Фото - Луганский центр стоматологической имплантации

Çfarë t'i japë fshatari që të qëndrojë me të. Si ta bëjmë një njeri të pafuqishëm: metodat popullore dhe pilulat

 1. 6 barna që ju ndihmojnë të mos ndaloni për një kohë të gjatë
 2. dapoksetine
 3. Peineili
 4. Super P-Force
 5. Super zhewitra
 6. Spray STUD 5000
 7. Renditni Dapoxetine me ofrimin:

Gjeni se cilat ilaçe i ndihmojnë burrat për një kohë të gjatë që të mos mbarojnë. Disa barna që ju lejojnë të keni marrëdhënie seksuale deri në katër herë më shumë.

6 barna që ju ndihmojnë të mos ndaloni për një kohë të gjatë

Ka kohë që besohet se aftësia e njeriut për të mos përfunduar për një kohë të gjatë është një tregues i fuqisë dhe i durimit të tij. Megjithatë, sipas statistikave të fundit, më shumë se gjysma e përfaqësuesve të gjysmës së fortë të njerëzimit në planet vuajnë derdhje e parakohshme . Arsyeja pse burrat nuk mund të zgjasin seksin mund të jenë shumë faktorë, nga komplekset psikologjike tek problemet e vërteta shëndetësore. Por sot derdhje e shpejte - Kjo nuk është një fjali, sepse pilula të veçanta janë shfaqur në shitje të lirë në mënyrë që të mos mbarojnë për një kohë të gjatë. Në këtë artikull ne do të flasim rreth drogave që do të ndihmojnë për të përballuar derdhjen e parakohshme dhe do t'ju lejojë të zgjatni marrëdhënien tuaj seksuale për aq kohë sa dëshironi.

dapoksetine

Shumë profesionistë, për të parandaluar derdhje e parakohshme rekomandoni blerjen e dapoxetine. Ky medikament shitet në tableta për administrimin me gojë dhe zbatohet për frenuesit selektiv të rimarrjes së serotoninës veprim i shkurtër . Për disa kohë, ajo bllokon qelizat nervore të trurit që janë përgjegjës për ejakulimin tek meshkujt, dhe për këtë arsye nuk ndihmon për t'i dhënë fund. Merreni rreth 1-3 orë para marrëdhënies seksuale.

Dapoxetine, çmimi i të cilave është në dispozicion në gamën e disponueshme, është miratuar në 22 vende, shitet pa recetë dhe është kombinuar në mënyrë të përsosur me mjete për përmirësimin e ereksionit (Viagra, Levitra, Cialis). Ai njihet mjet efektiv , por ka disa kundërindikacione, duke përfshirë:

 1. Mosha nga 65 vjeç;
 2. Anomalitë kongjenitale të penisit;
 3. disponueshmëri dështimi i veshkave ose sëmundje kardiovaskulare;
 4. Sëmundjet kronike të stomakut;
 5. Kohët e fundit pësoi një atak në zemër apo goditje në tru.

Megjithatë, për efektivitetin e saj, Dapoxetine merr, në një masë më të madhe, vetëm reagime pozitive dhe me të vërtetë ndihmon që të mos mbarojë një kohë të gjatë gjatë marrëdhënieve seksuale.

Peineili


Peineili

Peineili blej rekomandojë që ata që nuk kanë dëshirë të marrin pilula dhe dëshirojnë të marrin rezultate të shpejta. Drogës është një llak prolongator që aplikohet 20-30 minuta para seksit. Është e mjaftueshme për të spërkat 4 herë në kokën e penisit dhe të shpërndahen në mënyrë të barabartë lëngun për të zgjatur marrëdhëniet seksuale deri në 2 orë, për shkak të një rënie në ndjeshmërinë e anëtarit mashkullor.

Peineili, çmimi i të cilit do të kënaqë disponueshmërinë e tij, karakterizohet nga substanca aktive - thelbi i peshkaqenit, i cili gjithashtu rrit fuqinë tek meshkujt. Për efektin e saj, Peineili merr kritikat më të mira dhe rekomandohet për përdorim edhe nga ata njerëz që, pa pasur probleme me derdhje, thjesht duan të japin kënaqësi maksimale për gruan e tyre.

Super P-Force

Si një alternativë ndaj Super P-Force, rekomandohet një tjetër droge - Super Tadarise, e cila gjithashtu mund të blihet pa recetë të veçantë të mjekut. Në Super Tadarise, çmimi, megjithatë, do të jetë pak më i lartë, por efekti ndihet si rezultat i ekspozimit substanca aktive ky ilaç vlen.

Nuk është për asgjë që Super Tadarise merr komente pozitive, sepse ajo:

 1. Rrit fuqinë tek meshkujt deri në 36 orë;
 2. Ndihmon për të bërë marrëdhënie 4 herë më gjatë;
 3. Është një zëvendësim për dy barna në të njëjtën kohë për të përmirësuar potencën dhe për të zgjatur marrëdhëniet seksuale (Cialis dhe Dapoxetine).

Kështu, nëse doni të papritur gjysmën tjetër, kjo drogë do t'ju ndihmojë me këtë.

Super zhewitra

Super Zhewitra mund të blihet me një çmim të ulët për të gjithë. Kjo është një tjetër drogë indiane që tregoi veten nga ana më e mirë. Super Zhewitra, çmimi i të cilave është mjaft i lirë, është një alternativë ndaj barnave më të shtrenjta për të luftuar impotencën dhe derdhjen e parakohshme. Në të njëjtën kohë, Super Zhewitra gjithashtu merr komente shumë të mira, dhe rekomandohet që kushdo që dëshiron të përmirësojë cilësinë dhe kohëzgjatjen e marrëdhënieve të tyre seksuale disa herë të inkurajohet për ta marrë atë. Merreni drogën në 1 tabletë 15 minuta para fillimit të marrëdhënies seksuale, dhe veprimi i saj zgjat 6-12 orë.

Spray STUD 5000

Një tjetër drogë që ka marrë vlerësimet më pozitive nga përdoruesit është STUD 5000 sprej, i cili mund të blihet në një shishe speciale 20 mg. Spray STUD 5000, çmimi i të cilit është i vogël, ndryshon nga mjetet e tjera për të rritur marrëdhëniet seksuale në atë që mund të përdoret edhe pas pirjes së alkoolit.

Mjaft, 5-7 minuta para rrokjes së seksit lafsha , bëni 6 sprays në bagazhin dhe kokën e penisit, dhe pastaj rrokulliset përsëri lafshën, në mënyrë që marrëdhëniet seksuale të zgjasin 4 herë më shumë. Për shkak të ndikimit të saj efektiv, mungesa efekt anësor , si dhe lehtësinë e përdorimit, sprej STUD 5000 shqyrtime merr më të mirë.

Një anëtar nuk mund të qëndrojë për shumë arsye: jo ushqimi i duhur pa imazh i saktë jeta, pirja e duhanit, pirja e tepërt, depresioni dhe shumë arsye të tjera.
Le të flasim për problemet më të zakonshme:

Arsyeja e parë mund të shkaktohet shumë i lodhur dhe lodhje trupore. Nëse një burrë kthehet në shtëpi nga puna e lodhur, atëherë ai nuk duhet të shpresojë për kënaqësitë intensive të trupit.

Viagra e zakonshme mund të zgjidhë problemin e parë. i saj substancë aktive ( sildanafil ) është e mjaftueshme për të kthyer forcën dhe dëshirën e freskët për të plotësuar nevojat e grave.

Arsyeja e dytë është përmes pijshës dimensionale. Për burrat që tashmë kanë një mosfunksionim të lehtë seksual, edhe konsumimi i butë i alkoolit do të ndikojë në zgjimin seksual.

Për rastin e dytë, një njeri do t'i afrohet një droge të tillë si Levitra . Levitra është në gjendje të normalizojë funksionalitetin seksual, madje edhe me përdorimin e sasisë mesatare të alkoolit.

Arsyeja e tretë mund të shkaktohet nëse njeriu ka derdhur më parë, dhe nuk ka kaluar kohë të mjaftueshme para rimëkëmbjes së muskujve të penisit.

Për këtë rast, ju do të ndihmoni një tabletë të tillë si Cialis . Cialis ju lejon të rivendosni muskujt e penisit dhe të vazhdoni të qarkulloni gjak në të njëjtin ritëm si herën e parë pas derdhjes për 1,5 ditë.

Kjo pilulë do t'ju lejojë të kurseni paratë tuaja, dhe mos bëni që të mendoni se sa kohë para fillimit të afrimit me një grua që merrni drogën.

Për shembull, tableta e zakonshme Viagra ka një kohëzgjatje prej rreth 5 orësh, dhe ju mund të përdorni çdo tabletë për potencë vetëm një herë në ditë .

Prandaj, nëse diçka shkon keq, ju nuk do të jeni në gjendje të merrni pilulën e zakonshme Viagra atë ditë. Natyrisht, nëse doni të dëmtoni trupin tuaj dhe të mbillni një zemër më të shpejtë, atëherë mund të merrni pilulën e dytë pas skadimit të së parës, por nuk duhet të harrojmë për trajtimin pasues, i cili në kohën tonë kushton shumë para.

Arsyeja e katërt është e lidhur me mungesën e testosteronit në gjak. Nivelet e larta të testosteronit tek meshkujt mund të preken nga mosha e lartë ose marrëdhëniet konservatore që më nuk shkaktojnë dëshirën e mëparshme për t'u afruar me një grua.

Në raste të tilla, çiftet përdorin sjellje jo standarde në shtrat, duke përdorur në programin e tyre kënaqësitë seksuale fetish, kostume erotike dhe shumë më tepër.

Për fat të keq, kur edhe metodat e tilla të tundimit nuk ndihmojnë, çiftet duhet të përdorin "katalizatorë" për potencë.

Ejakula e parakohshme është një nga shqetësimet më të zakonshme për jetën seksuale të një njeriu. Ka shumë arsye për ejakulim të parakohshëm: mungesë të gjatë marrëdhëniet seksuale, mbingarkesat e tepërta, përdorimi i alkoolit, sëmundjet e organeve gjenitale dhe të tjera, keqtrajtimi i përgjithshëm organizëm, gjendje emocionale.

Shumë shpesh, për shkak të derdhjes së hershme në meshkuj, gratë vuajnë sepse nuk kanë kohë për të arritur orgazmën dhe për të marrë kënaqësi dhe relaksim. Më të shpejtë dhe mënyrë e lehtë të zgjasin marrëdhëniet seksuale, të parandalojnë fundin e shpejtë të intimitetit seksual, duke përdorur barna të posaçme të zhvilluara. Në mënyrë që të ngadalësohet, shtyni derdhje e hershme dhe shtrihet në 3-4 herë më shumë se kohëzgjatja e kënaqësisë seksuale duke përdorur pilula speciale.

Ka disa droga efektive zgjatjen e marrëdhënieve. Këto përfshijnë: tableta Dapoxetine dhe tableta Super P-force bazuar në të njëjtën dapoxetine. Më poshtë secilit prej këtyre mjeteve do të diskutohet në detaje.

I referohet serisë antidepresantë efektivë gjenerata e re. Ajo u hartua në mënyrë specifike për të zgjatur marrëdhëniet seksuale duke ndikuar në përqendrimin e disa kimike në tru që shkaktojnë ejakulim. Kështu, ejakula ngadalësohet dhe vjen 3-4 herë më vonë se zakonisht.

Shumica e njerëzve që marrin tableta të Dapoxetine konfirmojnë se droga në fakt e zgjat marrëdhënien seksuale në disa raste. Aktiviteti i Dapoxetine fillon të shfaqet përafërsisht 30 minuta pas administrimit oral, duhet të merret parasysh gjatë planifikimit të intimitetit seksual me një partner. Nga rruga, përdorimi i Dapoxetine përmirëson gjendjen shpirtërore. Droga nuk trajton mosfunksionim ngrerë, por vetëm zgjat marrëdhëniet seksuale, duke penguar derdhjen e hershme. Dapoxetine nuk është në përputhje me alkoolin, tramadol dhe drogat narkotike.

Renditni Dapoxetine me ofrimin:

Super P-force (Super P-Force) është një pilulë kombinimi për zgjidhjen e disa problemeve në të njëjtën kohë - ejakulimi i parakohshëm dhe mosfunksionimi i ngrerë. Thjesht, Super P-Force stimulon fuqinë e një njeriu dhe zgjat kohëzgjatjen e marrëdhënieve disa herë më shumë se zakonisht. Drogës përbëhet nga sildenafil citrate dhe hidroklorur dapoxetine. Pilulat përmirësohen funksionin seksual burrat parandalojnë ejakulimin e padëshiruar.


 • Зуботехническая лаборатория

  Детали
 • Лечение, отбеливание и удаление зубов

  Детали
 • Исправление прикуса. Детская стоматология

  Детали