Фото - Луганский центр стоматологической имплантации

аналіз на сифіліс

Health-ua.org - медичний портал онлайн консультації дитячих і дорослих лікарів усіх спеціальностей. Ви можете задати питання на тему 'аналіз на сифіліс' і отримати безкоштовно онлайн консультацію лікаря.

2016-05-02 7:37:23

Запитує Марина:

Влітку з'явилася біль в горлі, стомлюваність, вночі безсоння, вдень засинала на ходу. Близько 2 тижнів м'язовий біль від плеча до ліктя. Була втрата ваги. Горло більше фіолетового кольору, ніж червоне постійно. Бак посів нічого не виявив. Аналіз крові і сечі норма. У жовтні проліковано хламідіоз і вагіноз. Аналіз на сифіліс, гонорею, гепатити А і С негативний. Флюрографія-норма. Вага відновився. Пролікувалася у гастроентеролога з приводу гастриту (жовчний був видалений 6 років тому). Горло особливо відчутно напередодні місячних і під час овуляції. Після "палахкотіння" горла і ломоти в тілі невеликі висипання на ногах в районі щиколоток і внутрішньої сторони стегон. Причина хворого горла не визначена. Під час дощів з'явилася блукаюча біль в суглобах. У мого друга з'явилася стомлюваність і непереборне бажання поспати через 2 місяці початку спільного життя. З'явився біль в кисті лівої руки.

25 травня 2016 року

Відповідає Васкес Естуардо Едуардович:

Лікар загальної практики, к.м.н.

Добрий день, Марина! Я "бачу" клінічні ознаки порушення імунітету (в обох), по всій видимості, хламідіозного характеру. У Вашому випадку можливо з проявами синдрому хронічної втоми. Вважаю, необхідно проводити періодичне дослідження крові на антитіла на хламідіоз G і M, що може підказати (навіть при відсутності патологічних змін) "які препарати на той момент більш кращі". Все це необхідно проходити під контролем свого лікаря-терапевта.

2015-12-03 7:24:31

Запитує Андрій:

Привіт, недавно здав аналіз крові "Імуноферментний аналіз" на сифіліс і герпес 1/2 lgG, на сифіліс показав аналіз 0,3 що як я зрозумів норма, а от на герпес 15,4, в поліклініки сказали що це не страшно, скажи будь ласка це дійсно не страшно?

19 січня 2016 року

Відповідає Медичний консультант порталу «health-ua.org»:

Лікар загальної практики

Вітаю, Андрій! Позитивний результат аналізу на lgG до вірусу простого герпесу за відсутності симптомів інфекції вказує лише на носійство цього вірусу. Такими носіями є переважна більшість дорослих людей. Ніякої небезпеки немає. Бережіть здоров'я!

2015-11-14 6:46:34

Запитує Олександра:

Добридень! я з хлопцем захворіла місяць тому. Мені поставили молочницю і сказали, що нічого серйозного немає. А молода людина, сходивши до уролога, отримав діагноз той самий, але тільки що то типо грибкової інфекції. (В той момент у нього були дрібні прищі на члені і боліло всередині близько яєчок). Лікар сказав, що про всяк випадок треба здати аналізи на сифіліс. Я пила ліки від молочниці-мені допомогло. Йому аналіз на сифіліс прийшов негативним. І ми в інтернеті подивилися картинки герпесу (бо уролог на прийомі згадував про це) картинки були ідентичними. У молодої людини все боліло, бульбашки були червоні з білим, статевого життя вже не вели. Я пішла в аптеку і купила ліки від герпесу. Пили ліки разом з ним, тому що У мене в цей же час були сильні прищики на ліктях і пальцях (такі ж як на фото при герпесі). У нього все пройшло за два тижні, залишилися маленькі точки, у мене пройшло за тиждень. Я через два тижні після ліків здала аналізи. І герпес-негативний !!!! Чи може бути таке? Він же не виліковується до кінця? І ще у мене в аналізах були виявлені хламідії, мікоплазма і уреоплазма. А у молодої людини знову починаються якісь болі і маленькі білі прищі на голівці. він дуже боїться, що хвороба проявиться знову. І які йому пити ліки ?? Зі мною від горбисті треба лікар сказав, т.к ми ведемо статеве життя, а від герпесу? І чи можна крім двох антибіотиків проти хламідій і мікоплазми пити ще що небудь сильне від герпесу? Організм витримає?

