Фото - Луганский центр стоматологической имплантации

Лікування хронічних запалень придатків

Health-ua.org - медичний портал онлайн консультації дитячих і дорослих лікарів усіх спеціальностей. Ви можете задати питання на тему 'хронічний аднексит' і отримати безкоштовно онлайн консультацію лікаря.

2016-08-11 2:12:10

Запитує Марія:

Добрий день. Раніше у мене не було ніяких проблем по жіночому, все почалося після других полов.1. Після пологів мені забули зашити внутрішні розриви, утворився рубець. 2.Потом довгий час страждала кровотеченіямі.Падало тиск 80 на 50. Майже рік лікували, начебто налагодилося все. 3. Після цього був викидень 2р. У 2014 і 2015гг. / Хочемо з чоловіком сина / Після обстеження знайшли міому матки 12мм і поставили хронічний аднексит. Знову довгий час лікувалася. До сих пір п'ю борову матку. Місячні стали приходити число в число. Але останнім часом вони стали приходити 1р в 2 месяца.До цього 16 травня перше число міс 5 днів, потім 2 липня 3 дні, причому перший день дуже рясні, а решта просто мастило, сьогодні 11 серпня їх знову немає ... Що мені можна пити щоб їх відновити? Організм вже таблетки не приймає, блювота. І як мені оберігатися? Протизаплідні таблетки розраховані на 28 днів, на презервативи у мене напевно алергія, після використання починає все свербіти, з'являється сухість роздратування. І чи можливо те, що якщо буде малюк я знов не скину його в першому триместрі. Ходила до кращих гінекологів нашого міста. Був прогрес поки лікуєшся, потім знову все повторюється ... мені здається мене вже залікували і перелічілі ... Допоможіть, я втомилася ... Хочу дитину ...

23 серпня 2016 року

Відповідає Геревич Юрій Йосипович:

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, к.м.н.

Добрий день. Вам потрібно звернутися до кваліфікованого фахівця не бігати від одного лікаря до іншого а чітко і терпляче виконувати його призначення, і тоді буде результат

2015-07-20 12:51:15

Запитує Яна:

Доброго дня! Мене звуть Яна, мені 24 роки, пробуємо з чоловіком завагітніти 4 роки. 5 років тому був викидень, робили вишкрібання. Після цього я зверталася до лікаря з тією проблемою, що у мене місячні йдуть 1 раз в 2 - 3 місяці, і я не можу завагітніти. Мене обстежували, робили УЗД, брали мазок, здавала кров на гормони, герпес, хламідії і т.д., і поставили діагноз Дисфункція яєчників на тлі хронічного аднекситу. Перевіряли прохідність труб-труби прохідні. Підкажіть будь ласка, які мені препарати найкраще приймати, що б відновити місячний цикл і викликати овуляцію. Заздалегідь вдячна за відповідь !!!

22 липня 2015 року

Відповідає Гуменецький Ігор Євгенович:

Лікар акушер-гінеколог, фахівець УЗД, к.м.н.

Привіт, Яна! Якщо місячні йдуть в 2-3 місяці, значить можна підозрювати мультіфоллікулярние яєчники або полікістоз. Для постановки діагнозу необхідно нове рішення УЗД і результати аналізу крові на статеві гормони - ФСГ, ЛГ, пролактин, АМГ, вільний тестостерон, ДГЕА, кортизол. Ви брали коли-небудь КОК? Стимулювали овуляцію? Якщо немає, то Вам слід звернутися до гінеколога, а ще раціональніше репродуктологу для призначення гормонотерапії.

2014-12-22 17:46:25

Запитує Вікторія:

Привіт, допоможіть будь ласка, температура тримається 2 місяці, майже без перерви ... У лікарні, антибіотиками, мені пролікували хронічний аднексит. Після цього прописали регулон. Пропила його 2 місяці, температура під час прийому тримається 37 і 5. А в семиденнім перерві температура 36 і 9. Гінеколог замінив лікування на новомін, але як тільки стала їх приймати температура знову підскочила на 37 і 5. Чи може ці препарати мені не підходять і навіщо їх треба пити? А може вся справа в слабкому імунітеті? (Просто протягом двох місяців у мене то вірусна інфекція, то застуда). PS Уреаплазма виявлено> 10 ^ 4, мікоплазма не виявлено. Наперед дякую.

