Фото - Луганский центр стоматологической имплантации

холецистит жовчного міхура

2010-11-30 18:40:02

Запитує я ....:

мені 17 років
дискомфорт в області серця, поколює, іноді покалівает і спину, здається, що щось тече ... не знаю як це і пояснити ... хоча ЕКГ нормальне, ритм не порушений, узі серця не призначили ....
щитовидка ... рік тому була збільшена, гормони були а нормі ... в цьому році нормальне, т.е.уменьшілась в порівнянні з тим годом.по гормонам-еутіероз
по травній системі - гастрит, холецистит, жовчний міхур застійний ...
дуже хвилююся .... у мене вже почалася кардіофобія .....

06 грудня 2010 року

Відповідає Беш Дмитро Ігорович:

Лікар кардіолог, аспірант кафедри сімейної медицини

Добрий день. Зробіть Ехо серця. Якщо на ньому все буде в нормі тоді зверніться до невропатолога тому ймовірно що ваші скарги обумовлені проблемами з хребтом.

2016-04-29 18:18:28

Запитує татьяна:

Добрий день. У мене 15 років тому після отруєння миш'яком з'явилися захворювання холецистит, панкреатит. З тих пір в харчуванні обмежуючись, намагаюся їсти нежирне, що не смажене. Але недавно 3 тижні тому з'їла несвіжий салат з овочів, після цього на ранок з'явилися непроходящие болі в підребер'ї. Зробила УЗД, висновок був такий: непрямі ознаки хронічного холециститу, реактивне зміна лимфоузла в воротах печінки, вибухає кіста лівої нирки. (Жовчний міхур: вміст: анехогенние, стінка: розмита до 4 мм, об'єм: 17 см2, розташування: типове, форма: овальна. Підшлункова залоза: контури: хвилясті; розмір головки: 2.8 см, тіла: 2,6 см, хвоста: 3,0 см; вірсунгов проток: не розширений; структура: однорідна ехогенність підвищена. Гепато-билиарная система: контури печінки: рівні , чіткі; сагінальний розмір печінки: П.Д.: 10,5 см; Л.Д.: 5,7 см; з судистую малюнок: збережений; загальний жовчний протік: 0,3 см; структура: однорідна середньої ехогенності. У воротах печінки гіпоехогенний л / у 1,0 см.) ліків ніяких не пила. Начебто строгою дієтою відвареної і пареної їжею, відваром ромашки стала оправлений, але три дні тому почала їсти свіжий помідор і частіше пити відвар шипшини, і щось знову стан погіршився, знову болі в підребер'ї, навіть після їжі болі не вщухають. Я хотіла б запитати чи можна мені пити урсофальк? чи допоможе зняти біль і виправитися або якщо не підходить, то що краще пити? І можливо що від помідора знову стан погіршився?

15 червня 2016 року

Відповідає Агабабов Ернест Даніелович:

Лікар загальної практики

Привіт, Тетяна, така картина більше нагадує загострення хронічного панкреатиту, зверніться на прийом до лікаря, можливо буде потрібно медикаментозна терапія в доповненні до дієти, самостійно починати прийом урсофальк непотрібно.

2016-04-05 19:21:30

Запитує Марія:

