Фото - Луганский центр стоматологической имплантации

Український горілчаний магнат Черняк: "Мене хотіли вбити!" - Новини Дніпра - Бізнесмен упевнений, що напад на нього було спланованою акцією | СЬОГОДНІ

  1. Український горілчаний магнат Черняк: "Мене хотіли вбити!" 29 листопада 2011, 12:37 Переглядів: ...
  2. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
  3. Орфографічна помилка в тексті:
  4. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
  5. Орфографічна помилка в тексті:
  6. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
  7. Орфографічна помилка в тексті:
  8. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
  9. Орфографічна помилка в тексті:
  10. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
  11. Орфографічна помилка в тексті:
  12. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
  13. Орфографічна помилка в тексті:

Український горілчаний магнат Черняк: "Мене хотіли вбити!"

29 листопада 2011, 12:37 Переглядів:

29 листопада 2011, 12:37 Переглядів:

Черняк стверджує, що його хотіли вбити. Фото: zp.comments.ua.

Відомий український бізнесмен запорізького походження Євген Черняк упевнений, що напад на нього було спланованою акцією. Про це власник ТМ "Хортиця" заявив коментарі порталу "Запоріжжя. Коментарі".

Крім того, Євген Черняк упевнений, що даний інцидент був замахом на його життя. "Коли нападає одночасно 10 чоловік (які до цього обнімаються і вітаються один з одним, що чітко видно на записі відеокамер), і роблять це синхронно і без причини, це говорить тільки про одне - це спланована акція", - впевнений Євген Черняк.

"Тільки професіоналізм моєї охорони врятував мене від більш важких наслідків ... Цей напад був замахом на вбивство ... У мене є відеозапис, де це чітко видно", - говорить власник ТМ "Хортиця".

Також Євген Черняк заявляє, що він вимагає об'єктивного розслідування даного інциденту.

"Якщо я - особа, яку охороняють, далеко не бідна людина, не може відчувати себе в рідному місті в цілковитій безпеці, що говорити про всі інші жителів Запоріжжя! Я вимагаю від правоохоронних органів чесного і об'єктивного розслідування це інциденту. Я готовий надати записи того, що відбувається, є багато свідків події. Думаю, слідству, буде не складно встановити всю картину того, що сталося насправді ", - сказав бізнесмен.

Крім того, Черняк зізнався, що лікарі діагностували у нього забій головного мозку, а на питання про його самопочуття відповів. "Відчуваю себе гірше, ніж було, але краще, ніж могло б бути".

Нагадаємо, в ніч з суботи на неділю на Євгена Черняка в боулінг-клубі "Капіталіст" напали невідомі.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Український горілчаний магнат Черняк:" Мене хотіли вбити! "". інші Новини Дніпра дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Український горілчаний магнат Черняк: "Мене хотіли вбити!"

29 листопада 2011, 12:37 Переглядів:

29 листопада 2011, 12:37 Переглядів:


Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Спасибі! Повідомлення надіслано.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Український горілчаний магнат Черняк: "Мене хотіли вбити!"

29 листопада 2011, 12:37 Переглядів:

29 листопада 2011, 12:37 Переглядів:
