Фото - Луганский центр стоматологической имплантации

шви після пологів

Health-ua.org - медичний портал онлайн консультації дитячих і дорослих лікарів усіх спеціальностей. Ви можете задати питання на тему 'шви після пологів' і отримати безкоштовно онлайн консультацію лікаря.

2009-01-21 15:23:56

Запитує Наталія:

Доброго дня! 1,5 місяці тому народила третю дитину. Останні років 10 періодично загострювався геморой, але справлялася самотужки свічками і мазями. Тиждень тому після підняття важких предметів і диспепсії з'явився різкий і постійний біль, особливо після дефекації. Біля анального отвору виявила висячий ущільнення, дуже хворобливе, вирішила що щось не те з швом після пологів. Хірург-проктолог після тільки зовнішнього огляду поставив діагноз: хронічна анальна тріщина + геморой і сказав, що консервативне лікування не допоможе. Призначив на 24 січня операцію, але проблема в тому, що я годую грудьми. Може все-таки перенести операцію, але нестерпний біль не дає можливості навіть ефективно вставити свічку. Що Ви можете порадити в моєму випадку, щоб і мені полегшало і не нашкодити дитині. Заздалегідь велике спасибі.

21 січня 2009 року

Відповідає Ткаченко Федот Геннадійович:

Лікар проктолог вищої категорії, к.м.н.

Здраствуйте Наталья!
Я не знаю де Вас консульітровалі і хто Вас консультував, але якщо Вас прооперують то швидше за все від грудного вигодовування доведеться відмовитися, але якщо поглянути на проблему з іншого боку, а саме те що Ви так страждаєте від болю, то можливо іншого виходу і немає.
Мені важко Вам рекомендувати оперуватися чи ні без очної консультації, але спробуйте попити наступне лікування, можливо воно вам допоможе і дасть змогу в даний момент почекати з операцією і перенести її на період після закінчення годування. Приймайте наступне:
1) необхідно адекватне знеболювання протягом 3-5 днів з кратність 2-3 рази на день, краще якщо це будуть ін'єкційні препарати у вигляді внутрішньом'язових ін'єкцій - з огляду на те що Ви годуєте грудьми виберіть відповідний препарат разом з педіатрами;
2) місцево до збільшеного гемороїдальних вузла прикладайте примочки з розчином 40% глюкози - примочки міняти кожні 3-4 години.
3) на ніч і кілька разів в день вводите в анальний канал і наносите на гемороїдальні вузли мазь "Гепатромбин Г";
4) постарайтеся нормалізувати за допомогою дієти свій стілець - повинен бути м'який, щоденний стілець, для цього вживайте достатню кількість рідини (вода, соки, молоко, чай, відвари сухофруктів і т.д.) + тушковані овочі + запарені сухофрукти.
5) Приймайте для розм'якшення стільця наступні проносні мукофальк (по 1 п 2 рази в день) + вазелінове масло (по 1ст. Ложці 3 рази на день під час їжі) + лактуфільтрум (при необхідності).
6) Для полегшення стільця при виникненні позиву на дефекацію обов'язково перед стільцем знеболюючі (за 20-30 хвилин) і ставте зустрічну мікроклізму (100мл соняшникової олії + 200 мл води).
7) після стільця підмивайтеся теплою водою і приймайте теплу (Т-30-32С) сидячу ванночку з відварами трав (кора дуба + ромашка) - сидіти 10-15 хвилин.
Сподіваюся що мої рекомендації Вам допоможуть.
З повагою Ткаченко Ф.Г.

2015-12-08 11:20:10

Запитує jana:

добрий день.мне видалили матку після родов.почему не знаю досі так як після кесерового перетину була на 5 добу знову проведена операція-лікар написав в ув'язненні після родової огляд шва-чистка так як він мені тиснув до того болю шов што я втрачала свідомість він говорив видавлює зайву кровь.После двох днів він хотів знову таємно провести операцію- але людина яка там працював дізнався про те і передзвонив што заберіть її він сьогодні робить операцію без вас.потом пам'ятаю струму одне як консиліум обласної приїхав -який викликали мої рідні і оповіді Чи што ми просто рятували вас і повинні були видалити матку.
мені 24года.било мнетосеченія була на 5 добу знову проведена операція-лікар написав в ув'язненні після родової огляд шва-чистка так як він мені тиснув до того болю шов што я втрачала свідомість він говорив видавлює зайву кровь.После двох днів він хотів знову таємно провести операцію- але людина яка там працював дізнався про те і передзвонив што заберіть її він сьогодні робить операцію без вас.потом пам'ятаю струму одне як консиліум обласної приїхав -який викликали мої рідні і сказали што ми просто рятували вас і повинні були видалити матку.
мені 24года.било мнетогда 21 до сих пір важко ето всьо згадувати тімболее пісать.хожу кожні 3-4 мес.на повний огляд гінеколог узі на груди на кішечнікузі Наузен шва.На даний час у мене завжди велика кіста розмірами 52-47 іноді 75- 65.врач говорить для мене кіста ето норма вона жовтого тела.не призначає мені ніяких таблеток нікогда.я почуття добре іноді коли проходить цикл ошушенія больові як Бутт штото ноет.хочу почути вашу консультацію всьо я правильно роблю? може потрібно видалити кісту але не варіант што вона знову не появітса.спасібо.

