Health-ua.org - медичний портал онлайн консультації дитячих і дорослих лікарів усіх спеціальностей. Ви можете задати питання на тему 'болю після аборту' і отримати безкоштовно онлайн консультацію лікаря.
2016-08-29 9:38:44
Запитує Маня:
Доброго дня ! Чи може тампон викликати болі після медікаментознова аборту? На третій день використовувала тампон і через день почалися болі в паховій області ну або трохи вище, звичайно тампоном вже не користуюся, але болю тривають вже другий третій день. Чи може причиною болю бути тампон? Боюся що занесла інфекцію таким чином
03 листопада 2016 року
Відповідає Медичний консультант порталу «health-ua.org»:
Лікар загальної практики
Привіт, Маня! Після аборту потрібно використовувати гігієнічні прокладки. Тампон може порушити нормальний відтік вмісту матки, а застій вмісту в матці може призвести до активації мікрофлори і розвитку запалення. Не полінуйтеся, сходіть на прийом до гінеколога і пройдіть огляд і обстеження. Бережіть здоров'я!
2016-05-22 19:57:53
Запитує Катя:
Доброго дня! У понеділок був зроблений аборт і відразу поставили спіраль. На наступний день, ввечері почав боліти живіт. До середи, не було взагалі ніяких виділень і тягнуло в області правого яєчника, в середу почалися виділення кров'яні, але не рясні і без згустків. А в четвер з'явилася різка і сильний біль в області правого яєчника (як при сутичках). Більше сильних болів не було. На даний момент виділення кров'яні тобто не рясні і періодично тягне в низу живота. Після аборту і установки спіралі сьогодні шостий день. Підкажіть, будь ласка, це нормально чи все таки спіраль не підійшла? Заздалегідь дякую!
23 травня 2016 року
Відповідає Босяк Юлія Василівна:
Лікар гінеколог, репродуктолог
Привіт, Катя! Щоб робити висновки про спіралі, необхідно почекати хоча б місяць, на даний момент робити висновки неможливо. Спостерігайте за своїм станом в динаміці, на сьогоднішній день приводів для занепокоєння немає.
2016-05-05 6:08:07
Запитує Юлія:
Здрастуйте, у мене така ситуація-після аборту відразу поставили т-образну спіраль.вечером розболівся низ живота, далі 5дней хворів тільки до вечора, т.к носила дитину на руках (10кг.виделенія так і тривали) на 7-й день був статевий акт, після цього на ранок почалися як би місячні, что-ли, але була жахлива біль і виділення йшли згустками (при акті ніякого болю не відчувала) і тривають три дні. А на 3-й день сильно захворіло в лівому боці (такий біль я відчувала при пологах) гінеколог сказала що можливо йдуть місячні, так і повинно бути. Питання: що це може бути, зміщення спіралі? Або можливо вагітність? Що мені робити? За раніше спасибі за відповідь.
10 травня 2016 року
Відповідає Босяк Юлія Василівна:
Лікар гінеколог, репродуктолог
Привіт, Юлія! По-перше, я не прихильниця ставити спіраль відразу після аборту. Бажано почекати відновлення менструального циклу. Теоретично спіраль є осередком інфікування, тому що її вусики знаходяться в піхву і при незахищеному статевому контакті інфекція може потрапити в матку. По-друге, цілком можливо зміщення спіралі. Раджу Вам в першу чергу пройти УЗД органів малого таза для візуалізації розміщення спіралі.
2016-03-26 20:13:53
Запитує Олена:
Добрий день. У мене була завмерла вагітність на терміні 11-12 тижнів. Вагітність шоста. На початку вагітності сильно перехворіла на грип. Робили чистку. Після аборту на 5й день пройшла курс антибіотиків. Офлоксацин крапельно, ампіцилін В.М. і свічки кловінал перед сном. до прийому ліків виділень майже не було, з початком лікування з'явилися криваві виділення не дуже рясні. Зараз вже 10-й день після аборту а виділення не припиняються, болю ніяких немає. узі тільки через два дні так як випадають вихідні дні. Скажіть будь ласка чи нормально це?
18 квітня 2016 року
Відповідає Палига Ігор Євгенович:
Лікар репродуктолог, к.м.н.
Добрий день. Це варіант норми.
2015-09-29 14:41:04
Запитує ирина:
після установки ВМС місячні мізерні, хоча два дні були просто незначні коричневі виділення, іноді трохи подтягивало живіт, тепер виділення більше схожі на місячні але зовсім незначні, справляється щоденна прокладка. норма чи це. спіраль НЕ гормональна. Болей і дискомфорту немає.
після кесарів - 1 рік.
після аборту - десь 2 місяць, друга менструація, в першу ставили спіраль, перша менструація була як завжди.
гінеколог сказала, що менструації можуть бути рясними після установки спіралі. А у мене вона ледве помітна. чи варто мені турбується. Дякуємо
01 жовтня 2015 року
Відповідає Босяк Юлія Василівна:
Лікар гінеколог, репродуктолог
Доброго дня, Ірино! Зазвичай на тлі ВМС місячні дійсно стають більш рясними. Поспостерігайте за своїм станом і якщо ситуація повториться, тоді раціонально звернутися до гінеколога.
2015-08-24 10:14:55
Запитує Ірина:
Здравствуйте! У мене після аборту протягом 2х місяців з'явилися сильні кровотеченія.УЗІ показало імовірно плацентарний поліп.Било проведено діагностичне вискабліваніе.После якого кровотечі припинилися сразу.Но через 20 днів почалася мазня і протягом доби посилилися виділення крові до невеликого кровотечі, яке триває вже 2суток.Болей нет.Резултати гістології поки не отримані і тому лікування не назначено.Возможно чи повторне утворення поліпа за такий короткий термін і що мені слід робити в даній з ітуаціі?
