Фото - Луганский центр стоматологической имплантации

Балашиха - Онкологічний центр (диспансер, лікарня) в Балашисі - Адреса та телефон в Балашисі, Балашихинский район, міський округ Балашиха

  1. Показати розташування на карті:

Оцініть якість роботи і обслуговування в організації за п'ятибальною шкалою: (1 - неприйнятно, 2 - терпимо, 3 - задовільно, 4 - рекомендую, 5 - СУПЕР)


(Голосів: 741, Рейтинг: 2.7)

Показати розташування на карті:


залишити коментар Guest, 04.08.2010 18:07:58

ЛЮДИ !!!!!
Якщо кому то доведеться побувати в ЦІЙ ЛІКАРНІ !!!!!!!!!!!!!!! Біжіть від туди, особливо від лікаря 3-го урологічного відділення Савкова РОМАНА Валентинович !!!
ВІН вимагач, гад, дебіл і зовсім не компетентний "Доктор".
Пацієнт.

Guest, 04.08.2010 18:14:04

Лікар Савка РОМАН ВАЛЕНТИНОВИЧ !!!! Під прикриттям своєї матері, яка є гл.врач цієї лікарні, він творить беззаконня, за будь-яку процедуру вимагає гроші, кричить на хворих, до хворих ставитися халатно .... і нещадно !!!! Вимагали гроші !!!! Некваліфіковано проводить операції, після яких у людей відбуваються ускладнення !!!!!!
Не допускайте до себе такого ставлення !!!!!!
Бережіть себе і будьте ЗДОРОВІ !!!!
Пацієнт.

Вася, 09.10.2010 1:21:13

Погоджуся! Урод моральний і дебіл, об'єктивно - м'ясник не більше !!!!!!

Ольга, 03.12.2010 19:50:30

Доброго дня !!!
Хочу висловити подяку Савкова Римма Федорівна !!!
Дуже приємна жінка !!!
Низький уклін ВАМ за вашу працю і терпіння !!!
З повагою, Ольга. [I]

Ксенія, 08.10.2011 13:08:59

ЛЮДИ !!!!! якщо вамдают напровленіе в цю лікарню, то вимагайте огляд в іншому місці .... в цьому проклятому місці моєму 25-річному мкжу поставили неправильний деагноз, лікували зовсім від іншого ... хоча врачь по місцем проживання відразу поставив цей діагноз, але під питанням, в Балашисі повинні були перевірити точність, але врачь уролог не став цього робити, і в підсумку поставили не той діагноз ... тепер мій коханий чоловік МЕРТ .... ((((((ЛЮДИ БЕРЕГИТЕ СЕБЕ, НЕ едте ТУДИ. ...

Ксенія, 08.10.2011 13:15:08

ЛЮДИ !!!!! якщо вам дають напровленіе в цю лікарню, то вимагайте огляд в іншому місці .... в цьому проклятому місці моєму 25-річному мкжу поставили неправильний деагноз, лікували зовсім від іншого ... хоча лікар по місцем проживання відразу поставив ПРАВИЛЬНИЙ діагноз, але під питанням, в Балашисі повинні були перевірити точність, але лікар уролог не став цього робити, і в підсумку поставили не той діагноз ... тепер мій коханий чоловік МЕРТ .... ((((((ЛЮДИ БЕРЕГИТЕ СЕБЕ, і СВОЇХ БЛИЗЬКИХ НЕ едте ТУДИ .... (хотіла трохи виправити для точності ....)

Олена, 09.10.2011 20:05:01 Риму Федорівна !!!! Дуже прошу звернути свою увагу на лікаря з відділення ОГШ № 8 Святославова Дмитра Сергійовича. Цей малолітній нахаба оббирає всіх своїх хворих, не дивлячись на їх достаток. Гроші вимагає за всеее, аж до елементарних консультацій. Якщо йому не відплатити, то не те що не підійде, чи не привітається гад. Якщо у пацієнта очевидний достаток, то він намагається відправити його на лікування дороге в онкоцентр в Москву, де у нього хороші знакомие.Больних які надходять на хімію він садить на банки, так називають інфузери, які він просить купувати всіх саме у його знайомих в одному місці. Ви тут проводили у відділенні обхід, і багато у нас запитували, але хто ж вам скаже правду !!!!! Оббирають нас, обирали і будуть оббирати. Крик душі, ПОМОГІТЕЕЕЕЕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Олена Михайлівна, 23.10.2011 15:31:47

Громадяни, не вірте томо, що написано про диспансер, самі розумієте в якому состояниии люди раюотают, коли немає елементарних ліків, я сама медична сестра в дитинстві відділенні в одній з лікарень Московської обл., Моєму братові зробили операцію видалили гортань, хірург у відділенні Дмитро Сергійович - золоті руки, дуже уважний лікар, зараз рана майже зажила все пройшло добре брат готуватися на виписку, люди низький уклін таким хірургам і якщо у вас трапитися біда, звертайтеся до таких хірургам в ОГШ вони допоможуть.

Алла, 23.10.2011 22:15:20

Дорогі товариші, я прочитала майже всі відгуки про Балашихинском онкодиспансері і можу сказати, що у відділенні ОГШ працює молодий хірург він оперував мого тата, раніше татові в нашій ЦРЛ спробували вирізати родимку виявилася меланома, Дмитро Сергійович видалив вузол в обл. нерадикальної операції а також лімфовузли на шиї так як пішли метастази, і ось були недавно на прийомі у Дмитра Сергійовича, пройшов вже більше року у тата все добре, до речі дуже акуратний рубець на шиї майже непомітний, хочу ще раз поблагодоріть хірурга Святославова Д.С. - золоті руки і люди якщо у вас якісь проблемми звертайтеся в ОГШ до Святославові Дмитру Сергійовичу - він допоможе.

Оган, 25.10.2011 21:24:15

Привіт всім, отже, громадяни, хочу сердечно поблагодоріть мого хірурга Святославова Дмитра Сргеевіча і відділення ОГШ, який мене оперував. Справа в тому, що у мене вже кілька років збільшена слинна заліза, і вузол став рости, мені вдома лікарі не наважувалися зробити операцію, так як була орпасность пошкоджено лицьового нерва. Дмитро Сергійович мене оперував і все пройшло вдало, у мене все добре з особою все впорядке, як каже мій лікар всі гілки нерва збережені, а пухлина була з велике куряче яйце як було написано у виписці 5 на 5 см. Хочу подякувати моєму хіругія і сказати спасибі Дмитро Сергійович, дай Бог вам теж здоров'я і подальші кар'єрного росту. З повагою Оган

Перейти до обговорення на форумі >>

  • Зуботехническая лаборатория

    Детали
  • Лечение, отбеливание и удаление зубов

    Детали
  • Исправление прикуса. Детская стоматология

    Детали