Фото - Луганский центр стоматологической имплантации

Лікування хронічних запалень придатків і вагітність

Health-ua.org - медичний портал онлайн консультації дитячих і дорослих лікарів усіх спеціальностей. Ви можете задати питання на тему 'хронічний аднексит і вагітність' і отримати безкоштовно онлайн консультацію лікаря.

2014-06-02 19:30:44

Запитує Тома:

Здрастуйте, у мене затримка місячних, і я зробила тест, він виявився позитивним. Останні місячні були з 01 по 06 травня. Вся справа в тому, що я не знаючи про вагітність приймала протигрибкові препарати орнікап 2 рази в день по 1 табл, всього 5 днів, і флунол 2 табл, другу через тиждень (в мазку були виявлені дріжджі) і ставила бетадіновие свічки. Це лікування пройшла повністю за призначенням лікаря. Крім того у мене ерозія шийки матки, і були болі при статевому акті. Звідси і лікування. Скажіть будь ласка як прийом цих ліків може відбитися на дитині? Вагітність повна несподіванка для нас з чоловіком, так як після перших пологів пройшло майже 9 місяців. І ще гінеколог ставив діагноз хронічний аднексит поза загостренням за результатами узі, яке робилося в лютому цього року. Дуже переживаємо ...

04 червня 2014 року

Відповідає Ирха Ліна Сергіївна:

Лікар акушер-гінеколог

Аднексит по УЗД поставити не можна, тільки припустити його наявність, в тому терміні на вагітність препарати шкоди не роблять. Можете виношувати і народжувати без будь-яких побоювань

2014-01-02 16:09:05

Запитує Дарина:

Добрий день! Мій діагноз-ендометріоз шийки матки, встановлений після колькоскоп, хронічний аднексит після УЗД і дуже низький естрадіол після аналізів. Прописали Діані-35, пила півроку, після чого знову колькоскоп і позитивний результат. Лікар відправила вагітніти напротязі наступних 3-х місяців, а то й відбувається, то знову до неї і всі аналізи заново. На даний момент пройшло 6 місяців. Вагітність так і не наступила. Що робити? Ще пробувати? Або йти заново все перевіряти? Або відразу на ЕКО?

09 січня 2014 року

Відповідає Силіна Наталія Костянтинівна:

Лікар акушер-гінеколог, к.м.н.

Дарина, відповідь на Ваше питання залежить від цифр ФСГ і антімюлерового гормону

2013-12-06 15:32:35

Запитує Ельвіра:

Доброго часу доби. Відсутність вагітності составляет3года.
Народжувала. Після процедури луна ГСГ загострився хронічний аднексіт.Лечілась в лікарні від гострого аднексіта- метрогил, гентамецін, Дімекс, Лонгидаза, ддт. Після чергового узі лікарі сказали запалення знято, але рідина в правій трубі залишилася. Діагноз-непрохідність правої труби і частково прохідність лівої труби. Рекомендує зробити ла пароскопію. Чи є така необхідність або є якась надія або інша альтернатива? Спасибі

10 грудня 2013 року

Відповідає Палига Ігор Євгенович:

Лікар репродуктолог, к.м.н.

Якщо у Вас поставлений діагноз гідросальпінс, то проводити лапароскопію, я вважаю, немає сенсу, ефективно відновити прохідність труб не вдасться. Труби з гідросальпінсом підлягають видаленню. Після цього, якщо Ви хочете ще дитини, слід планувати ЕКО.

2013-06-09 9:31:25

Запитує Ірина:

Доброго дня! Після того, як я перестала прийом Логеста (приймала його протягом 2 років), цикл встановився 38-37 днів (двічі), на 9 день 3его циклу був перерваний статевий акт. за дня 3 до циклу пішли коричневі мізерні виділення, натяків на місячні не було. Тести на вагітність негативні, тест на ХГЛ виділених взагалі немає. Болей внизу немає .. іноді тягне небагато. Ніяких натяків на місячні .. Чи може це бути позаматкової Б? (Дякуємо).