Добрий день. У мене ЖКХ, деформація жовчного міхура в н / 3, конкременти Д 19,7 і 32,5 мм. Турбують болі в правому підребер'ї. Необхідна операція, але це пов'язано з великими ризиками, тому що я інвалід 2 групи загального захворювання. Діагноз: гіпоталамічний синдром, нейро-ендокринна форма. Цукровий діабет 2 тип, середньої тяжкості. Ожиріння 3 ступеня змішаного генезу (гипоталамическое і аліментарно-конституційне), прогресуючий перебіг. (Моя вага - 155 кг). Ішемічна хвороба серця. Стабільна стенокардія ФК 3. Атеросклеротичний міокардіосклероз, аортосклероз. СН IIА. Гіпертонічна хвороба 2 ст., 3 ступеня, гіпертензивне серце. ЖКХ. Хронічний калькульозний холецистит. Ерозивний гастродуоденіт. Стеатогепатоз. Об'ємне утворення правої нирки (Т1 N0 M0) .Хроніческій пієлонефрит. Подагра. Остеохондроз поперекового відділу хребта, ускладнений грижею міжхребцевих дисків L5-L4. Люмбалгія. Коксоартроз правого тазостегнового суглоба.
Чи практикуються в Україні методи видалення каменів, альтернативні оперативного втручання (напр. Контактний хімічний літоліз і т.д.)? В яких клініках України при оперативному втручанні практикується епідуральна анестезія? Можливо, в нашій країні є інші варіанти видалення каменів у випадку, коли оперативне втручання пов'язане з великими ризиками? І якщо є, то де?

12 квітня 2016 року

Відповідає Булик Іван Іванович:

Лікар хірург вищої категорії, к.м.н.

При такій супутньої патології операцію виконують тільки в разі абсолютних показань. Виконати таку операцію в умовах епідуральної анестезії можливо в будь-який спеціалізованій клініці де є відповідні фахівці, але цей підхід не усуває можливі ускладнення. Контактний хімічний літоліз, можливо, в майбутньому і буде мати практичне значення, але поки-що ця методика на етапі експерименту. У Вашому випадку застосування навіть цієї методики має протипоказання: розмір каменів більше 2 см., Надмірна вага, конкременти повинні бути холестеринові (рентгеннеконтрастние).

2015-10-04 20:13:03

Запитує Оксана:

Вітаємо! Прийшла до гастроентеорологу, який поставив мені діагноз гастродуоденіт в стадії уповільненого загострення, потім після лікування хронічний холецистит в фазі ремісії. Також в жовчному міхурі виявили камінь 19,9 мм (жовчний з перегином в області шийки на цьому перегині камінь і знаходиться). Ми з чоловіком плануємо вагітність і лікар дуже настійно порекомендувала видалити жовчний, пояснюючи тим, що при вагітності можуть бути ускладнення. Видаляти орган, який мене зовсім не турбує не хочеться, але кожному прийомі, лікар піднімає тему видалення жовчного. Хочеться почути відповідь на питання і справді його прям так уже необхідно видаляти? Дякуємо

02 листопада 2015 року

Відповідає Шидловський Ігор Валерійович:

Лікар сімейної медицини, терапевт першої категорії

З цього питання необхідна консультація хірурга і акушер-гінеколога.

2015-09-23 18:55:46

Запитує алена:

Добрий вечір. Будь ласка, допоможіть розібратися з проблемою жовтизни очних склер і свербіння, особливо в куточках очей. Здала купу аналізів: на віруси гепатітаB, C - результат не виявлено; білірубін: 8,64-2,16-6,48; АСТ-22,6; АЛТ-19,6Е / л; лужна фосфатаза-132,2Е / л. Зробила УЗД черевної порожнини-печінку селезінка, жовчний міхур, підшлункова залоза в розмірах не збільшені, правда не дивлячись на це поставили дігноз хронічний холецистит. Відправили здати аналіз на АТ до лямблій-результат негативний. Результату ніякого -Зате грошей витрачено много.Посоветуйте що робити далі в кого ще лікуватися. Заздалегідь вдячна.

28 жовтня 2015 року

Відповідає Молебна Оксана Василівна:

лікар-офтальмолог вищої категорії

Жовтизну склери можна надавати таке дегенеративне захворювання кон'юнктиви як пінгвекули. Небезпеки воно для ока не представляє, але і не лікується медикаментозно. Сверблячка може бути проявом алергічної реакції і запалення. Частково може бути пов'язаний з хронічним холециститом, оскільки повіки - це видільної орган і склад його секрету пов'язаний з функцією печінки. Відвідайте офтальмолога, але думаю основне лікування буде у терапевта.

