо не було контакту з домашніми тваринами. Якщо субфебрильна температура і збільшені лімфовузли спостерігаються вже місяць, то раджу додатково звернутися до гематолога. Без чіткої постановки діагнозу говорити про лікування неможливо.

2015-10-31 20:56:37

Запитує наталя:

Здрастуйте, у дитини 7 років аналіз ДНК ВЕБ 8.3 при нормі до 1.8, ДНК HHV-6 типу 5.3 при нормі до 1.8, діагноз вірус Епштейн-Барр хронічна форма і стадія загострення, збільшені лімфовузли у всіх групах до 1.5 см, рухливі, безболісні. Мононуклеари були три місяці тому 32, зараз відсутні, лейкоцити 52, моноцити 8, температура в нормі! Призначили імуноглобулін Епштен-Барр по 2 дози 7 днів, ммуноглобулін герпесу 6 типу по 2 дози 7 днів, циклоферон по 1 мл 10 днів! Ми не знайшли препарат проти герпесу 6 типу, питання чим можна замінити цю схему якщо цей препарат більше не випускають !? Спасибі заздалегідь!!!

11 листопада 2015 року

Відповідає Агабабов Ернест Даніелович:

Лікар загальної практики

Привіт Наталя, проводите терапія без імуноглобуліну.

Привіт Наталя, проводите терапія без імуноглобуліну

Читати далі

генітальний герпес

Одного разу заразившись генітальним герпесом, ви залишитеся з ним назавжди. У більшості випадків у хворих є тільки незначно виражені прояви або ж бачимо повністю безсимптомний наявність вірусу. Але це не означає, що він не вимагає уваги

Але це не означає, що він не вимагає уваги

Читати далі

Лейкемоїдні Реакції в дітей

Лейкемоїдні Реакції - це патологічні реактівні стани кровотворення, при якіх картина крови подібна до змін крови при лейкеміях та других системних захворюваннях пухлінної природи.

Лейкемоїдні Реакції - це патологічні реактівні стани кровотворення, при якіх картина крови подібна до змін крови при лейкеміях та других системних захворюваннях пухлінної природи

Читати далі

генітальний герпес

ГГ є однією з самих поширених вірусних інфекцій людини. Понад 90% населення земної кулі інфіковано ВПГ, і до 20% з них мають ті чи інші клінічні прояви інфекції. Герпетические інфекції представляють собою групу ...

Герпетические інфекції представляють собою групу

Читати далі

пневмонія

Пневмонія - це гостре неспеціфічне запаленою легеневої тканини, в Основі которого лежить інфекційній токсикоз, діхальна недостатність, водно-електролітні та інші метаболічні Порушення з патологічнімі Зсув у всех органах и системах дитячого організму.

Підкажіть може при таких результатах бути сильне запалення і триматися температура?
Чи впливає уреаплазма на розвиток ерозії шийки матки?
Може це бути його реакцією на мою уреоплазму і нитки міцелій?
Або йому треба доздати ще які-небудь аналізи?
Я втомилася допоможіть мені будь ласка як мені бути?
Допоможіть будь ласка як бути що робити ?
По-перше, Ви проходили курс лікування разом з чоловіком?