Фото - Луганский центр стоматологической имплантации

сильний герпес на губах

Health-ua.org - медичний портал онлайн консультації дитячих і дорослих лікарів усіх спеціальностей. Ви можете задати питання на тему 'сильний герпес на губах' і отримати безкоштовно онлайн консультацію лікаря.

2014-04-11 14:52:28

Запитує Світу:

Привіт, дуже прошу допомоги і ради! Уже третій місяць на шкірі висипання. Які в період загострення поширюються по всьому тілу включаючи обличчя і кінцівки.
Вперше я помітила кілька виступаючих цяток на животі, за пів години перед тим я ставила свічку "Реліф", більше я їх не використовувала. Прийняла таблетку діазоліну на ранок нічого не було. Потім через кілька днів, після сильного стресу з'явилися висипання (височіли над шкірою, рожевого і кольори) та зливалися в різні форми. Але не свербіли. Швидше боліла шкіра над ними. Після діазоліну на ранок знову пропали. До вечора з'явилися але з більшою силою, по всьому тіло і сильними буграми, набрякла губа. Ходила на швидку там вкололи предназолон і до ранку снів все пройшло, але до того моменту як я лежала ще в ліжку, я пройшлася в ванну і плями знову стали проявлятися дуже швидко. І не свербіли. Так я промучилася кілька днів. Антигістамінні не допомагали. Мене поклали в лікарню. Кілька днів після уколів було легше. також брала преднізолон в таблетках. Дієта була також. Ось сорбенти тоді мені не призначили. Після виписки все стало погіршаться. Висип інтенсивно з'являлася ввечері, вночі ставало легше але вранці все тривало знову. Алерголог яка мене лікувала в приватній клініці призначала сорбенти і очищення печінки "Лівонорм" Ефект не було. У зв'язку з тим, що у мене є герпес (можлива причина кропив'янки) назнчіла інферон і Протефлзід На другий тиждень стало ще гірше (прикладаю фото із загостренням
http://s006.radikal.ru/i213/1404/af/2e242db537dc.jpg
http://s019.radikal.ru/i635/1404/68/dbed2b9c3592.jpg
http://s018.radikal.ru/i527/1404/83/c2b0ffdd2081.jpg
Після цього лікар від мене відмовилася і нправіла до ревматолога. Ревматолог сказала що схоже на васкуліт і призначила "Олфен" після нього через 15 хвилин мені стало погано і тіло було вкрите висипанням набрякли сильно очі, обличчя і губи. Колола супрастин -трохи допомогло. Пріклдиваю фото.
http://s019.radikal.ru/i619/1404/6f/aa21edd8e2b4.jpg
http://s48.radikal.ru/i119/1404/c3/4bf1ff0c4621.jpg
Після цього знову лікарня і метіпред. Тепер я сніго помальнько зійшла зменшуючи дози. За час хвороби обійшла множемтво врачей.і здала купу аналізів. Узі ШКТ хороше, по гінекології в номі, аналізи хороші.
Ревмопроби в нормі.
Протягом останнього тижня стало трохи полегшення. Сипле тільки ввечері і не так сильно. Вранці і цілий день висипного немає. Брала два тижні "Мікотон", Еріус 1 р.в день, На ніч Сингуляр 2 т. І Атраркс н ніч. Начебто були поліпшення, але помічаю що з кожним днем ​​все більше сипле. Сиджу на дієті постійно, боюся їсти, особливо страшно вечорами, сил уже немає, допоможіть радою, будь ласка.
Ось ще результати імунограми. Імунолог подозревет аутоімунних кропивницю.
IgA 0,55 n (1,2-2)
IgM 1,60 n (0,8 -1,5)
IgG 8,50 n (8-12)
IgE 75,00 n (0 -130)
Тест ЦІК 49,00 н до 54
НСТ спонтанний 0,00 н (5-12)
НСТ стімульованій 11,00 н (20-40)
Індекс стімуляції 0,00 н (3-5)
Фагоцитарний показною 32,00 н (50-80)
Фагоцитарний індекс 7,00 н (4-9)
Лейкоцити 8,4 н (4-8)
Лімфоцити 4,452 н (0,72 -3,2 Г / л)
СD3 2,05 n (0,36-2,4)
CD4 1,20 n (0,22 -1,44 Г / л)
CD8 0,85 n (0,13 -1,12 Г / л)
CD16 0,98 n (0,11 -0,96)
CD22 0,49 n (0,11 -0,96)
Імунорегуляторній індекс (СD4 / CD8) 1,00 n (1,4 2)
Тест ІМЛ з ФГА 0,20 n (0,2- 0,4)

