Фото - Луганский центр стоматологической имплантации

виділення після антибіотиків

Health-ua.org - медичний портал онлайн консультації дитячих і дорослих лікарів усіх спеціальностей. Ви можете задати питання на тему 'виділення після антибіотиків' і отримати безкоштовно онлайн консультацію лікаря.

2015-09-28 12:09:25

Запитує Сергій:

Добрий день, шановні фахівці і користувачі сайту!
Звертаюся до Вас за порадою і допомогою. Історія моя досить цікава ...
20 років тому був у мене перелом ключиці - впав з велосипеда. Тоді, в 15 років - це не так серйозно сприймалося - операція - спиця - 2 тижні і здоровий!
Проблема насправді виникла ще тоді - організм категорично не хотів дружити з металевою спицею - він її просто почав виштовхувати. Тому і довелося зняти її через два тижні. Почалося нагноєння - ставили дренажі. В результаті зажило, правда з працею.
Через кілька років початок поколювати в плечі. Зробив знімок - все нормально, але біль залишалася. Знімок зробив ще один, тільки в косій проекції - виявилося, що в кістки після операції забули якийсь маленький фрагмент. Пояснили, що це осколок свердла і він ніяк не впливає на здоров'я і цілісність кістки, тому що знаходиться всередині і не виступає назовні.
І ось через багато років цієї весни плече в ключичной западині почало боліти, потім припухати .... Знімки та антибіотики ні до чого не привели. З'явилася капсула. Незабаром я зважився на операцію, і ось, на операційному столі, після розтину, мені повідомили, що виявляється там у мене НИТКА була, яка капсульованих і стала хворіти. Виходить, що і її забули 20 років тому. У підсумку благополучно видалили, зашили і відправили одужувати. Після зняття швів через один отвір від нитки, почав виходити гній. По чуть-чуть кожен день. Буквально сірникова головка. Я звернувся до свого хірурга - він сказав що може потрапила інфекція - мазі, примочки ...
Через 2 місяці мені вже було не смішно, тому що виділення залишилися, а рана не заживала. Вирішили ввести контраст і подивитися що там таке. Виявилося, начебто свищ. Почали його лікувати - вводити підшкірно розчин "БЕТАДИН", і робити перев'язки. Підсумок - не допомагає.
Через пару тижнів відкрили і посікли канал свища. Але ситуація не змінилася - все одно виділення є.
На одній з перев'язок медсестра ввела ліки не просто шприцом без голки, а через металеву трубку і сказала, що у мене вона заходить в глибину на 2 - 2,5 см. Прямо вертикально в плече.
Я вирішив знову ввести контраст саме через цю трубку і відразу ж на рентген. В результаті виявилося, що проглядається хід глибший.
У мене склалася така думка, що винен саме той шматок залізяки, який забули в кістки, хоч і після контрасту цього чітко не видно. Начебто, як не доходить він до нього ....
Лікарі кажуть, що треба вирубувати частину ключиці з осколком і підсаджувати туди кісткову тканину або ставити пластикову трубку-протез.
Хлопці, що скажете Ви?
Вже дуже я втомився міняти по 2 рази в день пов'язки на плечі.
Може є інші варіанти лікування?
Може замазка або цемент який-небудь є, щоб закрити канал?
А може здати аналіз на стійкість цього виділення до антибіотиків? Що робити ? Підкажіть !!!!!!!!

06 жовтня 2015 року

Відповідає Полулях Михайло Васильович:

Лікар ортопед вищої категорії д.м.н.

