Фото - Луганский центр стоматологической имплантации

запалення яєчника лікування антибіотиками

Health-ua.org - медичний портал онлайн консультації дитячих і дорослих лікарів усіх спеціальностей. Ви можете задати питання на тему 'запалення яєчника лікування антибіотиками' і отримати безкоштовно онлайн консультацію лікаря.

2015-07-04 9:22:39

Запитує Олена:

Німіють руки і ноги і дуже сильний біль при менструації. Бувають приступи можу непритомніти. Постійно запалюється правий яєчник і лікарі каже що болі при менструації можуть бути з а запалення, проходжу лікування антибіотиками і при наступній ментсруаціі такі ж болі перші 2 дні.

07 липня 2015 року

Відповідає Босяк Юлія Василівна:

Лікар гінеколог, репродуктолог

Привіт, Олена! Який Ваш зріст і вагу? Ваші проблеми пов'язані з вегетативною нервовою системою, що, в принципі, не рідкість і особливому лікуванню не підлягає. Звичайно ж запалення тут ні при чому і антибіотикотерапії не потрібно. Єдине, що Ви можете робити, це за 5 днів до початку місячних приймати препарат з групи нестероїдних протизапальних засобів (аспірин або мовилося в таблетках, наприклад, по 1 т. На добу) + Магне В6.

2008-12-14 23:47:42

Запитує Юлія:

Здраствуйте!
Мені 21 рік. Живу статевим життям з 16-ти років. Оральні протизаплідні засоби не беру. Рік тому проходила курс лікування від уроплазми. У період з 16-ти до 20-ти років часто хворіла грибковою інфекцією. 1,5 роки тому було встановлено невелике запалення яєчника, лікувалася антибіотиками. Місячні були нерегулярні, але протягом останніх трьох місяців починаються "день в день". 10 місяців тому після статевого акту (без презерватива) почалися рясні коричневі виділення, схожі на виділення в перші дні менструації. Статевий акт стався в перший день після місячних. Болей немає. Запаху немає, або дуже слабо виражений. Виділення тривали протягом приблизно 10-ти днів після чого різко зникли. До лікаря не зверталася. Через два місяці знову з'явилися ідентичні виділення після статевого акту в середині циклу. Зробила всілякі аналізи, в тому числі на ракові клітини і УЗД - негативно. ВІЛ-тест не проходила. Запальні процеси не були виявлені, гормональний фон в порядку. Лікар пояснив, що це може бути пов'язано з псіхологгіческім стресом. Знову приблизно через 10-15 днів виділення несподівано припинилися.
Сьогодні знову з'явилися виділення тієї ж консистенції і того ж кольору. Місячні закінчилися 10 днів тому. Останній статевий акт стався 3 дні тому з презервативом. Сьогодні перебувала в легкій стресовій ситуації. Легка застуда - загальний стан організму слабке. Вчора була запрошена на свято, пила алкогольні напої, пізно лягла спати.
Не знаю - чи йти до свого лікаря - сумніваюся в його компетентності, хоча в правильності результатів аналізів абсолютно впевнена. Причина стрес здається мені нерентабельною. Підкажіть, будь ласка, що б це могло бути?

06 березня 2009 року

Відповідає Карапетян Еліз Мартіновна:

лікар акушер-гінеколог, гінеколог дитячого та підліткового віку

Добрий день, Юлія! Кровотеча в середині циклу спостерігається майже у 30% жінок, пов'язане воно найчастіше з раптовим підвищенням і пониженням рівнів естрогену. Ці скачки естрогену пов'язані з овуляцією. Під час овуляції естроген послаблює ендометрій і викликає кровотечу. В такому випадку виділяється невелика кількість крові, яке дозволяє користуватися щоденними прокладками. Скорегувати такий стан можна препаратами естрогену, які допомагають відрегулювати рівні гормону. Якщо ж з часом кровотеча посилюється, стає більш рясним, необхідно пройти ретельне обстеження і виключити наявність: гормональних порушень, зниження рівнів гормонів щитовидної залози, викидень, патології шийки матки, вагінальні інфекції або травми піхви, стрес, патологію системи згортання крові. У будь-якому випадку, якщо Вас щось бентежить або турбує, позачергової візит до гінеколога буде дуже до речі. Будьте здорові!