24 грудня 2015 року

Відповідає Босяк Юлія Василівна:

Лікар гінеколог, репродуктолог

Доброго дня! Після виписки зі стаціонару Вам повинні були дати на руки виписку, в якій все повинно бути описано. Щодо кісти сказати складно, однак з місяця в місяць вона з'являтися або збільшуватися в розмірах не може в нормі. Якщо кісти фолікулярні, то вони лікуванню не підлягають. Якщо кіста іншого типу, то вона через 3 місяці спостереження підлягає видаленню.

2015-10-02 13:19:45

Запитує Олена:

Чи може жінка після пологів пройшло вже 2 роки не отримувати оргазм з розрив промежини 2 ст так як затиснені нерви або це дурниці. Допоможіть будь ласка і можна шов цей як то прибрати

12 жовтня 2015 року

Відповідає Дика Надія Іванівна:

Лікар акушер-гінеколог першої категорії

Після пологів розриви гояться протягом 7-14 днів, тим більше, що їх вшивають .... Ерогенні точки можуть змінюватися, гормональний фон інший, жінка змінилася, чоловік нічого не змінив ні в собі, ні в ставленні до жінки .... для того, щоб отримати оргазм потрібно, щоб було бажання, ніхто і ніщо не заважали і місце усамітнення .... для цього потрібні двоє закоханих коханців, а не відпрацювання подружнього обов'язку ....

2015-05-25 14:00:06

Запитує Олександра:

Привіт, підкажіть будь ласка. Я народила 10 місяців тому, було накладено невеликий шов, так само з'явився геморой. Він мене не турбує, чи не кровит, просто є невеликий шматочок шкіри. Після пологів через деякий час почався невелике свербіння в області ануса (де шов і геморой). А зараз при самостійному огляді побачила, що шкіра навколо ануса світліше, практично біла. Чому так?

24 червня 2015 року

Відповідає Лисенко Віталій Миколайович:

Лікар хірург-проктолог вищої категорії

Добрий день. Індивідуальні особливості пігментації в області рубця.

2014-12-08 14:53:53

Запитує карина:

Доброго дня! Минуло 8 місяців після пологів ... народжувала сама, наносили Олін маленький, внутрішній шов ... пологи були легкі ... зараз при огляді лікар сказав, що у мене відкрита матка, призначили діагностику кск ... що це може бути? Чому у мене не сократмлась матка? При сексі потрапляє повітря в піхві, іноді дуже боляче від цього ...

22 грудня 2014 року

Відповідає Дика Надія Іванівна:

Лікар акушер-гінеколог першої категорії

Карина, добрий день! Не пишіть дурниць! Вам необхідно провести кольпоскопію, швидше за все у Вас є ерозія шийки матки. Решта питань, але без дурниць, можна відповісти на прийомі, після огляду в жіночій консультації.

2014-09-26 21:10:39

Запитує Анна:

живе
Я народила 2,5 місяці тому.
Мені поставили внутрішні і зовнішні шви. Коли на 6 тижні після пологів пішла на консультацію гінеколог сказала що шви запалені. Вилікували. Зараз знову пішла на конс. На цей раз ШМ запалена і ще сказала що ШМ синюшність. від чого таке може бути ???

06 жовтня 2014 року

Відповідає Медичний консультант порталу «health-ua.org»:

Лікар загальної практики

Доброго дня! Причиною запалення шийки матки є інфекція, в тому числі - захворювання, що передаються статевим шляхом. Причиною зміни кольору шийки матки на синюшний може бути вагітність, а також деякі гінекологічні захворювання, судити про наявність яких може тільки лікуючий лікар. Слизова шийки матки також може ставати злегка синюшного в другій фазі менструального циклу. Бережіть здоров'я!

2014-06-22 7:12:43

Запитує Ксенія:

Добрий день! Я різко стала худнути після пологів, точніше кесарево.Мой вага до вагітності становив 60 кг.на 9 міс вагітності 72 кг. Схудла за 4.5 мес.Последніе 3 тижні я стала інтенсивно скидати вес.Спортом і на дієті не сиджу. Годую грудью.Сейчас я важу 48 кг.У мене часто стало боліти в області шва внутрі.Что відбувається?

23 липня 2014 року

Відповідає Подопрелова Олена Костянтинівна:

Лікар гінеколог-ендокринолог вищої категорії, дієтолог

Шановна Ксенія, з наведених вами даних, випливає необхідність негайно звернутися до лікаря з метою обстеження і встановлення причини втрати ваги-таких існує безліч. Необхідний детальний огляд та опитування а також лабораторне обстеження. СПОЧАТКУ ПРОКОНСУЛЬТУЙТЕСЯ У ГІНЕКОЛОГА І ЕНДОКРІНОЛОГА.СКОРЕЙШЕГО ВАМ ОДУЖАННЯ!