19 лютого 2016 року

Відповідає Медичний консультант порталу «health-ua.org»:

Лікар загальної практики

Привіт, Олександра! Ви і Ваш бойфренд - типові жертви самодіагностики і самолікування. Висипання, схожі (на думку неспеціаліста) на висипання при герпесі, можуть виникати при різних захворюваннях, що серйозно ускладнює діагностику. Здоров'ям треба зайнятися серйозно і зробити це потрібно під керівництвом досвідченого і грамотного фахівця. Перш ніж приймати препарати для лікування герпесу, необхідно отримати підтвердження цього діагнозу, а для цього треба, щоб лікар (гінеколог, уролог, венеролог або інфекціоніст) оглянув висипання і провів необхідні лабораторні аналізи. Хламідіоз і мікоплазмоз треба лікувати разом із статевим партнером. Лікування призначить лікар. Бережіть здоров'я!

2015-09-14 10:24:23

Запитує Анастасія:

Добридень! У мене в зоні промежини близько трьох місяців тому з'явилося бордово-рожева пляма. Воно не свербить, що не боліт.Гінеколог сказав, що нічого страшного в цьому немає. Аналіз на сифіліс негативний. Лікувала уреаплазму і гарднерели. Повторний аналіз ще не здавала. У той час коли з'явилася пляма, лікувала довго горло, тонзиліт. Багато антибіотиків пропіла.Не знаю чи пов'язано це, але вирішила написати. Перед тим як з'явилася пляма напухає якісь шішічкі в великих статевих губах, вони швидко зникали, а от потім і пляма це з'явилося. Підкажіть будь ласка що це може бути?

15 вересня 2015 року

Відповідає Гударенко Віра Юріївна:

лікар дерматовенеролог

Привіт, Анастасія! На жаль, я не бачу пляма на вашій шкірі, але мене заспокоює те, що Ваш лікуючий гінеколог говорить, що нічого страшного. Роблячи висновок з описаного, то що Ви довго приймали антибіотики та інші ліки - це може бути фіксована токсикодермия (реакція шкіри на токсичну воздейстквіе ліків). Зазвичай після закінчення прийому ліків це пляма без лікування дозволяється самостійно протягом декількох тижнів. Згодом воно може видозмінюватися і залишити після себе гіперпігментацію, яка з часом також пройде. Але це опис тільки на підставі даних описаних Вами. Рекомендую звернутися на очний прийом до дерматолога.

2014-08-25 3:37:44

Запитує Юля:

Добрий день .У мене мене таке питання, вагітність 10-12 тижнів здавала аналіз на сифіліс ПЛР трепонеми не встановлені, а антитіла сумарні до трепонеми паллімідум 6.6. чи може такий показник бути у вагітної, раніше не боліла. Дякуємо.
.

27 серпня 2014 року

Відповідає Босяк Юлія Василівна:

Лікар гінеколог, репродуктолог

При вагітності можливий так званий хибнопозитивних результат. За місцем здачі аналізу Вас повинні зорієнтувати про подальші дії. Не переживайте, сифілісу у Вас немає. .

2014-08-20 12:12:41

Запитує Юля:

Добрий день. Вагітність 10 тижнів при здачі аналізу на сифіліс результат показав позитивну відповідь 6.6 що це, раніше не боліла, спасибі.

21 серпня 2014 року

Відповідає Босяк Юлія Василівна:

Лікар гінеколог, репродуктолог

Справа в тому, що при вагітності аналіз може давати хибнопозитивних результати, не переживайте. Просто аналіз необхідно перескласти.

2014-05-07 12:09:04

Запитує Марія:

Привіт, доктор! Мій молодий чоловік сказав, що у нього виявили сифіліс, я здала аналізи-нічого не виявило, потім десь через пів року я ще здала аналіз на сифіліс в клініці з експрес тестом, лікар сказав-все добре, нічого немає , адже тест-експрес на антитіла тільки реагують? �� чи можливо я заразна все ж?

09 травня 2014 року

Відповідає Жиравецький Тарас Миронович:

Лікар уролог, сексопатолог, андролог

Доброго дня, если тести від'ємні то вині маєте сіфілісу.