2015-10-10 14:13:23

Запитує Наталія:

Здраствуйте! Звернулася до лікаря з болями в районі правого яєчника, мені поставили діагноз - запалення яєчників. При проходженні УЗД 18.09.15 р виявлено дозрівання яйцеклітини. Як таких відхилень, які б свідчили про запаленні, узі не показало. Яєчники в розмірах були в межах норми. Лікуючий лікар все ж наполягла на тому, що у мене запалення яєчника і назнчіла лікування. Лікування я почала проводити з 20.09.15 р Перші 3 дні 2 рази на добу кололи внутрішньом'язово "Цефтриаксон" 1,0 г (цефалоспориновий напівсинтетичний антибіотик), з 4-го дня лікування 5 днів поспіль я пила по 2 таблетки на добу таблетки " офор "(діюча речовина - офлоксацин і ордіназол). З першого дня ставила ректальні свічки "Диклоберл" (діюча речовина - диклофенак натрію) 10 днів і таблетки "Никсар". Також з 4-го дня лікування протягом 10-ти днів пила таблетки "Мовіназа" (діюча речовина сератіопептідаза).
Пролікувавшись, очікували початок місячних. Попередні місячні були з 03.09.15 по 08.09.15 р На 6-ий день затримки (08.10.15 р) зробила тестик - виявився позитивним. Звернулася до лікаря, пройшла узі - встановили 3-ма тиждень вагітності. Тепер дуже переживаю, тому що на ранініх терміни приймала таку величезну кількість ліків. Особливо переживаю за "Цефтриаксон", "Офорі" і "Диклоберл". Підкажіть будь ласка, який вплив можуть зробити ці препарти на формування плоду? Що Ви порадите робити?
Заздалегідь дякую!

13 жовтня 2015 року

Відповідає Дика Надія Іванівна:

Лікар акушер-гінеколог першої категорії

Під час лікування, будь-якого, потрібно берегтися, щоб потім не було подібних питань ..... Прийом офлоксацину, орнідазолу - потрапляє на період імплантації ... Ці препарати ембріотоксичність і тератогенні ... Хороший результат можливий, але не в 100%, десь 50 на 50 .... Я не можу Вам що або рекомендувати - рішення приймає жінка. До 19 днів затримки можливо медикаментозне переривання вагітності, тобто таблетками. Можна проконсультуватися у лікаря генетика в обласній лікарні.

2015-09-01 6:51:27

Запитує Юлія:

Доброго дня! У мене 3 місяці тому почалася сильна задишка і не велика стомлюваність! Температуру помітила вже в лікарні, була рідко субфібрільная! Кашлю як такого не було, але були хрипи! Зробила знімок поставили діагноз плевральна пневмонія правостороння! Так як знімок зробили вже на п'ятий день лікування антибіотиками, то і мокроту здала тоді ж в мокроті бактерій ніяких не виявили, сказали по всім аналізам що видно запалення! Після тижня лікування мене відпустили додому і вдома доліковувалася! Через 2 тижні я приїхала на повторний огляд, хрипів не було але було жорстке дихання, мені призначили вітаміни і ехінацею в краплях для підвищення імунітету і додатково дихальну гімнастику! 2 тижні після цього я захворіла на запалення яєчників і мене назад поклали в стаціонар, антибіотики 5 днів! І після прийому у мене трохи почалися біль в грудях, підвищилася слабкість і пітливість! Я звернулася до фтизіатра вона послухала і сказала що трохи ослабленому дихання з тієї ж сторони де було захворювання! Сказала що можливо це спайка! Направила мене на КТ грудної клітини! У мене був сильний стрес, спати не могла і вночі кидало то в жар то в холод, так як боялася найгіршого! Зробила КТ, результати були хороші все в повному порядку, тільки не велика ущільнення в бронхах! Показала результати фтизіатра вона сказала що немає до чого причепитися! Але так як моїм мізкам не вистачило цього, тому що все одно як то більше на зміни погоди я потіла і була слабкість я звернулася в тубдиспансер до фтизіатра, показала йому знімок і кт він сказав що нічого у тебе немає але я наполягла на якихось аналізах ! Здала про аналіз крові і мокротиння 2 рази! Він подивився і сказав що все в нормі! До речі зараз приймаю гормони! Після лікування яєчників у мене виявили гострий ринофарингіт і почали лікувати сказали що схоже на кандидоз! Була температура теж субфібрільная! Зараз вже пройшло від початку хвороби 3месяца, вчора повторно здала мокроту сказали що все добре, немає ніяких порушень і вона мене послушаласказала що дихання без порушень і не жорстке і не ослаблене просто не багато прискорене! Але у мене тахікордія і до цього була але зараз сильніше і болить серце! Так як у мене ВСД мені сказали що на серце можуть давати гормони і в жар кидати через них же! Але у мене все одно слабкість і пітливість! Скажіть чи можуть ці симптоми бути залишковим явищем пневмонії? І чи може в мене бути туберкульоз?

