Health-ua.org - медичний портал онлайн консультації дитячих і дорослих лікарів усіх спеціальностей. Ви можете задати питання на тему 'болю під час овуляції' і отримати безкоштовно онлайн консультацію лікаря.
2016-07-29 12:16:25
Запитує Вікторія *:
Добрий час доби! У липні 8-го числа мені лапораскопію була позаматкова беременность.Беременность була перша. Так як на ранньому терміні побачили вагітність на узі, то під час операції трубу зберегли. 11 липня й менструальний цикл возобновілся.Вроде було все по плану.Купіла свічки що лікар прописала Лонгидаза 10. Але 28-числа до вечора дуже силнее болю билі.тянуло і різало все в низу жівота.Не могла ні прилягти ні присісти. Через пів години пройшли болі. На ранок до врачу.Сделалі УЗД, узіст сказала 18-й день циклу, що так я почувствал дуже сильні болі через овуляціі.Мол після операції оргвнізм перестраіваеться і таке случаетья.Я успокоілась.Моя лікар мені порекомендувала протмвозачаточние на підлогу голи Ярино плюс .Піть непріривно. Вже приїхавши додому в ув'язненні УЗД прочитала що правий яєчник близько розташований до ребру матки !!! Чому? На що це впливає? Так як після півроку прийому Ярино плюсь.Ми з чоловіком плануємо зачаття.!
29 серпня 2016 року
Відповідає Босяк Юлія Василівна:
Лікар гінеколог, репродуктолог
Привіт, Вікторія! Те, що яєчник розташований близько до ребра матки, є варіантом норми і ні на що негативно не впливає. Важливо було б встановити причину позаматкової (можливо був запальний процес в матковій трубі), а також через півроку перевірити прохідність маткових труб. Приймати КОК при бажанні можете.
2016-05-02 7:37:23
Запитує Марина:
Влітку з'явилася біль в горлі, стомлюваність, вночі безсоння, вдень засинала на ходу. Близько 2 тижнів м'язовий біль від плеча до ліктя. Була втрата ваги. Горло більше фіолетового кольору, ніж червоне постійно. Бак посів нічого не виявив. Аналіз крові і сечі норма. У жовтні проліковано хламідіоз і вагіноз. Аналіз на сифіліс, гонорею, гепатити А і С негативний. Флюрографія-норма. Вага відновився. Пролікувалася у гастроентеролога з приводу гастриту (жовчний був видалений 6 років тому). Горло особливо відчутно напередодні місячних і під час овуляції. Після "палахкотіння" горла і ломоти в тілі невеликі висипання на ногах в районі щиколоток і внутрішньої сторони стегон. Причина хворого горла не визначена. Під час дощів з'явилася блукаюча біль в суглобах. У мого друга з'явилася стомлюваність і непереборне бажання поспати через 2 місяці початку спільного життя. З'явився біль в кисті лівої руки.
25 травня 2016 року
Відповідає Васкес Естуардо Едуардович:
Лікар загальної практики, к.м.н.
Добрий день, Марина! Я "бачу" клінічні ознаки порушення імунітету (в обох), по всій видимості, хламідіозного характеру. У Вашому випадку можливо з проявами синдрому хронічної втоми. Вважаю, необхідно проводити періодичне дослідження крові на антитіла на хламідіоз G і M, що може підказати (навіть при відсутності патологічних змін) "які препарати на той момент більш кращі". Все це необхідно проходити під контролем свого лікаря-терапевта.
2014-08-23 20:54:54
Запитує Сабріна:
Добрий день.
Мене турбує наступна проблема: мені 22 роки, 2 роки я перебуваю в шлюбі. Рік тому (у серпні 2013) я перенесла операцію по резекції правого яєчника (у мене була кіста жовтого тіла 43 * 48мм діаметром, яка розірвалася на наступний день після її діагностування). Після операції гінеколог прописав мені 8 місяців приймати протизаплідні таблетки (я брала регулон).
У березні 2014 роки я припинила приймати таблетки, деякий час відчувала себе добре, але в середині червня у мене не почалися місячні. УЗД показало, що у мене знову з'явилася кіста жовтого тіла, але вже на лівому яєчнику. Мене поклали в лікарню, місячні викликали уколами прогестерону (тому що гінеколог так само підозрював вагітність). Місячні почалися, а після виписки мені прописали таблетки "утрожестан" з 16 дня циклу вагінально.
Дані таблетки робили цикл постійним, проте з'явилася нова проблема: під час овуляції вже 2 місяці (в липні і в серпні) у мене з'являлися різкі болі в животі і мені обидва рази діагностували розрив лівого яєчника в легкій формі, знову прописавши протизаплідні таблетки на 8 місяців .
Мій гінеколог говорить, що запобігти такі проблеми з яєчниками можна, лише беручи протизаплідні таблетки, або народивши. Народжувати я не збираюся (принаймні найближчі кілька років - точно). Однак наскільки довго можна приймати протизаплідні таблетки, не завдаючи шкоди здоров'ю? Які ще методи, крім вагітності, можуть допомогти мені вирішити мою проблему?