04 червня 2013 року
Відповідає Палига Ігор Євгенович:
Лікар репродуктолог, к.м.н.
інформація про консультанта
Ні, при позаматкової вагітності рівень ХГЛ повинен бути вище. У зв'язку з чим Вам було призначено КОК 2 роки тому? Тільки з метою контрацепції? Або переслідувалася мета нормалізації гормонального фону? На сьогоднішній день раджу Вам в першу чергу пройти УЗД органів малого таза. Можливо, утворилася кіста, яка провокує затримку місячних.
Доброго дня!. Так, КОК мені призначили ще й з приводу хронічного аднекситу (часті загострення були, ІПСШ не було, кіст не було, раніше збою циклу никогла теж не було-но були дуже болючі м.) Зараз, зі своєю проблемою, я була у гінеколога, вона призначила дюфастон по 2т 5 днів. (Зі слів Г. м. Повинні були прийти на 3 день після відміни, але вже 6 день їх немає ..) УЗі запланована на 11.06. Чи може це бути полікістоз? (У родичів не було СПКЯ, я не повна (при зрості 173, вага 53, є аутоімнний тіреоілдіт, трохи "волохаті" руки, спина вгорі, мучить акне) ..

11 червня 2013 року

Відповідає Палига Ігор Євгенович:

Лікар репродуктолог, к.м.н.

Для того, щоб викликати місячні раціональніше було б поколоти прогестерон 2,5% по 2 амп. одночасно 5 днів. Потім через 2-3 дня почнуться місячні. За описаною симптоматиці у Вас може бути гіперандрогенія, яка зазвичай супроводжується гирсутизмом і акне. Раджу здати кров на тестостерон, здача не залежить від дня циклу. АІТ також впливає на гормональний фон, Вам необхідна консультація ендокринолога, який при зміні показників гормонів ЩЗ повинен призначить коригуючий лікування. Говорити про СПКЯ рано, діагноз ставиться на підставі висновку УЗД і показників статевих гормонів. Здоров'я Вам, при необхідності пишіть, я проонсультірую.

2013-03-07 17:23:44

Запитує Поліна:

Привіт, на 3 тижні вагітності я потрапила в лікарню і поставили діагноз хронічний аднексит, на період лікування я ще не знала про вагітність. Мені почали комплексне лікування, метронідазол, ципрофлоксацин, ністатин, ГІНАЛГІН, свічки Диклак і Дістрептаза, кололи алое і склоподібне тіло, ставили тампони з маззю Вишневського і димексидом. Під час лікування нічого не турбувало, та й коли привезли в лікарню біль пропала і більше не з'являлася. Скажіть будь ласка, гінетік ставить 90% що все буде добре і 10% що будуть ускладнення у дитини. Сказала, що навіть якщо патологій вроджених не буде, то з рочки у дитини почнуться проблеми з легенями, животиком і т.д.
Скажіть свою думку, може у вас вийде мене хоча б трохи заспокоїти. Вирішила доносити до 12 тижня, а там перевірити на узі і почати здавати аналізи на патології.

21 березня 2013 року

Відповідає Тарасюк Тетяна Юріївна:

Лікар акушер-гінеколог

Правильне рішення! Якщо вагітність продовжує розвиватися, значить вплив ліків не порушило її. У маленьких термінах працює принцип "все або нічого". Тобто пошкодження викликає переривання вагітності. На жаль, навіть у жінок, які скрупульозно готуються до вагітності і нічого не приймають, часто бувають проблеми зі здоров'ям дитини. Удачі вам!

2013-01-11 9:16:57

Запитує Юля:

Добрий день, мені 33 роки. У 2000 році були одні пологи, в 2004 році позаматкова вагітність і операція-видалили труби, в 2010 році видалили поліпи в матці. За результатами УЗД протягом декількох років ставлять діагноз хронічний аднексит, на підставі цитологічного дослідження - діагноз порушення мікрофлори піхви. Місяць тому пройшла курс лікування Йодоксид, Лактоваг і Вагінорм С. Дуже часто мучать болі внизу живота і в спині нижче попереку, і зараз теж. 2 рази в рік, буває частіше проходжу курс лікування для зняття загострення запалення, за призначенням лікаря приймаю такі препарати як Ревмоксикам, діклоберл, вібуркол, синтоміцин, Ліварол, алое, флуконазол, іноді антибіотики амоксицилин або уколи цефтриаксон. Я розумію що хронічне запалення практично не можливо вилікувати. Підкажіть будь ласка, що можна приймати для профілактики загострень запального процесу, щоб ці болі мучили якомога рідше. І підкажіть будь ласка чи є сенс приймати настоянку борової матки і червоною щітки. Заздалегідь вдячна за відповідь.