19 жовтня 2015 року

Відповідає Медичний консультант порталу «health-ua.org»:

Лікар загальної практики

Доброго дня! Таке ретельне обстеження легенів дозволяє виключити туберкульоз. Прив'язати тахіпное, тахікардію, слабкість і пітливість до досить давно перенесеної пневмонії теж складно. Ви зациклилися на туберкульозі, але ж перераховані симптом дуже неспецифічні і виникають при безлічі інших соматичних захворювань і навіть при психологічних розладах. Тому радимо Вам почати все з початку - звернутися до грамотного терапевта і обговорити з ним необхідне Вам обстеження. Бережіть здоров'я!

2015-08-27 15:32:39

Запитує Наталія:

Доброго дня! Склалася така ситуація. Почали з липня планувати другу дитину. Останні місячні були 16-21 липня. Через якийсь час почав хворіти лівий бік, безперервно. На прийом потрапила 13 серпня. Лікар сказала, що запалення яєчників (у чому сумніваюся, ніде було застудитися), виписала доксициклін 5дн, орнідазол 5дн, флуконазол 1дн.Начала приймати з цього дня. Про всяк випадок зробила тест перед прийомом ліків-негативний. Через 4 дні ще один-те ж саме. На повторний прийом прийшла 21-го серпня, перед ним зробила три тести-слабка друга смужка. Мазок і кров хороші. Лікар подивилася на кріслі, сказала, що не вагітна, шийка не синє, тести помилилися, знайшла кісту. Я зробила тут же УЗД. Інша лікар, подивившись, сказала, що вагітність виключена, судячи з ендометрію на кшталт, місячні от-от прийдуть. Кісту підтвердила-4 см. Виписали свічки Докльовують, сказали чекати місячних. Ставила 3 ​​дні з 7. Біль в боці не проходила, зробила 25 серпня ще один тест-дві яскраві смужки. Думки про позаматкову не виходили з голови, вирішила зробити УЗД в іншому місці. І тут мені кажуть, що я вагітна, все добре, вагітність маткова, термін 4-5 тижнів! Як так?! Два лікаря запевнили в зворотному. Тепер переживаю щодо лікування. Чи могли ліки сильно вплинути на плід? Наскільки все може бути серйозно, все-таки антибіотики? Або все-таки термін був занадто малий і все не так погано? Підкажіть будь ласка! Дуже переживаємо, дитина запланований і бажаний!

10 вересня 2015 року

Відповідає Сітенок Алена Іванівна:

Лікар гінеколог-ендокринолог

Якщо препарати мали вплив на плід - вагітність не збережеться. Якщо вона збережеться - значить з ембріоном все в порядку. Не хвилюйтеся, повторіть УЗД через 2-3 тижні.

2015-04-17 7:20:11

Запитує Алла:

Добрий день, допоможіть зрозуміти причину коричневих виділення вже другий місяць:
-в минулого місяця відразу після місячних весь цикл тягнув, колов яєчник, і днів 6 з 14 дня циклу були коричневі виділення, температура 37,2; звернулася до лікаря - результат: мазок - чисто, по узі - фолікулярна кіста, яєчник збільшений, гінеколог призначила приймати антибіотик 5 днів, і таблетки лютеїну по 150 мг 3 рази на день 7 днів до місячних, місячні почалися в термін чорного кольору, а потім нормальні. На початку циклу прийшла на Узі - кіста зникла, яєчник був в нормі, узі хороше.
З 10 дня циклу знову почалася чорно-коричнева мазня і ось уже триває 6 день, яєчник тягне в другій половині дня (особливо після ходьби і рухів), температури немає. Думала, що овуляція, але 6 днів мазня чорного кольору (коричневі нитки) - як-то не зовсім схоже.
П.С. Гормони не беру, вагітностей не було, мені 31 рік. 3 роки тому було запалення яєчника (того, який тягне)
Прошу підказати можливий діагноз і лікування (мій гінеколог у відпустці). Спасибі за допомогу.

22 квітня 2015 року

Відповідає Жаров Валерій Валерійович:

Лікар акушер-гінеколог першої категорії

Добрий день. Перерахованих Вами скарг, недостатньо для постановки діагнозу. Необхідно звернутися до компетентного лікаря, зробити УЗД органів малого таза, здати кров на гормони, це дозволить визначитися.