26 серпня 2015 року
Відповідає Босяк Юлія Василівна:
Лікар гінеколог, репродуктолог
Повторно поліп за такий короткий термін утворитися не може. У даній ситуації раджу звертатися на візуальний прийом до лікуючого гінеколога.
2015-06-29 10:15:54
Запитує Анастасія:
Здравствуйте! Мені 19 років, недавно зробила аборт на 10 тижні вагітності, взагалі вагітність перша. Перші 2 дні після аборту були мізерні виділення (буквально алое плямочка), в наступні 2 дні все чисто, на 5 день пішли мізерні кров'янисті виділення, що супроводжуються болями в попереку (як у мене це було при місячних зазвичай) і температурою 37,2 .Хотелось б знати нормальний такий процес? �� чи є дані виділення на 5 день місячними? psпосле аборту ходила до гінеколога і робила узі - все в норме.Заранее спасибі.
07 липня 2015 року
Відповідає Серпенінова Ірина Вікторівна:
лікар акушер-гінеколог
Це не нормально.Ето початок метроендометріта, необхідне лікування в умовах стаціонару.
2015-01-21 00:45:51
Запитує Інна:
Добрий день. Мені 39 років, пологи були одні 12 років тому. Були аборти. Останній був два роки тому. Після нього поставили ВМС, два роки не спостерігалося ніяких проблем. Близько двох місяців тому почали турбувати болі і важкість внизу живота. Пішла до гінеколога, почали лікувати запалення. Болю не припинялися, УЗД показало жідкообразное освіту в області таза за правим яєчником 4,5 на 5 см. Онкомаркери: СА-125 = 9, HЕ4- 62,2.Томографія, як я зрозуміла, показала це утворення вже менших розмірів 3 на 4 см . Але нічого поганого не показала, лікар сказала, що це може бути епітелій або щось подібне після аборту. Ситуація ускладнюється тим, що я нахожуcь в Польщі і все, що говорять лікарі я розумію відсотків на 80. Тому пишу вам. Не можу зрозуміти, чи може це утворення давати такі болі, я навіть не можу зрозуміти, кіста це чи щось інше. Вони це називають жідкообразний ділянку. Гінеколог виписав пити Дюфастон з 16 по 25 день циклу і анальні свічки Distreptaza, сказав спостерігати, і через місяць перездати онкомаркери. Я ніколи не приймала гормональні препарати, дуже переживаю, тим більше він призначив Дюфастон без аналізів крові на гормони. У мене такі ось питання: Чи може таке утворення давати болі внизу живота, а також справа і зліва. Чи варто починати пити Дюфастон? Які ще потрібно зробити дослідження, щоб визначити точний діагноз?
23 січня 2015 року
Відповідає Босяк Юлія Василівна:
Лікар гінеколог, репродуктолог
Привіт, Інна! Швидше за все мова йде про Параоваріальні кісті. Дуфастон в даній ситуації не допоможе, від Дістрептаза також кіста швидше за все не розсмокчеться. При здачі онкомаркерів який індекс РОМА Вам розрахували? Освіта теоретично давати болю може. Скасувати призначення лікарів я не в праві, тому тільки з ними Ви можете обговорювати свою проблему.
2014-12-12 19:49:52
Запитує Наташа:
Добрий день. Мені 22 роки. 4 місяці тому робила аборт з терміном на два тижні. Все пройшло добре, але через місяць після аборту прокинулася від сильного болю в лівій груді. Біль ніби після сильного удару, болить як синяк. І болить тільки в одній точці, зверху на грудях. Робила УЗД все начебто добре, тільки що то сказали про протоки і здати на гормон Пролактин. Я не здала аналіз, помітила що з приходом місячних біль іде, а після місячних через тиждень десь біль повертається. Має постійний характер до наступних місячних. Була вже в двох мамолог, обидва кажуть, що з грудьми все впорядке. Чи може це пов'язано бути з моїм абортом? перша вагітність і перший аборт.
15 грудня 2014 року
Відповідає Демишева Інна Володимирівна:
Лікар акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, мамолог вищої категорії
Добрий день, да, це може бути наслідком гормон.аборта і аналіз крові на гормони необхідний, щоб підібрати Вам терапію і позбавити від болю

Читати далі
ендометріоз
Ендометріоз - непростий діагноз, у жінок за ним часто стоїть безпліддя, біль ... хірургічні операції. Дізнайтеся, що сприяє розвитку ендометріозу, як його вчасно діагностувати і про сучасні методи лікування ендометріоїдної хвороби.

Читати далі
альгодисменорея
Альгодисменорея - порушення менструацій, що виражається в схваткообразной або ниючий біль внизу живота в крижової і поперекової областях, що супроводжується загальним нездужанням.
Чи може тампон викликати болі після медікаментознова аборту?Чи може причиною болю бути тампон?
Підкажіть, будь ласка, це нормально чи все таки спіраль не підійшла?
Питання: що це може бути, зміщення спіралі?
Або можливо вагітність?
Що мені робити?
Скажіть будь ласка чи нормально це?
Возможно чи повторне утворення поліпа за такий короткий термін і що мені слід робити в даній з ітуаціі?
Хотелось б знати нормальний такий процес?
? чи є дані виділення на 5 день місячними?