15 січня 2013 року

Відповідає Дика Надія Іванівна:

Лікар акушер-гінеколог першої категорії

Я не можу без огляду Вам призначати лікування, але борова матка і червона щітка, на жаль, ще нікого не вилікували. Можна займатися профілактикою, лікувати, але для цього Вас потрібно оглянути, приходьте на прийом в жіночу консультацію.

2012-11-11 18:30:04

Запитує Юлія:

Добрий день. Мені 21 рік. Опишу свою ситуацію. Вагітностей не було, не має значення, партнер один. Перші місячні в 13 років, 30-32 дня цикл, 6 днів тривають. намагаємося завагітніти 1 рік-нічого не виходить. останній рік місячні не регулярні то 30 днів то 32 то 37 то 40. виділення: 3 дня до місячних і 3 дні після коричневі як би мажуть, в середині прозорі прям тече, а так в основному білуваті різко пахнуть. Спостерігалася 3 роки у різних гінекологів. Ніхто з них не може ясно сказати що робити. Виявили: ВПЛ високого ризику онкогенности - високий 10 в 7 ступеня а після противірусних знижується; також герпес геніальний. Решта інфекції негативно. Знайшли ерозію шийки матки. Дані кольпоскопії: шийка матки циліндричної форми, не деформована, отвір щелевидное, покрита багатошаровим плоским епітелієм: гладким, блискучим; судини: малюнок посилений дифузно; зміни: на перед нею, задній губі ектопія діаметром 1,5 см з острівцями метапластичного епітелію по периферії тонкий мовами наповзає. Зона перетворення значна; проба з оцтової к-ой: ацето-білий епітелій виражений стійкий 9-11ч; йод-негативний ділянку відповідає зоні трансформації і ектопії; посів на мікро флору з піхви: зростання мікро флори немає; звичайний мазок: 3 ступінь чистоти, багато слизу, лейкоцити 15-20 в п / зр, решта в нормі; узі робила дуже багато раз: тонкий ендометрій і на 7 день і на 15 день постійно; ендоцервікса збільшений; ознаки ендоцервіциту пишуть, фолікул щомісяця є домінантний, але не відповідає потрібним розмірам; яєчники за розмірами в нормі; лікування було за 3 роки багато разів противірусними, антибіотиками всякими свічками, ізопринозин та іншими; операцій ніяких не було. Були ниючі болі незначні в яєчниках, говорили хронічний аднексит, правий наближений до матки. При ручному огляді було боляче при нада вливання на яєчники, але після лікування вже не було такого. Будь ласка, підкажіть що мені робити? Лікар нинішня каже можливий хронічний ендометріоз, каже потрібно робити гістероскопію, гистеросальпингографию. Я боюся, що це може тільки зашкодити, не хочеться туди просто так лазити. Наскільки в моїй ситуації це доцільно? Хочу здати кров на гормони: це щось дасть? Яка причина мого безпліддя: тонкий ендометрій? Може причина - спайки через застарілого хр.аднексіт? Що якщо лікар скаже-тільки еко. Чи можна без нього обійтися в моїй ситуації. Будь ласка допоможіть, ми з чоловіком дуже хочемо дитину. (Чоловік обстежується); помогите !!!

16 листопада 2012 року

Відповідає Палига Ігор Євгенович:

Лікар репродуктолог, к.м.н.

Давайте розбиратися по порядку. По-перше, Вам необхідно здати аналізи на гормони - ФСГ, ЛГ, пролактин, естрадіол, прогестерон. Все, крім прогестерону, здаються на 3-5 день м.ц. Прогестерон здається на 21 день м.ц. Крім того, потрібно провести фолікулометрія, починаючи з 7 дня м.ц. Ці обстеження дадуть можливість оцінити, яким є Ваш гормональний фон, чи нормально розвиваються фолікули і проходить овуляція, чому тонкий ендометрій. Далі, коричневі виділення спостерігаються після статевого акту або в міжменструальний період? Якщо після статевого акту, це свідчить про проблеми з шийкою матки, але, якщо Ви збираєтеся вагітніти найближчим часом і з огляду на Ваш вік, кардинально лікувати шийку можна буде після пологів. Консервативне лікування, як я зрозумів, Ви пройшли. Якщо виділення спостерігаються в міжменструальний період, це може говорити про ендометріоз, який зазвичай супроводжується болями. В такому випадку необхідно пройти УЗД, за його висновком можна буде зорієнтуватися. Можете результати обстежень вислати мені для аналізу.

