Фото - Луганский центр стоматологической имплантации

боюся кесаревого розтину

Health-ua.org - медичний портал онлайн консультації дитячих і дорослих лікарів усіх спеціальностей. Ви можете задати питання на тему 'боюся кесаревого розтину' і отримати безкоштовно онлайн консультацію лікаря.

2014-11-19 13:22:43

Запитує Маріанна:

Доброго дня! Мені 24 роки, 34 тиждень вагітності. У мене з дитинства прогресуюча міопія (спадкова). Міопію лікувала з 12 років. А в 20 лікування перестало помогать.Зреніе в даний момент -5 (без окулярів) і падає і лікарі нічого з цим не можуть сделать.На 20 тижня ходила на прийом до окуліста він мене направив на до обстеження сітківки глаза.На обстеженні окуліст мені сказав , що народжувати самій не можна категорично, тому-що у мене погана сітківки і вчасно розродження в сітківки утворюються дірки, що в свою чергу призведе до розриву сітківки і відповідно до сліпоти. Коли попросила виписати направлення на кесарів відмовилася. Мотивувавши тим, що немає показання до кесаревого.
Зараз у мене 34 тиждень потрібно знову йти до окуліста, боюся буде теж історія.
З супутніх захворювань: У 11 була травма голови, спини, вивих руки-це не враховують, кажуть нічого серйозного. У 21 було оперативне втручання: кіста лівого яєчника, робили лапароскопію. Також у мене ВСД за гіпертонічним типом (після травми.
Питання: Чи можна мені народжувати самій? І що робити, якщо лікарі не хочуть направляти на кесарів розтин?

21 листопада 2014 року

Відповідає Прохвачова Олена Станіславівна:

Лікар-офтальмолог вищої категорії

Привіт, Маріанна! У рекомендаціях міністерства охорони здоров'я України відзначені тільки дві причини ведення пологів оперативним шляхом при міопії - розриви сітківки і відшарування сітківки, Наявність дегенеративних змін без розривів не є протипоказанням до ведення пологів природним шляхом. Бажаю удачі!

2014-09-16 12:58:14

Запитує Наталія:

Добридень! Мені 37 років, синові 8 (кесарів розтин). Вирішили завести другу дитину. МЦ не чіткий бувають збої, в середньому становить 31 - 35 днів. Останні місячні були 10. 07. 2014 р, коли вирішили з чоловіком не оберігатися час йшло до місячним. У серпні місяців не прийшли, у вересні 2 і 5го я робила тести - позитивні. У понеділок 08. 09. 2014 зважилася зробити УЗД для впевненості, вагінальний датчик (по менструальний термінів приблизно 8 тижнів). Результат УЗД: яйце 11 мм, хоріон кільцеподібний КТР 2 мм, з / б - abs ж. М. 4 мм. Яєчники в нормі, рубець на перешийку спереді.Беременность 5 тижнів. Увечері вся щоденна прокладка була в коричневих виділеннях, без запаху. Трохи пізніше з'явилися червоні вкраплення (НЕ краплі) в унітазі після сечовипускання. На прокладання тільки плями, на туалетному папері волога темна кров. Болей немає. Поїхала в лікарню, призначили утрожестан, дюфастон, Транексам, валер'янку. Через пару днів, з'явилося несолько крапель червоної крові. Потім все чисто, трохи пізніше мазануло коричневим з темно-коричневим згустком. І ось протягом 3 днів все чисто. Що це може бути? Я переживаю, боюся щоб не завмерла.

30 вересня 2014 року

Відповідає Кужель Наталя Анатоліївна:

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії

Добрий день, Наталія! Найменше Вам зараз потрібно хвилюватися. Дитині шкодить Ваше хвилююча стан. Для того, щоб остаточно поставити діагноз, необхідно зробити контрольне УЗД. Будуть результати повторного дослідження, можна буде продовжувати розмову далі. Будьте здорові!

2014-02-10 12:59:57

Запитує Аня:

Скажіть будь ласка як буде проходити леченіе..после УЗД зробили висновок-УЗ-ознаки міоми матки в початковій стадії розвитку, передаються статевим шляхом в малому тазу. І чи зможу я надалі родіть.До цього були пологи шляхом кесарева сеченія.Ответьте ласка, дуже переживаю і боюся ..

13 лютого 2014 року

Відповідає Грицько березня Ігорівна:

Лікар УЗД-діагност, акушер-гінеколог другої категорії, к.м.н.

Де знаходиться міома? Перевіряли Ви прохідність маткових труб? Якщо міома НЕ буде деформувати порожнину матки і маткові труби прохідні, то завагітніти і виносити дитину Ви зможете.