2014-06-18 11:32:52

Запитує Катя:

Добрий день. Після пологів на огляді лікар замело червоність на шийки матки, сказала ерозія. пологи проходили з ручним розкриттям і накладенням швів на шийку матки. Аналізи в нормі, сказали прийти через пів року. Я прийшла пізніше, з деяких причин, майже через рік, аналізи внорме, призначили кольпоскопію. На кольпоскопії виявили рубцеві деформації і ще якісь мозаїки - підозра на дисплазію. Здала як мені і сказав лікар аналізи на інфекції-ВПЛ, уреаплазма, мікоплазма, хламідіоз. Негативно. Призначили лікування тержінаном і Генферон 10 днів, далі свічки з бетодіном 10 днів і гель панавір підмиватися. Біобсію не брали. Як ви вважаєте це взагалі адекватне лікування в моєму випадку і чи треба лікуватися чоловікові як то Добрий день. Після пологів на огляді лікар замело червоність на шийки матки, пологи проходили з ручнимраскритіем і накладенням швів на шийку матки. Аналізф внорме, сказали прийти через пів року. Я прийшла пізніше-майже через рік, аналізи внорме, призначили кольпоскопію. Накольпоскопіі виявили рубцовиедеформаціі і підозра на дисплазію. Здала аналізи на інфецкіі ВПЛ, уреаплазма, мікоплазма, хламідіоз. Усе. Негативно. Призначили лікування тержінаном і Генферон 10 днів, далі свічки з бетодіном 10 днів і гель панавір підмиватися. Біобсію не брали. Як ви вважаєте це взагалі адекватне лікування в моєму випадку і чи треба лікуватися чоловікові як то зі мною і найголовніше від чого?

20 червня 2014 року

Відповідає Босяк Юлія Василівна:

Лікар гінеколог, репродуктолог

Привіт, Катя! Чоловікові проходити лікування не потрібно. При підозрі на дисплазію зазвичай проводиться біопсія. Якщо Вам її не призначили, значить гінеколог порахував, що можна обійтися консервативним лікуванням і нічого критичного немає. Проходьте курс лікування, а потім необхідна контрольна перевірка.

2014-03-14 8:35:36

Запитує татьяна:

У мене після кесарів пройшло 8 років а виділення з одного уколка шраму так і не прекращаются.А коли поношу важке шрам починає хворіти і виділення усіліваются.После пологів у мене були ослжненія загноїлося шов.Врач сказав що це через те, що у мене 2отріц група крові.Подскажіте що мені делать777

17 березня 2014 року

Відповідає Сафонов Ігор Володимирович:

Лікар-дерматолог Інституту дерматокосметології доктора Богомолець

Добрий день. Вам треба звернутися до гінеколога, або хірурга. Можливо - це лігатурний свищ.

Можливо - це лігатурний свищ

Читати далі

Кесарів розтин: минуле, сьогодення і майбутнє

Ця стаття призначена для лікарів сімейної медицини, оскільки саме до них в недалекому майбутньому будуть звертатися жінки з питаннями, що стосуються не тільки здоров'я дитини та інших членів сім'ї, а й репродуктивних планів, перебігу вагітності та пологів, ...

Ця стаття призначена для лікарів сімейної медицини, оскільки саме до них в недалекому майбутньому будуть звертатися жінки з питаннями, що стосуються не тільки здоров'я дитини та інших членів сім'ї, а й репродуктивних планів, перебігу вагітності та пологів,

Читати далі

Кесарів розтин

Екстрене кесарів розтин робиться в процесі пологів, якщо раптом з'являються ускладнення, що загрожують життю матері або дитини.

Екстрене кесарів розтин робиться в процесі пологів, якщо раптом з'являються ускладнення, що загрожують життю матері або дитини

Читати далі

Як уберегти себе від раку молочної залози

Рак молочної залози - це найбільш поширена злоякісна пухлина серед жінок. За даними статистики, в 2012 році більше 20% виявлених у представниць слабкої статі випадків раку доводилося на пухлини молочної залози.

За даними статистики, в 2012 році більше 20% виявлених у представниць слабкої статі випадків раку доводилося на пухлини молочної залози

Читати далі

Видалення щитовидної залози через пахву - вже реальність

Роботи-хірурги не плід уяви письменника-фантаста: все більше хірургічних операцій в світі, причому досить складних, виконується за участю робототехніки. Використання новітніх досягнень інженерної думки і, перш за все, електроніки дозволяє розширити можливості медицини і врятувати більше людських життів. Фахівці вже відзначають помітні переваги «механічної руки». А лікарі ставлять «залізного хірурга» все нові завдання: роботи, прекрасно зарекомендували себе в гінекології і урології, тепер отримують більш відповідальне завдання - проводити операції на щитовидній залозі.

Очу почути вашу консультацію всьо я правильно роблю?