2014-04-30 9:47:22

Запитує Юлія:

Привіт, мені 30 років, на терміні вагітності 13 тижнів, здала мазок тому виділення були рясні і трохи свербіж, результат показав рясні коки, гінеколог направила здати аналіз крові ІФА, здала аналіз показав:
Сифіліс антитіла сумарні IgM + IgG - 16,2 (норма 0-1)
Антитіла до ЦМВ IgM-0,197 IgG-9,82 (норма 0-0,9)
Антитіла до хламідій IgA-0,28 IgG-1,41 (норма 0-1)
Антитіла до мікоплазми IgM-0,18 IgG-0,20 (норма 0-1)
Антитіла до уреаплазми IgM-0,28 IgG-0,26 (норма 0-1)
Антитіла до трихомонада IgM-0,15 IgG-0,16 (норма 0-1)
Антитіла до кандида IgM-0,20 IgG-0,17 (норма 0-0,9)
Антитіла до гарднерела IgM-0,26 IgG-2 (норма 0-1)
Антитіла до HSV IgM-0,26 IgG-46,6 (норма 0-0,9)
На сифіліс ми з чоловіком здали ще RW і РПГА все позитивно в обох, зараз лікуємо ... від усього цього у мене стрес, вагітність бажана і я просто не знаю що мені далі робити, гінеколог наполягає на перериванні, допоможіть! Що робити далі, які ще інфекції мені належить лікувати судячи по аналізах і як це позначиться на дитині, є шанс народити здорового малюка?

05 травня 2014 року

Відповідає Корчинська Іванна Іванівна:

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії

Це питання Ви повинні вирішувати виключно з дерматовенерологом. Прямого приводу для переривання вагітності немає, як наполягає гінеколог. Можливо, проведення антибіотикотерапії дасть результат і цього буде достатньо. Тільки вузький фахівець може зробити остаточний висновок і сформувати подальшу тактику ведення вагітності.

2014-03-06 1:19:41

Запитує Марія:

Добридень!
Під час вагітності (термін 5 тижнів) аналізи на сифіліс (VDRL ++, TPHA +++) були позитивними. У диспансері РИФ-а, РІФ-200 (позитивний) ІБТ негативний, слабопозитивного. потім позитивний), РВ (негативний), мікрореакція (позитивні.) Діагноз: пізній латентний сифіліс (підозрюю, що перехворіла 9 років до вагітності, без лікування, РВ тоді був в нормі). Пройшла лікування водорозчинних пеницилина (4 млн. Од в день) - 30 днів (18-22 тижні вагітністю.), Проф. лікування тими ж дозами - 15 днів (24-26 тижні). Після лікування РИФ-а, РІФ-200, ІБТ - позитивні. Перед пологами 2 контрольні РВ - негативні. Після пологів: РВ мій і дитини негативний, мікро реакція у мене - покладе. (1: 2), у дитини - покладе. (Без титру). Дитина народилася доношена, були незначні проблеми з неврології (сидів, ходив в термін). У офтальмолога зауважень немає, кардіолог виявив хордальние шуми. У 2010 році результати всіх моїх аналізів знову позитивні (ІБТ, РІФ-а, РІФ-200, імуноферм. Аналіз з трепонем. Антигеном, VDRL позитив. 1: 2, антитіла до Люїс IgG - позитив.). Рекомендовано плазмофорез або антибіотикотерапія трьома різними препаратами (не проходила, тому що дитина була на грудному вигодовуванні). У 2011 році 2 аналізу VDRL - негативні, антитіла до Люїс (IgG) - позитивні. У 2012 році зроблено аналізи дитині: VDRL - негативний, антитіла до Люїс (IgG) - негативний. У 2014 році для контролю здала аналізи, VDRL - позитивний 1: 2, антитіла до Люїс (IgG) - позитивний 9,92. Знаю, що трепонемні тести можуть залишатися позитивними все життя, в диспансері роблять повний пакет аналізів, неакцентіруя уваги на цьому (веду контроль в приватній лабораторії). Мої питання: 1. Чому став позитивним VDRL? 2. Чи можливий хибнопозитивний результат на тлі загострення хронічних хвороб шлунково-кишкового тракту або ослабленого імунітету? 3. Які доп. аналізи необхідно здати і чи потрібно в даний момент з існуючими загостреннями (RPR або інші нетрепонемні тести)? 4. Чи потрібно проводити повторне обстеження дитини при негативних аналізах в 2012 році (дитині 6 років) Заздалегідь дякую і сподіваюся на відповідь.

10 березня 2014 року

Відповідає Коваленко Андрій Віталійович:

Лікар дерматовенеролог вищої категорії

Імунологічні тести можуть залежати від статусу пацієнта. Класикою залишається ІБТ і Риф. Дитина вже має бути знятий з контролів.

Дитина вже має бути знятий з контролів

Читати далі

Кров на сифіліс

Кров на сифіліс - це один з ряду аналізів, які хоча б раз у житті доводиться здавати практично всім. І в багатьох випадках результат такого аналізу має дуже велике значення і серйозно впливає на життя людини.