Автор Повідомлення Відповідей 157. сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 Anathema
повідомлень: 2848
Moscow 
Цитувати
Відповісти
про автора
E-mail
Посилання білка-білка
повідомлень: 70 
12.04.2009, 23:56.
Добрий день. Хто в темі, підкажіть будь ласка: поставили нам діагноз "фаза атопічної бронхіальної астми". Виписали дихати 2р в день 2 місяці кромогексалом. Плюс є сингуляр на ніч. Може хто дихав, поділиться досвідом і результатами? Дякуємо.
Цитувати
Відповісти
про автора
Посилання
mango
повідомлень: 444
Москва
13.04.2009, 16:39.
білка-білка Ми не дихали, але знаємо що це таке. якщо прописали, дихайте! і сингуляр ми пили, правида недовго. Його часто прописують, але ось докладно результатів про нього не знаю, сама б хотіла знати, може хто розповість. Коли ситуація не стабільна, сингуляр додають до наявної терапії.
А яка у вас астма? як з'явилася? ��кільки вам років? �� на що алергія? часті чи напади?
Цитувати
Відповісти
про автора
Посилання білка-білка
повідомлень: 70 
13.04.2009, 17:07.
mango. нам через 3 дня 7. Все почалося в 4. У перший рік навчання. Соплі на 3-4 день переходять в обструктивний бронхіт. Першу обструкцію особливо нічим не знімала. У наступну зиму в цілому пролікувалися 2,5 міс, знову почалося з соплів, з риновірусу. Докотилися до беродуала, після чого поставили синусова аритмія. Цього року перші 2 дні набряк в носі, потім соплі, на третій день кашель, на 4 пневонія + обструктивний бронхіт. На двадцять першій день після остаточного одужання соплі, обструктивний бронхіт на 3ий день. Перший раз засвистіли на вдиху, а потім і на видиху. Еуфілін за 2 дні нічого не дав. Почали знову беродуал. Правда дозування дуже маленькі, але знімають. Тепер гайморит. Сказали поки будуть соплі, буде кашель. Дитина не аллергік.Одін раз ізволявшіь на галявині кульбаб покрилася до верхівки пилком, откошляла її за 2-3 дня і ніякої обструкції. Тільки на риновірусні соплі. IgE дуже низький. Здали на інфекції. Чекаємо результатів. Зараз поставили фазу атопічний астми. Ринобронхіального синдром. Купили пікфлоуметра. Кожен день вимірюємо ступінь обструкції. Як тільки більше соплі, так показники гірше.
Цитувати
Відповісти
про автора
Посилання mango
повідомлень: 444
Москва
13.04.2009, 17:34.
білка-білка
даа, цікавий у вас випадок. Дитина не алергік, і астма. Дивно так. Астма - це алергічне захворювання, хоча буває не тільки на алергію реакція, але все ж починається астма через алергенність організму, а потім вже і все інше прилипає (на навантаження, на інфекції, на віруси, на стреси, погоду і т. Д. ) Може у вас на фреон алергія? Хіба ви не переносимість? ну дивно, що на ковзанці у вас так. Або вона застуджується так сильно? Може одягати по-іншому? Ну тобто спочатку вірус, потім обструкція так? Значить вам наДону ловити цих вірусів і не хворіти. Ось і від цього треба і виходити мені здається. Піднімати імунітет.
Вам треба лікувати соплі. Потрібен хороший лор. Вам ніколи не призначали Назонекс !!! Запитайте про це ЛОРа. Це гормональний препарат пшикати в ніс. Він практично не всмоктується !!! Діє тільки місцево. Ми їм пшикает, коли сильний набряк носа. У нас теж дуже сильний риніт цілорічний. і нам Лор прописав періодично користуватися Назонексом.
Цитувати
Відповісти
про автора
Посилання білка-білка
повідомлень: 70 
13.04.2009, 18:09.
mango. "вам наДону ловити цих вірусів і не хворіти. Ось і від цього треба і виходити". Як же їх не ловити -то? По-перше будинку старша дитина з аденоїдами - рідко злісне пропускає. По-друге на льоду дітей-то якраз хворих немає, в ось в школі на підготовку, на хореографії в погано провітрюваному класі .... Далі нам направлення на дослідження імунологічного статусу, на ми не встигли - захворіли. Лор зараз ЕСС-но виписав на гайморит антибіотик, причому перорально попередника другого покоління, а при пневоніі Калол цеффалоспоріновий третього ... Їздимо на зозулю в Семашко кажень день .... + Полідекса. Скільки ми випили, з'їли і вкололи за ці 2 міс підрахунками не піддається ... Все намагаються поставити алергічний характер, а його немає ... Виздровем - здамо на алергени, але я не думаю що там щось буде. Якщо ще і який-небудь мікоплазми НЕ окажентся, то я не знаю, що лікарі зможуть вооюще сказати ...... Препарат цей гормональний ми не пробували ..... Не люблю я гормони сильно-сильно. Сама наражалася ...
Цитувати
Відповісти
про автора
Посилання mango
повідомлень: 444
Москва
14.04.2009, 20:10.
білка-білка
І я не люблю гормони, жах як. Але що робити. У нас оч важкий риніт. Нічого не бере. А вам треба радіти якщо немає аллергіч компонента. слава Богу. решта все таки можна вилікувати. І аденоїди теж впринципі, хоч і з ними теж намучишся звичайно. Так, не хворіти важко, коли ти в соціумі, сама розумію, ну якось, може оксолінкой ніс мсазать хоча б. і просто імунітет піднімати.
А для мене найстрашніша болехзнь - це алергія і як наслідок астма, щоб її ... ех
Цитувати
Відповісти
про автора
Посилання мур
повідомлень: 74
15.04.2009, 2:20.
Повністю підтримую БАСЕЙН і сувора дієта !!! Щодня наливайте будинку таз з водою і змушуйте видихати якомога дольше.Каші на воді, трохи недоварение.1р в день.Есть тільки натур їжу Виключити напівфабрикати полностю Приймати при цьому фільтрум або поліпіфан зволікати (по 1/10 дози) спробуйте знижувати дозу препаратів Важко але спробуйте протриматися місяць далі буде видно результат З обліку знімають ч-з 10 років після останнього нападу
Цитувати
Відповісти
про автора
Посилання mango
повідомлень: 444
Москва
Цитувати
Відповісти
про автора
Посилання білка-білка
повідомлень: 70 
17.04.2009, 00:47.
mango, нам порекомендував пульмонолог прилад пікфлоуметра - для вимірювання ступеня обструкції. Про чень добре видно як йде реакція на лікування. Зараз хочу купити там же тренажер для зміцнення бронхів-легіх. На сайті аллергодом.ру. Може вам чимось допоможе ця інформація.
Цитувати
Відповісти
про автора
Посилання caxer
повідомлень: 268
Москва 
30.06.2009, 23:34.
melgali
Ага. І на лобі написати великими літерами: "ИНВАЛИД. ДЛЯ СПОРТУ непридатний".
Я сам маю складну форму бронхіальної астми, проте це не завадило отримати звання майстра спорту, кататися і стартувати нарівні з усіма.
А Слуцька Вам як? Або у неї астму хтось відміняв?
Ви не праві. Якщо у людей є бажання піти в ФК і кататися, то треба пробувати.
Тим більше фреон для астми тільки корисний. Вірніше запах.
Реально, дихати стало легше, буквально в перші дні-тижні занять.
Цитувати
Відповісти
про автора
Посилання білка-білка
повідомлень: 70 
01.07.2009, 00:53.
mango. Є більш зручний і цивілізований метод -небулайзер з Єсентуки 17 курсом по 10 днів 2-3 інгалляціі в день ... Ефект краще і корисніше ... Проболев 2,5 місяці сумарно дитина на початку травня вийшов за 20 днів вивчив програму, відкатав з 7 осіб на 4-е місце, а в червні нас вигнали в групу першого (!!!) року навчання з третього року, прямо на тренуванні, нічого не пояснивши, і групи каталися на одному льоду .... сказали - багато хворієте. ... ми розвернулися і пішли ... залишилися без тренера, групи і школи .... ледве пережили ... все розумію: спорт жорстокий і тд ... але ось торкнулося ічно, і, згадуючи той день до сих пір плакати хочеться .... нам в перший клас цього году..вообще не знаю куди йти і як займатися далі. Дитина не мислить кидати, але ж зрозуміло, що хворіти будемо, напевно ще больше..даже не знаю що делать..частного тренера не потягнемо, треба групу. 2-3 льоду в тиждень, 2-3 ОФП, 2 рази на рік змагання і я була б щаслива ...
Цитувати
Відповісти
про автора
Посилання mango
повідомлень: 444
Москва
01.07.2009, 17:47.
білка-білка чому ви так налаштовані, що будете вболівати ??? якщо буде такий настрій то і правда будете. Я не буду думати, що ми будемо вболівати. Навіщо? І потім все хворіють. Маячня. Вас не могли взяти і перевести з третього року в перший. Фігурне ж за віком (по роках) А інші діти що не хворіють? може просто це було зачіпкою для тренера? як вона взагалі ставилася до дитини? Ідіть в іншу школу і продовжуйте займатися! ось вам моя порада. Скажіть в личку в якій це школі вас так?
Цитувати
Відповісти
про автора
Посилання mango
повідомлень: 444
Москва
Цитувати
Відповісти
про автора
Посилання білка-білка
повідомлень: 70 
01.07.2009, 23:54.
mango Не те що б я налаштована хворіти ... якраз навпаки ... просто тимчасово руки опустилися. Може пройде. Дитині в таких ситуаціях підтримка потрібна, а я вже сама в ній потребу. Вище я писала про наш діагноз докладно. Поставили фазу атопічний астми, ринобронхіального синдром. Інфекції ніякі не нашлі..Так що як і раніше незрозуміло від чого лікуватися. Оскільки завжди починається з носа - обструкція на 4-5 день риновірусні соплів - то вирішила я піти до лора-гомеопата і наколки кудись до кого вже є. А щодо що не можуть перевести - ще як і опинилися ми в 7 з 4-5 літніми, а поруч діти з якими вони 3 роки разом каталася. Плюс другий рік в тій же групі. Вона там була середнячок. Інших пояснень у мене все одно немає, крім слів тренера "багато хворієте" ... Але ж вона все вивчила і змогла ... Не те що образливо, а боляче від того ще, що дитина тренера обожнював, іграшки називав його ім'ям ... страшно згадати, що для нас ця остання тренування била..Я навіть не знайшла сил піти на лід з нею просто все повторювати ... Школа мене влаштовувала ... Провідні тренери були хороші, крім однієї - але коли у неї був настрій давала дітям багато, атмосфера теж, оплата теж, віддаленість тоже..Правда з ОФП був затикаючи, але ми на хореографії добре растяжки ались, будинки займалися і все було добре ... Ви вже вибачте, але в личку що за школа писати не готова поки .. Я про них завжди тільки хороше говорила ... Сама нічого не зрозумію ...
Цитувати
Відповісти
про автора
Посилання caxer
повідомлень: 268
Москва 
02.07.2009, 1:48.
білка-білка
даа ... складна ситуація ...
Так адже літо за вікном! Дайте собі "паузу".
Дитина відпочине в канікули, набереться сил.
А у вересні на лід.
Ще не раз пощастить! Чи не цей тренер, так інший!
Чи не ця школа - так багато шкіл!
Головне - завжди знати, чого хочеш. І все вийде.
Цитувати
Відповісти
про автора
Посилання majamehecske
повідомлень: 71
Цитувати
Відповісти
про автора
Посилання білка-білка
повідомлень: 70 
02.07.2009, 11:58.
majamehecske Звичайно думала про це, тільки реакцій після тренувань нет..только на соплі. Можна порівняти тільки те, що почали займатися з 4 і перша обструкція на тлі риновірусу теж в 4. До цього такого на соплі не було. Але саме на фізичне навантаження, на вологість і холод нічого немає. За посилання спасібо- обов'язково вникну.
Цитувати
Відповісти
про автора
Посилання mango
повідомлень: 444
Москва
02.07.2009, 17:48. білка-білка пише: все колись буває вперше. Не думаю що це пов'язано з тим що ви пішли займатися ФК. Просто ось стали спазми, збіг і тільки. Чи не від цього вони! Завжди астма починається після тривалих зятяжних і неодноразових ГРВІ (ну не завжди, але часто саме у дітей). У нас так само було. Соплі довго-довго, місяці два не могли остаточно від них позбутися. потім помилковий круп раптом з нізвідки здавалося б. через місяць знову захворіли - обструктивний бронхзіт (перша обструкція !!!), через пів року знову хворіємо і знову обструкція (був РС-вірус і адено- вірус). Через це РС-вірусу, який як раз і викликає бронхоспазм ми довго не могли вибратися і пішли по лікарях і нас обрадували - це астма! ... Далі довгі і болісні пошуки хороших алергологів, пульмонологів, призначення базової гормональної терапії на три міс. інгаляційно, лікування у гомеопата, збиралися їхати в Солотвино, закарпаття (там соляні печери), коротше через півроку нам стяв астму середньо-важку і призначають базову терапію Фліксотидом. Ось так і отримали. Всього за півтора року. Стали займатися ФК.Ребенок витримує всі навантаження (немаленькі!) Займається із задоволенням, навіть ОФП обожнює і бігає і стрибає і в залі і на вулиці. Тфу-Тфу -тфу, Молюся, щоб так було й надалі.
Не кидайте ФК. не від нього у вас соплі та інше. Вам просто потрібно добре обстежитися і якщо необхідно, приймати базову терапію. До речі якщо у вас сильний аллергіч. риніт! - Назонекс - чули про такий препарат? запитаєте алерголога у кого ви спостерігаєтеся. Нам при нашому найсильнішому риніті призначив оч. хороший лор в центрі "астматичному". Допомагає. А щоб не хворіти, імунітет піднімати, їсти все натуральне, на море б добре, зарядочку кожен день, гуляти побільше. Піду знайду, що ви писали про вашу хворобу, а то не пам'ятаю
Цитувати
Відповісти
про автора
Посилання білка-білка
повідомлень: 70 
02.07.2009, 18:59.
mango алергології ми повну здати не можемо - дорого. Загальний іммуноглобелін IgE нижче нижньої межі. Щодо алергічного набряку активно нам звичайно радять назонекс просто тому, що іншої причини знайти не виходить, крім як алергічної. Але ще раз - все починається тільки на 3-4 день риновірусу. Ні харчової, ні контактної, ні ін проявів Аллеге не було. Тільки якщо ліки передозувати. У всьому дійсно винен ніс, в якому ще й аденоїди. Я теж не вірю, що винен лід .. Єдине, що напружує це спогади про тренувальній базі, де ми займалися в 4-5 і в роздягальні було 7 градусів і повно грибка навколо. Хоча крім звичайної підвищеної кандиди після антибіотиків в крові нічого не знайшли. Базову терапію нам призначили: по 10 днів курсами ессентуки 17 через небулайзер, сингуляр і з кінця жовтня курс кромогексал..Плюс гомеопатичне лор-лікування. Гормони я ні в яку не хочу..Показаній-то в загальному до них немає ... Я і кромогексал не дуже розумію навіщо - він показаний при появі отдищкі на фіз навантаження і при алергії. У нас ні того, ні іншого. Почитала спец літературу. Там написано, що бронхообструкція як самостійне захворювання мало вивчено і лікування не розроблено, тому ставлять астму і лікують відповідно відразу серйозними препаратами. Моє завдання зрозуміти в чому ж все-таки причина і її усунути. Лікарі поки цього зробити не можуть.
Цитувати
Відповісти