Сергій, Вам потрібно звернутися в Клініку кістково-гнійної хірургії, Київ, Бульварно Кудрявська, 27

2015-01-10 00:42:44

Запитує walkyria:

Доброго дня! Кілька місяців тому у мене з'явилася гіперемія вульви, печіння, іноді слабке свербіння + невеликі болі в м'язах стегон. Нещодавно з'явилася також вузька смужка білястого нальоту м / у великими і малими губами, можливо зі злегка кислуватим запахом. В останній раз всі симптоми майже зникли під час менструації і ще на тиждень після неї.
За результатами останнього мазка (12.2014) кандиди не виявлені, до цього виявлені в 10/6 ступеня. Пробувала користуватися протигрибковими кремами (4 різні) - не допомагають, також як таблетки флуконазол, Мікосіст (одноразово). Виділення помірні, прозорі, без запаху, всередині на стінках піхви нальоту як при кандидозі немає, сильного свербіння вульви теж немає. Чи може бути кандидоз з такими симптомами? Чому тоді не допомагають протигрибкові засоби?
Також здавала аналізи на флору кишечника (10.2014, після антибіотиків), виявився лише невеликий дисбактеріоз без будь-яких клінічних проявів:
Лактобактерії - менше 10/5 (норма: 10 / 7-10 / 8)
Кишкова паличка з норм. ферм. активністю - 10/6 (норма: 10 / 7-10 / 8)
Кишкова паличка зі зниженою ферм. активністю - 10/8 (70%) (норма: 10 / 6-10 / 7)
Інші УПЕ - Citrobacter diversus 10/8 (норма: менше 10/4)
Стаф. непатоген. -менш 10/4 (норма: менше 10/4)
S. aureus - менш 10/3 (норма: менше 10/3)
Candida - менш 10/5 (норма: менше 10/5)
НГОБ - менш 10/3 (норма: менше 10/3)
Сульфітредукуючих клостридії - 10/5 (норма: менше 10/5)
Ентерококкі- 10/5 (норма: 10 / 5-10 / 6)
Патол. мікроорга. сем. Enterobacteriaceae - немає
Чи може бути причина в кандидозі або це все-таки дисбактеріоз? Дякуємо.
ps: п.ж. відсутня (virgo)

13 січня 2015 року

Відповідає Босяк Юлія Василівна:

Лікар гінеколог, репродуктолог

Доброго дня! Швидше за все Ваша проблема дійсно пов'язана з дисбактеріозом піхви і нестачі лактобактерій. Раджу прийом пробіотиків.

2014-12-22 11:00:24

Запитує Ірина:

Добридень! Турбували виділення з піхви, неприємний запах. 2 рази за цей рік була молочниця. Стандартні мазки показували кокковую флору. При здачі ПЛР на ЗПСШ все негативно: Gardnerella Vaginalis, Neisseria gonorrhoeae, Mycoplasma hominis, Mycoplasma genitalium, Trichomonas vaginalis, Ureaplasma species, Chlamydia trachomatis - все негативно. За результатами бакпосева виявлено Lactobacterium 10 * 5 КУО / мл, E.coli 10 * 5 КУО / мл. Відчувався хворобливе свербіння на вході в піхву і уретрі, сухість, часті позиви до сечовипускання, мізерні місячні. Пройшла лікування антибіотиком Цефтриаксон, попутно пила Пробіз-Феміна (пройшла курс - 2 упаковки по №30), але на тлі цього після антибіотиків загострилася молочниця. Гінеколог сказала поставити Залаїн 1 овулен, також застосовувала мазь Залаїн, а також Спорагал - 200 мг 5 днів перорально. Молочниця пройшла (перездала мазок - грибів в мазку не знайшли), гінеколог сказала, що все ще є запалення - лейкоцити, епітеліальні клітини, і призначила спринцюватися і підмиватися Цітеалом, після спринцювання ставити свічки Повідін протягом 5 днів, потім - капсули Вагісан 7 днів . Також на тлі лікування у мене загострилися проблеми з кишечником, сиджу на дієті, лікар прописала пити краплі Нукс-воміка гоммакорд, а також Екобіол - 1 капс. на добу (№20), потім капсули Вагісан - 1 капс. на добу (№14). Після підмивання цітеалом + свічок повідін свербіж відчутно зменшився. Питання: чи варто мені перездати аналізи? якщо так, то коли і які? достатня запропонована схема лікування? лікуюся вже майже три місяці, втомилася, якщо чесно.
Заранее большое спасибо за ответ!