23 грудня 2014 року

Відповідає Босяк Юлія Василівна:

Лікар гінеколог, репродуктолог

Привіт, Вікторія! Ваша ситуація мені не зрозуміла. Субфебрильна температура свідчить про наявність запального процесу. Ви загальний аналіз крові здавали? УЗД органів малого тазу проходили? Легкі в порядку? Флюорографію проходили? Для постановки діагнозу не вистачає конкретних результатів обстежень.

2014-11-03 17:28:50

Запитує Олена:

Добрий день! При кольпоскопічному огляді поставили діагноз: Дисплазія епітелію шийки матки? Ендоцервіцит. УЗД висновок: Поліп ендометрія. Аденоміоз матки. Спайковий процес органів малого таза.Хроніческій аднексит в стадії ремісії. Цервіцит неспецифічної етіологіі.Ціто: тип 2 запальний тип мазка, клітини залозового епітелію, флора змішана в незнач.к-ве, елементи хронічного запалення виявл.Матеріал з цервікального каналу: Тип 2воспалітельний тип мазка (написала тільки те що не в нормі і виявлено) результат зіскрібка і виділень: Лейкоцити 80-100 / 40-50, Макрофаги +, мікрофлора палички грам позитивні в зачительному к-ве, грам негатив-помірне, з 9 інфекцій-тільки виявлені спори кандиди .Прізнакі хронічного запалення-слиз. Аналізи тільки прийшли, ще не записувалася на повторний прийом-але дуже страшно вже ідті.Что страшне в моєму діагнозі? Допоможіть розібратися! Дякуємо!

07 листопада 2014 року

Відповідає Серпенінова Ірина Вікторівна:

лікар акушер-гінеколог

Олена, добрий день! Дисплазія епітелію шийки матки зазвичай пов'язана з активацією ВПЛ на тлі запального процесса.План лікування залежить від того, чи є зміни на шийці або зміни тільки в цитологічному мазку. У будь-якому випадку необхідно пройти протизапальне лікування спільно з статевим партнером, а потім здати цитологію знову.

2014-08-28 14:18:31

Запитує Тамара:

при хронічному аднекситі можна колоти в якості профілактики цитотоксин разбаленний з новокаїном?

04 вересня 2014 року

Відповідає Клочко Ельвіра Дмитрівна:

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, к.м.н.

Добрий день, да.

2014-08-23 18:16:50

Запитує ирина:

у мене в 2007 році була видалена труба і придаток з лева а 18,08,2014 року було зроблено ГСГ: мат.труба справа непрохідна истмическом отделе.Клініческій діагноз: Хронічний аднексіт.Спаечний процес органів малого таза.Медікаментозное лікування: Гентаміцин 160 мг, метронідазол 1 * 3р \ с№7

08 вересня 2014 року

Відповідає Дика Надія Іванівна:

Лікар акушер-гінеколог першої категорії

Необхідно пройти обстеження і бажано - ЕКО. Вам необхідно звернутися в центр планування сім'ї - це поліклініка обласної лікарні і пройти огляд та консультування з приводу даного питання.

2014-06-02 19:30:44

Запитує Тома:

Здрастуйте, у мене затримка місячних, і я зробила тест, він виявився позитивним. Останні місячні були з 01 по 06 травня. Вся справа в тому, що я не знаючи про вагітність приймала протигрибкові препарати орнікап 2 рази в день по 1 табл, всього 5 днів, і флунол 2 табл, другу через тиждень (в мазку були виявлені дріжджі) і ставила бетадіновие свічки. Це лікування пройшла повністю за призначенням лікаря. Крім того у мене ерозія шийки матки, і були болі при статевому акті. Звідси і лікування. Скажіть будь ласка як прийом цих ліків може відбитися на дитині? Вагітність повна несподіванка для нас з чоловіком, так як після перших пологів пройшло майже 9 місяців. І ще гінеколог ставив діагноз хронічний аднексит поза загостренням за результатами узі, яке робилося в лютому цього року. Дуже переживаємо ...