2012-07-04 9:55:45

Запитує Ірина:

Доброго дня! підкажіть будь ласка у мене гіперплазія ендометрію, поліпоз і хронічний аднексит показало на УЗД малого таза. Після прийому у лікаря мені призначили пролікуватися від молочниці щоб точно виявити статеві інвекціі, на підставі цього призначили лікування
1 хірургічне
2 медикаментозне
Ось виникло таке питання - у мого чоловіка ВПЛ 7 видів, лікар сказала що поліпоз може виникнути через статевих інфекцій, тобто якщо я пролікувати, зроблю операцію, то у меняснова може виникнути поліпоз через його інфекцій після лікування, мого, як мені бути якщо я планую вагітність?

18 липня 2012 року

Відповідає Силіна Наталія Костянтинівна:

Лікар акушер-гінеколог, к.м.н.

Ірина, при підозрі на гіперпластичні процеси ендометрія необхідно проводити діагностичну гістероскопію

2012-05-11 17:30:19

Запитує Рита:

Доброго дня! Звертаюся до Вас з наступним питанням: У жовтні 2011 р - завмерла вагітність на терміні 6 недель.Вичістілі, пила таблетки Метронідазол + уколи Гентамицина 3 рази в день протягом 5 дней.Затем в грудні виявили дисплазію ШМ 3 ступеня + ВПЛ онкогенного ризику. 30 січня 2012 була проведена діатермоконізація ШМ.В початку квітня став хворіти низ живота і з'явилися коричневі виділення, поставили діагноз - двосторонній хронічний аднексит + виявили уреаплазму.Лечілі: таблетки Метронідазол + уколи Сультаціл - 3 рази на день протягом 7 днів, таблетки Су Мамед (1 курс), свічки Лонгидаза - 1 раз в 3 дня (ректально) .Потім протягом 7 днів - тампони з димексидом щодня, уколи Поліоксидонія через день.Виделенія пройшли, а болю до сих пір є ... Лікар сказав, поступово пройдуть! Підкажіть, чи правильно було призначене лікування? Є можливість з'їздити в санаторій, але лікарі розходяться в думці - чи можна мені бруду, фізіо і іншого роду процедури! Якщо можна - порадьте хороший санаторій на Ваш взгляд.І останнє запитання - коли можна планувати вагітність і які аналізи на ваш погляд потрібно здати ін редньої на етапі планування! Заздалегідь дякую за відповідь!

15 травня 2012 року

Відповідає Дика Надія Іванівна:

Лікар акушер-гінеколог першої категорії

Для того, щоб дати добру пораду - потрібен огляд.
Справа в тому, що після запального захворювання придатків матки порушується гормональний фон і як регуляції МЦ, курсу реабілітації після викидня рекомендується курс низькодозованих оральних контрацептивів, в середньому на 3-6 циклів. За цей час жінка проходить обстеження на ТОРЧ інфекції, курс лікування, обов'язково консультація та обстеження у лікаря генетика.
У Вашому випадку: УЗД з вагінальним датчиком, підібрати контрацептиви, контроль цитологічного мазка і кольпоскопія шийки матки. Якщо результати цитології нормальні, можна повторити курс розсмоктуючутерапії (Дістрептаза в свічках або логнідаза, полівітаміни, фіз.кабінет), але краще на тлі прийому контрацептивів.
Санаторно-курортне лікування краще відсуньте на липень або вересень.
Більш детальна консультація можлива тільки після дообстеження і огляду.

Більш детальна консультація можлива тільки після дообстеження і огляду

Читати далі

аднексит

Аднексит - це захворювання, в основі якого лежить запалення придатків матки - маткових труб і яєчників. Ця хвороба дуже рідко зустрічається у дів, часто пов'язана із захворюваннями, що передаються статевим шляхом.

Ця хвороба дуже рідко зустрічається у дів, часто пов'язана із захворюваннями, що передаються статевим шляхом