23 грудня 2014 року

Відповідає Дика Надія Іванівна:

Лікар акушер-гінеколог першої категорії

Ірина, добрий день! Результат лікування залежить не від кількості прийнятого лікування, а від того, як організм реагує, як працює імунітет, чутливість інфекції до антибіотиків, .... Робота імунітету залежить від роботи кишечника, тому якщо у Вас є в цьому плані проблеми, то найперше - починати потрібно з нього. Якщо Ви пройшли лікування, то нічого не заважає повторити обстеження - хоча б бак.посев виділень і бак.посев сечі. Бажано обстежитися на вірусну інфекцію: герпес, цитомегаловірус, папілома вірус, РВ, ВІЛ, гепатит. Частина обстежень можна здати в межах Ж.К.

2014-09-07 7:35:53

Запитує Наташа:

Доброго дня! Дочки 22 року.За першого дня останніх місячних (30.06.14) термін вагітності на 1 вересня був 9 тижнів. 12 серпня за УЗД термін 5-6 тижнів. плодове яйце 10мм. КТД-2,2мм, серцебиття-ритмічне. жовтковий мішок -3мм. У позадиматочном просторі виявлено не значна кількість жідкості.1 вересня мазнула коричневим, на що лікар сказав таке буває, а 4 вересня вже з'явилися мізерні кров'янисті виділення і відразу зробили чистку (Узі: завмерла) .На огляді лікар сказала не більш 7 недель.Меня ще насторожило що в перші очікувані місячні (29-30іюля), у дочки також мазнула світло-коричневим (тільки один день) і все пройшло. Зробивши УЗД 12 серпня ми успокоілісь.Сейчас чекаємо гістологію.В дитинстві дочка перенесла кашлюк і видалили апендицит. Ще є хр. тонзілліт.Раз в рік буває обостреніе.Сейчас п'ємо антибіотик офлоксин. Коли краще почати здавати аналізи? Нам призначили торчінфекціі, гомоцистеїн і ще щось. Доктор сказала через два тижні після антибіотика. Може краще почати здавати вже після перших місячних, як то після вискоблювання не хочеться знову через два тижні брати мазки?

12 вересня 2014 року

Відповідає Палига Ігор Євгенович:

Лікар репродуктолог, к.м.н.

Привіт, Наташа! Дочки 22 роки, куди поспішати, у неї ще все попереду! Нехай приймаєте антибіотик, потім пройде 1-2 менструальних циклу і можна починати обстеження. Я особисто думаю, що торч-інфекції тут ні при чому. За статистикою 10% вагітностей закінчуються завмиранням, на жаль. Один епізод - це ще не проблема, не потрібно накручувати себе. Описані Вами перенесені захворювання до завмирання не мають відношення. Відпочинок і позитивний настрій - це все, що потрібно.

2014-06-14 19:30:00

Запитує Марія:

Здрастуйте лікарю!
Мені 29 років, дітей нет.Ставітся діагноз: невиношування бер-ти. 8 травня 2014 р у мене було вишкрібання, так як вагітність завмерла на 4-5 тижні. Вагітність протікала практично без проблем, кошмарний озноб, іноді тягнуло поперек, низ живота, особливо лівий бок.Я це списувала на прикріплення ембріона до стінки матки, потім на перебудову матки під час вагітності, так як відвідала гінеколога, зробила УЗД -сказано було відхилень не бачу. На акушерському терміні було вже 8-9 тижнів, коли пішли коричневі виділення з піхви, тут без варіантів-в ЖК, а там госпіталізація і плачевний кінець беременності.К жаль, ця не перша моя вагітність -25 березня 2013р. -була перша вагітність, що закінчилася фарм.абортом. На 4 тижні була загроза викидня, але в той період я з чоловіком хворіли і довго лікувалися антибіотиками. Вирішили не зберігати цю вагітність. Все пройшло без ускладнень. Але через місяць, після вискоблювання продовжує потягувати низ спини, низ живота, включаючи боки і навіть іноді навколо пупка. + Виділення білі, вранці і ввечері, з сверблячкою і легким палінням, схоже на молочницю і іноді блідо-блідо коричневі. Узі після вискоблювання було 2 рази (в різних місцях) -всі чисто і матка скоротилася. Але місячних все немає, сексом поки не займаюся вже як 3,5 місяця. Втім місячні і без того були регулярні. Аналізи багато здані і ТТГ і на згортання і біохімія крові і загальний аналіз крові і навіть на окомаркери і на гемостаз -слегка фібриноген підвищений. Мазок теж узятий з піхви, але не знаю поки якийсь результат. Але раз молочниця, значить там не все гладко. Зараз гінеколог нічого не робить-рано ще. З вересня тільки буде консультація генетика, і ще купа повітряних аналізів. Але як так? Коли болі в спині, животі і виділення після вискоблювання залишаються непоміченими? Сьогодні як би почалася менструація- вийшов згусток брудно білий і коричнева кров, але поки на цьому і затихло. Легкий свербіж присутня. Що про все це можна сказати, які мої дії? Я вже не впевнена, що зможу взагалі народити. Дякуємо за увагу