2014-01-23 12:56:56

Запитує Максакова Марина Георгіївна:

Доброго дня! Два місяці турбує печіння порожнини рота (мови і неба). Все почалося після кесаревого розтину (ставили крапельниці з антибіотиками). Здала мазок з мови - результат кандидоз - пролечилась у парадонтолога, результат незначний - печіння локалізувати на лівому боці мови (як буд-то там відкрита рана, але візуально все в порядку). Іноді печуть губи, і постійно злазить шкурка, яка ніяк не заживе. Лікувалася вже всім: вітамін А масляний, масло обліпихи, клотримазол, флуконазол, насіння льону, календула, ромашка, нічого не допомагає. Через місяць лікування здала аналіз зі слизової на посів і чутливість: кандидоз, стрептоккоковая інфекція і коків флора. Пропилу 10 днів норфлоксацин, Стоматидін, хлорфіліпт. Покращення ніякого, тільки область печіння перемістилася на небо і ліву ясна біля 6 і 7 зуба. Здала кров на цукор, формулу - показники в нормі, гемоглобін - 116, цукор - 3,4. Шлунок не турбує. Була у гінеколога - все в нормі. А рот пече - вже змучилася (боюся навіть дитинку поцілувати, що б не заразити). Під час їжі і вночі печіння зникає. Але перед пологами та й зараз був перенесений сильний стрес - померла мама та й самі пологи. Підкажіть, будь ласка, куди мені ще звертатися, до якого лікаря (лора, невропатолога, імунолога)? Посилають в відділення мікозів. Не знаю, що й робити.

26 січня 2014 року

Відповідає Васкес Естуардо Едуардович:

Лікар загальної практики, к.м.н.

Доброго дня! Вважаємо необхідно робити 2-3 тижневу перерву. вашому організму потрібен відпочинок від ліків і природно гарне повноцінне харчування і позитивні емоції -Ви вже постарайтеся, розуміємо, що це не легко зараз. За цей період ополіскування порожнини рота розчином фурациліну (не міцний) 3-4 рази на день, комплекс вітамінів (уточніть які у свого лікаря, з урахуванням годування дитини - якщо годуєте грудьми) і пити протягом дня теплий розчин ромашки. Приблизно після 3-х тижнів зверніться ще раз до терапевта для контрольного огляду.

2014-01-07 8:10:30

Запитує Ірина:

Привіт, пів року тому мені зробили операцію на висічення нориці прямої кишки, наслідки парапроктита, свищ виявився глибоким і довго гоївся, через чотири місяці мені належить народжувати, чи можливо взяти від хірурга довідку на кесарів розтин, так як я боюся що це все може розірватися , так як зовсім недавно все тільки затягнуло. Гінекологи такої рекомендації дати не можуть ... (я повторила питання, так перший раз можливо вказала неправильний адресу поштової пошти, спасибі)

12 січня 2014 року

Відповідає Ткаченко Федот Геннадійович:

Лікар проктолог вищої категорії, к.м.н.

Доброго дня, Ірино. З власного досвіду можу сказати, що такої довідки проктологи не дають. Вибір методу розродження - це обов'язок пацієнта і акушер-гінеколога.

2013-10-22 10:37:11

Запитує татьяна:

Добрий день, я мав три завмерлі вагітності з інтервалом в півроку, 17 років тому було кесарів розтин з ускладненнями, три роки не вагітніла сечас тест позитивний а я вже два дні приймаю таблетки метранідозол, фамотидин, мелоксикам, мідокалм, як вони вплинуть на плід , що мені робити приймати таблетки далі чи ні, чи могли попередні вагітності, що завмерла бути через кесаревого розтину, під час вагітності весь час відчуття печіння там де шов.Помогіте ласка, в нашому місті лікаря гінеколога немає, а дитина дуже бажаний, дуже бою сь, що знову буде завмерла, все симптоми як в ті рази, що робити?

26 жовтня 2013 року

Відповідає Силіна Наталія Костянтинівна:

Лікар акушер-гінеколог, к.м.н.

Тетяна, необхідно відвідати гінеколога і пройти твузі.

29 жовтня 2013 року

Відповідає Стежка Марина Петрівна:

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії

Доброго дня! Ви приймаєте багато препаратів, щоб прогнозувати подальше виношування. Таблетки ці токсичні, і знову може бути викидень. Важко сказати, чому Ваші вагітності перериваються, думаю, що це наслідки ускладненого кесаревого розтину. Перш ніж планувати вагітність необхідно обстежитися.

2013-07-28 17:39:30

Запитує Марина:

Доброго дня! У мене є одна дитина. Після перших пологів, після кесаревого розтину (ймовірно) - у мене почався ендометріоз. Вірніше з'явилася ендометріоїдна кіста. Мені видаляли її лапораскопіческі. Після цієї операції - у мене з'явилася ще одна кіста, тільки на іншому яєчнику. За всіма УЗД писали, що ендометріоїдна. Протягом 1,5 років я не охоронялася, при цьому регулярно живучи з чоловіком. Вагітність не наступала. І ось сталося якесь диво, на яке я вже навіть і не сподівалася - і я завагітніла. Зараз у мене 10 тижнів, відчуваю себе дуже добре, по УЗД кісти більше немає ...
Питання в наступному - зараз мені необхідно зробити аборт ... За сімейними обставинами. Хоча я цього, звичайно, страшенно не хочу. Навіть боюся уявити ...
Якщо я зроблю аборт зараз - при таких обставинах - наскільки ймовірним є те (хоча б приблизно) що коли-небудь я знову зможу завагітніти ...?
Велике спасибі за відповідь...