2015-08-07 8:52:12

Запитує Віктор:

Доброго дня. У мене така проблема: 10 років тому видалили жовчний міхур, т.к.до цього довго лікували холецистит безрезультатно, мучили сильні болі в правому підребер'ї. Після операції нічого не змінилося, стало тільки гірше, вже десять років сиджу на жорсткій дієті. Неодноразово проходив обстеження, всі аналізи крові і сечі в норме.Лежал на обстеженні та лікуванні в Дніпропетровському інституті гастроентерологіі.Аналізи до лікування і після в нормі. Результати гастроскопіі- гастродеуденіт: слизова помірно гіперемована. Узі печінки і підшлункової: печінку в нормі, підшлункова: розміри в нормі, дифузно неоднородная.Протокі чисті, без ізмененій.Прошел обстеження магнітно-резонансну холангіопанкреатографію - ніяких змін немає, все в норме.В інституті мені поставили діагноз хронічний панкреатит, з больовим синдромом .Стандартное лікування: спазмолітики, ферменти, квамател, реосорбілакт ніякого ефект не дають. Болі як були так і залишилися. Постійні запори.Соблюдаю дієту, їм 5 разів на день порціями 200-300 Г.С. кожною їжею ферменти 28000. Ефект нульової. Болі постійні в основному праве підребер'я. Тупі, ниючі, бувають пекучі, іноді перестає боліти з права, починає боліти з лева. Буває в підребер'ї перестає боліти, і починає хворіти в районі серця, за грудниною, буває віддає в праве плече. Останнім часом знизилася тиск, Завжди було 130/90, тепер стало 105/60, з'явилася арітмія.Кардіограмма практично в нормі, кошти від аритмії не допомагають, тиск падає ще ніже.Ну і найцікавіше - початком цвітіння амброзії, у мене почалася пилкова алергія .Коли я почав приймати антигістамінні препарати, у мене різко зменшилися болі в підребер'ї, пройшла нудота, нормалізувався тиск, покращився самопочуття, чи не стало арітміі.Такое враження, що травлення заработало.Хотя трохи і болить. Звідси у мене питання: може я не те лечу.Может корінь проблеми в іншому, а не в панкреатіте.Какіе аналізи чи обстеження мені зробити, що б знайти причину. Куди звернутися? Куди податися?

10 серпня 2015 року

Відповідає Васкес Естуардо Едуардович:

Лікар загальної практики, к.м.н.

Привіт, Віктор! Схоже більше на проблеми печінково-жовчного характеру, а після залишився постхолецистектомічний синдром. На жаль, ці проблеми не завжди вдається лікувати, а їх хронічний перебіг залучає все більше органів (кишечник і підшлункову залозу в вашому випадку). Зверніться до гастроентеролога, попросіть перевірити печінку (печінкові проби та інше), однак, відсутність змін в обстеженнях не виключає вищезгадані підозри, але це вже індивідуальні лікарські роздуми і думки. Відповідно і будуть рекомендації

2015-06-06 16:55:25

Запитує Марія:

Здравствуйте! Мені 27 років. Видалили жовчний міхур. Діагноз хронічний холецистит. Після виписки призначили пити гепопротектори. Питання: обов'язково пити його і з якою метою ???

19 червня 2015 року

Відповідає Булик Іван Іванович:

Лікар хірург вищої категорії, к.м.н.

Це питання треба адресувати вашому хірурга. Якщо діагноз хронічний калькульозний холецистит без ускладнень і супутньої патології-необхідності в прийомі гепатопротекторів немає.

2015-05-23 13:34:07

Запитує Катерина:

Привіт !!!!! вже незнаю куди звертатися !! На початку квітня 2015 року відбулася отравленіе..помучілась кілька дней.болел шлунок і праве подребье.говорілі йти на ФГДС, але я все не решалась.спустя тиждень мені стало погано, запалило все в шлунку, почастішали сердцебіеніе.спустя півгодини все прошло.ещё через тиждень відбувається такий же напад, на цей раз викликали скорую.оні сказали на прийом до терапевта.попав на прийом, вона ставить діагноз хрон.гастродуоденіт.Випісивает купу аналізів і направленіі.на той момент призначає Омез ДСР, метронідазол, Алмагель ь і дієту # 1.Через 4 дня я пройшла ФГДС.Заключеніе: дуоденогастрального рефлюкс жовчю, помірно вираженний.Помімо цього робила УЗД черевної полості.заключеніе УЗД: печінка-контури рівні, ехоструктури однорідна; жовчний міхур деформований розміри 61 * 27 мм , стінка міхура до 3,3 мм в порожнині жовч і загальний проток4,3.Поджелудочная-дифузно неоднорідна, розмір головки-2,1; тіла-1,7; хвост2,1.діагноз-хронічний холецистит, дифузні зміни підшлункової желези.Также було пройдено УЗД щитовидної залози з укладенням -множественние колоїдні кісти.Сдала а Аліз на гормони щитовидки все в норме.Аналізи крові теж все в норме.Терапевт призначив лікування - дієта # 5,1; креон 25000-3 рази в день 1 місяць, мотилиум-1табл 3 рази в день 10 днів, алмагель 1 М.Л 3 р в день 3 тижні, еманера 20 мг 1 раз на день 3 тижні, аллохол 1 т 3 рази в день 10 дней.также пила амокс.прошло півмісяця лікування начебто все стало нормально, дієту дотримувалася, скинула вес.курс лікування закінчується 25 травня .але тижнів зо два тому мені ставати знову плохо.сперва було почуття страху, смерті.начіналось серцебиття покривалася мурашкамі.потом проходило коли виходила на свіже воздух.работаю кухарем в кафе.неделю тому з'явилося печіння в епігастрії, з'явилася відрижка, клубок у горлі стоіт.20.05 вирішила сходити перевірити серце на Екг мені ставлять діагноз арітмія.на УЗД серце без патологіі.Появілась задишка, трохи проіду важко дихати серцебиття починається учащенное.21.05 йду до терапевта і там ставати погано почалася тахікардія викликали скорую.Скорая робить ЕКГ і не бачать нічого плохого.меня везуть в лікарню і там ще раз роблять ЕКГ.і знову нічого плохого.но з'являються підозри на ОКС.прі тому що не тільки 24 года.конечно я раніше курила але кинула ще давно до захворювання, ну і випівала.также здала аналізи на кров які виявилися благополучними для серця і лікарі зняли підозри на стенокардію.Отправілік гастроентерологу.её діагноз такий-дискінезія жовчовивідних шляхів за гіпотетичним типу .ГЕРБ Ост.сіндром роздратованого кішечніка.опять ж на рекомендували дорогущих ліків, при тому сказавши навіщо я взагалі креон пью.но я його п'ю і до цього день.врач направив до невропатолагу (астенічний синдром) .до нього я ще не ходила, та і незна чи варто ідті.у мене були підозри на міжреберної невралгію.больно грудну клітку при пальпаціі.паралелльно грудній клітці боляче позвоночнік.Помогіте ласка я вже незнаю від чого лікується до кого йти !!! Кожен день сиджу і думаю що зі мною, постійне відчуття страху смерті.Жіву в Казахстані тут не такі вже й хороші лікарі, тільки можуть посилати один до одного і виписувати дорогі ліки.

17 листопада 2015 року

Відповідає Васкес Естуардо Едуардович:

Лікар загальної практики, к.м.н.

Привіт, Катерина! Висновки Ваших лікарів поділяємо: хронічний гастродуоденіт з холецистопанкреатитом, до якого приєднався такий частий синдром як ВСД. Будь-яка причина може виявитися достатньою, для того, щоб проявити світло на хронічні хвороби, а іноді, щоб дати початок ім. У Вашому випадку, схоже, проблеми вже мали місце, просто без яскравих клінічних проявів (отруєння було вирішальним фактором). Рекомендую набратися терпіння і виконувати рекомендації Вашого терапевта або гастроентеролога, хто займається Вами.