16 червня 2014 року

Відповідає Хомета Тарас Арсенович:

лікар гінеколог

У Вашій ситуації обов'язково слід провести гистероскопию! Будуть питання - пишіть [email protected] С ув., Тарас Хомета

2013-11-18 12:04:50

Запитує белла:

все почалося з того що почала гноїтися десна.Снялі міст
зуб удалілі.Через тиждень незнаю чому захворіло горло температура була в нормі і лікар призначив Глева 6 днів але після прийому 3 днів стало погано від нього з боку нервової системи іжелудочно-кишкового тракту .Інший лікар призначив Супракс 7 дней.Но після 2 днів прийому нього температура 37.2 потім знову нормально.Потом знову через 2 дні знову 37.1 і так протягом 6 днів температура.Другой лікар прийшов і призначив сумамед 6 днів я говорю мені погано від антибіотиків вже не можу йдуть побочки а було у мене говорять жорстке дихання і горло червоне але на тлі Сумам а темп.тоже чому то була така ж то 37.2 то 36.9 горло не минало й якийсь покашлювання кашель не відкашлювався нежить теж був спочатку але потім він пройшов сумамед пропила тільки 4 дня було вже погано хоча сумамед мені завжди допомагав при моєму хронічному гаймориті в результаті горло так іне пройшло темп. періодично тобто 37.1 то 36.9 потім почався гайморит спочатку темні виділення потім пішли світлі .Визвала швидку кажу укладіть в лікарню обстежте що зі мною такое.В лікарні лор після анліз крові і знімка пазух носа сказав що немає сенсу лягати аналіз крові в нормі лейкоцити або еритроцити в нормі знімок показав пристеночное катаральне запалення гаймориту призначив лікування але на тлі всього цього особливих змін не бачу имудон і Флюдітек пити не можу через несприйняття після антибіотиків ліків .А в ніс все проробляю -ава ис аквалор ізофра в горлр мирамистин темп.опять буває періодіческі.Я незнаю що робити вже змучилася все це 1.5 місяці лежу пластом за дітьми доглядати не можу і дисбактеріоз кишечника так як не можу пити навіть лінекс а ще на тлі всього лікування незнаю чому болі внизу живота верб попереку

28 листопада 2013 року

Відповідає Селюк Мар'яна Миколаївна:

Лікар терапевт вищої категорії, к.м.н., професор

Добрий день, Белла!
Згідно з листом, причину підвищення температури так і не виявлено. Необхідно лягти в стаціонар. Обстежити органи травлення (дисбіоз - більш конкретно, наявність лямблій, гепатит ... ..) після чого починати лікування.

2013-10-10 5:41:26

Запитує Ольга:

24 вересня 2013 року
Запитує Ольга:
Доброго дня! Підкажіть що можна зробити в моєму випадку ?! Вже 2 роки у мене печіння піхви, є невеликі виділення слизова дуже червона. Вперше коли я відчула сильне печіння я відразу ж побігла до врачу.Обнаружілі уреоплазму, мікоплазму та клебсібеллу.Випісалі купу антибіотиків які я все пропила, після цього печіння і почервоніння прошло.Муж теж обстежувався у нього виявили тільки коки які вже не згадаю. І теж пролечілся.Но після антибіотиків у мене почався дисбактеріоз, судячи з ощущеніям.Врач не виписують мені нічего.Контрольние сказала брати не надо.Так я і ходила поки печіння і почервоніння не вернулісь.c тих пір полегшення я не бачу. Знову йду до неї вона бере звичайний мазок який готовий вже через 20 мін.В цьому мазку у мене то суперечки гриба то все добре. Міняю лікаря здаю бак посів; Лейкоцити C15-20 в п / з, V до 100 в п / з, U 4-6 в п / з.Коккі C-багато, V-багато, U- трохи, гриби C-суперечки, V-суперечки, U- нет.Епітелій плоский C- немн, V-немн, U -немного.Все решта не обнаружено.Что означає такий мазок? Знайшли ще уреоплазму що її долікував перший лікар, пролечилась. 5 контрольних аналізів показали що її не больше.Сделалі антібіотікограмму.Пропісивалі Спорагал і різні свічки в піхву, потім флюконазол але полегшення я не чувствую.Каждий раз п'ю по 10 днів і чоловік пьет.У нього немає ніяких симптомів а мені іноді навіть ходити боляче. Зараз прописали флюконазол 200 мг в день (дозу подвоїли) на 10 днів, ротобіотікі теж 10 днів по 2 табл в день і свічки в піхву біоселак теж 10 днів, пройшла половина лікування а полегшення немає навіть здається сильніше щипати стало, слизова червона вся.Скажіте може мені треба більше тривалий час приймати таблетки? що ви порадите? Ні сил це терпіти я молода девушка.Не можливо ж що-б не було для мене лікування. Вибачте що так багато.

26 вересня 2013 року
Відповідає Серпенінова Ірина Вікторівна:
лікар акушер-гінеколог
інформація про консультанта
Зробіть бак.посев на флору і чутливість до антибіотиків.
Добридень! Бак посів на флору я здавала, лікар сказала що є чутливість до ітраконазолу.Я пила спораг
ал, тепер мені прописали флюконазол.Жженіе не йде, зараз п'ю просто ротобіотік.Періодіческі болить клітор і з'являються білі виділення на статевих губах. Лікар не знає як мене лікувати на що пару раз мені намекала.Я не розумію який у мене діагноз.Что означають мої мазки? Вже думаю забрати аналізи і йти до імунолога.

11 жовтня 2013 року

Відповідає Серпенінова Ірина Вікторівна:

лікар акушер-гінеколог

На жаль, лабораторні методи дослідження не є 100-% достовірними. У Вас описаний мазок до повторного лікування уреаплазмоза.
1.Сколько лейкоцитів в мазку на сьогодні?
2.Сделайте провокацію: 1 день- пірогенал 10мкг х1р / сут в / м, 2 день- пірогенал 15 мкг х1р / сут в / м, на 3 або 4 день-здайте мазки на флору і знову бак. посів.
3. Обстежуйте статевого партнера, бажано теж після такої ж провокації, у уролога: сік простати, мазок з уретри і бак. посів, іноді доцільно здати сперму, тому що запальний процес іноді можна виявити тільки в спермограмме.

2013-09-24 5:46:08

Запитує Ольга:

Доброго дня! Підкажіть что можна сделать в моєму випадки?! Вже 2 роки у мене печіння піхві, є невелікі віділення слізова дуже червона. Вперше коли я відчула сильне печіння я відразу ж побігла до врачу.Обнаружілі уреоплазму, мікоплазму та клебсібеллу.Віпісалі купу антібіотіків Які я все пропила, после цього печіння и почервоніння прошло.Муж теж обстежувався у него виявило только коки Які Вже НЕ Згадаю. І теж пролечілся.Но после антібіотіків у мене почався дисбактеріоз, судячі з ощущеніям.Врач НЕ віпісують мені нічего.Контрольніе сказала брати не надо.Так я і ходила поки печіння и почервоніння НЕ вернулісь.c тих пір полегшення я не бачу. Знову йду до неї вона бере звичайний мазок Який готов Вже через 20 мін.В цьом мазку у мене то Суперечка гриба то все добре. Міняю лікаря здаю бак посів; Лейкоцити C15-20 в п / з, V до 100 в п / з, U 4-6 в п / з.Коккі C-багато, V-багато, U- трохи, гриби C-суперечки, V-суперечки, U- нет.Епітелій плоский C- немн, V-немн, U -немного.Все решта не обнаружено.Что означає такий мазок? Знайшли ще уреоплазму що її долікував перший лікар, пролечилась. 5 контрольних аналізів показали що її не больше.Сделалі антібіотікограмму.Пропісивалі Спорагал і різні свічки в піхву, потім флюконазол але полегшення я не чувствую.Каждий раз п'ю по 10 днів і чоловік пьет.У нього немає ніяких симптомів а мені іноді навіть ходити боляче. Зараз прописали флюконазол 200 мг в день (дозу подвоїли) на 10 днів, ротобіотікі теж 10 днів по 2 табл в день і свічки в піхву біоселак теж 10 днів, пройшла половина лікування а полегшення немає навіть здається сильніше щипати стало, слизова червона вся.Скажіте може мені треба більше тривалий час приймати таблетки? що ви порадите? Ні сил це терпіти я молода девушка.Не можливо ж що-б не було для мене лікування. Вибачте що так багато.

26 вересня 2013 року

Відповідає Серпенінова Ірина Вікторівна:

лікар акушер-гінеколог

Зробіть бак.посев на флору і чутливість до антибіотиків.

2013-04-22 13:32:29

Запитує Марина:

У мене виявили уреоплазму і мукоплазму, а т.м. папілом вірусу ... що не дає гоїтися ерозії ... (Ерозія у мене була ще до початку статевого життя, після першого статевого акту, обстежилася у гениколога, через тиждень.) Пролікувалася антибіотиками вільпрофен, і іммуностемуляторамі Лавомакс, а т.м. свічки бетодіновие, і біоселак після антибіотиків протягом 10 днів, але кинула пити Лаво Макс через початок моторошного чесання і лущення шкіри, в побічних ефектах це зазначено і замінила за порадою лікаря Лікопітом протягом 10 днів. Місячні йшли регулярно, без болю ... Після лікування почалися з болями ... Виділення не зникли, але дуже уменьшелісь ... Пройти повторний курс лікування ??? Гінеколог радить пройти три уколи протягом 6 місяців від папіломи ... Що ви порадите?

25 квітня 2013 року

Відповідає Колотілкіна Тетяна Олегівна:

Лікар акушер-гінеколог першої категорії, к.м.н.

Привіт Марина. Якщо у Вас виникла алергічна реакція на певні ліки, то їх не треба повторно приймати.

Якщо у Вас виникла алергічна реакція на певні ліки, то їх не треба повторно приймати

Читати далі

Незручні питання про незручному простатиті

Чому так складно вилікувати простатит? Чи може утримання посилити симптоми простатиту? Чому антибіотиків недостатньо, щоб з ним впоратися? Чи потрібен презерватив при оральному сексі? І чи потрібні стимулятори для простати?

І чи потрібні стимулятори для простати

Читати далі

Простатит - не вирок

Для сучасних чоловіків діагноз «простатит» звучить як вирок, однак в більшості випадків це захворювання можна вилікувати і після повного курсу терапії можна забути про цю проблему.

Для сучасних чоловіків діагноз «простатит» звучить як вирок, однак в більшості випадків це захворювання можна вилікувати і після повного курсу терапії можна забути про цю проблему

Читати далі

Сильний кашель і «кольорова» мокрота - ще не привід для прийому антибіотиків

Багато лікарів, до яких звертаються пацієнти з сильним кашлем і виділенням мокроти жовтого або зеленого кольору, схильні негайно призначати таким хворим антибіотики. Однак як свідчать результати масштабного дослідження, яке провели британські вчені, такі симптоми аж ніяк не є показанням для призначення препаратів цієї групи - одужання аж ніяк не настає швидше. Разом з тим пацієнти піддаються невиправданому впливу побічних ефектів цих потужних препаратів, а, з іншого боку, надмірне захоплення антибіотиками призводить до утворення штамів збудників хвороб, стійких до найсучасніших препаратів.