Заздалегідь дуже вдячна за відповідь і сподіваюся на Вашу допомогу.
26 серпня 2014 року
Відповідає Босяк Юлія Василівна:
Лікар гінеколог, репродуктолог
Привіт, Сабріна! Мені абсолютно незрозумілі виставлені Вам діагнози. Жовте тіло утворюється в нормі після кожної овуляції на місці потрісканій фолікула і далі або переходить в біле тіло після настання вагітності, або розсмоктується. Тип кісти після резекції Вам повинні були визначити на підставі гістологічного висновку. Далі швидше за все у Вас утворилася фолікулярна кіста, яка і провокувала затримку місячних. Розрив яєчника в легкій формі - це, вибачте, повна маячня, можливо, у Вас просто хворобливі овуляції. В даному випадку дійсно необхідно приймати КОК до тих пір, поки Ви не захочете планувати вагітність. КОК можна приймати роками, раз на рік роблячи перерву. Ніякого негативного впливу на організм бути не повинно.
2014-08-06 17:21:16
Запитує ирина:
здрастуйте! мені 24 года.вчера виявила що праві груди набухла, з'явився біль як при місячних з боку подмишкі.сегодня біль вже не так ощущается.но груди явно більше левой.не знаю що і думать.может таке спостерігатися вл час овуляції?
25 серпня 2014 року
Відповідає Демишева Інна Володимирівна:
Лікар акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, мамолог вищої категорії
Добрий день, нічого страшного, можливо просто запалення, зробіть УЗД і зверніться до мамолога, він призначить лікування і вага пройде
2013-12-24 16:47:30
Запитує Анастасія:
Підкажіть, будь ласка, 3 місяці тому почали турбувати болі внизу живота з лівого боку, зробила УЗД яєчників, лікар сказала, що все в нормі - в період овуляції таке буває, виписала свічки ректально. занепокоєння пройшли. Зараз знову занепокоєння поновилися, і знову в період овуляції. Прошу підказати причину занепокоєнь під час овуляції, якщо на УЗД нічого не виявили. �� які свічки почати приймати?
26 грудня 2013 року
Відповідає Медичний консультант порталу «health-ua.org»:
Лікар загальної практики
Привіт, Анастасія! Болі в животі під час овуляції можуть бути пов'язані з процесом розриву домінантного фолікула і виходом яйцеклітини в черевну порожнину. Ніяких особливих змін при УЗД в цій ситуації не спостерігається. Больовий синдром в такому випадку може бути знятий за допомогою свічок, що містять нестероїдні протизапальні препарати. Конкретний препарат Вам призначить гінеколог на очній консультації, після того як підтвердить зв'язок болів з овуляцією і виключить інші причини виникнення больового синдрому. Бережіть здоров'я!
2013-10-29 11:55:00
Запитує діана:
Привіт, в минулому циклі був перерваний статевий акт, місячні прийшли в термін, але були коротше на день.по графіком вчора була овуляція.позавчера були ерозрачние виділення як зазвичай під час овуляції, але вдень у виділеннях я помітила прожилку крові.��кажіте це ознака овуляції або вагітності? робила 2 теста.отріцательние.тести робила в ерошлом циклі після 15дня від лвуляціі.тест струменевий показав би вже вагітність? Я другий цикл стежу самостійно за шийкою матки, за її полоденіям в різні дні цікла.В минулий раз стежила тільки до овуляціі.в інтернеті прочитала що еосле овуляції шм опускається, у мене пношла овуляція, я визначила це по рясним безбарвним виділенням в день овуляції ео графіком, але шм НЕ опустілксь, а по колишньому високо.секса до овуляції не було вообще.пгчему вона високо? здрастуйте, скажіть, чи можуть бути при вагітності хворобливі місячні? адже болю це як би Сватко .... в інтернеті дуже багато історій про місячні під час вагітності і.скажіте це все таки міф?
21 листопада 2013 року
Відповідає Медичний консультант порталу «health-ua.org»:
Лікар загальної практики
Привіт, Діана! Найчутливіший тест на вагітність визначає наявність вагітності не раніше ніж через 10 днів після зачаття. Орієнтуйтеся на ці терміни при проходженні тестування. При вагітності місячних не буває, але бувають маткові кровотечі в термін очікуваних місячних, наявність яких вказує на порушення гормонального фону, властивого організму вагітної жінки, і на можливу загрозу викидня. Наявність хворобливих місячних ознакою вагітності не є. Визначення положення шийки матки в різні дні циклу проводиться з діагностичними цілями гінекологом. Результати самостійного визначення положення шийки матки жінкою більш ніж сумнівні. Якщо у Вас є необхідність визначити дату овуляції - використовуйте метод зміни базальної температури або спеціальні тести на овуляцію (продаються в аптеках). Бережіть здоров'я!