2015-04-20 11:45:14

Запитує Гульнара:

Привіт року 6 тому у мене виявили поліп 7мм і холецистит в жовчному міхурі, через роки два поліп ріс до 9мм.Но при цьому болю ніякої не було. Потім я вийшла заміж, народила і як то забула про все це. В цьому році восени з'явилися болі на правому боці тягнуть, особливо коли хочу їсти, поїм, проходить біль. Їздила на узі, кажуть що поліп зменшився, знову став 7мм.І болю як то пройшли, нічим не лікувала. А ось навесні знову з'явилися болі на тому ж місці. На операцію поки не хочу, тому що плануємо вагітність. Як, якими ліками мені треба лікуватися? Допоможіть будь ласка!

12 травня 2015 року

Відповідає Булик Іван Іванович:

Лікар хірург вищої категорії, к.м.н.

Доброго дня. Вас необхідно дообследовать тому, що скарги дуже характерні для проблем зі шлунком і дванадцятипалої кишкою.

2010-11-30 18:40:02   Запитує я

Читати далі

Холецистит (без холелітіазу)

Хронічний холецистит - хронічне запальне захворювання жовчного міхура, що сприяє розвитку і поєднується з функціональними порушеннями моторики жовчного міхура.

Хронічний холецистит - хронічне запальне захворювання жовчного міхура, що сприяє розвитку і поєднується з функціональними порушеннями моторики жовчного міхура

Читати далі

Жовчнокам'яна хвороба (холелітіаз)

Жовчнокам'яна хвороба - захворювання, обумовлене порушенням обміну холестерину та / або білірубіну і характеризується утворенням каменів в жовчному міхурі (холецистолітіаз) і / або в жовчних протоках (холедохолітіаз).

Жовчнокам'яна хвороба - захворювання, обумовлене порушенням обміну холестерину та / або білірубіну і характеризується утворенням каменів в жовчному міхурі (холецистолітіаз) і / або в жовчних протоках (холедохолітіаз)

Читати далі

АлАТ в крові

АлАТ в крові (а якщо бути більш точним, то аналіз на АСТ або АЛТ) - це дослідження крові на один з ферментів печінки, повна назва якого «аланінамінотрансфераза».

АлАТ в крові (а якщо бути більш точним, то аналіз на АСТ або АЛТ) - це дослідження крові на один з ферментів печінки, повна назва якого «аланінамінотрансфераза»

Читати далі

Білірубін в крові

Білірубін в крові дуже інформативний показник стану організму, який дозволяє лікарям діагностувати багато захворювань різної природи.

Білірубін в крові дуже інформативний показник стану організму, який дозволяє лікарям діагностувати багато захворювань різної природи

Читати далі

холангит

Холангит - запальне захворювання поза- і жовчних проток, що має гостре або хронічне рецидивуючий перебіг.

Холангит - запальне захворювання поза- і жовчних проток, що має гостре або хронічне рецидивуючий перебіг

Читати далі

Карсіл® перешкоджає утворенню каменів в жовчному міхурі

Печінка є головною фабрикою нашого організму: з жовчю виводяться продукти обміну речовин, «залишки» прийнятих ліків, і корисні складові, які беруть участь у перетравленні їжі. Однак дуже головний «резервуар» для зберігання жовчі - жовчний міхур, не справляється з навантаженням. Застій жовчі може привести до утворення каменів в жовчному міхурі.

Я хотіла б запитати чи можна мені пити урсофальк?
И допоможе зняти біль і виправитися або якщо не підходить, то що краще пити?
І можливо що від помідора знову стан погіршився?
Чи практикуються в Україні методи видалення каменів, альтернативні оперативного втручання (напр. Контактний хімічний літоліз і т.д.)?
В яких клініках України при оперативному втручанні практикується епідуральна анестезія?