2015-03-01 00:10:37

Запитує Наталія:

Доброго дня! Мені 37 років. Не можу завагітніти. Довгі роки перебуваю на обліку в Женс. конс. Діагнози: ендометріоз, велика ендометрія. кіста яєчника, хронич. запалення труб і яєчників, спайковий процес, загин матки, майже весь час болю, які віддають в поперек, сідниці, внизу живота, постійно метеоризм. Пару років тому додалися цистит, болять нирки. Періодично по бакпосева знаходять то стрептококи в огром. кільк., то стафілокок. Раніше на якийсь час допомагав реаферон. Після лікування антибіотиками, стає гірше: з'являється новий вид кокковой інфекції, дуже погані мазки: в лабораторії пишуть цілий ряд коків (листочок списаний з верху до низу якимись інфекціями). Лікар боїться мене вже лікувати антибіотиками: призначає спринцювання, тампони з хлорофіліптом. Допомагає на час. Зараз проходжу курс епігаліна по 2 капс. в день. Підкажіть, чи дійсно цей препарат мені допоможе? Кажуть це БАДи ... Як пов'язаний ендометріоз з метеоризмом (у мене це велика проблема) і гастроентеролог допомогти мені не зміг (поставив діагноз синдром раздр. Кишечника - і все). Гінеколог пропонує пити трави: червону щітку, борову матку - це ефективно в моєму випадку? Підкажіть, які зараз є хороші сучасні методи лікування ендометріозу і передаються статевим шляхом в тазу? Може повились нові препарати? Я просто в розгубленості: якщо у мене хронічна інфекція, значить треба її вбити антибіотиками, а якщо стає гірше після них, то чи є сенс пити епігалін і трави? Що ви порадите?

04 березня 2015 року

Відповідає Палига Ігор Євгенович:

Лікар репродуктолог, к.м.н.

Доброго здоров'я Наталя! У чому суть Вашого питання, Ви хочете почути мою думку щодо безпліддя, метеоризму або антибіотиків? Щодо безпліддя Вам слід найближчим часом звертатися до репродуктолога. Прохідність маткових труб Ви перевіряли? При наявності передаються статевим шляхом в трубах вони стають непрохідними і завагітніти природним шляхом неможливо. Крім того, з огляду на вік і ендометріоз, я можу запропонувати ЕКО як оптимальний спосіб завагітніти. Трави (борова матка і ін.) Не є ефективними засобами, навіть протікання ендометріозу вони не полегшать. В дію епігаліна я також не вірю, це не лікарський препарат, а БАД, Виключно для лікування ендометріозу існують агоністи ГнРГ (диферелін або декапептил). При наявності ендометріоїдних кісти вона підлягає обов'язковому видаленню шляхом лапароскопії. Метеоризм провокує патологія кишечника. В такому випадку антибіотикотерапія Вам не рекомендується, тому що тільки загострює дисбактеріоз і, відповідно, метеоризм. Гастроентеролог повинен в першу чергу призначити терапію від роздратованого кишечника.

2015-02-01 16:32:05

Запитує Ірина:

Доброго дня
Тиждень тому почався якийсь діскамфорт в піхву-печіння і свербіж, часті мочеіспусканія.я сама купила свічки Флуомізин і почала їх ставити, але через 3 дні у мене почала сильно боліти в паху в районі лівого яєчника дня чотири. На 5-й день вранці у мене вже зовсім трошки боліла яєчник, але я все-одно пішла до гінеколога, при огляді коли сильно натискала вона на яєчники відчувалася біль. Після взяття мазка були виявлені лейкоцити 40-50 і нітіміцелія. Як лікар пояснила що це починає молочниця або навпаки закінчує, так як я до мазка ставила свічки Флуомізин і вона не може сказати що саме могло справоціровать запалення яєчників, так як ставлячи свічки флуомізінтя могла вбити першу справжню інфекцію.
Мазок з уретри чисто все
Загальний аналіз сечі-1-3 лейкоцити і слиз, білка немає, бактерій немає, сказала що проблема не в сечовому міхурі
Отруїла мене на узі. за узі
24 день циклу (звичайний мій цикл 31-34 дня)
матка anteflexsio, рівні чіткі, 61/36 / 65мм, дворога
структура міометрія-однорідна
Шийка матки 43/25
ендоцервікса 8
Ендометрій 13 відповідає фазі менст.цікла
однорідний
Правий яєчник 31/26
Контури чіткі, містить 15 антральних фолікул до 6 мм
Лівий яєчник 47/30
Містить жовте тіло і ще не розбірливо написано кількість антральних фолікул на кшталт 23
Прапісала Азитрокс 500 пити 3 дні 1 раз в день
І свічки ревітакса 10 днів
Флюзак 200 1-й, 3, 5, 7 дні одноразово
І так як у мене бувають рецидиви циститу Уролесан в краплях і фурамаг
Я почала пити антибіотики в цей же день і до наступного ранку яєчник майже прошол, але чомусь через пару годин як я прокинулася почав набагато більше хворіти, чим хворіла раніше. Я не можу зрозуміти чому при лікуванні навпаки погіршилися болю і антибіотики не допомагають.
Скажіть чи ефективно таке лікування? Мені здається що ревітакса не лікує запалення яєчників? І лікування не достатня. І по узі це запалення яєчників чи ні? І чому ж мені при лікуванні стало гірше, ніж до лікування. Я дуже боюся ускладнення, так як я ще не народжувала і ми з чоловіком дуже переживаємо
помагите ласка