15 квітня 2014 року

Відповідає Пухлик Борис Михайлович:

Лікар алерголог вищої категорії, д.м.н, професор, президент Асоціації алергологів України

Потрібно розібратися, це рецидивна кропив'янка або васкуліт. Раджу звернутися в алергоцентр при ЛОР -Інститут. Не витрачайте направсно гроші на імунологію.

2014-02-24 9:06:48

Запитує Natali:

Здраствуйте. Перша вагітність завмерла в 4 тижні в серпні 2012р., Були карічнивіе виділення, зробили узі, виявилося, що є гематома. Під час вагітності я отримала сильний удар в бассейене не знаючи, що вагітна, припускаю, що гематома утворилася від удару. Зробили мед аборт.После здала всі аналізи, виявили ЦМВ, у чоловіка теж тільки ЦМВ. Пройшли курс лікування, перший курс мені не допоміг, я пройшла курс лікування вдруге. Завагітніла рівно через рік в тому ж місяці на тлі дюфастона. У другий день затримки зробили узі, воно показало, що вагітність відповідає 2 неделям.У мене було запалення, ставила свічки віферон і вранці з'явилася карічневое мазня.Гінеколог оглянув, сказав, що ознаки викідіш немає, додав дозу дюфастона. Тоді вагітність була десь 4 тижнів. Через кілька днів знову каричневая мазня. Сахрані вагітність. У следуйушій день зробили узі сердечко билось. Після цього виділення більше не були. Перше скрінігових узі норма. Де то в 10 тижнів виліз герпес на губі, перехворіла на грип. Ще в сечі були бактерії, запалу антибіотики по назанчения лікаря-вільпрофен, нітроксалін, Канефрон. Після цього все було добре. У 20 тижня на УЗД виявили синдром Денді - Уокера, ще інше узі поставило і порок серця. Зробила переривання, викликали роди.Гістологію плода не зробили, тому що вага була 350г.С чоловіком зробили аналіз на каріотип, чекаємо результатів. Я читала, що якщо вагітність переривається на ранніх тижнях, то в більшості случиях є генетичні відхилення, і ось я дуже боюся, що у нас генетична проблема. Як ви думаєте, в чому проблема, чи пов'язані дві невдалі вагітності, що зробити, щоб народити здорогово дитини, і чи є у мене реальний шанс.Я дуже боюся повтору, готова на все, щоб народити здорогово дитини, не поспішаю, можу чекати хоч 5 років. Допоможіть пожайулса, ніхто не дає повноцінні відповіді на мої вопроси.Я дуже отчаенна. Чи може розвиватися порок від грипу або через антибіотики, або можливо ЦМВ знову піднявся?

26 лютого 2014 року

Відповідає Корчинська Іванна Іванівна:

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії

Давайте розбиратися по порядку. ЦМВ виявлено яким методом? Які конкретно були результати? Далі Вас правильно відправили на здачу кариотипов, через місяць буде результат. З ним потрібно буде звернутися на консультацію до генетика. Тільки після детального обстеження можна говорити про подальшу стратегію.