04 червня 2014 року

Відповідає Ирха Ліна Сергіївна:

Лікар акушер-гінеколог

Аднексит по УЗД поставити не можна, тільки припустити його наявність, в тому терміні на вагітність препарати шкоди не роблять. Можете виношувати і народжувати без будь-яких побоювань

2014-04-10 8:48:17

Запитує Світлана:

Доброго дня! Я перестала годувати грудьми 3,5 роки тому, годувала дитину до року 4 місяців. До сих пір в грудях молозиво, часто груди набухає і хочеться зцідити, при цьому випливає помаранчеве або жовто-біле дуже в'язке молозиво, іноді твердоватие шматочки коричневого кольору. Після зціджування стає легше. У грудях уже кілька років відчуваються грудочки, в момент загострення хворобливі, в решту часу не турбують. Я вже втомилася від цього. До лікарів зверталася, сказала, що це нормально, молозиво може бути ще протягом декількох років. Пролактин здавала, в нормі, але ближче до високої кордоні. Не можу завагітніти вже два роки. Турбують мізерні місячні в один-два дня. Видалила поліп недавно. Хронічний аднексит. Лікар прописувала утрожестан два курси. Ефекту немає. Знову турбує груди. Може бути є якісь кошти, щоб прибрати молозиво. Якщо не таблетки, то щось рослинне, трави якісь?

22 квітня 2014 року

Відповідає Демишева Інна Володимирівна:

Лікар акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, мамолог вищої категорії

Добрий день, звичайно ж є, але на жаль це повинен зробити лікар тільки при очному прийомі

2014-03-22 7:07:21

Запитує динара:

Здравствуйте! Була на прийомі у гінеколог поставила діагноз хронічний аднексит в стадії н / ремісії, ерозія.На укладенні УЗД написали Еко ознаки аденоміоза.Назначілі мегасеф, ордігіл, кловінал.После прийняття цих препаратів з'явилися білі виділення а потім рожеві .... т. к.я їх почала приймати перед місячними мені здалося може білі виділення змішалися з кров'ю і дали рожевий колір? чи правильно мені виписали таблетки? просто лікар на пофігу мені написав ці таблетки, як мені здалося ...

27 березня 2014 року

Відповідає Грицько березня Ігорівна:

Лікар УЗД-діагност, акушер-гінеколог другої категорії, к.м.н.

Хронічний аднексит в стадії н / ремісії - це практично не діагноз! Хоча Вам провели протизапальне лікування. Рожеві виділення можуть бути при ерозії шийки матки, щодо неї гінеколог повинен був зробити будь-які дії - взяти мазок на цитологію, провести кольпоскопію і за результатами призначити лікування.

Рожеві виділення можуть бути при ерозії шийки матки, щодо неї гінеколог повинен був зробити будь-які дії - взяти мазок на цитологію, провести кольпоскопію і за результатами призначити лікування

Читати далі

аднексит

Аднексит - це захворювання, в основі якого лежить запалення придатків матки - маткових труб і яєчників. Ця хвороба дуже рідко зустрічається у дів, часто пов'язана із захворюваннями, що передаються статевим шляхом.

Ця хвороба дуже рідко зустрічається у дів, часто пов'язана із захворюваннями, що передаються статевим шляхом

Читати далі

ендометріоз

Ендометріоз (ендометріоїдні гетеротопії, ендометріоїдна хвороба) - патологічний процес, при якому за межами слизової оболонки матки виникають розростання епітеліальних і стромальних елементів ендометрію.

Що мені можна пити щоб їх відновити?
І як мені оберігатися?
Ви брали коли-небудь КОК?
Стимулювали овуляцію?
5. Чи може ці препарати мені не підходять і навіщо їх треба пити?
А може вся справа в слабкому імунітеті?
Ви загальний аналіз крові здавали?
УЗД органів малого тазу проходили?
Легкі в порядку?
Флюорографію проходили?

  • Зуботехническая лаборатория

    Детали
  • Лечение, отбеливание и удаление зубов

    Детали
  • Исправление прикуса. Детская стоматология

    Детали