03 лютого 2015 року

Відповідає Босяк Юлія Василівна:

Лікар гінеколог, репродуктолог

Доброго дня, Ірино! Лівий яєчнік у Вас збільшеній, за рахунок чого, Сказати складно. Я так розумінню, что в ньом візуалізується 23 антральним фолікулів? Якщо так, то причина болю в яєчниках швидше за все пов'язана з мультіфоллікулярнимі яєчниками або поликистозом. Місячний цикл у Вас регулярний? Кров на статеві гормони Ви здавали? Для постановки діагнозу необхідно здати кров на АМГ. Якщо у Вас полікістоз, то прийом антибіотика не потрібно.

2014-12-11 21:10:17

Запитує Христина:

Привіт можете ви підказати що мені делать.Я вже 1,5 року мучуся з дисбактеріозом, у мене почалися 2 роки тому болі внизу живота і лікарі подумали що у мене запалення яєчників кіста і в Бальниці поклали на антибіотики вобщем помилково через 4 дня виписали і сказали що все норм і після цього все почалося все боліло біля пупка запори здада на дисбактеріоз лямблії знайшли кандидоз ну і поставили дисбактеріоз лікувала лямблії і кандидоз потім відновлення постоли бактерії і біфідобактеріями все марно пішла повторно здавати знову лямблії не знайшли три рази задавала знайшли знову кандидоз ну і дисбактеріоз знову лікування призначили лікуюся і марно щось на зразок добре то знову по-новому вирує весь живіт і в цей момент болю, варто що то з'їсти так щось на зразок болю сильні перестали але коли вирує то зліва то де пупок випадає волосся прищі вилазіют кашмар схудла і не можу набрати вагу вже і каші їм сутра але варто або випити або ось капусти квашеної поїсти то все канец просто починається на молочні так вобще жах як реагує в туалет ходжу рідким стільцем вобщем підкажіть акую дієту дотримуватися і що пити а то інфекціоніст мій вже чо тільки не призначала марно і всіх гастероінтерологов пройшла у себе в місті все хто що радить, кандидоз ніби як вилікувала пила Мікозорал і щас закінчую пити ацепол потім вона прописала пити норм Обкатился але що то знову я сумніваюся, допоможіть мені будь ласка мені всього 23 роки а я вже 2 роки цим всім мучуся ніколи нічого подібного не було

12 грудня 2014 року

Відповідає Ягмур Вікторія Борисівна:

Лікар гастроентеролог вищої категорії, к.м.н., старший науковий співробітник

Христина, добрий день. Вам треба обстежитися і не тільки на дисбактеріоз, а й ще на іншу патологію. Треба обстежити підшлункову залозу, кишечник, ін. Зверніться за очною консультацією.

Зверніться за очною консультацією

Читати далі

Жіноча проблема: кольпіт

Серед безлічі гінекологічних діагнозів одним з найпоширеніших є запалення піхви (кольпіт). Хвороба ця неважка і, як правило, не небезпечна, проте вона майже завжди докучає жінці і викликає дискомфорт.

Хвороба ця неважка і, як правило, не небезпечна, проте вона майже завжди докучає жінці і викликає дискомфорт

Читати далі

Кіста яєчника, або «у страху очі великі»

Кіста яєчника ... Багатьох жінок, які почули такий діагноз, охоплює паніка. Що робити? Добре, якщо досвідчений лікар заспокоїть і все пояснить. А якщо немає? Читайте про те, чи так страшна кіста яєчника, що стоїть за діагнозом і яке лікування буде ефективним.