Фото - Луганский центр стоматологической имплантации

АПЕНДИЦИТ, ПІСЛЯОПЕРАЦІЙНИЙ ПЕРІОД

(Гість) Лариса 16.01.2012 19:37

Спасибі за відповідь. Справа в тому, що з болями «схожими на апендицит» чоловік вже неодноразово звертався до лікарні протягом кількох років, кожен раз його відправляли додому, сьогодні в черговий раз поїхав в лікарню тому вчора знову були ці болі плюс піднялася температура 37.8. Його оглянули сказали немає гострого апендициту, вирішили перевірити ще раз на томографі з якимось спеціальним розчином, який забарвлює запалення, і після цього вже сказали, що є запалення, що будуть видаляти. При цьому сьогодні у чоловіка вже й болю немає. У нас дуже маленький місто (населення 30 тисяч чоловік) і я не дуже довіряю місцевим лікарям (може, звичайно, і даремно), ось і подумали може варто показатися лікарям в іншому місті.

(Гість) Марина 20.08.2012 20:27

Добрий вечір! Мамі вирізали апендицит 10 днів тому, у неї був гангренозний апендицит, який ще й лопнув, і хвостиком загорнувся за печінку (тобто їй м'яз розрізали при операції). десь 5 днів стояли 2 трубки, витікала рідина, потім трубки витягли і встановили гумову нібито пробки чтоли, щоб шов не заростала, і через день роблять промивання черевної порожнини. Їй прописали компрес горілчано солоної, щоб витягати рідина, але від нього у мами стало більше витікати з живота якийсь рідини і шов став якийсь мокрий, страшний вобщем. питання: чи потрібен цей компрес ??? �� збільшення рідини в черевній порожнині це норма чи починати панікувати і змінювати лікаря ???

(Гість) лена 15.09.2012 18:30

Привіт, мені 17 квітня, цього року зробили порожнинну операцію з приводу гангренозного апендициту з перитоніту, знаю на скільки небезпечно це, все пройшло успішно, шов величезний і не турбував ніразу.У мене питання, чи можна найближчим часом видалити жовчний міхур, так як у мене ЖКХ і хр.холецестіт. Лікар хірург сказала що ні в якому разі не можна, так як це навантаження на організм.І сказала «якщо що викликати швидку», мене мучать 2 роки напади, і що ж мені чекати чергового перитоніту? Сил моїх більше немає звертатися заочно до хірургам.Мне всього 20.Хочется позбутися від болю і мученій.Спасібо заздалегідь. Привіт, мені 17 квітня, цього року зробили порожнинну операцію з приводу гангренозного апендициту з перитоніту, знаю на скільки небезпечно це, все пройшло успішно, шов величезний і не турбував ніразу

(Гість) Олексій 13.11.2012 20:59

Доброго дня! 7 листопада мені видалили апендицит. Лікар сказав, що ще трохи і він би лопнул.Мне встановили дрінаж, на 5 день його зняли, а в отвір в якому він перебував засунули шматочок якоїсь резінкі.На наступний день гумку витягли, місце обробили, наклали пов'язку і виписали додому В лікарні я пробув 7 днів, весь цей час приймав антибіотики внутрішньовенно. Зрідка з'являлася температура 37-37,2Прідя додому звернув увагу, що у мене є температура 37,3.Скажіте, доктор, це нормально чи є причини для занепокоєння? Спасибі!

(Гість) світла новикова 18.11.2012 17:49

Добрий день. Мені 15 років тому видалили апендицит. І всі ці роки За тиждень перед менструацією-мене мучать нестерпні болі праворуч внизу живота Болі переймоподібні по 15-25мінут, через кожні годину-полтора.Обезболівающіе ніякі не помогают.Терапевт посилає до хірурга, той до гінеколога, той до гастроентеролога, той до проктолога і знову до терапевту.Я стільки кіл вже пройшла за ці роки, а толку нуль. Кожен знаходить щось своє, але це не справа.До видалення апендициту цих болів НЕ било.І зараз регулярно-щомісяця, температура 37 з невеликим, але аналізи при цьому хороші. Мене з роботи попросили звільнитися-їм набридли мої больнічние.Может хто знає-що це може бути у мене? я вже не знаю куди мені обращаться.Может хто що порадить? Зараз мені 36років, і я боюся що коли небудь серце не витримає такого навантаження = вже пріхвативает.Іногда буває блювота (де то через місяць) .Подскажіте що небудь, може хто стикався зі схожою.

(Гість) Данило 02.12.2012 22:36

видалили апендицит, зараз немає ніякого дискомфорту, шви зняли, шрам майже затягнувся, пройшло трохи більше місяця після операції. Підкажіть коли можна починати займатися спортом, починаючи з легких навантажень. Зрозуміло що вправи на прес не можна протягом 2 місяців, мене цікавлять такі вправи, як біг, вправи на руки, підтягування ... Раніше бігав обмотуючи живіт поясом для схуднення. Чи можна бігати, хоча б потроху, і як вплине підвищена температура в області живота, якщо одягну пояс?

видалили апендицит, зараз немає ніякого дискомфорту, шви зняли, шрам майже затягнувся, пройшло трохи більше місяця після операції. Підкажіть коли можна починати займатися спортом, починаючи з легких навантажень. Зрозуміло що вправи на прес не можна протягом 2 місяців, мене цікавлять такі вправи, як біг, вправи на руки, підтягування ... Раніше бігав обмотуючи живіт поясом для схуднення. Чи можна бігати, хоча б потроху, і як вплине підвищена температура в області живота, якщо одягну пояс?

(Гість) Лариса 01.08.2014 14:52

Добридень!
У квітні зробили 3 операції: 2 квітня - Лапаратомія по Волковича, 7 квітня - лапаратомия, ушивання прикритої перфорації пілоруоденальной зони, санація, дренування черевної порожнини, накладення лапаростоми, 10 квітня - планова санація черевної порожнини.
Виписка була 02 травня 2014 року, там було прописано, що обмеження фізичного навантаження 3 місяці. Дуже хочу займатися спороти, а саме ходити в тренажерний зал і бігати. Підкажіть, будь ласка, чи будуть якісь протипоказання по заняттю спортом або боятися вже нічого?

Олександр

| (Чоловік., 38 років, Йошкар-Ола, Росія) | 06.10.2014 11:13

Добридень! 01 жовтня мені зробили операцію з видалення гострого флегмонозного апендициту. Сьогодні йдуть 5 добу, відчуваю себе задовільно, але до вечора піднімається температура до 37,2-37,5. Антибіотики кололи перші 2 дні після операції, обезболівающіе- 3 дня. До вечора рана починає хворіти, прошу зробити укол знеболюючого перед сном. Намагаюся рухатися. Сьогодні дивився хірург, сказав що треба робити ще антибіотики. Скажіть будь ласка, як довго може зберігатися підвищена температура після операції? Заздалегідь дякую!


СТВОРИТИ НОВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ.