Фото - Луганский центр стоматологической имплантации

аднексит лікування антибіотиками

Health-ua.org - медичний портал онлайн консультації дитячих і дорослих лікарів усіх спеціальностей. Ви можете задати питання на тему 'аднексит лікування антибіотиками' і отримати безкоштовно онлайн консультацію лікаря.

2012-12-26 9:40:43

Запитує Олена:

Привіт, мені 27 років. C 19 19 років страждаю хронічними захворюваннями по гінекології, кілька разів ставили діагноз "хронічний аднексит" і пару раз "цірвіціт". Регулярно ходжу по лікарях, ще жоден з них не вилікував мене більше, ніж на півроку. Раз 5 здавала аналізи на ІПСШ, завжди все негативно (статевий партнер один 3 роки). Останній раз здавала аналізи в листопаді цього року на всі можливі інфекції. В результаті, знайшли Actinomyces israelii 10 ^ 6 КУО, pediococcus pentosaceus 10 ^ 6 КУО і candida albicans 10 ^ 4 КУО, при цьому лактобактерії 10 ^ 3 КУО. Зробили так само тест антібіотікочувствітельності, але лікар нічого не призначив, сказала, що спочатку потрібно здати чоловікові теж на все ІПСШ, сказала, що може бути таке, що у мене з-за кандидозу якась інфекція не виявилася, якщо у чоловіка вона буде , то і у мене буде і тоді це одне лікування, а якщо не буде, то інше. Але проблема в тому, що чоловік вже 2 рази здавав в минулому році, тому що всі лікарі наполегливо направлют нас на ці аналізи, вважають, що є якась інфекція, яку не можуть знайти, ну і чоловік сказав, що більше здавати не буде , набридло витрачати гроші в нікуди. В результаті, я місяць займалася самолікуванням, спринцювання ромашкою, тампони з маззю Вишневського, пила Вагілак і Лінекс, краще не стало. Тиждень тому в паху з одного боку опух лімфовузол, болять яєчники. Пішла до лікаря, призначила мені "Клафоран" по 1 мг 2 рази на день (в \ м) і "Амікацин" по 1апм 2 рази в день і Флуконозол. Я дуже не хотіла починати лікування антибіотиками, т.к і так імунітет знижений, постійно хворію застудами і є проблеми з іншими органами, але все-таки зробила уколи один раз і випила Флуконозол, після чого у мене дико розболілися нирки і шлунок (справа в тому, що у мене хр. гастродуоденіт, дисбактеріоз і нефроптоз (т.к я висока і худа)), пішла знову до лікаря, вона сказала, що вибору немає, треба колоти. Лімфовузол сам не пройде. Я просто не знаю, що робити. Таке відчуття, що лікарям взагалі все одно, головне "свій" орган вилікувати, а то що інші відмовлять - так це дрібниці життя. Підкажіть будь ласка, що мені робити? Ці мікроорганізми, які у мене виявлені, лікуються тільки антибіотиками? Вони взагалі можуть бути причиною аднекситу або дійсно є інша інфекція, яку не можуть знайти? Який антибіотик вибрати найменш токсичний і відповідний мені? У дослідженні антібіотікочувствітельності плюсики стоять у таких препаратів як: "Азитроміцин", "Ампіцилін", "Кліндаміцин", "Цефотаксим", "Цефтриаксон". Самолікуванням займатися не хочеться, але я просто вже не знаю, куди податися. Завчасно дякую за відповідь.

08 січня 2013 року

Відповідає Шаповал Ольга Сергіївна:

Лікар акушер-гінеколог другої категорії, к.м.н.

Здрастуйте, Олено. На жаль, особливості хронічного запального процесу придатків матки мають тенденцію до частого загострення, яке може бути спровоковано цілим рядом факторів, врахувати все не завжди вдається. Тому при частих загостреннях виникає необхідність пошуку специфічного збудника і відповідно підбір схеми лікування. На сьогоднішній день "золотим стандартом" в діагностиці ІПСШ є метод ПЛР діагностики (за умови правильної здачі аналізу). Судячи з бакпосева у Вас є дисбіоз, однак виявлені мікроорганізми навряд чи викликають настільки часті загострення запального процесу з такою вираженою клінікою. Створюється враження, що в певний момент Вас просто не долікували. Зазвичай підбір антибактеріальної терапії починається в стаціонарі (причому в перші дні перевага віддається ін'єкційним формам з подальшим переходом на таблетований прийом). Крім антибіотиків, в схему лікування включаються вітаміни, препарати для підвищення імунітету, нестероїдні протизапальні препарати і обов'язково проводиться розсмоктуються терапія (тривалий період - до місяця). Непогані результати дає комбінація медикаментозної терапії з фізіотерапевтичними процедурами. в подальшому в періоді поза загостренням і в відсутності протипоказань рекомендується санаторно-курортне лікування. Призначення антибіотиків, звичайно, краще проводити з урахуванням наявності до них чутливості, а також супутніх захворювань. Наприклад, призначений Вам амикацин досить часто надає шкідливу дію на нирки (побічні ефекти можуть проявитися і у інших антибіотиків), що, можливо, спровокувало виникнення у Вас больового синдрому. При призначенні антибіотиків також учітвается минулий досвід лікування. І недоцільно проводити повторне призначення препарату за короткий період часу. За антибиотикограмме з урахуванням найменшого кількості побічних ефектів можна рекомендувати азитроміцин. Однак самостійно його застосовувати не варто, тим більше пробувати в хаотичному порядку різні групи антибіотиків. В оптимальному варіанті пройти повноцінний курс терапії в умовах стаціонару, де у Вас буде можливість проводити динамічну корекцію лікування спільно з лікуючим лікарем.

2012-09-15 14:05:24

Запитує Віка:

Доброго дня! Звернулася до лікаря через біль внизу живота справа. Результат огляду аднексит, велика ерозія шийки матки.
Результати аналізів:
дослідження біосубстратах на ДНК (РНК) методом ПЛР:
мікоплазми (M. Spp.) - покладе
хламідії (Chl Trachomatis) - негативні
уреаплазми (U. Urealyticum, Parvum) - негативні
дослідження методом ПЛР в режимі реального часу:
ВПЛ А9, А7, А5 / А6, сумарна вірусне навантаження, вір.пр.герпеса 1,2 типу (типування) - негативні.
Призначили препарати вільпрофен, дезолік, дифлюкан, Гексикон, Головата, біфіформ, фізіопроцедури: лазер і електрофорез
Після лікування повторний аналіз:
дослідження біосубстратах на ДНК (РНК) методом ПЛР:
мікоплазми M. Spp. - полож
гарднерели (G. Vaginalis) - негативні
кандиди (C. albicans) - негативні
мікробіологічне дослідження:
мікоплазми hominis посів - негативні
Підкажіть, будь ласка, запалення і ерозія могли бути наслідком наявності в організмі микоплазм? Лікування антибіотиками не допомогло, т до вид микоплазм виявився стійким до антибіотиків? Чи можна визначити які антибіотики можуть допомогти?
Дякуємо!

18 вересня 2012 року

Відповідає Колотілкіна Тетяна Олегівна:

Лікар акушер-гінеколог першої категорії, к.м.н.

Привіт Віка. Запалення може бути викликане микоплазмами, а ерозія-ні, це рана. Вам треба зробити бак посів на чутливість до антибіотиків і стане ясно, якими треба лікувати.

2012-07-08 15:40:53

Запитує Женя:

після незахищеного статевого акту в останні дні місячних у мене з'явилися болі внизу жівота.у мого партнера з'явилося часте сечовипускання, болі, зуд.после відвідування лікарів були поставлені діагнози: гострий простатит і аднексит + кіста жовтого тіла слева.что могло викликати захворювання? у мене після тижня лікування антибіотиками болю сохраняются.помогіте разобраться.спасібо

01 серпня 2012 року

Відповідає Гуньков Сергій Васильович:

Лікар акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, провідний науковий співробітник інституту гігієни і токсикології, к.м.н.

Шановна Євгенія. Якщо виявлені запальні процеси у Вас і партнера, слід визначити мікрофлору, її чутливість і характер патологічного процесу в обох (гострий, хронічний) - це дозволить з високим ступенем імовірності стверджувати про джерелі зараження.

2011-12-21 9:59:01

Запитує Юля:

Добридень!
Підкажіть, будь ласка, у мене виявили уреаплазму, вже 2-й раз, цитологія-друге типу, з укладенням гіперплазія залозистогоепітелію, запалення: виписка з аналізу -точка Cervix клітини плоского епітелію в невеликій кількості, розташовані окремо, группамі.Представлени, переважно, клітинами проміжного і парабазального шару епітелія.Клеткі поверхневого шару поодинокі, клітини залозистого епітелію у великій кількості, розташовані окремо, групами і пластами, у вигляді голих ядер.Ядра частини клітин збільшені. Структура хроматину змінена. Ядерно-цитоплазматическое співвідношення змінено на користь ядра.Лейкоціти 5-10, еротроціти 1-3. Бакпосів показав лактобактерії 10 * 5 КУО / мл. В мазку лейкоцити в точці вагіна 30-40, в тяжах слизу 60-80, палички Дедерлейна відсутні, фагоцитоз лейкоцитів, ступінь чистоти 3, в вагінальної частини шийки матки лейкоцити -100-120, клітини залозистого епітелію відсутні, епітелій представлений клітинами проміжного епітелію. клітини поверхневого шару в невеликій кількості. Частина клітин в стані цитолізу.
Підкажіть, мені призначили лікування антибіотиком: фромілід-уно + Лактомун + Гепадиф, свічки тержинан, фемікап феми. Ще здавала аналізи на вірус папіломи (16,18)-негативних. Для підняття імунітету мені ще призначили альфарекін 1000 е.Подскажіте, будь ласка, чи треба лікувати уреаплазму антибіотиками і чи допоможе альфарекін ??? Ще хочу додати неодноразово хворіла аднексітом, навіть коли не жила статевим життям? Можливо причина була в уреаплазми ??? Дуже довгий час страждала від дисбактеріозу (більше 10 років), перенесла сепсис. Виявлено зараз ектопія. Лікувати уреаплазму антибіотиками якось боюся, тому що розумію, вона може бути следсвие дисбактеріозу.
Чекаю Вашої ради на рахунок ефект

17 січня 2012 року

Відповідає Консультант медичної лабораторії «Сінево Україна»:

консультант медичної лабораторії «Сінево Україна»

Добрий день, Юля. По-перше, з огляду на наявність в анамнезі сепсису і аднекситів, в першу чергу питання до вашої імунної системи, можливі й ендокринні зміни. По-друге, з огляду на настільки сильний запальний процес, як у Вас (лейкоцити 100-120 !!!), то навряд чи одні уреаплазми здатні викликати його. Можливо, є мікст-інфекція - уреаплазми поєднуються з іншими мікроорганізмами, при чому мова йде про бактеріальної інфекції (кокковая флора, трихомонади та ін.). Потрібно б дообследоваться на наявність інших інфекцій. Ваші аналізи досить суперечливі, тому що в бакпосева виявлено лактобактерії 10 * 5 (!!!) і нічого більше, а в мазках цих самих лактобактерій (палички Дедерлейна) взагалі відсутні, що не дивно при такому то запаленні. Шукайте причину запалення і устаняйте її, зробіть якісний бакпосев, як мінімум. Самі то уреаплазми - умовно-патогенні мікроорганізми і вимагають лікування тільки при наявності уреаплазмоза (запалення, викликане уреаплазмами). Але без антибіотикотерапії Вам все одно не обійтися, тому що є сильний запальний процес. Будьте здорові!

2011-11-10 12:22:10

Запитує Юлія:

Добридень!
Підкажіть, будь ласка, у мене виявили уреаплазму, вже 2-й раз і цитологія була другого типу, з укладенням гіперплазія залозистогоепітелію, запалення: Точка Cervix клітини плоского епітелію в невеликій кількості, розташовані окремо, группамі.Представлени, переважно, клітинами проміжного і парабазального шару епітелія.Клеткі поверхневого шару поодинокі, клітини залозистого епітелію у великій кількості, розташовані окремо, групами і пластами, у вигляді голих ядер.Ядра частини клітин збільшені. Структура хроматину змінена. Ядерно-цитоплазматическое співвідношення змінено на користь ядра.Лейкоціти 5-10, еротроціти 1-3. Бакпосів показав лактобактерії 10 * 5 КУО / мл. В мазку лейкоцити в точці вагіна 30-40, в тяжах слизу 60-80, палички Дедерлейна відсутні, фагоцитоз лейкоцитів, ступінь чистоти 3, в вагінальної частини шийки матки лейкоцити -100-120, клітини залозистого епітелію відсутні, епітелій представлений клітинами проміжного епітелію. клітини поверхневого шару в невеликій кількості. Частина клітин в стані цитолізу.
Підкажіть, мені призначили лікування антибіотиком: фромілід-уно + Лактомун + Гепадиф, свічки тержинан, фемікап феми. Ще здавала аналізи на вірус папіломи (16,18)-негативних, але є бородавка в області ануса і на руках останнім часом обсипало. Для підняття імунітету мені ще призначили альфарекін 1000 е.Подскажіте, будь ласка, чи треба лікувати уреаплазму антибіотиками і чи допоможе альфарекін ??? Ще хочу додати неодноразово хворіла аднексітом, навіть коли не жила статевим життям? Можливо причина була в уреаплазми ??? Дуже довгий час страждала від дисбактеріозу, перенесла сепсис. Виявлено зараз ектопія.
Чекаю Вашої ради!
Заздалегідь дякую! Всіх благ!

28 листопада 2011 року

Відповідає Консультант медичної лабораторії «Сінево Україна»:

консультант медичної лабораторії «Сінево Україна»

Добрий день, Юлія. У Вас йдеться про запальний процес - кольпіті. З огляду на, що у Вас в анамнезі сепсис, можливо мова йде і про Ваш імунітет. Альфарекін - це синтетичний інтерферон, який має, в тому числі, і імуномодулюючі властивості, однак, думаю, що для підняття Вашого імунітету цього може бути недостатньо. А ось запалення потрібно лікувати обов'язково. Не знаю що имеено у Вас виявили (уреаплазми в ПЛР, IgG або М до них), але уреаплазми- це мікроорганізми з групи транзиторних мікроорганізмів. Іншими словами, вони можуть тимчасово перебувати в статевих шляхах здорової жінки, не викликаючи жодних проблем. В такому випадку ніякого лікування не потрібно. Якщо ж вони викликають запалення - уреаплазмоз, потрібно проводити лікування цього запального процесу. З наданих даних немає можливості сказати що саме викликає запальний процес, відповідно не можу відповісти чи потрібно її Вам лікувати. Будьте здорові!

2011-07-25 11:31:46

Запитує Нюра:

здрастуйте! хочу другого ребенка.первая вагітність пройшла хорошо.хотя і був ДТЗ.После пологів 2001 р брала меркозоліл, але не допомагало і в 2009 р зробили операцію. видалили щітовідку.Когда наступила вагітність ендокринолог подивилася аналізи і сказала що можна народжувати. На 7 тижні стався викідиш.чісткі НЕ било.На УЗД дізналася вперше про міому.вот результати: матка в серединне положення відхилена кпереді.контури чіткі, неровние.дліна 69мм, передньо-задній 49мм, ширина 56 мм.По задньої ст. Інтерстицій. гіпоехогенний вузол 9мм і ІНТЕРСТОМ. субсерозний вузол 17Х15 мм.М-луна-4,2мм.день менстр. циклу-18.07. правий яєчник-28х16 мм. структура мелкофоллік. лівий яєчник-25х14 мм.Заключеніе: міома.прізнакі хр.левостороннего аднексита. 25.07.11г. Питання: з таким діагнозом чи можу я планувати вагітність? Я завтра піду до лікаря і пройду лікування антібіотікамі.А зможу я винести здорову дитину? Будь ласка дайте відповідь!

27 липня 2011 року

Відповідає Дика Надія Іванівна:

Лікар акушер-гінеколог першої категорії

Добрий день. Вам необхідно звернутися в кабінет планування сім'ї на прийом, або проконсультуватися у лікаря-генетика в обласній лікарні. Проконсультуйтеся ще раз у ендокринолога, потрібна корекція роботи щитовидної залози. Зробіть перерву: обстежтеся, попринимайте низькодозовані контрацептиви, відновіть сили, обов'язково потрібно скоригувати рівень гормонів щитовидної залози. А далі рішення за Вами, буде не легко, але можливо, тільки необхідний ретельний контроль і виконання всіх рекомендацій.

2011-06-01 18:26:24

Запитує Анна:

здрастуйте! у мене завмерла вагітність на 4 тижні, виявили на 8-ій це було 3 травня, зробили чистку, Пропила антибіотики. 13 травня-залишилися згустки крові в матці, зробили чистку повторно.После повторної чистки антибіотики не пила (не призначали), УЗД не делала.прімерно 25 травня вирішила сама для себе зробити УЗД, тому що виділення не припинялися. показало хр. метроендометрит, цервіцит, 2-х сторонній аднексит, вільна рідина в задньому склепінні. Призначили лікування антибіотики, уколи, електрофорез. турбують виділення і мій лікуючий лікар нічого не говоріт.Говоріт тільки, що це я винна, бо матка в мене маленька (як вона висловилася дитяча), і вона не змогла до кінця дочистити. Я не можу розрахувати коли у мене підуть наступні місячні. по ідеї повинні 3 червня, а у мене ще не припинялися. Йдуть з 3 травня по 3 червня (найбільшої перерву один день), тобто МІСЯЦЬ вже йдуть. Про що це говорить, що я лікуюся безрезультатно або що? Щоб вони припинилися треба як то додатково лікується? Я вже не можу ні фізично, ні морально не хочу йти в цю лікарню. Стільки серце крається, тому на вас одна надія, що відповісте мені.

03 червня 2011 року

Відповідає Серпенінова Ірина Вікторівна:

лікар акушер-гінеколог

Добрий день. У Вас ознаки запального процесу, що викликав порушення ОМЦ.Вам необхідна госпіталізація з адекватної інфузійної і антибактеріальної терапіей.Еслі в Вашому населеному пункті тільки одне гінекологічне відділення-їдьте в обласну лікарню.

2011-04-10 12:17:10

Запитує Таня:

Добридень! Півроку тому у мене почалися ниючі болі внизу живота (праворуч). Мені поставили діагноз хронічний аднексит. Пройшла два курси лікування антибіотиками, а болю все не йшли (хоча турбують болі рідше). Здала аналізи на бакпосев, висіяли: лактобактерії 10 * 3 КОЕмл і стафолококков епідермальний 10 * 5 КОЕмл (лабораторія СІНЕВО). Призначили: Полижинакс св., Диклоберл 100, Осарбон св., Гінофлору св., Супрадин. Зараз перебуваю на стадії прийому св. Осарбон. Болі почастішали. Помітила, що спочатку відбувається здуття живота, а потім починає нити живіт і вже потім як печіння в тому ж місці, де і боліло. Сама стала нервовою, настрій швидко змінюється (цього раніше не було). Чи ефективно таке лікування, так як часу минуло півроку, та й грошей пішло чимало (але не це важливо), а так хочеться щоб нічого не боліло, а другу дитину ще більше.

15 квітня 2011 року

Відповідає Марков Ігор Семенович:

Лікар інфекціоніст, доктор медицини

Привіт, Таня. Ні, таке лікування неефективно и помочь НЕ может. У Вас - урогенітальній дисбактеріоз (хронічне запаленою сечостатевіх ОРГАНІВ), вікліканій бактеріямі кішкової групи (Ніякого зв'язку з проблемами кишечника!). У цьом випадка! Застосування антібіотіків НЕ только НЕ ефективного, но Взагалі Повністю протипоказане. Тим більше, що Ваші лікуючі лікарі взагалі не відають, що творять: виявлення епідермального стафілокока і лактобактерій є варіантом норми. Детальніше про все це можете почитати в мене на сайті.

2010-08-01 16:26:07

Запитує Інна:

Добрий день. Підкажіть будь ласка.
Вже пів року турбують сильні, що тягнуть болі внизу живота. Поставили гідросальпінгс. Робила узі.
1 раз. Правобічний аднексит, спайковий процес, гідросальпінгс.
2 раз. Запальні зміни в малому тазу. Спайковий процес у малому тазі.
3 раз. Праворуч від матки освіту - 16.3 + 43.6, правобічний гідросальпінгс.
І все це після лікування антибіотиками (цефтріаксоном - в / в, амоксиклавом - в \ в, Метрогілом - в \ в, Ціпрофловсоцін - в / в, Юнідокс солютаб - табл. Азитрокс - табл.), А також імуностимулятор -ціклоферон за схемою.
Робила аналіз на посів і чутливість до антибіотиків. - висіяли streptococcus anginosus. Ніяких прихованих інфекцій не виявлено. Що робити і як лікуватися, якщо лікування курсама антибіотиків не приносять результату?

06 серпня 2010 року

Відповідає Петренко Галина Олександрівна:

лікар гінеколог

Привіт, Інна.
Гідросальпінгс - це скупчення в порожнині маткових труб рідини, найчастіше запального ексудату. Але він накопичується там не тільки в зв'язку із запальним процесом, скупчення рідини сприяє зазвичай наявність спайок в матковій трубі. Тому, незважаючи на масивну антибіотикотерапію, на УЗД зберігається картина гідросальпінгса. Тривале персистування цього стану може привести до повної непрохідності маткових труб, посилення тазових болів і безпліддя. У Вашому випадку рекомендована лікувально-діагностична лапароскопія, в результаті якої буде проведена остаточна діагностика стану маткових труб, і, наскільки це можливо, буде проведена реконструкція нормального просвіту маткових труб.

У Вашому випадку рекомендована лікувально-діагностична лапароскопія, в результаті якої буде проведена остаточна діагностика стану маткових труб, і, наскільки це можливо, буде проведена реконструкція нормального просвіту маткових труб

Читати далі

аднексит

Аднексит - це захворювання, в основе которого лежить запалений прідатків матки - матково труб и яєчніків. Ця хвороба дуже Рідко зустрічається у дів, часто пов'язана із захворюваннямі, что передаються статево Шляхи.

Ця хвороба дуже Рідко зустрічається у дів, часто пов'язана із захворюваннямі, что передаються статево Шляхи

Читати далі

Жіноча проблема: кольпіт

Серед безлічі гінекологічних діагнозів одним з найпоширеніших є запалення піхви (кольпіт). Хвороба ця неважка і, як правило, не небезпечна, проте вона майже завжди докучає жінці і викликає дискомфорт.

Хвороба ця неважка і, як правило, не небезпечна, проте вона майже завжди докучає жінці і викликає дискомфорт