2013-06-25 21:43:13
Запитує катя:
добрий день.трі місяці тому поставили діагноз СПКЯ.только на підставі узі.трі місяці приймаю Тазалок і вітамін е.йодомарін.стала різко набирати вес.за пів року 6 кг.хотя активно займаюся спортом.сейчас сиджу на суворій дієті скинула 4кг.за 2месяца.менструальний цикл регулярен.но коли приходить час овуляції починається дика біль в животі віддає в задній проход.врач сказав що це болюча овуляція.боль триває не більше часа.сейчас ми з чоловіком хочемо ребеночка.какова ймовірність завагітніти, і якщо була больова овуляція .Каково ймовірність ость зачаття в цьому місячному циклі якщо в першій половині циклу, до овуляції не оберігалися?
03 липня 2013 року
Відповідає Палига Ігор Євгенович:
Лікар репродуктолог, к.м.н.
По-перше, діагноз СПКЯ ставиться тільки на підставі обстеження УЗД і результатів крові на гормони. Як можна коригувати ендокринні порушення, якщо ми не знаємо відхилення в гормонах! Хвороблива овуляція можлива, планувати зачаття необхідно якраз в цей період. Сперматозоїди активні в статевих шляхах жінки 72 години (3 доби), тобто зачаття можливо за три дні до і 3 дні після овуляції. Набір ваги може бути спровокований СПКЯ, вага, крім фізичних навантажень, можна коригувати певним медикаментом, але необхідно перед його призначенням пройти тест толерантності до глюкози.
2013-03-06 8:57:33
Запитує Катя:
Добрий день.Мне 18 років, не має рожавшая.Мне місяць тому зробили операцію по розриві фолікулярної кісти лівого яічніка.Била значна крововтрата, але кров відмовилися влівать.Гемоглобін після операції був 75, зараз набрали до 110.Доктор сказав, що залишив трошки лівого яєчника .Операція пройшла успішно, ніяких ускладнень не било.Назначілі пити Сорбифер для підняття гемоглобіну і свічки, що б не було спаек.І все.Но ось під час овуляції у мене назад різко почав хворіти жівот.Ми поїхали до лікаря, зробили УЗІ.Обнаружілі невелика кількість рідко ті.Сказалі, що лопнула маленька кіста, але вже на правому яічніке.Вроде як легка форма, сказали що само по собі пройдет.Так і случілось.Боль прошла.Скажіте ласка чи може бути повторно? Які можливі наслідки? Чи правда, що після такої операції бажано чим швидше завагітніти (коли це буде можна)?
12 березня 2013 року
Відповідає Пурпура Роксолана Йосиповна:
Лікар акушер-гінеколог першої категорії
Тактика Вашого лікаря правильна. Я б радила, якщо кісти знову утворюються хоча б 3 місяці попити КОК, а потім планувати вагітність. Крім того, біль і сліди рідини могли бути пов'язані з проходженням овуляції.
2013-02-21 6:30:27
Запитує яна:
вирішили з чоловіком завести дитину, за календарем овуляція настала 19 лютого, незахищений ПА був за 2 дня до неї, і через 2 дня после.сейчас болю під час сексу, скільки ймовірності завагітніти? заранее спасибо.
07 червня 2013 року
Відповідає Медичний консультант порталу «health-ua.org»:
Лікар загальної практики
Привіт, Яна. На жаль, я не можу дати Вам відповідь на Ваше питання, так що Ви не вказуєте скільки часу пройшло між незахищеними статевими актами і появою хворобливих відчуттів. Якщо Ви підозрюєте, наступ у Вас вагітності, рекомендую провести домашній тест на вагітність (вони продаються у всіх аптеках), строго дотримуючись інструкції до застосування. Додаткову інформацію дає аналіз крові або сечі на ХГЧ. Крім того, раджу звернутися на очний прийом до гінеколога, який зможе розібратися у Вашому стані детальніше. Будьте здорові!

Читати далі
Кров під час овуляції
Поява кров'яних виділень з піхви (якщо, звичайно, це не місячні) напружує і лякає будь-яку жінку. Однак, крім місячних, є ще одна цілком нормальна причина появи крові з статевих шляхів - це овуляція.

Читати далі
Регулон, Постинор
Регулон Склад 0,03 мг етинілестрадіолу та 0,15 мг дезогестрелу в одній таблетці. Дія Дія надає перш за все шляхом гальмування секреції фолікулостимулюючого і лютеїнізуючого гормонів і блокування овуляції, гальмує ...

Читати далі
Клімакс у чоловіків
Довгі роки активно дискутувалося питання про правомочність терміну «чоловічий клімакс». Відносно жінок клімакс чітко зв'язується з припиненням овуляції і втратою репродуктивної здатності. Що стосується чоловіків, то описано велике ...
Чому?На що це впливає?
Однак наскільки довго можна приймати протизаплідні таблетки, не завдаючи шкоди здоров'ю?
Які ще методи, крім вагітності, можуть допомогти мені вирішити мою проблему?
Может таке спостерігатися вл час овуляції?
? які свічки почати приймати?
?кажіте це ознака овуляції або вагітності?
Ест струменевий показав би вже вагітність?
Пгчему вона високо?
Здрастуйте, скажіть, чи можуть бути при вагітності хворобливі місячні?