2013-06-22 21:20:39

Запитує Мілада:

Добрий день. Я спостерігала у себе раніше герпес на губах і підборідді. Після переохолодження і сильного стресу у мене з'явилася тріщина на нижній губі. Я мазала її два дні жирним шаром гігієнічною помадою. Після чого губа опухла і на ній з'явилися кілька прішіков або Пузирко з гноєм виходяшіе за червону облямівку губ. А всередині губа почервоніла. На наступний день я почала завдавати мазь ліпастін і після чого прішікі (три) вкрилися червоною кіркою і з неї виявлялося жовтий чи гній чи слиз. На обох губах з'явилися жовті кірочки, які легко знімалися. Я в сумнівах чи був це герпес, або алергія на помаду хоча користувалася її кілька разів. До сих пір два тижні губи горять і поколює. Скажіть будь ласка опис схоже на герпес або може щось інше? Дякуємо.

22 липня 2013 року

Відповідає Васкес Естуардо Едуардович:

Лікар загальної практики, к.м.н.

Доброго дня! Описане Вами не вважаю зараз герпетическим загостренням, однак герпес грав свою роль роками впливаючи на ваш імунітет. Зараз рекомендую комплексне лікування за участю лікуючого лікаря.

2013-05-29 20:08:06

Запитує Ліка:

Здравствуйте, будь ласка, дайте відповідь, прошу Вас !!!! Ми розлучилися з хлопцем три місяці тому. Днями він надіслав мені повідомлення, що у нього виявився генітальний герпес і що це я у всьому винна. У мене ніколи симптомів не було, але я все-таки пішла в лікарню здати аналізи. Вони будуть готові тільки через тиждень, а чекати нестерпно. Будь ласка допоможіть! Я спати не можу, вся на нервах. Невже у мене генітальний герпес і я його заразила? Просто в інтернет не зовсім розумію я через якийсь період часу після статевого акту виявляється цей самий герпес? Може бути таке, що ми були разом рік, розлучилися, а через три місяці у нього це спливло? До нього у мене партнерів не було років зо три. Єдине, місяців шість тому у нас був оральний секс (з мого боку), а в цей час у мене був герпес на губах дуже сильний, аж до сверблячки. Я не можу дочекатися результатів аналізу, мені жити не хочеться, невже я зламала людині життя ((((((((((((((((

07 червня 2013 року

Відповідає Медичний консультант порталу «health-ua.org»:

Лікар загальної практики

Привіт, Ліка. Найчастіше розвиток генітального герпесу викликає вірус простого герпесу, котрий передається статевим шляхом при контактах в піхві, а також при оральному і анальному сексі. Найбільш заразні будуть партнери з явними симптомами герпесу - наявність висипань, свербіння на шкірі і слизових, підвищення температури тіла. У своєму запитанні Ви і описали шлях зараження Вашого партнера * місяців шість тому у нас був оральний секс (з мого боку), а в цей час у мене був герпес на губах дуже сильний, аж до сверблячки *. Так як Ви пишете, що іншого статевого партнера, крім Вас, у колишнього молодої людини не було протягом 4х років, а також підтверджуєте шлях його зараження - то можна стверджувати, що Ви його заразили. Проявитися симптоми генітального герпесу могли вже протягом 2-10 днів після описаного Вами орального сексу. На жаль, лікування генітального герпесу складне, так як домогтися повного лікування вкрай важко. Тому, Вашому колишньому молодій людині треба буде пройти тривале лікування і перебувати під наглядом уролога. Бережіть здоров'я!

2013-01-01 23:46:35

Запитує Василиса:

Доброго дня! На тлі сильного зниження імунітету відбулося первинне зараження генітальним герпесом. Статевий партнер один. При цьому у чоловіка раніше були виражені прояви герпесу на губах, але ніколи не було проявів генітального герпесу. У мене ніколи не було проявів ні того, ні іншого. За кілька днів до появи симптомів у нас був оральний статевий контакт, причому у чоловіка була відкрита тріщинка на шкірі губ, а у мене був знижений імунітет (зокрема, внаслідок недавно перенесеного кандидозу). Наскільки ймовірно, що сталося орально-генітальний зараження герпесом 1 типу? І чи означає це, що годі й очікувати рецидивів в області геніталій при лікуванні курсом ацикловіру? Наскільки доцільно в даному випадку тривале лікування валтрекс і призначення додаткової терапії? А також, чи є ймовірність зараження партнера, якщо він вже є носієм герпесу 1 типу?

14 січня 2013 року

Відповідає Ирха Ліна Сергіївна:

Лікар акушер-гінеколог

Герпес міг передатися від чоловіка. Рецидив можливий. Активація інфекції у статевого партнера можлива. Про доцільність лікування можна судити тільки на очній консультації, це вирішується індивідуально

2011-10-03 7:27:47

Запитує Станіслав:

Добрий день.
у мене вже тиждень розлад шлунка. але в туалет ходжу 1 раз в день вранці іноді і ввечері але за тиждень таке було 2 рази. стілець рідкий але густий НЕ водянистий. 3 дні п'ю вугілля активоване не допомагає. Після прийому їжі або туалету відчуваю не сильні болі шлунка і кишечника (шлунок в основному у верхній частині). Одночасно з розладом з'явився герпес на губі (може як то взаємопов'язано). протягом дня в основному дискомфорт у верхній частині шлунка. також після прийому їжі і води поевляется бурління в животі. які лікарські препарати можна спробувати попити для лікування ??? і з чим може бути пов'язана така розлад ???

06 жовтня 2011 року

Відповідає Ткаченко Федот Геннадійович:

Лікар проктолог вищої категорії, к.м.н.

Привіт, Станіслав. Описані Вами симптоми можуть свідчити про якесь неблагополуччя органів травлення. Заочно, в режимі віртуальної консультації сказати в чому-ж причина Ваших проблем неможливо. У зв'язку з цим Я б хотів Вам порекомендувати звернеться на консультацію до кваліфікованого гастроентеролога і проктолога. Після консультативного огляду можна буде встановити попередній діагноз, при необхідності призначити додаткові обстеження і відповідне лікування.

2011-02-14 10:37:49

Запитує Наталія:


Доброго дня!
Мені 34 роки.
Влітку 2007 року захворіла ГРЗ (як тоді поставили), було короткочасне підвищення температури до 39 (кілька годин), потім вона сама спала. Але потім, з наступного дня і потім майже рік спостерігалася наступна симптоматика - болі в горлі, але не сильні, частий нежить, слабкість, стомлюваність, сильна пітливість, болі в м'язах, біль у подребьях (в області обох нирок), болі в попереку, підвищення температури після обіду до 37.5, постійні висипання герпесу на губах. УЗД нирок і ін. Органів в нормі. Аналізи інфекцій не виявили - лише О-стрептолизин (перевищення норми в 4-5 разів). Курси антибіотиків не допомагали. У підсумку, в травні 2008 вирізали гланди. Герпес на губах купировался 4-х місячним курсом Валтрекс. Після операції відчувала себе добре. Хоча пару раз, епізодично були скарги на різкий біль в суглобах (лікті, коліна, стегна), яка мігрувала і сама проходила протягом тижня.
Однак у вересні 2010 року трапилася невелика застуда, після якої знову стали з'являтися все старі ознаки - температура в другій половині дня, слабкість, стомлюваність, сильна пітливість, болі в суглобах (на цей раз менш сильні, але постійні), часті висипання герпесу на губах , додалися постійні сильні серцебиття (допомагає тільки анаприлин), порушення сну, сильна дратівливість. О-стрептолизин здавався три рази (перший раз було перевищення норми в 5 раз, наступні 2 перездачі з інтервалом в два тижні були в нормі - без будь-якого лікування). Герпес купировался 4-х місячним курсом валтрекса, болі в суглобах - періодичними курсами Аркоксія. Останній місяць погіршення загального стану - додалися головні болі, відчуття постійного грипу (при цьому приймала грипферон так як реально епідемія грипу і вся сім'я хворіє).
Аналізи інфекціоніста показали наступне:
Антитіла до ВІЛ не виявлені
Токсоплазма IgGТоксоплазма IgM не виявлені
Антитіла до цитомегаловірусу (IgM) - не виявлені
Антитіла до цитомегаловірусу (IgG) - 1/200 (Нижня межа норми-0.002, Верхня гр.норми-NA)
Антитіла до хламідій Trahomatis (IgM) - не виявлені
Антитіла до хламідій Trahomatis (IgG) - 0 (Нижня межа норми-0.200, Верхня гр.норми-NA)
Антитіла до вірусу герпесу (IgM) - Чи не виявлені
Антитіла до вірусу герпесу (IgG) 1тіпа - 74 (Нижня межа норми-0.0, Верхня гр.норми-85)
Антитіла до вірусу герпесу (IgG) 2тіпа - 50 ((Нижня межа норми-0.0, Верхня гр.норми-80)
Посів крові на анаероб. і аеробних. бактерії і чувст. до Антіб. - зростання анаероб. і аеробних. бактерій відсутній
Антитіла до ядерного антигену вірусу Епштейн-Барр IgG - 518 ед.мл (референсні зн. 0,00-5,00)
Антитіла до капсидному білку вірусу вірусу Епштейн-Барр IgM -
Лейкоцити знижені до 3.7 при референсних значеннях 4,7-10,0. Влітку лейкоцити були в нормі.
Лікар сказала, що у мене хронічна форма Епштейн-Барра і призначила:
1. Изопринозин по 1г х 3р / д - 10 днів, перерва 10 днів, потім знову курс 10 днів
2. Віферон 4 по 1 свечех2р.д, - 10 днів, потім 3р в тиждень - 3 тижні
3. Циклоферон 150мг по 4 таблетки - 1 р в день (1,2,4,6,8,11,14,17,20,23)
Огляд через місяць.
Будьте ласкаві, дайте відповідь будь ласка на след.вопроси:
1. Чи варто перевіряти ще раз аналіз? Чи достатньо двох маркерів, які у мене взяли або потрібні всі чотири?
2. Таке зниження лейкоцитів викликано вірусом? Ймовірно чи що зниження лейкоцитів і ослаблення імунітету викликало активацію вірусу? Чи можна це якось перевірити?
3. Що варто ще обстежити - аналізи на інші інфекції, узі якихось органів, ехограми, інше?
4. Мій 8-річний син часто хворіє (4-6 разів на рік), восени почалася сильна алергія, в січні повторився обструктивний бронхіт на тлі вірусної інфекції (перший раз був в квітні). Але вилікувався досить легко сумамедом, массажом грудної клітини і інгаляціями. Зараз в перебігу дня також спостерігається підвищення температури до 37.3-37.4 (вранці і ввечері нормальна температура). Чи варто дитині проводити аналізи на Епштейн-Барр?
5. Додаткові рекомендації?
Завчасно дякую за відповідь

22 лютого 2011 року

Відповідає Бацюра Анна Володимирівна:

К. мед.н. Асистент кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги

Доброго дня! Рекомендую здати вам здати антитіла IgG до капсидному антигену вірусу БВ, IgM до капсидному антигену вірусу БВ, IgG до нуклеарного антигену вірусу БВ, IgG до ранніх антигенів вірусу БВ. Так само рекомендую вам проконсультуватися у гематолога, щоб не пропустити захворювання крові.

2011-02-11 15:04:59

Запитує natalia:

Доброго дня!
2. Коли найімовірніше почалася хвороба - ще в 2007 році або все ж восени 2010?
3. Які прогнози на одужання? Чи варто коригувати призначення лікаря?
4. Що варто ще обстежити - аналізи на інші інфекції, узі якихось органів, ехограми, інше?
5. Мій 8-річний син часто хворіє (4-6 разів на рік), восени почалася сильна алергія, в січні повторився обструктивний бронхіт на тлі вірусної інфекції (перший раз був в квітні). Але вилікувався досить легко сумамедом, массажом грудної клітини і інгаляціями. Чи варто дитині проводити аналізи на Епштейн-Барр?
6. Додаткові рекомендації?

09 березня 2011 року

Відповідає Клішня Марина Анатоліївна:

Лікар вірусолог, к.м.н.

Доброго здоров'я Наталя! Можливо через 2-3 тижні варто повторити аналізу на вірус Епштейна - Бара. Однак, зі свого боку можу сказати, що антитіла до ядерного антигену з'являються набагато пізніше, через 4 тижні після інфікування, досягають високих рівнів і можуть зберігатися все життя, як показник імунітету (IgG-антитіла). Антитіла до капсидному антигену (IgG) можуть персистувати на низькому рівні все життя. Напевно, Наталя, Вам здасться дивним моя порада, але попробуйтеізменіть своє ставлення до власного здоров'я. Необхідно зміцнювати імунітет: вітаминопрофілактика, раціональне харчування, регулярні прогулянки на свіжому повітрі, а краще фізкультура (це стосується і Вашого сина). Навчіться правильно реагувати на стреси і ставитеся до себе як до здорової людини, але з любов'ю. Будьте здорові!

2011-02-02 22:30:30

Запитує Наталія:

Доброго дня! Допоможіть будь ласка хоча б порадою. Мені 38 років, 6 я вагітність, 1а і 4я - діти, 2,3,5я аборти. Зараз 10 ть тижнів, чекаємо малюка. У мене резус негативний, у чоловіка позитивний. Проблема в тому, що я всі свої роки майже ніколи не хворіла, а з початку вагітності ще не було дня без проблем. Спочатку герпес на губі, відразу після фурункули на обличчі, ще не зажили а вже сильна застуда, гострий біль в горлі, без температури, відразу після горла ячмінь, який не пройшов а затвердів, утворилася капсула. Лікар сказала - різати! І ось застуда, сильний кашель, хоча лікар вважає це алергією, незнаю на що. Хрипів немає, кашель зі спазмами, триває вже 2 тижні без змін. Скажіть будь ласка, чи є у мене шанс народити нормального, здорового дитини?

11 лютого 2011 року

Відповідає Агабабов Ернест Даніелович:

Лікар загальної практики

Привіт Наталя, та Ви можете народити здорового малюка навіть не дивлячись на всі ці проблеми, інформативна буде консультація в медикогенетичному центрі в плані ведення вагітності.

Привіт Наталя, та Ви можете народити здорового малюка навіть не дивлячись на всі ці проблеми, інформативна буде консультація в медикогенетичному центрі в плані ведення вагітності

Читати далі

Алергія на обличчі лікування

Алергія на обличчі, лікування якої в найбільш важких випадках вимагає термінового медичного втручання, може не тільки стати причиною шкірних висипань, а й привести до розвитку небезпечного ускладнення як набряк Квінке.

Алергія на обличчі, лікування якої в найбільш важких випадках вимагає термінового медичного втручання, може не тільки стати причиною шкірних висипань, а й привести до розвитку небезпечного ускладнення як набряк Квінке

Читати далі

Що Ви знаєте про власне здоров'я?

З величезної кількості розтиражованому інформації витягти раціональне зерно буває досить важко. Особливо, коли справа стосується здоров'я. Як зрозуміти, які з засвоєних знань дійсно корисні, а які є небезпечною помилкою?

Як зрозуміти, які з засвоєних знань дійсно корисні, а які є небезпечною помилкою

Читати далі

Папіломавірусна інфекція (ПВІ)

Папіломавірусна інфекція відноситься до захворювань, що передаються статевим шляхом. Папіломавіруси (ВПЛ) - широко поширена і найбільш мінлива група вірусів, що інфікують людини. Дізнайтеся, які типи вірусу як себе проявляють і чим загрожують.

Дізнайтеся, які типи вірусу як себе проявляють і чим загрожують

Читати далі

Вірус герпесу лікує рак

Дуже багато людей знайомі з таким неприємним явищем як «лихоманка» на губі або в районі носа. Підвищення температури тіла, іноді з сильним ознобом змінюється хворобливими пузирчастими висипаннями, які дуже повільно гояться. По-науковому це захворювання називається герпес. Воно викликається вірусом, який, одного разу оселившись в організмі людини, живе там до самої смерті «господаря» - вигнати хитрий вірус неможливо. Але вчені з допомогою методів генної інженерії поставили шкідливий вірус на службу людині. «Приручений» вірус не тільки вибірково вбиває ракові клітини, але і стимулює імунну систему людини.