30 липня 2013 року

Відповідає Корчинська Іванна Іванівна:

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії

Сімейні обставини з'являються і зникають, а здоров'я одне, ніяких гарантій Вам ніхто не дасть, прогнози, повірте, у Вашому випадку зовсім не райдужні. Мій Вам рада - народжуйте, бог дав дитини, дасть сили і можливості на його розвиток. Аборт - це великий стрес для організму, а в Вашому випадку черговий гормональний удар. Подумайте добре, перш ніж вирішуватися на це. Успіхів вам!

2013-07-15 13:17:33

Запитує Надія:

Доброго дня! У 2010 році мені робили кесаревого розтину, дитина народилася великий, вагою 4810 кг. Показань на операцію у мене не було. На терміні 42 тижні мені поколов міхур і відправили народжувати, проте сутичок у мене майже не було, води відійшли, але матка не відкривалася як треба. Мене відправили в операційну після 6 години пекельного болю. Зараз я вагітна вдруге, у вересні народжувати, показань до операції знову не ставлять, хоча і на УЗД рубець на матці не дивляться. Вважають, що прооперували мене в перший раз через великого плода, довести зворотне я не можу. Дуже боюся природних пологів. Підкажіть як бути. Заздалегідь дякую.

17 липня 2013 року

Відповідає Пурпура Роксолана Йосиповна:

Лікар акушер-гінеколог першої категорії

Який зараз вага плода і який імовірно при народженні? При вазі плода більш 4 4,5 кг раціональніше провести кесарів, хоча кінцеве рішення приймає акушер-гінеколог безпосередньо перед пологами, віртуально говорити складно.

2013-06-17 6:49:43

Запитує Ірина:

Привіт, мені 33 роки, вага 68 кг, зріст 170см
після пологів (шляхом кесаревого розтину) через вісім місяців почалися міжменструальнікровотечі, на УЗД виявили гіперплазію і поліп.Провелі вишкрібання, гістологія: проста неатиповою залозиста гіперплазія і фіброзно-залозистий поліп ендометрія.Аналізи на статеві гормони в норме.Гормони щитовидки немає, діагноз хронічний гіпотеріоз і аутоімунних тиреодит, зараз приймаю еутірокс 75 мг.Более лікування не призначили. Через 3 місяці на УЗД теж саме гіперплазія і поліп.Опять вишкрібання, гістологія та ж що і в перший раз.Врач гінеколог онколог сказала що зробить призначення коригуючого лікування, але пішла у відпустку і її не буде ще 3 неделі.После вискоблювання через 10 днів були місячні 5 дней.Сейчас цикл почнеться через тиждень, дуже боюся знову рецидиву, чи можна самій почати застосування КОК Ярина по контрацептивної схемою або порадьте будь ласка що можна зробити?

18 червня 2013 року

Відповідає Пурпура Роксолана Йосиповна:

Лікар акушер-гінеколог першої категорії

Так, Ви можете з першого дня місячних почати прийом КОК на термін до 3 міс., Потім пройти контрольне УЗД. Для видалення поліпа раціональніше застосовувати не звичайну вичищення, а гистероскопию, яка дає можливість дійсно повністю видалити поліп. При вискоблюванні зазвичай вдається видалити тільки верхню частину поліпа, а його підставу залишається і з часом на тому ж місці візуалізується поліп знову.

При вискоблюванні зазвичай вдається видалити тільки верхню частину поліпа, а його підставу залишається і з часом на тому ж місці візуалізується поліп знову

Читати далі

Австралійка народила дитину вагою в 6,28 кілограм!

Жінка, яка живе в австралійській селі, народила дівчинку, яка важить приблизно вдвічі більше звичайного новонародженого. Вага Челсі Троянди Макей (Chelsea Rose Mackay) - 6,28 кілограм. Мати дівчинки підозрювала, що її дитина буде більше звичайного, але не уявляла наскільки. Жінці довелося робити операцію кесарева розтину, оскільки дитина таких розмірів просто не пройшов би через таз.

Жінці довелося робити операцію кесарева розтину, оскільки дитина таких розмірів просто не пройшов би через таз

Читати далі

Жінка з двома репродуктивними системами народила дитину

Британка з двома репродуктивними системами народила здорову дитину, здивувавши лікарів і світову медичну громадськість. Її стан називається «подвоєнням матки», приблизно 8 з 10000 жінок мають ту чи іншу форму цієї вродженої аномалії, і лише у однієї з мільйона жінок будова репродуктивної системи таке, як у Линдзи Хасан (Lindsay Hasaj).